نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: زمان (تاریخ و ساعت) بازی فینال والیبال المپیک 2016 | برزیل و ایتالیا، زمان بازی فینال والیبال المپیک 2016، ساعت بازی فینال المپیک 2016، تاریخ بازی فینال والیبال المپیک 2016، ایتالیا؛ نخستین فینالیست والیبال المپیک، برزیل و ایتالیا؛ فینالیست های والیبال المپیک 2016، پخش زنده و نتایج زنده - والیبال ایران، برزیل فینالیست والیبال مردان المپیک شد، آخرین اخبار والیبال ایران و والیبال المپیک 2016 ریو، نتیجه فینال والیبال المپیک 2016


زمان (تاریخ و ساعت) بازی فینال والیبال المپیک 2016 | برزیل و ایتالیا

----------------------------------------------------------------

یکشنبه 31 مرداد 95
----------------------------------------------------------------

ساعت بازی رده بندی والیبال المپیک 2016 (آمریکا - روسیه) : 17

----------------------------------------------------------------

ساعت بازی فینال رده بندی المپیک 2016 (برزیل و ایتالیا) : 20:45

----------------------------------------------------------------
مشاهده نتیجه نهایی و فیلم بازیهای والیبال المپیک 2016 ریو
----------------------------------------------------------------

تیم والیبال برزیل حریف ایتالیا در فینال شد

تیم ملی والیبال برزیل با برتری ۳ بر صفر مقابل روسیه در مرحله نیمه‌نهایی بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو به فینال رسید.


به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، در ادامه رقابت‌های والیبال مردان بازی‌های المپیک 2016 ریو و در مرحله نیمه‌نهایی این مسابقات تیم ملی برزیل با نتیجه 3 بر صفر از سد روسیه گذشت و فینالیست شد.

 

پیش از این ایتالیا با پیروزی 3 بر 2 مقابل آمریکا جواز حضور در دیدار نهایی را کسب کرده بود.

 

بدین ترتیب 31 مرداد ماه تیم‌های ایتالیا و برزیل فینال را برگزار خواهند کرد و تیم‌های آمریکا و روسیه هم دیدار رده بندی را برگزار می‌کنند.


ایتالیا؛ نخستین فینالیست والیبال المپیک

تیم ملی والیبال ایتالیا در دیداری نفسگیر و نزدیک توانست با نتیجه 3 بر 2 آمریکا را شکست دهد و به عنوان نخستین فینالیست المپیک 2016 معرفی شود.


به گزارش "ورزش سه"، در نخستین مسابقه نیمه نهایی والیبال المپیک ریو تیم ملی والیبال ایتالیا که با حذف تیم ملی ایران به این مرحله رسیده بود و آمریکا که لهستان مدعی قهرمانی را 3 بر صفر شکست داده بود در حالی از ساعت 20:30 امشب مقابل هم قرار گرفتند که در مرحله گروهی نیز دومین بازی را برابر یکدیگر داشتند.


ایتالیا صدرنشین گروه A که با چهار پیروزی و تنها یک باخت به یک چهارم نهایی رسید و در این مرحله تیم ملی ایران را حذف کرد شروع خوبی در ست اول برابر آمریکا داشت و در نهایت توانست در جدالی پایاپای با نتیجه 30 بر 28 پیروز شود.


در ست دوم این آمریکا بود که در رقابت نزدیک کم نیاورد و 28 بر 26 نتیجه را به سود خود کرد تا در ست شماری دو تیم یک بر یک شوند اما در ست سوم آمریکا بسیار عالی کار کرد و با برتری کامل و نتیجه عجیب 25 بر 9 مدعی قهرمانی را شکست داد.


در ست چهارم ایتالیا که چیزی برای از دست دادن نداشت به آب و آتش زد و پس از امتیاز 20 نمایش بهتری از آمریکا داشت تا بتواند ست چهارم را با نتیجه 25 بر 22 به سود خود تمام کند و بازی را به ست پنجم بکشد.


در ست پنجم بازیکنان آمریکا که انگار از نظر بدنی تحلیل رفته بودند و نتوانستند برتری قاطع خود در ست‌های دوم و سوم را حفظ کنند، در گام آخر هم مغلوب شدند تا ایتالیا با نتیجه 15 بر 9 برنده شود و به فینال مسابقات والیبال ریو 2016 برسد.

 

دیگر فینالیست والیبال المپیک ریو پس از بازی تیم‌های برزیل و روسیه که ساعت 5:45 بامداد روز شنبه برگزار می‌شود، مشخص خواهد شد.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: زمان (تاریخ و ساعت) بازی فینال والیبال المپیک 2016 | برزیل و ایتالیا، زمان بازی فینال والیبال المپیک 2016، ساعت بازی فینال المپیک 2016، فیلم | المپیک | ایتالیا و برزیل در فینال مسابقات والیبال المپیک

  • Admin