نمونه سوال 95

نمونه سوال 95

نمونه سوال 95

نمونه سوال 95

نمونه سوال 95

  • ۰
  • ۰

برچسب ها: زمان (تاریخ و ساعت) بازی فینال فوتبال المپیک 2016 | برزیل و آلمان، فغانی داور فینال فوتبال المپیک شد، زمان بازی فینال فوتبال المپیک، زمان بازی فینال فوتبال المپیک المان برزیل، زمان برگزاری بازی فینال برزیل المان المپیک، تاریخ ساعت و زمان فینال فوتبال برزیل المان المپیک 2016 ریو، فینال فوتبال المپیک 2016 ریو | تاریخ ساعت زمان پخش زنده، زمان و ساعت پخش زنده بازی برزیل آلمان فینال فوتبال المپیک 2016 ریو، نتیجه فیلم خلاصه گلهای بازی برزیل و آلمان فینال المپیک 2016، تاریخ ساعت و زمان فینال فوتبال برزیل المان المپیک 2016 ریو


زمان (تاریخ و ساعت) بازی فینال فوتبال المپیک 2016 | برزیل و آلمان

ساعت 1 بامداد - یکشنبه 31 مرداد 95

پخش زنده از شبکه سه سیما

برای مشاهده نتیجه نهایی و فیلم مسابقه اینجا کلیک کنید


فغانی داور فینال فوتبال المپیک 2016 ریو شد

قضاوت فینال فوتبال مردان المپیک ریو بین تیم‌های برزیل و آلمان به داور ایرانی و دو همراه او سپرده شد که موفقیتی بزرگ برای کشور محسوب می‌شود.


به گزارش "ورزش سه"، با وجود اینکه تیم ملی فوتبال ایران در المپیک 2016 ریو حاضر نیست اما علیرضا فغانی به همراه رضا سخندان و محمدرضا منصوری به نمایندگی از کشورمان در این رقابت‌ها هستند.


فغانی به همراه تیم ایرانی خود در مرحله گروهی فوتبال المپیک نخستین قضاوت خود را در بازی آلمان و مکزیک انجام دادند و پس از آن بازی تیم‌های برزیل و دانمارک را داوری کردند.

 


اکنون از سوی مسؤولان برگزاری مسابقات فغانی به عنوان داور وسط دیدار تیم‌های ملی برزیل و آلمان که قرار است فینال فوتبال المپیک را برگزار کنند قضاوت خواهد کرد و سخندان و منصوری به عنوان کمک‌های اول و دوم به همراه داوری از سنگاپور که داور چهارم است، همراه او خواهند بود.

 

بازی فینال فوتبال مردان المپیک 2016 ریو ساعت یک بامداد روز یکشنبه هفته آینده برگزار می‌شود.


دیدار رده‌بندی هم که روز شنبه بین تیم‌های نیجریه و هندوراس برگزار می‌شود را داورانی از کشور میزبان قضاوت می‌کنند.

 

قضاوت در جام باشگاه‌های جهان 2015 بین تیم‌های بارسلونا و ریور پلاته و همچنین جام ملت‌های آسیا 2015 بین تیم‌های ملی کره جنوبی و استرالیا دو فینال مهمی بودند که فغانی در آنها داور اول بود و حالا در المپیک ریو و بازی برزیل و آلمان، او سومین فینال مهم دوران داوری خود را سوت خواهد زد.

 

قضاوت فغانی در این رویداد مهم مطمئنا جزء افتخارات بزرگ فوتبال و ورزش ایران در المپیک ریو به حساب می‌آید چراکه تاکنون داوری از ایران به این مهم نرسیده بود.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3

  • ۹۵/۰۵/۳۰
  • az ar