نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: خندوانه عابدزاده، دانلود خندوانه عابدزاده، گفتگو خندوانه ای با عابدزاده، دانلود برنامه خندوانه امشب با حضور احمدرضا عابدزاده و جناب خان، خندوانه: گفتگوی جناب خان با احمدرضا عابدزاده، گفتگوی احمدرضا عابدزاده و جناب خان در خندوانه (بخش دوم)، دانلود خندوانه 2 اردیبهشت با حضور احمدرضا عابدزاده و جناب خان، دانلود برنامه خندوانه | عابدزاده و جناب خان | 2 اردیبهشت 95، دانلود برنامه خندوانه با حضور احمد رضا عابدزاده


دانلود فیلم گفتگو جذاب و دیدنی جناب خان با عابدزاده

دانلود فیلم چالش دولایه کردن توپ عابدزاده و رامبد

دانلود فیلم رکورد زنی جالب عابدزاده در هواپیما

دانلود فیلم خاطره عابدزاده از کفش های 6 ساله خود

دانلود فیلم اصفهانی صحبت کردن عابدزاده

دانلود فیلم تصاویر دیده نشده از شوخی های عابدزاده

دانلود فیلم وقتی عابدزاده پسر صدام را به تمسخر می گیرد

دانلود فیلم صحبت های جالب هاشمی نسب درباره عابدزاده

عابدزاده در خندوانه

خندوانه ویژه عابدزاده در نوبت پخش

به گزارش "ورزش سه"، احمدرضا عابدزاده روز شنبه با حضور در استودیوی خندوانه برنامه جالبی را با رامبد جوان و محمد بحرانی صداپیشه عروسک جناب‌ خان ضبط کرد. اما این برنامه با وجود اعلام مطبوعات دیشب پخش نشد و فعلا در نوبت بازبینی و پخش قرار دارد.

به نظر می‌رسد برنامه عابدزاده از برنامه‌های ویژه خندوانه در فصل جدید باشد. او در میان تشویق شدید حاضران وارد استودیو شده و با حال خوب آن روز برنامه جالب و پر از شوخی و جذابیتی را ضبط کرده است.


احمدرضا عابدزاده، دروازه‌بان و کاپیتان پیشین پرسپولیس و تیم ملی جدیدترین سورپرایز رامبد جوان در برنامه خندوانه است که می‌تواند برای اهالی فوتبال بسیار جذاب باشد.

عابدزاده میهمان خندوانه و جناب‌خان + عکس

انتهای پیام/

منبع: ورزش 3، میزان


برچسب ها: دانلود برنامه خندوانه | احمدرضا عابدزاده و جناب خان | کیفیت عالی، خندوانه عابدزاده، دانلود خندوانه عابدزاده، گفتگو خندوانه ای با عابدزاده، دانلود برنامه خندوانه امشب با حضور احمدرضا عابدزاده و جناب خان، خندوانه: گفتگوی جناب خان با احمدرضا عابدزاده، گفتگوی احمدرضا عابدزاده و جناب خان در خندوانه (بخش دوم)، دانلود خندوانه 2 اردیبهشت با حضور احمدرضا عابدزاده و جناب خان، دانلود برنامه خندوانه عابدزاده روز پدر 95

  • Admin