نمونه سوال 95

  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه بازی لیورپول و منچستریونایتد 26 مهر 95، نتیجه بازی دیشب لیورپول و منچستریونایتد، نتیجه بازی منچستریونایتد و لیورپول 26 مهر 95 | گلها و خلاصه دیشب، نتیجه لیورپول منچستر | بازی منچستریونایتد و لیورپول، منچستر یونایتد، لیورپول، نتیجه بازی امشب لیورپول و منچستریونایتد 26 مهر 95 خلاصه و گلها، فوتبال


نتیجه بازی لیورپول و منچستریونایتد 26 مهر 95 دیشب | فیلم خلاصه 0-0

---------------------------------------------------------------

نتیجه نهایی : لیورپول 0 - منچستریونایتد 0

---------------------------------------------------------------

دانلود فیلم خلاصه بازی لیورپول 0-0 منچستریونایتد 26 مهر 95

---------------------------------------------------------------

تساوی بدون گل در نبرد سرد آنفیلد

لیورپول 0-0 یونایتد؛ یک امتیاز اتوبوسی برای شیاطین

دربی سنتی انگلیس بین دو تیم لیورپول و منچستریونایتد با تساوی بدون گل به پایان رسید.


به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار شاگردان یورگن کلوپ تلاش زیادی برای پیروزی انجام دادند اما بازی تدافعی یونایتدها در نهایت حکم به تقسیم امتیازات داد.

 

لیورپولی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بر توپ و میدان تسلط داشتند اما بازی دفاعی منچستریونایتد مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه داوید دخیا می شد.


بعد از سپری شدن دقایق ابتدایی، نوبت یونایتدها شد تا برای دقایقی پیش بکشند و یکی دو موقعیت نصفه و نیمه هم روی دروازه قرمزها ایجاد کردند اما این فرصت ها هم تبدیل به گل نشد.

 


در ادامه بازی متعادل تر شد و بیشتر در میانه زمین در جریان بود؛ به این ترتیب نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.


در نیمه دوم یونایتدها شروع بهتری داشتند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 50 به گل برسند. روی اشتباه کاریوس بود که پوگبا صاحب موقعیت شد اما پاس هافبک فرانسوی برای زلاتان، در موقعیت آفساید به ستاره سوئدی رسید.

 

چند دقیقه بعد بار دیگر پوگبا با یک ارسال خطرناک به دهانه دروازه لیورپول، زلاتان را صاحب موقعیت کرد اما ضربه سر او راهی به چهارچوب دروازه میزبان نداشت.


پس از آن نوبت لیورپولی ها بود که پیش بکشند و می توانستند در دقیقه 59 روی پاس عالی جوئل ماتیپ و شوت دقیق امره جان به گل برسند اما واکنش تماشایی داوید دخیا، دروازه منچستریونایتد را نجات داد.

 

 

برتری لیورپولی ها ادامه داشت و بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه، کوتینیو می توانست در دقیقه 71 سرانجام قفل دروازه یونایتد را با یک شوت دیدنی باز کند اما شیرجه تماشایی دخیا و دفع او با دست مخالف، دروازه شیاطین سرخ را نجات داد.


روند بازی در دقایق پایانی هم تغییر چندانی نکرد و تلاش های لیورپولی ها برای زدن گل، در مقابل دفاع خوب یونایتدها به نتیجه نرسید و بازی با تساوی 0-0 به پایان رسید.


انتهای پیام/

نتیجه بازی لیورپول و منچستریونایتد 26 مهر 95 دیشب | فیلم خلاصه 0-0

منبع: ورزش 3

  • az ar