نمونه سوال 95

نمونه سوال 95

نمونه سوال 95

نمونه سوال 95

نمونه سوال 95

  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید 31 شهریور 95، نتیجه بازی دیشب بارسلونا و اتلتیکومادرید، بارسلونا، بارسلونا و اتلتیکو مادرید، نتیجه بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید 31 شهریور 95 | دانلود خلاصه و گلها | هفته پنجم لالیگا، برچسب بازی امشب بارسلونا، برچسب نتیجه بازی بارسا اتلتیکومادرید، برچسب نتیجه بازی دیشب بارسلونا، برچسب بازی دیشب بارسلونا، دانلود خلاصه بازی دیشب بارسلونا و اتلتیکو مادرید، بازی دیشب بارسلونا


نتیجه بازی بارسلونا و اتلتیکومادرید 31 شهریور 95 دیشب | گلها و خلاصه

----------------------------------------------------------

نتیجه نهایی : بارسلونا 1 - اتلتیکو مادرید 1
----------------------------------------------------------
دانلود خلاصه بازی بارسلونا 1-1 اتلتیکومادرید 31 شهریور 95
----------------------------------------------------------

جدول آنلاین رده بندی فوتبال اسپانیا (لالیگا) 2016-2017
----------------------------------------------------------
شرح گلهای بازی بارسلونا و اتلتیکومادرید 31 شهریور 95
گل راکیتیچ / دقیقه 41 / بارسلونا 1 - اتلتیکومادرید 0
گل کوره آ / دقیقه 61 / بارسلونا 1 - اتلتیکومادرید 1

----------------------------------------------------------
دانلود حواشی بازی بارسلونا و اتلتیکومادرید 31 شهریور 95
دانلود فیلم پیش بازی بارسلونا و اتلتیکومادرید 31 شهریور 95
----------------------------------------------------------

تقسیم امتیازات در نوکمپ

بارسا ۱-۱ اتلتیکو؛ تقدیم به رئال

بارسلونا نتوانست برتری نیمه اول با گل ایوان راکیتیچ را حفظ کند و شاگردان سیمئونه در نیمه دوم کار را به تساوی کشاندند. در نهایت این تساوی بیش از همه به سود رئال مادرید شد.


به گزارش "ورزش سه"، حساس ترین جدال هفته لالیگا، در ورزشگاه نیوکمپ در شرایطی آغاز شد که هنوز دیگو سیمئونه موفق به شکست بارسلونا در این ورزشگاه نشده است.

 

 

بازی در 10 دقیقه ایتدایی اتفاق خاصی نداشت و شاید تنها بتوان ضربه سر آرام ایوان راکیتیچ در دقیقه 9 بازی را اولین حادثه بازی قلمداد کرد. هر چه از زمان بازی می گذشت، مالکیت بارسا افزایش می یافت و آنها در تلاش برای پیدا کردن راهی برای نفوذ به دفاع محکم اتلتیکو بودند. در دقیقه 14، نفوذ مسی و ضربه او از پشت محوطه جریمه در دستان اوبلاک آرام گرفت.

 

 

اما در دقیقه 17، اتلتیکو مادرید اولین هجوم خود را انجام داد و ضربه محکم کاراسکو از گوشه چپ محوطه جریمه با عکس العمل دیدنی تراشتگن مواجه شد. لحظاتی بعد، نفوذ زیبای گریزمان به محوطه جریمه بارسا با پاس به بیرون او همراه بود اما ضربه فیلیپه لوییس به سمت آسمان شلیک شد.

 

 

دوباره بازی روند آرامی یافت اما دو بار در دقایق 31 و 32، بازیکنان بارسا معتقد بودند که در محوطه جریمه اتلتیکو خطای هند رخ داده است که داور با آنها هم عقیده نبود و بازی ادامه یافت. در دقیقه 35، ضربه خطرناک نیمار از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

اما بالاخره فشار بارسلونا جواب داد و روی ارسال زیبای اینیستا و ضربه سر دقیق راکیتیچ، قفل دروازه اوبلاک شکست تا بارسلونا با برتری یک گل به رختکن برود.

 

 

 

در بین دو نیمه، بوسکتس به علت مصدومیت جای خود را به آندره گومس داد. بازی در نیمه دوم با برتری تیم مهمان آغاز شد و در همان دقیقه 46 ضربه گریزمان دروازه بارسا را تهدید کرد که تراشتگن در مقابل توپ ایستادگی کرد. در دقیقه 57، لیونل مسی مجبور به ترک بازی به علت مصدومیت شد و آردا توران به جای او وارد زمین شد.

 

 

سه دقیقه بعد، دیگو سیمئونه، تورس و آندره کوره آ را به میدان فرستاد که در بدو ورود، هر دو بازیکن زمینه ساز گل تساوی مادریدی ها شدند. روی یک شروع مجدد، تورس با پاسی زیبا توپ را کوره آ رساند و اشتباهات سریالی پیکه و ماسچرانو، کوره آ  را در موقعیتی تک به تک قرار دارد و او نیز با زدن ضربه ای به گوشه دروازه، نیوکمپ را غرق در سکوت کرد.

 

 

 

بعد از گل تساوی، بارسلوتا سراپا حمله شد و ضربه خطرناک نیمار در دقیقه 64 با واکنش اوبلاک همراه شد. بارسلونا حاکم توپ و میدان بود اما در خلق موقعیت ناتوان بود. در دقیقه 78، نفوز نیمار از سمت چپ با ضربه محکم او همراه بود که باز هم اوبلاک توپ را دفع کرد. در دقیقه 82، ارسال نیمار با ضربه سر دیدنی پیکه همراه بود که توپ با کمترین اختلاف ممکن به بیرون رفت. 

 

 

در دقیقه 85، همکاری نیمار و راکیتیچ، یوردی آلبا را صاحب موقعیت کرد که ضربه محکم او راهی کرنر شد. در دقیقه 87، ارسال از سمت راست با ضربه سر زیبای دیگو گودین همراه شد که تراشتگن مانع باز شدن دروازه بارسلونا شد.

 

در ادامه بازی نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا بارسلونا در شبی که رئال مادرید در خانه در برابر ویارئال متوقف شد، نتواند در نیوکمپ از سد اتلتیکو مادرید بگذرد.


ترکیب اصلی بارسلونا- اتلتیکو مادرید

در حساس ترین دیدار امشب رقابت های لالیگا، بارسلونا میزبان اتلتیکو مادرید است.


به گزارش "ورزش سه"، دو تیم که در هفته های قبل امتیاز از دست دادند و از رئال عقب افتادند، امیدوارند با کسب سه امتیاز این دیدار، بیش از این از کهکشانی ها عقب نیفتند.

 

بارسلونا: تراشتگن، سرخی روبرتو، پیکه، ماسچرانو، آلبا، راکیتیچ، بوسکتس، اینیستا، مسی، نیمار، سوارز

 

اتلتیکو مادرید: اوبلاک، خوان فران، گودین، ساویچ، فیلیپه لوئیس، کوکه، گابی، سائول، گریزمان، کاراسکو، گامیرو


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: نتیجه بازی اتلتیکومادرید بارسلونا | 31 شهریور 95 | دانلود خلاصه و گلها، نتیجه بازی اتلتیکو مادرید بارسلونا ۳۱ شهریور ۹۵ چهارشنبه 31 شهریور، دانلود فیلم خلاصه بازی، بازی بارسلونا - اتلتیکومادرید 1395/06/31
  • ۹۵/۰۷/۰۱
  • az ar