نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه مسابقه وزنه برداری محمدرضا براری در المپیک 2016، نتیجه مسابقه محمدرضا براری در المپیک 2016، دانلود فیلم کامل مسابقه وزنه برداری محمدرضا براری در المپیک 2016، نتیجه مسابقات وزنه برداری در المپیک 2016، ساعت مسابقه وزنه‌برداری محمدرضا براری در المپیک 2016 ریو | نتیجه و فیل، ساعت مسابقه وزنه برداری محمدرضا براری در المپیک 2016 ریو | نتیجه و فیلم بازی، برنامه بازیهای المپیک 2016 ریو | 26 مرداد 95 | نتیجه مسابقات و فیلم، نتیجه مسابقه وزنه برداری محمدرضا براری در المپیک 2016 ریو، نتیجه مسابقه براری


کسب رتبه ششم محمدرضا براری در المپیک 2016 ریو

----------------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم کامل حرکات یک ضرب محمدرضا براری در المپیک 2016 ریو

----------------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم کامل حرکات دو ضرب محمدرضا براری در المپیک 2016 ریو

----------------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم رفتن محمدرضا براری روی تخته پیش از مسابقه المپیک 2016

----------------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم اقدام عجیب وزنه برداری ایران و انصراف از شرکت‌ در یک شانس

----------------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم رکوردشکنی نورالدینوف ازبکستانی در 105 کیلوگرم وزنه برداری

----------------------------------------------------------------------------


سکویی که به آن نزدیک هم نشدیم

 

وزنه بردار دسته 105 کیلوگرم ایران موفق به حضور روی سکوی المپیک نشد تا روز بی مدال ایران تمام شود. 


محمدرضا براری وزنه بردار دسته 105 کیلوگرم ایران در آخرین رقابت روز روی تخته رفت و در پایان عنوان ششمی المپیک را با مهار مجموع 406 کیلوگرم به دست آورد. او در حرکت یک ضرب وزنه 186 کیلوگرم را بالای سر برد و 220 کیلوگرم در دوضرب رکورد او بود تا در نهایت نتواند به مدال دست پیدا کند.

 


او که در یک ضرب نمایش فوق العاده ای نداشت شروع امیدوارکننده ای در دو ضرب از خود نشان داد و تماشاگران این رقابت را به مدال ایران امیدوار کرده بود.


اما اتفاقی غیرمنتظره او را از تلاش برای درخواست 230 کیلوگرمی اش دور کرد.


براری به ناچار پشت وزنه 231 کیلوگرمی ایستاد و نتوانست آن را بالای سر ببرد که در صورت اتفاق ثبت این رکورد او شاید می توانست مدال برنز را هم کسب کند که در نهایت این طور نشد و محمدرضا براری در پایان شب نهم، عنوان ششمی المپیک ریو در دسته 105 کیلوگرم را به خودش اختصاص داد.


وزنه‌بردار ازبک رکورد دوضرب المپیک را شکست

روسلان نورالدینوف وزنه‌بردار دسته ۱۰۵ کیلوگرم ازبکستان رکورد دوضرب المپیک را شکست و به نام خود ثبت کرد.


به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، روسلان نورالدینوف از ازبکستان با ثبت مجموع 431 کیلوگرمی در حالی قهرمان دسته 105 کیلوگرم وزنه‌برداری المپیک شد که این وزنه‌بردار در آخرین حرکت دوضرب خود به رکورد المپیک حمله کرد که با مهار وزنه 237 کیلوگرمی این رکورد را شکست و به نام خود ثبت کرد.


وزنه بردار ازبکستان علاوه بر کسب مدال طلا رکورد دوضرب المپیک در دسته 105 کیلوگرم را شکست.


او با مهار وزنه 237 کیلوگرم رکورد دوضرب المپیک را به نام خود ثبت کرد رکورد قبلی المپیک 236 کیلوگرم و در اختیار آندری آرامانئو از بلاروس بود.


شانس محمدرضا براری از اول تا نهم!


وزن 105 کیلو گرم هم مثل 94 کیلوگرم مسابقات ضعیفی از حیث کیفیت دارد.


به گزارش "ورزش سه"، هر چقدر سطح مسابقات اوزان 69 و77 و85 به خصوص وزن 85 که کیانوش در آن قهرمان شد، سطح 3 وزن بالای وزنه برداری متوسط است.


مروری بر مسابقات جهانی 2014 نشان می دهد که 3 مرد اول با رکوردهای 432(ایلیا ایلین)،432(تور الدینوف) و427(دیویدبژانیان) اول تا سوم شدند اما در سال گذشته نفرات اول تا سوم،رکوردهایی چون: 421 برای زایچیکوف قهرمان از ازبکستان،دیویدبژانیان از روسیه با 411 کیلو و آرتورس پلسنیکس با 405 کیلو اول تا سوم شدند، ببینید بژانیان که در تیم محروم روسیه   است،2 سال قبل با 427 کیلو سوم اما پارسال با 411 کیلو دوم شد،به همین علت است که فکر میکنیم پیش بینی موقعیت براری سخت است.


اما محمد رضابراری 28 ساله ما، رکورد ورودی خود را 410 کیلو اعلام کرده است در حالی که تا به حال از 404 در میادین رسمی بیشتر وزنه برنداشته است!


در مسابقات امسال روسلان نورالدینوف که 2 سال قبل 432 کیلو وزنه زده است، با رکورد ورودی 425 از همه بالاتر است و ژی یانگ از چین و مارتیروسیان از ارمنستان با 420 کیلو رکورد بعدی را دارند وزایچیکوف، قهرمان پارسال با 418 کیلو چهارم است و براری در کنار افریموف ازبک با اعلام 410 کیلو در رده آخر است.


امیدواریم براری رکورد بالای 410 کیلو ثبت کرده ومردان دیگر یا افت کرده باشند یا حذف شوند، در حالت طبیعی، شانس براری اگر حذف نشود قرار گرفتن بین نفرات پنجم تا نهم است!


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: نتیجه وزنه برداری محمد رضا براری در المپیک ریو، نتیجه بازی محمدرضا براری در المپیک ریو، نتیجه مسابقه وزنه برداری محمدرضا براری در المپیک، نتیجه و فیلم مسابقه وزنه برداری محمدرضا براری در المپیک 2016

  • Admin