نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه کشتی حبیب الله اخلاقی در المپیک 2016، نتیجه کشتی فرنگی حبیب اله اخلاقی در المپیک 2016، نتیجه مسابقه کشتی فرنگی اخلاقی در المپیک 2016، فیلم مسابقه کشتی حبیب الله اخلاقی در المپیک 2016، دانلود فیلم کامل مسابقه کشتی فرنگی حبیب الله اخلاقی در المپیک 2016، ساعت دیدار اخلاقی و باباجان زاده در کشتی فرنگی المپیک، ساعت کشتی حبیب الله اخلاقی المپیک 2016 ریو | نتیجه و فیلم، نتیجه کشتی حبیب الله اخلاقی المپیک 2016، ساعت کشتی حبیب الله اخلاقی در المپیک 2016، نتیجه کشتی اخلاقی


-----------------------------------------------------------------------

حذف حبیب الله اخلاقی از مسابقات المپیک 2016 ریو

-----------------------------------------------------------------------

برنامه کامل و نتایج و فیلم مسابقات کشتی فرنگی المپیک 2016

-----------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم کامل مسابقات کشتی حبیب الله اخلاقی در المپیک 2016

دانلود فیلم پیروزی اخلاقی مقابل حریف سوئدی در بازی اول

دانلود فیلم ضربه فنی شدن اخلاقی مقابل حریف قدرتمند روس

دانلود فیلم پیروزی حبیب الله اخلاقی مقابل سامان طهماسبی

دانلود فیلم شکست اخلاقی مقابل آلمانی و از دست دادن مدال برنز

-----------------------------------------------------------------------

با شکست اخلاقی مقابل دنیس کودلا آلمانی؛

پایان رویای دومین برنز فرنگی

حبیب الله اخلاقی با شکست مقابل دنیس کودلا از آلمان از رسیدن به مدال و سکو باز ماند.


به گزارش "ورزش سه"، آخرین مبارزه وزن 85 کیلوگرم کشتی فرنگی برای رسیدن به دیدار تعیین کننده مدال برنز بین حبیب اخلاقی از ایران و دنیس کودلا از آلمان انجام شد. اخلاقی با برد مقابل طهماسبی به این دیدار راه پیدا کرده بود و برنده این بازی به مرحله بعد می رفت تا تکلیف مدال برنز در آنجا مشخص شود.

 

وقت اول مثل کشتی قبل اخلاقی صفر بر صفر و بدون رد و بدل شدن هیچ فنی به اتمام رسید و دقیقا مثل دیدار گذشته دو امتیاز ابتدایی مبارزه از دو اخطار کم کاری از سوی داور به دست آمد. دنیس کودلا آخرین امتیاز را گرفته بود و با توجه به قوانین برنده بازی بود. در پایان این اتفاق افتاد و اخلاقی با امتیازات یک بر یک و با توجه به امتیاز آخری که دنیس کودلا گرفته بود بازنده بازی اعلام شد.


حبیب اخلاقی؛ مقصد بعدی برنز

فرنگی کار 85 کیلوگرم ایران با شکست سامان طهماسبی خود را به دیدار تعیین کننده برای کسب مدال برنز رساند.


به گزارش "ورزش سه"، چاکوتادزه روس در دومین دیدار حبیب الله اخلاقی او را ضربه فنی کرد تا او را در انتظار فینالیست شدن حریف روس نگه دارد. چاکوتادزه راهی فینال شد تا اخلاقی یک بار دیگر برای مدال تلاش کند. در اولین دیدار خود حریف ویژه ای دارد، سامان طهماسبی فرنگی کار 85 کیلوگرم آذربایجان. این مصاف فرنگی کاران المپیکی ایران در 2 دوره گدشته خواهد بود چرا که سامان در المپیک پکن با دوبنده ایران کشتی گرفت و نماینده 85 کیلوگرم فرنگی در لندن اخلاقی بود.


 حالا این دو در دیدار اول شانس مجدد برای کسب مدال نقره و این بار در المپیک ریو در مبارزه ای رو در رو به تشک رفتند تا یک جدال ایرانی تکلیف مدال برنز این وزن را تا حد زیادی مشخص کند. زمان اول هیچ یک از دو کشتی گیر به حریف یورش نبردند تا در پایان آن صفر بر صفر به پایان برسد.


اما زمان دوم متفاوت شد. داور با یک اخطار به هر دو یک امتیاز را برای اخلاقی و طهماسبی داد و پس از آن حبیب حریف را از تشک خارج کرد تا نتیجه در پایان 3 بر 2 به سود او شود و ایران یک بار دیگر شانس کسب مدال برنز در فرنگی را به دست بیاورد.

 

وی برای کسب مدال برنز باید ساعت 00:05 به مصاف حریفی از آلمان برود.


ملاقات طهماسبی و اخلاقی در جدول بازنده ها


با پیروزی چاکوتادزه روس مقابل حریف مجاری، او راهی فینال شد تا فرنگی‌کار 85 کیلوی کشورمان راهی مرحله شانس مجدد شود و در اولین دیدار مقابل سامان طهماسبی، فرنگی کار ایرانی الاصل آذربایجان می رود.


به گزارش "ورزش سه"، بعد از اینکه حبیب‌الله اخلاقی کشتی‌گیر فرنگی‌کار 85 کیلوگرم ایران در دومین مبارزه خود مقابل چاکوتادزه روس شکست خورد، چشم‌ها در انتظار این کشتی‌گیر روس بود تا فینالیست شود و به واسطه نماینده ایران به جدول شانس مجدد راه پیدا کند.


لحظاتی پیش چاکوتادزه با پیروزی 7 ـ 1 مقابل فرنگی کار مجاری راهی فینال شد تا اخلاقی مثل سوریان و عبدولی شانس دوباره کسب مدال برنز را به دست بیاورد. او در اولین دیدار رو در روی سامان طهماسبی، فرنگی کار ایرانی الاصل آذربایجان خواهد رفت. علاقه مندان به کشتی امیدوار بودند این دو در نیمه نهایی یکدیگر را مقالات کنند اما حالا مبارزه این دو به دیدار اول شانس مجدد برای کسب مدال برنز موکول شد.


اخلاقی هم ضربه شد

فرنگی کار کشورمان در برابر حریف روس خود با ضربه فنی شکست خورد.


به گزارش "ورزش سه"، حبیب الله اخلاقی در دومین دیدار خود برابر چاکوتادزاده روس ضربه فنی شد. چاکوتادزده که یکی از مدعیان قهرمانی در این وزن است امتیازات ابتدایی خود را با خارج کردن پای بازیکن ایران از تشک گرفت اما در ادامه موفق شد تا ورزشکار ما را ضربه فی کند.


سه دقیقه ابتدایی این نبرد با نتیجه سه بر دو به سود کشتی گیر روس به پایان رسید اما در ابتدای سه دقیقه دوم این مسابقه ورزشکار روس توانست کشتی گیر کشورمان را ضربه فنی کند.


حالا اخلاقی باید امیدوار باشد تا چاکوتادزه راهی فینال شود تا کشتی گیر کشورمان در جدول بازنده حاضر شود.


اخلاقی دور نخست را با پیروزی پشت سر گذاشت

فرنگی‌کار وزن ۸۵ کیلوگرم کشتی ایران نخستین مصاف خود در بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو را با پیروزی پشت سر گذاشت.


به گزارش "ورزش سه" از مهر، رقابتهای وزن ۸۵ کیلوگرم کشتی فرنگی بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو عصر امروز (دوشنبه) آغاز شد که طی آن حبیب اله اخلاقی در دور نخست به مصاف «زاکاری برگ» از سوئد رفت و با نتیجه 10 بر صفر  پیروز شد.

 

اخلاقی با این پیروزی باید در دور دوم با برنده مسابقه «سامان طهماسبی» فرنگی کار ایرانی الاصل تیم ملی آذربایجان و «داوید چاکوتادزه» از روسیه روبرو شود.


در گروه اخلاقی، «ویکتور لورینچ» دارنده مدال برنز جهان از مجارستان، «ماکسیم مانوکیان» از ارمنستان، و «رستم آساکالوف» نایب قهرمان جهان از ازبکستان حضور دارند. در بالای جدول نیز «ژان بلنیوک» قهرمان جهان از اوکراین و «جاوید حمزاتوف» دارنده مدال برنز جهان از بلاروس مطرح ترین کشتی گیران حاضر هستند.


پیش بازی مسابقات کشتی حبیب الله اخلاقی


به گزارش "ورزش سه"، رقابتهای کشتی فرنگی المپیک ریو در وزن 85 کیلوگرم حال و هوای خاصی خواهد داشت.حبیب الله اخلاقی پسر خوب کشتی ایران و یکی از باتجربه های این وزن بدون شک از شانس های مدال است.در المپیک 6 وزن امسال ، وزن چهارم هم پر از مدعی صاحب نام است.حبیب کشتی ایران در وزنی که 21 نفر در آن شرکت کرده اند در دور اول به مصاف زاکاری برگ از سوئد می رود.


در صورت پیروزی احتمالی ، اخلاقی در دور بعد به مصاف برنده سامان طهماسبی کشتی گیر ایرانی الاصل جمهوری آذربایجان و داوید چاکوتادزه روس می رود.سامان طهماسبی از کشتی گیران پرمدال این وزن دارای چند مدال جهانی از جمله نقره 2013 بوداپست و 2014 تاشکند است.سامان عزم خود را برای کسب طلای این وزن جزم کرده است.


روسها هم با چاکوتادزه در پی تصاحب خوشرنگ ترین مدال این وزن هستند.از ویکتور لورینچ مجار دارنده مدال برنز جهانی 2014 تاشکند ، ماکسیم مانوکیان ارمنستانی و رستم آساکالوف ازبک، نائب قهرمان جهان از دیگر مدعیان هم گروه با اخلاقی میتوان نام برد.


اما بدون شک در سمت مقابل و از مدعیان اصلی میتوان به ژان بلنیوک اوکراینی دارای مدال طلای جهان اشاره کرد.بلنیوک که امسال در لتونی و در رقابتهای قهرمانی اروپا نیز قهرمان شده به دنبال تکمیل افتخارات و خوشرنگ ترین مدال خواهد بود.جاوید حمزاتوف بلاروس هم در سالهای اخیر از مدعیان سنتی این وزن محسوب می شود. حبیب اخلاقی که دارای مدالهای ارزشمند جهانیه و المپیک لندن رو هم هر چند با ناکامی تجربه کرده باز هم با اتکا به قدرت بدنی مطلوب و تاکتیک بیرون راندن حریفان از تشک به دنبال کسب افتخار است. حبیب از فرصتش میخواهد به بهترین نحو استفاده کند چون میداند شاید البته شاید آخرین المپیک دوران قهرمانیش باشد.


بشیر باباجان زاده بابلی نماینده سنگین وزن ایران هم در ضیافت بزرگ قهرمانان در ریو است. در وزنی که 19 نفر وزن کشیدند ، بشیر در دور اول استراحت میکند. دارنده مدال برنز جهان در سال 2011 استانبول در دور دوم با کیانگ منگ از چین قرار می گیرد که او هم برای طلایی شدن کار بسیار مشکلی را پیش رو دارد. کشتی‌گیر سنگین وزن ایران در صورت برتری با تنالیف قزاق یا پوپ آلمانی مبارزه خواهد کرد. صباح شریعتی، کشتی‌گیر ایرانی آذربایجان و رضا کایالپ ترک در گروه بشیر هستند.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: زمان و ساعت برگزاری شروع کشتی حبیب الله اخلاقی المپیک 2016 ریو، برنامه بازیهای المپیک 2016 ریو | 25 مرداد 95 | فیلم و نتیجه مسابقات، فیلم کشتی حبیب الله اخلاقی و حریف سوئدی المپیک 2016 ریو 25 مرداد، فیلم کشتی حبیب الله اخلاقی المپیک 2016، ساعت ( زمان و تاریخ ) کشتی حبیب الله اخلاقی المپیک 2016 ریو، پخش زنده و مستقیم کشتی حبیب الله اخلاقی المپیک 2016 ریو 17:30، المپیک 2016 حبیب اخلاقی
  • Admin