نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه کشتی حمید سوریان در المپیک 2016، نتیجه کشتی فرنگی حمید سوریان در المپیک 2016، نتیجه مسابقه کشتی فرنگی حمید سوریان در المپیک 2016، فیلم مسابقه کشتی حمید سوریان در المپیک 2016، دانلود فیلم کامل مسابقه کشتی فرنگی حمید سوریان در المپیک 2016، زمان مسابقه کشتی فرنگی سوریان و عبدولی در المپیک، حمید سوریان، نتیجه کشتی حمید سوریان و سعید عبدولی المپیک 2016 ریو امروز 24 مرداد


نتیجه مسابقه کشتی حمید سوریان در المپیک 2016 | فیلم کامل

-----------------------------------------------------------------------

برنامه کامل و نتایج و فیلم مسابقات کشتی فرنگی المپیک 2016

-----------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم مسابقه کشتی فرنگی حمید سوریان در دور مقدماتی

-----------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم ضربه فنی شدن سوریان و حذف از المپیک 2016

-----------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم حال نابسامان حمید سوریان پس از شکست

-----------------------------------------------------------------------

حمید سوریان با شکست در دور شانس مجدد حذف شد
-----------------------------------------------------------------------


با ضربه فنی مقابل حریف قزاق؛

خداحافظی تلخ سوریان با المپیک

حمید سوریان در اولین دیدار شانس مجدد با وجود 7 امتیازی که از حریف پیش بود با ضربه فنی شکست خورد و از المپیک حذف شد.


به گزارش "ورزش سه"، حمید سوریان پرافتخارترین کشتی گیر فرنگی ایران و دارنده مدال طلا المپیک لندن در اولین دیدار شانس مجدد مقابل حریف قزاق شکست خورد و از المپیک حذف شد. او مثل دیدار صبح شروعی فوق العاده داشت و 7 بر صفر پیش بود اما همچون بازی اول به یک باره بدن او یاری نداد و این حریف قزاق بود که فنون را یکی پس از دیگری روی او پیاده می کرد.

 

سوریان در حالی که دروقت اول کشتی با یک کمرگیری و بارانداز ،شش امتیاز پیش افتاده بود ،سه دقیقه دوم را اغاز کرد.


سوریان در دقیقه اول وقت دوم میرفت که کشتی را با امتیاز فنی تمام کند و اختلاف نظر قاضی و رییس تشک چهار امتیاز را به یک امتیاز تغییر داد و همین لحظه بود که سرنوشت یک قهرمان عوض شد.


او باز هم در وقت دوم قافیه را به حریف باخت و نه از نظر بدنی و نه از نظر تاکتیک کشتی نمایش خوبی در ریو نداشت.


این شرایط تا جایی ادامه داشت که پشت حمید سوریان به تشک خورد تا داور اعلام ضربه فنی و حذف حمید سوریان از المپیک را بدهد. با این نتیجه سعید عبدولی تنها نماینده کشتی فرنگی ایران در شب اول خواهد بود.


باخت ناباورانه پسر هفت ستاره در المپیک؛

شکست تلخ سوریان در اولین قدم

حممید سوریان در اولین دیدار المپیکی خود با امتیاز 5 بر 4 از اوتا ژاپنی را شکست خورد تا در انتظار بازی رقبای خود و حضور در جدول بازنده ها باشد.


به گزارش "ورزش سه"، حمید سوریان ستاره 59 کیلوگرم کشتی فرنگ ایران و جهان برای دفاع از طلای لندن خود روی تشک می رود. حمید در حالی در دور اول به مصاف اوتای ژاپنی می رود که هنوز تلخی شکست 7 به 4 مقابل این چشم بادامی تند و تیز در گزینشی قراقستان را از یاد نبرده. شکستی که سوریان را عازم مسابقات گزینشی اولان باتور و استانبول کرد تا راه سخت رسیدن به المپیک با مکافات زیادی به سرانجام برسد.

 

اوتای ژاپنی در همان ابتدا اخطار گرفت و به خاک رفت. سوریان فورا او را بارانداز کرد تا 2 بر صفر پیش بیافتد. فورا پس از آن سوریان گارد تهاجمی داشت و اوتا یک بار دیگر در خاک رفت تا وقت اول 4 بر صفر به سود سوریان به اتمام برسد. وقت دوم با تقاضای اخطار برای سوریان آغاز شد اما سوریان از تشک تکان نخورد تا مبارزه 4 بر صفر پیش برود. سوریان با حمله حریف ژاپنی از تشک خارج شد و یک اخطار دیگر مبارزه 4 بر 3 شد تا دقایق پایانی حساس تر از همیشه دنبال شود.


سوریان در فاصله 10 ثانیه مانده به پایان مبارزه دو امتیاز دیگر به حریف داد تا سرنوشت بازی به کلی عوض شود. او در پایان نتیجه را 5 بر 4 واگذار کرد تا به انتظار حضور اوتا در مراحل بالایی بنشیدند تا به جدول بازنده ها راه پیدا کند.


مأموریت سوریان؛ انتقام و جاودانگی

رقبای حمید سوریان برای طلای المپیک ریو مشخص شده اند و حالا رقبایی که بسیاری از آنها در بازی های انتخابی با او کشتی گرفته اند و حریف های قدیمی محسوب می شود موانعی در راه پر و پیچ خم دومین طلای المپیک هستند.


به گزارش "ورزش سه"، حمید سوریان در حالی مبارزه های خود در وزن 59 کیلوگرم را آغاز میکند که با توجه به سختی رقابتها و شمار مدعیان جدی در هر وزن که از فیلترهای مختلف جواز حضور در مسابقات را کسب کردند از قبل نیز انتظار دشواری مسابقاتی در حد المپیک برای علاقمندان کشتی دور از تصور نبود.


حمید در حالی در دور اول به مصاف اوتای ژاپنی می رود که هنوز تلخی شکست 7 به 4 مقابل این چشم بادامی تند و تیز در گزینشی قراقستان را از یاد نبرده.شکستی که سوریان را عازم مسابقات گزینشی اولان باتور و استانبول کرد تا راه سخت رسیدن به المپیک با مکافات زیادی به سرانجام برسد.


سوریان در صورت پیروزی در دور بعد به مصاف برنده ابراگیم لابازانوف روس و المات کبیسبایف قزاق خواهد رفت.لابازانوف که جایگزین ماریانیان شده و در رقابتهای قهرمانی روسیه نیز در گروزنی عنوان قهرمانی را کسب کرده از مدعیان این وزن است. کبیسبایف نیز از 60 کیلو سابق به این وزن آمده .نائب قهرمان جهان در 2011 استانبول که درآن سال در فینال 60 کیلو به امید نوروزی باخت از باتجربه ترین و فنی ترین کشتی گیران این وزن است.عنوان پنجمی المپیک لندن،پنجمی جهانی بوداپست 2013، برنز جهانی لاس وگاس 2015 و عناوین ارزشمند آسیایی از کبیسبایف کشتی گیری خطرناک ساخته.


سوریان که در صورت پیروزی در کشتی اول و دوم برای صعود در وزنی که 19 نفر حضور دارند باید کشتی های سوم و چهارم را نیز بگیرد رقیبان محکم دیگری نیز دارد از جمله روشن بایراموف آذربایجانی دارنده دو نقره المپیک و قهرمان جهان، تیلکه از امریکا و بایک کره ای که همگی در گروه قهرمان ارزنده کشورمان هستند.در شب جدال مدعیان بزرگ 59 کیلو، بوررو از کوبا قهرمان جهان در لاس وگاس، یون از کره شمالی ددارنده مدال برنز سال گذشته در امریکا ، ارالیف قرقیز و تسمرادف قهرمان بزرگ کشتی ازبکستان در گروه مقابل حمید قرار دارند.


سوریان که به جز یکی دو تن که با آنها کشتی نگرفته سابقه شکست اکثر مدعیان این وزن را دارد بسیار امیدوار است در سومین المپیک دوران ورزشی خود با کسب دومین طلای المپیک در تالار مشاهیر اتحادیه جهانی کشتی جایگاهی جاودانه کسب کند.


حمید سوریان فرنگی کار ٥٩ کیلوگرم کشورمان در نخستین دیدار بازی های المپیک از ساعت ١٧.٣٠ فردا یکشنبه ٢٤ مرداد ماه در برابر اوتا شینوبو ژاپنی قرار می گیرد.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: نتایج بازیهای المپیک 2016 ریو 24 مرداد 95، نتیجه کشتی حمید سوریان در المپیک ریو 2016 | پخش زنده | 24 مرداد 95، پخش زنده کشتی حمید سوریان،نتیجه کشتی حمید سوریان المپیک ریو 2016 برزیل 24 مرداد، نتایج و برنامه مسابقات کشتی فرنگی المپیک 2016 ریو | نتایج و فیلم، فیلم مسابقه کشتی حمید سوریان
  • Admin