نمونه سوال 95

نمونه سوال 95

نمونه سوال 95

نمونه سوال 95

نمونه سوال 95

  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه بازی رئال مادرید و ایبار 11 مهر 95، نتیجه بازی امروز رئال مادرید و ایبار، فیلم خلاصه بازی رئال مادرید و ایبار، گلهای بازی رئال مادرید و ایبار امشب دیشب، رئال مادرید، نتیجه بازی رئال مادرید ایبار 11 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها | هفته 7 هفتم لالیگا، برچسب بازی امشب رئال مادرید، برچسب نتیجه بازی دیشب رئال


نتیجه بازی رئال مادرید و ایبار 11 مهر 95 | فیلم خلاصه و گلها امروز

----------------------------------------------------------

نتیجه نهایی : رئال مادرید 1 - ایبار 1
----------------------------------------------------------
دانلود خلاصه بازی رئال مادرید 1-1 ایبار 11 مهر 95
----------------------------------------------------------

جدول آنلاین رده بندی فوتبال اسپانیا (لالیگا) 2016-2017
----------------------------------------------------------
شرح گلهای بازی رئال مادرید و ایبار 11 مهر 95
گل فران ریکو / دقیقه 6 / رئال مادرید 0 - ایبار 1
گل گرت بیل / دقیقه 18 / رئال مادرید 1 - ایبار 1

----------------------------------------------------------

دانلود حواشی بازی رئال مادرید و ایبار 11 مهر 95
دانلود فیلم ستارگان رئال مادرید آماده تقابل با ایبار
----------------------------------------------------------


رئال 1-1 ایبار؛ کهکشان در سیاه چاله

رئال مادرید نتوانست در خانه از سد ایبار بگذرد و با نتیجه 1-1 متوقف شد تا چهارمین تساوی متوالی را در هفته های اخیر تجربه کند.


به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در شرایطی به مصاف ایبار می رفت که بعد از کسب چند نتیجه نه چندان خوب، نیاز مبرمی به سه امتیاز این دیدار داشت. اما این ایبار بود که در دقیقه 6 به گل رسید. ارسال بازیکنان این تیم از سمت راست با ضربه سر محکم فران ریکو همراه بود که توپ بعد از برخورد با دست کیلور ناواس وارد دروازه رئال شد تا بر برنابئو در بهت فرو برود.

 

 

بعد از گل، کهکشانی ها سراپا حمله شدند و بعد از ایجاد چند موقعیت نصفه و نیمه، بالاخره در دقیقه 17 و روی ارسال کریس رونالدو، گرت بیل در موقعیتی بسیار خوب با ضربه سر چکشی بازی را به تساوی کشاند.

 

 

 

رئال مادرید باز هم حملات خود را ادامه داد و نفوذ دنیلو از سمت چپ در دهانه دروازه به بنزما رسید که این موقعیت راه به جایی نبرد. در اواخر نیمه اول هم ارسال زیبای بیل از راست با ضربه سر رونالدو همراه بود که این موقعیت هم تبدیل گل نشد و دو تیم با نتیجه مساوی به رختکن رفتند.

 

 

نیمه دوم، باز هم ایبار بازی را بهتر آغاز کرد و نفوذ ریکو از سمت راست و ضربه زمینی او، در اختیار کیلور ناواس قرار گرفت. رئال مادرید در دقیقه 54 به روی ریباند و ضربه موراتا به گل رسید اما توسط کمک داور آفساید اعلام شد.


یک دقیقه بعد، موراتا در موقعیت تک به تک، دروازه بان را جا گذاشت و نقش بر زمین شد اما داور حرکت او را تمارض تشخیص داد و مهاجم جوان اسانیایی اخطار گرفت.


در دقیقه 60، ضربه سر محکم گرت بیل به تیر دروازه برخورد کرد تا آه از نهاد هواداران مادرید بلند شود. ده دقیقه بعد، رونالدو در مقابل دروازه خالی صاحب موقعیت شد اما هر چه قدر تلاش کرد، موفق به زدن ضربه سر دقیق نشد.

 

در دقایق بعد، رئال مادرید حاکم مطلق توپ و میدان بود اما هرگز موفق به خلق موقعیت خطرناکی روی دروازه ایبار نشد. در دقیقه 85 و روی ارسال یک ضربه کرنر، مدافع ایبار در حال باز کردن دروازه خودی بود که سنگربان ایبار مانع آن شد.


در نهایت رئال مادرید نتوانست دروازه ایبار را باز کند و بازی با همان نتیجه تساوی به پایان رسید.


ترکیب اصلی رئال مادرید و ایبار

رئال مادرید از ساعت 17.45 در سانتیاگو برنابئو میزبان ایبار خواهد بود.


به گزارش "ورزش سه"، رئال پس از سه تساوی متوالی که دو تایش در لالیگا بوده امروز محکوم به پیروزی بر ایبار است. رئالی ها امروز مودریچ، مارسلو و کاسیمیرو را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارند ضمن اینکه به راموس نیز برای این بازی استراحت داده شده است.

 

رئال مادرید: ناواس، کارواخال، په په، واران، دانیلو، ایسکو، کروس، خامس، رونالدو، بیل، بنزما

 

ایبار: ریسگو، کاپا، مائورو، لخون، لونا، فران ریکو، دنی گارسیا، اسکالانته، پدرو لئون، پنیا، سرجی انریک


پیش بازی رئال مادرید - ایبار

دو تیم رئال مادرید و ایبار، امشب در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو شهر مادرید به مصاف یکدیگر خواهند رفت.


به گزارش "ورزش سه"، شاگردان زیدان پس از شروعی بسیار خوب در فصل جاری،‌ 3 تساوی پیاپی در 3 بازی اخیر خود کسب کرده اند و به نظر می‌رسد زمان آن رسیده باشد که زیدان تغییراتی در تاکتیک‌های اتخاذی اش ایجاد کند.


اختلاف امتیاز 3 امتیازی آنها با بارسلونا در صدر جدول حالا به یک امتیاز کاهش پیدا کرده و همین موضوع ممکن است بار روانی منفی روی تیم داشته باشد ولی باید دید آیا زیدان به حدی از پختگی رسیده که اجازه ندهد چنین موضوعی روی تیمش تاثیر بگذارد.


ایبار نیز با کسب 10 امتیاز از 6 بازی در رده هشتم قرار گرفته و نسبتا خوب کار کرده است. آنها در 5 بازی اخیر خود، 2 پیروزی، 2 تساوی و 1 شکست کسب کرده اند و روندی نسبتا سینوسی دارند. دو تیم تا به حال 4 بار مقابل یکدیگر قرار گرفته اند که رئال در هر 4 بازی به پیروزی رسیده و تا به حال گلی نیز از این حریف دریافت نکرده است.


انتهای پیام/

نتیجه بازی رئال مادرید و ایبار 11 مهر 95 | فیلم خلاصه و گلها امروز

منبع: ورزش 3


برچسب ها: برچسب نتیجه بازی دیشب رئال مادرید، اخبار رئال مادرید، برچسب بازی امروز رئال مادرید و ایبار، پخش آنلاین بازی رئال مادرید و ایبار 11 مهر 95، پخش زنده بازی رئال مادرید و ایبار 11 مهر 95، خلاصه بازی و گلهای رئال مادرید ایبار یکشنبه 11 مهر 95، بازی رئال‌مادرید - ایبار 1395/07/11، نتیجه بازی رئال مادرید و ایبار 11 مهر 95
  • ۹۵/۰۷/۱۱
  • az ar