نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: ثبت نام دور همی، هزینه شرکت در برنامه دورهمی، شرکت در برنامه دور همی، ثبت نام در برنامه دورهمی شبکه نسیم، نحوه حضور در برنامه «دورهمی»، دورهمی - وبسایت رسمی شبکه تلویزیونی نسیم | شبکه نسیم، ثبت نام شرکت در برنامه طنز دورهمی شبکه نسیم، چگونه برای شرکت در دورهمی ثبت نام کنیم + سایت، سایت ثبت نام در برنامه دورهمی مهران مدیری، نحوه ی شرکت در برنامه طنز دورهمی شبکه نسیمشبکه نسیم با برنامه‌هایی مانند «دورهمی» و «خندوانه» توانسته جمع کثیری از مخاطبان تلویزیون را با خود همراه کند و شاید به همین دلیل است که امروز خیلی از بینندگان، علاقه‌مند به حضور در این دو برنامه هستند.

به همین بهانه هاشم رضایت تهیه‌کننده برنامه «دورهمی» در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص شرایط حضور تماشاگران در استودیوی این برنامه تلویزیونی گفت: از همان ابتدای شروع برنامه، مردم از طریق سایت شبکه نسیم و دسترسی به صفحه برنامه «دورهمی»، نام و نام خانوادگی خود را به همراه شماره تماس ثبت می‌کردند و ما برای هماهنگی درباره روز و ساعت حضور در برنامه با آنها تماس می‌گیریم.
 
وی در ادامه افزود: همچنین مهمان‌ها ما می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 3080 عضو مجموعه «دورهمی» شده و در برنامه شرکت کنند.
 
رضایت در پایان درباره دریافت هر گونه هزینه حضور در برنامه از تماشاگران گفت: بدیهی است که از هیچ کدام از تماشاگران حاضر در این استودیو هزینه‌‌ای دریافت نمی‌شود.
 
همچنین در گفتگو با مشاور رسانه‌ای برنامه «خندوانه» درباره حضور تماشاگران در این برنامه، رازدار گفت: مردم می‌توانند برای حضور در این برنامه از طریق شماره تماس‌هایی که در طول پخش برنامه زیرنویس می‌شود، ثبت‌نام کنند. بعد از اضافه شدن اسامی مخاطبان با آنها تماس می‌گیریم و هماهنگی لازم را برای حضورشان در برنامه انجام می‌دهیم.
 
گفتنی است؛ پیش از این مهمان‌ها با مراجعه به سامانه 780 به صورت مکانیزه ثبت‌نام می‌کردند و در حال حاضر از طریق شماره تماس‌های اعلام شده در «خندوانه» حضور دارند.

لازم به ذکر است که برای حضور در این برنامه مبلغی از تماشاگران دریافت نمی‌شود و عوامل «خندوانه» در خلال برنامه از حضار پذیرایی می کنند.


انتهای پیام/

شرکت و حضور در دورهمی و خندوانه | شماره تلفن | سایت ثبت نام

منبع: باشگاه خبرنگاران


برچسب ها: نحوه حضور در خندوانه اعلام شد، آغاز ثبت نام برای حضور در سری جدید برنامه خندوانه رامبد جوان، ثبت نام برای حضور در خندوانه سری جدید، ثبتنام در برنامه طنز دورهمی شبکه نسیم، ثبت نام در برنامه دور همی، چگونه در برنامه‌های «دورهمی» و «خنداونه» شرکت کنیم؟، ثبت نام دور همی، شرکت در برنامه دور همی
  • ۹۵/۰۴/۲۸
  • Admin