نمونه سوال 95

نمونه سوال 95

نمونه سوال 95

نمونه سوال 95

نمونه سوال 95

  • ۰
  • ۰

برچسب ها: ترکیب پرسپولیس و استقلال در دربی 83، ترکیب استقلال و پرسپولیس در دربی 83، ترکیب پرسپولیس در دربی 83، ترکیب استقلال در دربی 83، ترکیب استقلال و پرسپولیس در دربی 83 امروز 26 شهریور 95، ترکیب استقلال و پرسپولیس برای دربی 83 مشخص شدند، ترکیب احتمالی استقلال در دربی 83 | 26 شهریور 95، ترکیب احتمالی پرسپولیس در دربی 83، ترکیب استقلال برای دربی 83 اعلام شد، ترکیب پرسپولیس برای دربی 83 مشخص شد، ترکیب تیم پرسپولیس و استقلال برای دربی 83، ترکیب استقلال و پرسپولیس برای دربی


ترکیب پرسپولیس و استقلال در دربی 83 | عکس شماتیک | 26 شهریور 95

-----------------------------

اخبار داغ دربی 83 را اینجا ببینید

-----------------------------


ترکیب پرسپولیس در دربی 83 مشخص شد

برانکو ایوانکوویچ در حالی 11 بازیکن تیمش را برای تقابل با استقلال انتخاب کرد که تغییری نسبت به دیدار قبلی مقابل تراکتور در ترکیب به وجود نیاورده است.


به گزارش "ورزش سه" سرمربی موفق سرخپوشان برای این بازی از علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محمد انصاری، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه، مهدی طارمی و علیپور در ترکیب ابتدایی تیمش سود برده است.


طبق انتظار برانکو تغییری در ترکیب تیمش ایجاد نکرد و همچون دیدار با تراکتورسازی شاگردانش را روانه میدان کرده است.


در ترکیب فعلی پرسپولیس دو گلزن دربی قبل، مهدی طارمی و محسن مسلمان حضور دارند و علی علیپور نیز پیش از این سابقه باز کردن دروازه استقلال را در کارنامه دارد.


این دیدار از ساعت 17 در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.

 

ترکیب استقلال برای دربی 83 اعلام شد

سرمربی جوان استقلال 11 بازیکن خود را برای دربی 83 انتخاب کرد.


به گزارش "ورزش سه"، منصوریان برای بازی با پرسپولیس ترجیح داد بدون تغییر نسبت به بازی با ماشین سازی تیمش را به زمین بفرستد. نمایش خوب استقلال در بازی برابر ماشین سازی در نیمه اول باعث شد علیرضا منصوریان تیمش را بدون تغییر به دربی 83 بفرستد.

 

سرمربی جوان استقلال در ترکیب خود از بازیکنان جوانی مثل مجید حسینی و فرشید اسماعیلی استفاده کرده است، بازیکنانی که ستاره های استقلال در بازی با ماشین سازی بودند و حالا باید با درخشش در بازی با پرسپولیس منصوریان را از بحران خارج کنند.


حسن ترکیب استقلال این است که دست منصوریان برای تعویض در نیمه دوم حسابی باز است. او روی نیمکت لئوناردو پادوانی را در بخش دفاعی و بختیار رحمانی، علی قربانی، یعقوب کریمی، محسن کریمی و بهنام برزای را در بخش تهاجمی در اختیار دارد و آنها می توانند تعویض های طلایی سرمربی استقلال محسوب بشوند.


ترکیب استقلال به شرح زیر است:


سید مهدی رحمتی، مجید حسینی، رابسون جانواریو، هرایر مگویان، وریا غفوری، امید ابراهیمی، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، خسرو حیدری، جابر انصاری و کاوه رضایی.


انتهای پیام/

ترکیب پرسپولیس و استقلال در دربی 83 | عکس شماتیک | 26 شهریور 95

منبع: ورزش 3

  • ۹۵/۰۶/۲۶
  • az ar