نمونه سوال 95

نمونه سوال 95

نمونه سوال 95

نمونه سوال 95

نمونه سوال 95

  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه دیدار اسپانیا و ایتالیا در یورو 2016، نتیجه بازی اسپانیا و ایتالیا 7 تیر 95 | یورو 2016 | گلها و خلاصه، نتیجه بازی اسپانیا و ایتالیا 7 تیر 95 یورو 2016 گلها و خلاصه، بازی اسپانیا - ایتالیا 1395/04/07، نتیجه بازی اسپانیا و ایتالیا در یورو 2016 دوشنبه 7 تیر 95، نتیجه پایانی بازی امروز اسپانیا و ایتالیا دوشنبه 7 تیر 95 در یک هشتم نهایی یورو 2016، نتیجه بازی اسپانیا و ایتالیا در یورو 2016 - دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، دانلود خلاصه بازی امروز


-----------------------------------
نتیجه نهایی : اسپانیا 0 - ایتالیا 2
صعود ایتالیا به مرحله یک چهارم نهایی
-----------------------------------
دانلود خلاصه بازی اسپانیا و ایتالیا 7 تیر 95

----------------------------------------------
نتایج و برنامه کامل بازیهای یورو 2016 (حذفی)
----------------------------------------------
دانلود گلهای بازی اسپانیا و ایتالیا 7 تیر 95
دانلود گل کیلینی / دقیقه 33 / اسپانیا 0 - ایتالیا 1

دانلود گل گرازیانو پله / دقیقه 91 / اسپانیا 0 - ایتالیا 2
----------------------------------------------

دانلود حواشی بازی اسپانیا و ایتالیا 7 تیر 95

دانلود فیلم تقابل‌های گذشته اسپانیا و ایتالیا

دانلود فیلم وقتی بونوچی بوفون را به زحمت میندازد!

دانلود فیلم عصبانیت شدید کونته در کنار زمین بازی

دانلود فیلم واکنش خارق‌العاده بوفون مقابل ضربه پیکه

دانلود فیلم خوشحالی منحصربه فرد کونته بعد گل دوم

دانلود فیلم تعویض پیراهن ستارگان اسپانیا و ایتالیا

دانلود فیلم شادی ایتالیایی ها پس از غول کشی

دانلود فیلم در آغوش گرفتن یکدیگر کاسیاس و بوفون


 آتزوری فاتح قلعه قهرمان

ایتالیا 2-0 اسپانیا؛ خداحافظ سینیور دل بوسکه

ایتالیا موفق شد با گل های پله و کیه لینی به مرحله بعد صعود کند و حریف آلمان در مرحله یک چهارم نهایی شود.


به گزارش "ورزش سه"، ایتالیا و اسپانیا در جدالی حساس برای صعود به جمع 8 تیم برتر اروپا در سنت دنیس به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت این ایتالیا بود که با یک نمایش حساب شده، با دو گل به پیروزی رسید.

 

بر خلاف آنچه پیش بینی می شد ایتالیا بازی را بسیار سریع و تهاجمی آغاز کرد و شاگردان کونته نشان دادند بر خلاف پیش بینی ها علاقه ای به تجمع در زمین خودی و ارائه فوتبالی تدافعی ندارند.

 

در دقیقه 9 روی ارسال تماشایی فلورنزی موقعیت خوبی برای پله ایجاد شد اما ضربه سر زیبای مهاجم ساوتهمپتون را داوید دخیا با واکنشی استثنایی راهی کرنر کرد.

 

حملات ایتالیایی ها ادامه یافت. آن ها در دقیقه 11 روی ضربه قیچی برگردان جاکرینی می توانستند دروازه اسپانیا را باز کنند اما این بار هم دخیا با کمک تیر دروازه مانع از فروپاشی دروازه اسپانیا شد. داور البته پیش از ضربه جاکرینی اعلام خطا به سود اسپانیا کرده بود.

 

در ادامه ایتالیایی ها همچنان توپ و میدان را در اختیار داشتند و شاگردان دل بوسکه نمایشی ضعیفی ارائه می کردند. در دقیقه 24 پارولو می توانست با ضربه سر خود درون محوطه جریمه کار را تمام کند اما ضربه او نیز با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

با این حال در دقیقه 33 ایتالیا مزد برتری خود را گرفت. ضربه آزاد ادر را چسبیده به محوطه جریمه ابتدا دخیا دفع کرد اما روی یک رفت و برگشت فرصت به کیه لینی پیش تاخته رسید تا با ضربه خود در دهانه دروازه ایتالیا را پیش بیندازد.

 

 

پس از این گل نیز ایتالیایی ها دست بردار نبودند و حملات جسته و گریخته ای را روی دروازه اسپانیا انجام دادند. با این حال نیمه اول با همان تک گل کیه لینی به سود ایتالیا خاتمه یافت.

 

بازی در نیمه دوم با حملات اسپانیایی ها آغاز شد و آن ها سرانجام توپ و میدان را در اختیار گرفتند. با این حال شاگردان دل بوسکه از ایجاد خطرات جدی روی دروازه بوفون عاجز بودند.

 

اسپانیایی ها در 10 دقیقه نخست روی چند ضربه ایستگاهی خطرات نصفه و نیمه ای ایجاد کردند اما حملاتشان سرانجامی نداشت.

 

 

در دقیقه 56 ایتالیا روی یک ضد حمله توسط ادر می توانست کار را تمام کند اما مهاجم اینتر در مصافی تک به تک با دخیا نتوانست توپ را وارد دروازه کند و دخیا ناجی دروازه اسپانیا شد.

 

در دقیقه 62 ایتالیایی ها بار دیگر روی یک ضد حمله می توانستند دروازه اسپانیا را باز کنند اما پاس جاکرینی درون محوطه جریمه به پله نرسید.

 

در دقیقه 70 آدوریز می توانست با ضربه سر خود دروازه ایتالیا را باز کند اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

در ادامه ایتالیایی ها همچنان در دفاع متمرکز بودند و اجازه خود نمایی به مهاجمان اسپانیا را نمی دادند. در آخرین دقایق بازی و در دقیقه 88 جرارد پیکه جلو کشیده می توانست در مصافی تک به تک دروازه ایتالیا را باز کند اما بوفون با مهار استثنایی خود ناجی دروازه شد.

 

 

روی یک ضد حمله و در دقیقه 92 پاس زیبای دارمیان را پله در دهانه دروازه به گل تبدیل کرد تا کار اسپانیا تمام شود و ایتالیا با پیروزی 2-0 راهی مرحله یک چهارم پایانی شود.

 


گل :

١-٠(ایتالیا-کیه لینی): شوت از راه دور ادر را دخیا ناقص دفع کرد تا به طور اتفاقی توپ به کیه لینی برسد و دروازه اسپانیا را با یک بغل پا باز کند.

 

٢-٠(ایتالیا- پله): پاس زیبای اینسینیه و سپس دارمیان به پله رسید و او توانست با یک ضربه دقیق دروازه دخیا را بازهم باز کند.


ترکیب اصلی اسپانیا - ایتالیا

به گزارش "ورزش 3"، کونته و دل بوسکه بازیکنان اصلی خود را برای دیدار امروز در مرحله یک هشتم نهایی یورو 2016 اعلام کردند.

اسپانیا: دخیا، خوان فران، راموس، پیکه، آلبا، فابرگاس، بوسکتس، اینیستا، سیلوا، موراتا، نولیتو


ایتالیا: بوفون، دی شیلیو، کیه لینی، بونوچی، بارزالی، فلورنزی، ده روسی، پارولو، جاکرینی، ادر، پله


پیش بازی اسپانیا - ایتالیا

دو تیم ایتالیا و اسپانیا امروز از سری مسابقات یورو 2016 و در مرحله یک هشتم نهایی این مسابقات به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

ایتالیا: آتزوری در حالی خود را برای حضور در مسابقات یورو 2016، آماده می کرد که از این تیم به عنوان یکی از ضعیف ترین تیم های تاریخ فوتبال ایتالیا نام برده می شد، اما برخلاف انتظارات ایتالیا در دیدار اول موفق شد با نتیجه 2-0 از سد بلژیک عبور نماید.

سپس ایتالیا موفق شد با تک گل ادر، سوئد را از پیش رو بردارد. این پیروزی موجب شد ایتالیا با کسب 6 امتیاز و قبل از دیدار سوم، به عنوان تیم اول صعودش به مرحله دوم قطعی شود.

به همین دلیل آنتونیو کونته تصمیم گرفت با ترکیبی از بازیکنانی که کمتر بازی کرده اند به مصاف جمهوری ایرلند برود، که در نهایت با نتیجه 1-0 بازی را واگذار کرد.

اسپانیا: لاروخا با ترکیبی کاملا متحول شده و در غیاب بسیاری از ستارگان خود پای به مسابقات یورو 2016 گذاشت.

اسپانیا بازی ها را با برد سخت 1-0 مقابل جمهوری چک آغاز نمود.

در دیدار دوم این تیم در یک بازی کاملا برتر موفق شد با نتیجه 3-0 از سد ترکیه عبور نماید.

با این نتیجه صعود اسپانیا قطعی شد، اما در دیدار پایانی کرواسی موفق شد با نتیجه 2-1 اسپانیا را شکست دهد، تا شاگردان ویسنته دل بوسکه، به عنوان تیم دوم راهی مرحله یک هشتم نهایی شوند.

دیدارهای رودررو

- دو تیم ایتالیا و اسپانیا تاکنون 35 بار با یکدیگر مصاف داده اند. هر دو تیم 10 بار پیروز میدان شده اند و 15 بازی دو تیم نیز با نتیجه مساوی خاتمه یافته است. ایتالیا 40 بار گلزنی کرده است و اسپانیا 36 بار دروازه حریف را گشوده است.

- دو تیم پنج بار در تاریخ یورو بازی کرده اند که یک پیروزی سهم هر کدام از دو تیم بوده است. سه بازی نیز با نتیجه مساوی خاتمه یافته است.

- آخرین دیدار دو تیم در تاریخ 24 مارس 2016 در شهر اودینه ایتالیا برگزار شد که بازی با نتیجه مساوی 1-1 خاتمه یافت. لورنتزو اینسینیه و آریتز آدوریز زننده گل های دو تیم بودند.

- این دو تیم برگزار کننده فینال یورو 2012 بودند که اسپانیا موفق شد با چهار گل از سد ایتالیا عبور نماید و قهرمان مسابقات شود. در آن مسابقات دو تیم در مرحله گروهی نیز به مصاف هم رفتند که بازی با تساوی 1-1 خاتمه یافت.

- اسپانیا در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2008، موفق شد در ضربات پنالتی از سد ایتالیا عبور نماید و راهی مرحله بعدی شود. اسپانیا در آن مسابقات نیز موفق به کسب عنوان قهرمانی شده بود.

- اسپانیا پس از شکست 2-1 در دیدار دوستانه در آگوست 2011 در شهر باری، دیگر مغلوب ایتالیا نشده است. در پنج مصاف بعدی، اسپانیا دو بار پیروز شده است و سه بازی دو تیم مساوی شده است.

- اسپانیا پس از شکست 2-1 در جام جهانی 1994، در چهار دیدار در رقابت های معتبر بین المللی در مقابل ایتالیا شکست نخورده است و یک پیروزی و سه تساوی کسب کرده است.

- در قرعه کشی رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018 در قاره اروپا، دو تیم ایتالیا و اسپانیا در گروه G هم گروه شدند و بار دیگر با یکدیگر مصاف خواهند داد.

انتهای پیام/
منبع: ورزش 3، طرفداری

برچسب ها: پخش زنده بازی ایتالیا و اسپانیا در یورو 2016 دوشنبه 7 تیر 95، نتیجه بازی امروز امشب دیشب، نتیجه بازی اسپانیا و ایتالیا در یک هشتم نهایی یورو 2016، نتیجه دقیق بازی اسپانیا و ایتالیا در دور یک هشتم نهایی یورو 2016، پایان نیمه اول؛ اسپانیا ٠- ایتالیا 1، گزارش زنده اسپانیا ٠- ایتالیا ٠، بازی ایتالیا - اسپانیا 1395/04/07
  • ۹۵/۰۴/۰۷
  • az ar