نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰


زمان پخش و تکرار سریال پریا: مجموعه تلویزیونی پریا ازیکشنبه 20 تیر، هر شب به جز پنجشنبه و جمعه ساعت 21:00 از شبکه سه سیما پخش می شود و باز پخش آن، روز بعد ساعت 1:30 بامداد و 14:30 بعد از ظهر خواهد بود. خلاصه هفته نیز ،پنجشنبه ها ساعت 21:00 روانه آنتن شبکه سه خواهد شد .


کارگردان سریال پریا :
حسین سهیلی زاده

بازیگران سریال پریا :
لادن مستوفی ، امیرحسین آرمان ، افسانه بایگان ، محمود پاک نیت ، امیررضا دلاوری ، عمار تفتی ، کمند امیرسلیمانی ، رامتین خدا پناهی ، هادی قمیشی و…

خلاصه داستان سریال پریا : «پریا» پس از چند سال دوری از ایران به کشور بازمی گردد. در شرایطی که وی همچنان از رابطه قدیمی اش سرخورده است، وارد رابطه ای عاطفی با مردی جوان می شود. زوج تازه به امید آغاز زندگی تازه مشکلات را یک به یک از سر راه برمی دارند اما برخی اتفاق ها، ادامه رابطه عاشقانه این زوج را به خطر می اندازد.

همچنین مجموعه «پریا» جسورانه‌تر از سریال‌هایی که پیش از این درباره ایدز ساخته شده، دشواری‌ها و گرفتاری‌های این بیماران و البته اطرافیانشان را به نمایش می‌گذارد. این سریال ابعاد تازه و شاید درک نشده‌ای از بیماری ایدز را به نمایش می‌گذارد و به همین دلیل است که «شهرام» با بازی عمار تفتی به‌عنوان یک بیمار مبتلا به ایدز، نه موجودی گناه‌آلود است و نه حس شرم را بیدار می‌کند.


انتهای پیام/

منبع: نیوکلیپ

بازنشر : http://mahramzean94.blogsky.com

  • Admin