نمونه سوال 95

نمونه سوال 95

نمونه سوال 95

نمونه سوال 95

نمونه سوال 95

  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه بازی بارسلونا و لگانس 27 شهریور 95، نتیجه بازی امروز بارسلونا و لگانس، خلاصه بازی بارسلونا و لگانس، گلهای بازی بارسلونا و لگانس، حواشی بازی بارسلونا و لگانس، بازی لگانس - بارسلونا 1395/06/27، بارسلونا، نتیجه بازی لگانس و بارسلونا شنبه 27 شهریور شنبه 27 شهریور 1395، بازی تیم بارسلونا


نتیجه بازی بارسلونا و لگانس 27 شهریور 95 | گلها و خلاصه امروز

------------------------------------------------------------------

نتیجه نهایی : بارسلونا 5 - لگانس 1
------------------------------------------------------------------
دانلود خلاصه بازی بارسلونا و لگانس 27 شهریور 95

------------------------------------------------------------------
شرح گلهای بازی بارسلونا و لگانس 27 شهریور 95

گل مسی / دقیقه 15 / بارسلونا 1 - لگانس 0
گل سوارز / دقیقه 31 / بارسلونا 2 - لگانس 0
گل نیمار / دقیقه 44 / بارسلونا 3 - لگانس 0
گل مسی / دقیقه 55 / بارسلونا 4 - لگانس 0
گل رافینیا / دقیقه 64 / بارسلونا 5 - لگانس 0
گل فریرا / دقیقه 81 / بارسلونا 5 - لگانس 1
------------------------------------------------------------------
دانلود حواشی بازی بارسلونا و لگانس 27 شهریور 95

------------------------------------------------------------------

جدول آنلاین رده بندی لیگ اسپانیا (2016-2017) - لالیگا

------------------------------------------------------------------


با طوفان MSN

لگانس 1-5 بارسلونا، سه امتیاز آسان!

دیدار تیم های لگانس و بارسلونا لحظاتی پیش با دو گل مسی و گل های نیمار، سوارز و رافینیا با نتیجه 5-1 به سود بارسلونا خاتمه یافت تا آبی اناری ها 9 امتیازی شوند.


به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا که هفته گذشته در نوکمپ به آلاوس باخته بود، برای شکست دادن لگانس تازه به لالیگا صعود کرده، انگیزه فراوانی داشت. برد 7-0 بر سلتیک در لیگ قهرمانان نیز باعث افزایش روحیه شاگردان انریکه شده بود.


لگانس هم امیدوار بود همانطور که اتلتیکو را در هفته دوم متوقف کرده بود، بتواند بارسا را نیز در زمین خود نقره داغ کند اما آبی اناری ها 14 دقیقه از شروع بازی گذشته بود که توسط مسی به گل دست یافتند.


لگانس بازی را بسیار خوب شروع کرد و بازیکنان بارسا را با پرس سنگین خود غافلگیر کرد. میزبان، حمله به بارسا را در دستور کار قرار داده بود اما غافل از اینکه با حضور مثلث MSN در زمین، نمی توان تنها به حمله فکر کرد.

 

سوارز در یک ضد حمله سریع، مسی را در موقعیت عالی درون محوطه جریمه صاحب توپ کرد و او هم دروازه را به راحتی گشود تا حساب کار 1-0 شود.


دقیقه 31، مسی روی پاس به عقب اشتباه مدافع لگانس صاحب توپ شد و با نفوذ به محوطه جریمه، پاسی عالی در دهانه دروازه برای سوارز مهیا کرد تا حساب کار 2-0 شود.

 

 

لگانس پس از این دو گل می توانست فاصله را کاهش دهد اما تراشتگن و سپس اومتیتی روی خط دروازه مانع از گل شدن توپ شدند. بازی در حال اتمام بود که سوارز روی یک حمله دیگر، نیمار را در دهانه دروازه صاحب توپ کرد تا گل سوم، مشابه دو گل قبلی به تور دروازه لگانس برسد. نیمه اول با همین سه گل به اتمام رسید.

 

9 دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که مدافع لگانس، نیمار را درون محوطه جریمه سرنگون کرد تا بارسا صاحب پنالتی شود. مسی پشت توپ قرار گرفت و دقیقه 55 گل چهارم بارسا به ثبت رسید.

 

 

انریکه کمی بعد سوارز و راکیتیچ را بیرون کشید و آلکاسر و آردا وارد زمین شدند. آلکاسر خیلی زود موفق به گلزنی شد اما داور آن را آفساید اعلام کرد. شوت مسی پس از برخورد به تیر به آلکاسر رسید اما او در موقعیت آفساید توپ را وارد دروازه کرد.

 

دقیقه 64 نوبت به گل پنجم بارسا رسید. رافینیا روی یک حرکت انفرادی و شوتی استثنایی از بیرون محوطه جریمه توپ را به قعر دروازه لگانس فرستاد تا حساب کار 5-0 شود.

 

بازی در اختیار بارسا بود و خطرات همچنان از آن این تیم با این حال دقیقه 81 لگانس موفق شد فاصله را به 4 کاهش دهد. گابریل روی یک ضربه آزاد به زیبایی موفق شد دروازه بارسلونا را باز کرده و جساب کار را 5-1 کند.


در نهایت تلاش دو تیم در دقایق پایانی نتیجه ای نداشت و بارسا با همان نتیجه 5-1 موفق به شکست لگانس شد. در واقع لگانسی ها که به خیارها معروف هستند سه امتیاز را همانند سبد خیار و سبزیجاتی که در ابتدای بازی به بازیکنان بارسا تقدیم کرده بود، به آبی اناری ها واگذار کردند.


ترکیب اصلی لگانس - بارسلونا

دو تیم بارسلونا و لگانس تا دقایقی دیگر در ورزشگاه مویسیپال ده بوتارکه شهر لگانس  به مصاف یکدیگر خواهند رفت.


به گزارش "ورزش سه"، ترکیب دو تیم به شرح زیر است:

 

لگانس: سرانتس، دیگو ریکو، مدجانی، پابلو اینسوا، بوستینزا، ویکتور دیاز، اونای لوپز،‌آلبرتو،‌ دیوید تیمور، گابریل،‌گوئررو.


بارسلونا: تراشتگن، پیکه، ماسکرانو، اومتیتی، آلبا،‌راکیتیچ،‌رافینیا، اینیستا، مسی، سوارز،‌نیمار.


پیش بازی لگانس- بارسلونا

در هفته چهارم، لگانس میزبان تیم آماده بارسلونا خواهد بود.


به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا بعد از پیروزی شگفت انگیز 0 -7 برابر سلتیک در لیگ قهرمانان، در تلاش است تا شکست باورنکردنی هفته گذشته برابر تیم تازه صعود کرده آلاوس را جبران کند و نمی خواهد در دومین دیدار متوالی خود برابر تیمی تازه صعود کرده به لالیگا امتیاز بدهد.

 

بارسلونا که در همین ابتدای فصل 3 امتیاز از رئال مادرید در جدول عقب افتاده است، نمی خواهد با از دست دادن امتیاز برابر لگانس، شرایط ادامه فصل را دشوارتر سازد. تراشتگن، بعد از غیبت در دیدار هفته گذشته به علت مصدومیت، می تواند دوباره جای سیله سن را در ترکیب بگیرد و پیکه و اومتیتی می توانند زوج خط دفاعی بارسلونا را تشکیل دهند.


خبر خوب برای هواداران بارسلونا، حضور مثلث مسی، نیمار و سوارز در ترکیب اصلی برای اولین بار در این فصل در لالیگا است. این سه بازیکن نمایش فوق العاده ای برابر سلتیک داشتند و عوامل اصلی پیروزی بارسا در این دیدار لقب گرفتند.

 

لگانس نیز فصل را نسبتا خوب آغاز کرده و با 4 امتیاز در رده یازدهم قرار دارد که قطعا برای هواداران این تیم راضی کننده است. سرانتس و مانتوانی، بعد از گذراندن دوران مصدومیت به ترکیب این تیم بازگشته اند و عمر راموس می تواند گزینه اول لگانس برای ورود به میدان باشد.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: پیش بازی بارسلونا و لگانس، نتیجه بازی لگانس و بارسلونا، پخش آنلاین بازی بارسلونا لگانس 27 شهریور 95، دانلود خلاصه بازی بارسلونا لگانس 27 شهریور 95، خلاصه بازی لگانس و بارسلونا شنبه 27 شهریور، پخش زنده بازی لگانس و بارسلونا شنبه 27 شهریور، پخش آنلاین بازی لگانس و بارسلونا شنبه 27 شهریور 1395
  • ۹۵/۰۶/۲۷
  • az ar