نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه مسابقه کشتی رضا یزدانی در یک هشتم المپیک 2016، نتیجه کشتی رضا یزدانی و حریف آذربایجانی در المپبک 2016 ریو | فیلم کامل، نتیجه کشتی رضا یزدانی و گازیموف آذربایجانی در یک هشتم نهایی المپیک 2016 ریو+فیلم، نتیجه کشتی اول رضا یزدانی در مقدماتی المپیک 2016 ریو+فیلم مسابقه، نتیجه مسابقه کشتی رضا یزدانی المپیک 2016 ریو 31 مرداد 95، نتیجه مسابقه رضا یزدانی در یک هشتم نهایی المپیک 2016 ریو، نتیجه مسابقه کشتی رضا یزدانی در المپیک 2016 ریو+فیلم، فیلم مسابقه کشتی رضا یزدانی در المپیک 2016


نتیجه مسابقه کشتی رضا یزدانی در یک هشتم المپیک 2016 | فیلم کامل بازی

حذف رضا یزدانی در کشتی المپیک 2016

--------------------------------------------------------------

برنامه کامل و نتایج و فیلم مسابقات کشتی آزاد المپیک 2016

--------------------------------------------------------------
دانلود فیلم کامل مسابقه رضا یزدانی در المپیک 2016

دانلود حواشی کامل مسابقه رضا یزدانی در المپیک 2016

دانلود فیلم صحبتهای رضا یزدانی پیرامون وضعیت آزادکاران المپیکی

--------------------------------------------------------------


ضربه فنی در 23 ثانیه؛

وداع باور نکردنی رضا یزدانی با ریو

کشتی گیر وزن 97 کیلوگرم ایران به محض شروع مبارزه با ابراگیموف ازبک به پل رفت و در 23 ثانیه ضربه فنی شد.


به گزارش "ورزش سه"، رضا یزدانی در دومین دیدار خود مقابل ماگومد ابراگیموف ازبک به روی تشک رفت.


رضا یزدانی در اولین مبارزه شانس مجدد با امتیازات 5 بر 2 باران رادوسلاو لهستانی را شکست داد و این دومین پیکار او در راه رسیدن به مدال برنز خواهد بود.


اما ماگومد ابراگیموف با شکست 12 بر 3 مقابل ختاگ گازیموف به جدول بازنده ها راه پیدا کرد و برنده این دیدار شانس کسب مدال نقره را در مبارزه بعدی خواهد داشت.


شکست تلخ رضا یزدانی با رای داوران

رضا یزدانی دو دومین دیدار خود با نتیجه 2 بر یک مقابل گازیموف آذربایجانی شکست خورد تا در انتظار فینالیست شدن او و تلاش برای مدال برنز باشد.


به گزارش "ورزش سه"، رضا یزدانی کشتی گیر آزاد وزن 97 کیلوگرم ایران در دومین دیدار خود رو در روی ختاگ گازیموف قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک از آذربایجان قرار گرفت. رضا در اولین حضور خود روی تشک موفق شد با نتیجه 10 بر صفر ابرهیم بلوکباشی از ترکیه را شکست دهد تا شروع امیدوار کننده ای داشته باشد و برای مبارزه با گازیموف شانس داشته باشد.


زمان اول با اخطار دوار برای دو کشتی گیر برای کم کاری همراه بود اما اخطار 30 ثانیه به یزدانی داده شد تا نتیجه یک بر صفر به سود گازیموف شود. در ثانیه های آخر زمان اول رضا یزدانی زیر حریف را گرفت و گازیموف را به خاک برد اما داوران به بهانه پایان اجرای فن بعد از پایان زمان مبارزه 2 امتیاز او را ندادند.

 


اعتراضات پی در پی رسول خادم و مربیان ایرانی جواب نداد تا زمان دوم 2 بر صفر به سود گازیموف آغاز شد. کم کاری کشتی گیر آذربایجانی یک امتیاز از اخطار را برای رضا یزدانی همراه داشت تا اختلاف به حداقل برسد.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: نتیجه مسابقه رضا یزدانی در یک هشتم نهایی المپیک 2016 ریو، ساعت کشتی بعدی رضا یزدانی در یک هشتم نهایی المپیک ۲۰۱۶ ریو، رضا یزدانی از حضور در یک چهارم نهایی بازماند | نماینده وزن
  • Admin