نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه مسابقه مهدی خدابخشی در المپیک 2016، نتیجه بازی تکواندو مهدی خدابخشی در المپیک 2016، فیلم مسابقه مهدی خدابخشی در المپیک 2016، دانلود فیلم کامل مسابقه تکواندو مهدی خدابخشی در المپیک 2016، زمان بازی تکواندو مهدی خدابخشی در المپیک 2016 ریو 29 مرداد 95، ساعت تکواندو مهدی خدابخشی المپیک 2016 ریو+فیلم مسابقه و نتیجه، ساعت بازی تکواندو مهدی خدابخشی المپیک 2016 ریو | فیلم و نتیجه مسابقه، مهدی خدابخشی در المپیک 2016، نتیجه تکواندو مهدی خدابخشی در المپیک 2016


حذف مهدی خدابخشی از المپیک 2016

------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم کامل مسابقه مهدی خدابخشی در المپیک 2016
دانلود فیلم پیروزی مهدی خدابخشی مقابل حریف هندوراسی

دانلود فیلم شکست مهدی خدابخشی مقابل نماینده آذربایجان

------------------------------------------------------------------
دانلود حواشی کامل مسابقه مهدی خدابخشی در المپیک 2016

دانلود فیلم مهدی خدابخشی نماینده جوان تکواندو ایران در المپیک

دانلود فیلم صحبت های خدابخشی پس از اولین پیروزی در المپیک
------------------------------------------------------------------


وداع خدابخشی با المپیک

تکواندوکای تیزچنگ بریتانیایی میلاد بیگی نماینده ایرانی تیم آذربایجان را شکست داد .


به گزارش "ورزش سه"، با شکست میلاد بیگی مقابل نماینده بریتانیا در وزن منهای ۸۰ کیلوگرم تکواندو، مهدی خدابخشی شانس حضور در جدول شانس مجدد را از دست داد و از  المپیک کنار رفت تا تکواندو فعلا به همان یک برنز کیمیا علیزاده دلخوش باشد .


یک ایرانی طلا را از خدابخشی گرفت

تکواندوکار 80 کیلوگرم ایران دومین جدال خود را با شکست مقابل حریف آذربایجانی پشت سر گذاشت تا یک طلای دیگر از دست کاروان تیم ملی برود.


به گزارش "ورزش سه"،  مهدی خدابخشی در نخستین مبارزه خود در المپیک ریو موفق شد با نتیجه قاطعانه 13 بر یک میگل فررا هندوراسی را شکست دهد و امیدهای ایران به کسب طلا را از همان ابتدای کار زنده کند.


او در دومین مسابقه در مرحله یک چهارم نهایی برابر میلاد بیگی تکواندوکار ایرانی الاصل تیم ملی آذربایجان قرار گرفت اما راند اول را با نتیجه 3 بر صفر باخت؛ خدابخشی در راند دوم هم برابر قهرمان اروپا حرفی برای گفتن نداشت و 10 بر 5 شیاپ چانگ را ترک کرد تا امیدهای برد ایران کمتر از قبل شود.


در راند سوم هم خدابخشی مغلوب پا زدن‌های بیگی شد و در حالی که بیش از یک دقیقه به پایان رقابت مانده بود با نتیجه 17 بر 5 و امتیاز عالی حریف آذربایجانی شکست خورد و نتوانست به نیمه نهایی برسد.


خدابخشی هم قدرتمند آغاز کرد

مهدی خدابخشی با امتیاز عالی برابر حریف هندوراسی برنده شد و بین هشت تکواندوکای برتر مسابقات المپیک قرار گرفت.


به گزارش "ورزش سه"، خدابخشی که در وزن -80 مبارزه می کند در وزنی مسابقات را قدرتمندانه آغاز کرد و به پایان رساند که قبلا در این وزن هادی ساعی در المپیک مدال طال گرفته بود.


مهدی خدابخشی در 80 کیلو سید اول است و امید طلا که مسیر جالبی هم دارد دور دوم احتمالا می خورد به میلاد بیگی خودمان که تابعیت آذربایجان را پذیرفته و قهرمان فعلی اروپاست ، دور سوم برنده استیو لوپز کهنه کار آمریکایی و لوتالو محمد . فینال هم احتمالا با آرون کوک انگلیسی سید دوم مسابقات که البته تغییر تابعیت داده و برای مولداوی بازی می کند روبرو می شود ، به امید طلای سوم.


مهدی خدابخشی؛ منتظر درخشش او باشید

نفر اول رنکینگ وزن 80 کیلوگرم تکواندو جهان پسر ایرانی است که وظیفه سنگینی دارد، ادامه موفقیت های تکواندو در ریو.


به گزارش "ورزش سه"، با اینکه از فرزان عاشورزاده به عنوان امید اول تکواندو ایران برای طلای المپیک ریو نام برده می شد اما او از دور رقابت ها حذف شد تا فردا شب آن کیمیا علیزاده دست به کار بزرگی بزند و اولین مدال تاریخ بانوان ایران در المپیک را کسب کند. تکواندو در اولین ساعات جمعه بیشتر از همیشه ایرانی ها را خوشحال کرد و موضوع امیدوار کننده اینکه عصر جمعه مهدی خدابخشی به روی شیاپ چانگ خواهد رفت. پسری که نفر اول رنکینگ وزن 80 کیلوگرم تکواندو جهان است و سال گذشته قهرمانی جهان را به دست آورد.


او در دور اول به مبارزه میگوئل فررا از هندوراس می رود. این تکواندوکار با سهمیه وایلد کارت توانسته است خود را به المپیک ریو برساند. خدابخشی دور دوم باید با برنده مبارزه مالی و آذربایجان مبارزه کند. نماینده آذری ها میلاد بیگی تکواندوکار ایرانی الاصلی است که با کسب مدال طلای رقابتهای انتخابی قاره اروپا ، کسب سهمیه کرده است.


 تکواندوکاران آلمان ، استرالیا ، آمریکا و روسیه هم در قسمت دیگر جدول این وزن حضور دارند که یکی از آنها در مرحله نیمه نهایی با خدابخش پیکار خواهد کرد. او برای ادامه درخشش تکواندوکاران از ساعت 18:15 دقیقه به روی شیاپ چانگ خواهد رفت.

 

خدابخشی امید دوم طلای تکواندو (عکس)

مهدی خدابخشی حالا در بین ورزشکاران باقیمانده برای کسب مدال از همه پر شانس تر است.


به گزارش "ورزش سه"، علیرغم حذف عاشورزاده که همه از او به عنوان پر امید ترین مرد در 5 روز آخر المپیک نام می بردیم حالا این عنوان را به مهدی خدابخشی منتقل میکنیم.


مهدی خدابخشی در حالی سال گذشته قهرمان شده است که سجاد مردانی دیگر مرد کشورمان 3 سال قبل تنها مدال جهانی خود را که یک نقره بود گرفت.


به جز مهدی خدابخشی وسجاد مردانی وکیمیا علیزاده که او هم سال گذشته مدال برنز جهانی گرفت در 4 وزن کشتی آزاد هم شانس مدال داریم که البته برای امیدواری به مدال طلا،کارمان در کشتی آزاد هم خیلی سخت است.
مهدی خدابخشی میتواند هادی ساعی ما باشد  والبته وزن او در المپیک هم وزنی ست که هادی ساعی در سال 2008 در المپیک مدال طلا گرفت.

 

خدابخشی: برای موفقیت در المپیک 3 سال سختی کشیدم

تکواندوکار وزن منهای 80 کیلوگرم ایران با اشاره به اینکه برای حضور در المپیک 2016 ریودوژانیرو 3 سال سختی کشیده ام، گفت: در این مدت با تمام توان در میادین مختلف حاضر شده تا به هدفم نزدیک شوم.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ابرنا، تیم ملی تکواندوی ایران روز 21 مردادماه به منظور حضور در سی و یکمین دوره بازی های المپیک راهی ریودوژانیرو می شود. مسابقات تکواندوی المپیک طی روزهای 27 تا 30 مردادماه برگزار خواهد شد که تیم ایران با چهار نماینده (فرزان عاشورازده، سجاد مردانی، مهدی خدابخشی و کیمیا علیزاده) به مصاف حریفان می رود.

 

«مهدی خدابخشی» تکواندوکار وزن منهای 80 کیلوگرم ایران که با ارائه تکنیک های مختلف توانست در هر سه رویداد مهم قهرمانی جهان، بازی های آسیایی اینچئون و قهرمانی آسیا به مدال طلا دست یافته و به عنوان نفر اول رنکنیگ المپیکی مسافر المپیک شود تصریح کرد: به همراه کادر فنی و دیگر بازیکنان برای رسیدن به المپیک زحمات زیادی را متحمل شده و باید مزد سختی ها و تلاش هایمان را در برزیل بگیریم.وی افزود: یقین دارم که در صورت رخ ندادن ناداوری و عادی بودن شرایط، توانایی رسیدن به افتخار در المپیک 2016 را دارا هستیم.

 

خدابخشی با اشاره به اینکه فدراسیون تکواندو سرمایه گذاری خوبی روی جوانان داشته است، عنوان کرد: این جوانان در مسابقات گوناگون باعث اهتزاز پرچم ایران شده اند و اکنون آوردگاه المپیک باید در انتظار درخشش هوگوپوشان ایران باشید.وی با تاکید بر اینکه برای رسیدن به اهداف و آرزوها باید سختی و مرارت را تحمل کرد، بیان داشت: با وجود آسیب دیدگی های مختلف و تمرینات سخت، فقط به ریو فکر می کرده ام و اکنون نمی خواهم این فرصت طلایی را از دست بدهم.

 

تکواندوکار خوش تکنیک تیم ملی ایران، گفت: شاید دیگر فرصت حضور در المپیک را پیدا نکرده و به همین دلیل می خواهم با تمام وجود روی شیاپ چانگ حاضر شوم. ضمن اینکه به بعد از المپیک نیز فکر نکرده و تمرکزم فقط به این مسابقات معطوف شده است.وی با اشاره به اینکه بازی های المپیک بالاترین سطح مسابقات رشته های ورزشی است، افزود: از 15 تکواندوکار دیگری که در وزن منهای 80 در المپیک هستند، شناخت کافی دارم.

 

خدابخشی در خصوص اینکه او را یک ورزشکار خونسرد در میادین مهم می دانند، عنوان کرد: این مساله سبب می شود تابه حریفان، فشار روانی وارد کرده و راحت تر از تکنیک های مختلف استفاده کنم و امیدوارم در المپیک نیز این خونسردی را داشته باشم.وی در مورد لقب ترمیناتور که از سوی فدراسیون جهانی تکواندو به او داده شده است، گفت: چندان این لقب را دوست ندارم، چراکه ترمیناتور لوازم جنگی دارد و من تنها با پاهای خود حریفان را از پیش رو برمی دارم.سی و یکمین دوره بازی های المپیک به صورت رسمی از امروز در ریودوژانیرو برزیل آغاز می شود و تا پایان مردادماه ادامه خواهد داشت.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: نتیجه تکواندو مهدی خدابخشی در المپیک 2016 ریو، نتایج و برنامه مسابقات تیم ملی تکواندو در المپیک 2016 ریو + فیلم، مسابقه تکواندو مهدی خدابخشی در المپیک 2016|ساعت و زمان بازی، نتیجه بازی تکواندو مهدی خدابخشی 29 مرداد 95 المپیک 2016، نتیجه مسابقه مهدی خدابخشی، نتیجه مسابقات تکواندو مهدی خدابخشی در المپیک 2016، نتیجه بازیهای تکواندو مهدی خدابخشی در المپیک 2016 | فیلم کامل مسابقه، نتیجه مسابقه تکواندو مهدی خدابخشی در المپیک 2016 ریو 29 مرداد 95
  • Admin