نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

مصاحبه با رتبه 4 کنکور تجربی 95 | پارسا خلفی | رتبه های برتر


 رتبه چهارم کنکور تجربی 95: توکل بر خدا و اراده قوی رمز موفقیتم در کنکور بود / روزی ۶ تا ۱۰ ساعت مطالعه داشتم.

 رتبه چهارم کنکور سراسری علوم تجربی گفت:‌ در طول دوران تحصیلم همواره تلاش، اراده قوی، توکل بر خدا را سرلوحه کار خود قرار داده‌ام که همین امر رمز موفقیت در کنکور بود.

پارسا خلفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت:‌ در طول دوران تحصیلم همواره تلاش، اراده قوی، توکل بر خدا را سرلوحه کار خود قرار داده و تلاش کرده‌ام تا با استفاده از تمامی امکانات و ظرفیت‌های موجود برای تحصیل و رسیدن به مدارج علمی استفاده کنم.

وی با اشاره به عوامل موفقیت خود در کنکور سراسری و کسب رتبه چهارم رشته علوم تجربی بیان کرد:‌ در این زمینه خانواده و معلمان دوره تحصیلم در کنار تلاش و توکل به خدا از مهمترین عوامل موفقیتم بوده‌اند چرا‌که خانواده و معلمانم همواره مرا تشویق به تحصیل کرده و راهنمایی‌های لازم را ارائه می‌دادند.

رتبه چهارم کنکور سراسری علوم تجربی 95 در مورد میزان مطالعه روزانه خود برای کنکور گفت:‌ به طور معمول در روزهای تعطیل 10 ساعت و در روزهای غیرتعطیل 6 ساعت برای مطالعه کنکور اختصاص داده بودم که با راهنمایی‌های لازم و برنامه‌ریزی اساسی توانستم به این موفقیت دست یابم.

خلفی که جزو فعالان قرآنی در استان اردبیل نیز به شمار می‌رود، افزود:‌ با توجه به علاقه خود به مفاهیم قرآنی و دینی در رشته تفسیر، مفاهیم و حفظ قرآن در سطح استان فعالیت می‌کنم که در رشته مفاهیم یا تفسیر در مسابقات استانی مقام برتر کسب کرده‌ام.

رتبه چهارم کنکور سراسری علوم تجربی به دانش‌آموزان توصیه کرد که حتما در دوران تحصیل در کنار تلاش و کوشش و اراده قوی توکل به خدا را فراموش نکنند چراکه با این امر زمینه برای ناامیدی و یاس از بین می‌رود و می‌توانند با روحیه و تلاش هر چه بیشتر به نتایج مطلوب و مناسبی دست یابند.

وی افزود:‌ دانش‌آموزان باید با دوری از هرگونه استرس و فشار روحی به تحصیل بپردازند و به خود و خوانده‌های خود اعتماد کنند و خانواده‌ها نیز باید تلاش کنند تا محیطی مناسب و آرام را برای مطالعه فرزندان خود آماده کنند چراکه این امر نقش بسزایی در موفقیت تحصیلی آنها ایفا خواهد کرد.


انتهای پیام/

مصاحبه با رتبه 4 کنکور تجربی 95 | پارسا خلفی | رتبه های برتر

منبع: تسنیم
  • Admin