نمونه سوال 95

  • ۰
  • ۰

برچسب ها: آیا فردا سه شنبه 2 آذر 95 مدارس تعطیل است؟، آیا فردا سه شنبه 2 آذر 95 تعطیل است؟، آیا سه شنبه 2 آذر 95 مدارس تعطیل است / ۹۵/۰۹/۰۲، آیا فردا سه شنبه 2 آذر 95 مدارس مشهد تعطیل است ؟، آیا فردا سه شنبه 2 آذر 95 مدارس تعطیل است؟، آیا فردا سه شنبه مدارس تعطیل است؟ | 2 آذر 95، خبر تعطیلی مدارس و ادارات سه شنبه 2 آذر 95، آیا فردا 2 آذر 95 مدارس تعطیل است ؟، آیا فردا سه شنبه 2 آذر 95 مدارس تعطیله؟


آیا فردا سه شنبه 2 آذر 95 مدارس تعطیل است؟ | وضعیت تعطیلی مدارس


وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 2 آذر 95

تعطیلی مدارس نوبت صبح برخی شهرستان های خراسان رضوی (2 آذر 95)

به علت برودت هوا، یخ زدگی سطح معابر و جاده ها مدارس ابتدایی برخی شهرستانهای استان در نوبت صبح فردا سه شنبه دوم آذر تعطیل است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی در اطلاعیه ای اعلام کرد : به علت برودت هوا، یخ زدگی سطح معابر و جاده ها مدارس ابتدایی در نوبت صبح فردا سه شنبه دوم آذر در مناطق و شهرستان های کلات، نوخندان، درگز، گلبهار، چناران، طرقبه و شاندیز،تبادکان،منطقه مزداوند شهرستان سرخس، احمد آباد، رضویه و نواحی هفتگانه مشهد تعطیل است.

ضمنا کلیه مدارس استثنایی در تمامی دوره های تحصیلی در مناطق و نواحی ذکر شده تعطیل می باشد.

تعطیلی سایر مقاطع در این شهرستان و نیز شهرستانهای دیگر استان در حال بررسی و تصمیم گیری است که در صورت تصمیم گیری در این زمینه اطلاع رسانی به مردم انجام می شود.

اطلاعیه تعطیلی مدارس استان اردبیل (2 آذر 95)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل، روز سه شنبه 2 آذر ماه 1395 به دلیل برودت هوا، تعطیلی دوره های تحصیلی در شهرها و مناطق استان به شرح ذیل اعلام می گردد:

سری قبل از ظهر (نوبت صبح):

اردبیل، خلخال، سرعین، هیر، نمین /  پیش دبستانی و ابتدایی

مشکین شهر / پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دور اول

نیر / پیش دبستانی


وضعیت تعطیلی مدارس گیلان سه شنبه (2 آذر 95)

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مهدی حاجتی مدیر کل آموزش و پرورش گیلان گفت: به علت بارش برف ، نوبت صبح تمامی مدارس ابتدایی عشایری رضوانشهر و شهر رضوانشهر به غیر از پره سر و نوبت صبح مدارس ابتدایی شهرک تاریخی ماسوله امروز تعطیل است.

وضعیت تعطیلی مدارس هرمزگان سه شنبه (2 آذر 95)

بنا بر اعلام مدیریت شورای هماهنگی بحران استان فردا سه شنبه، دوم آذرماه، بجز سه شهرستان غرب استان (بندرلنگه، بستک و پارسیان) مدارس سایر مناطق استان در نوبت صبح تعطیل است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان؛ بنا بر اعلام مدیریت شورای هماهنگی بحران استان و با توجه به تداوم شرایط  نامناسب جوی ، فردا سه شنبه، دوم آذرماه ، بجز سه شهرستان غرب استان(بندرلنگه،بستک و پارسیان) مدارس سایر مناطق استان در نوبت صبح  تعطیل است.

تعطیلی امروز (سه شنبه) مدارس شیفت عصر در هرمزگان (2 آذر 95)

به گزارش ایسنا، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: تمامی مدارس شیفت عصر در استان هرمزگان امروز سه شنبه دوم آذر تعطیل خواهند بود.


تعطیلی مدارس بستک و بندرلنگه و پارسیان (2 آذر 95)

مدیر آموزش وپرورش شهرستان بندرلنگه از تعطیلی مدارس شیفت صبح بعلت بدی شرایط آب وهوایی خبر داد. به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، ایرج سوغانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با هماهنگی که با فرماندار شهرستان بندرلنگه بعمل آمد با توجه به بدی شرایط جوی و بادهای شدید و وجود ریزگردها تمامی مقاطع تحصیلی شیفت صبح در بندرلنگه تعطیل است.

فرماندار شهرستان بستک: به دلیل بروز پدیده گرد و غبار، کلیه مقاطع تحصیلی شهرستان بستک در مناطق شهری و روستایی فردا سه شنبه 2 آذرماه تعطیل است. عبدالله پرتابیان افزود: این تعطیلی به دلیل پیش بینی شدت گرفتن میزان غلظت گرد و غبار و بالا رفتن میزان آلودگی هوا در روز سه شنبه و برای حفظ سلامت شهروندان اعلام شده است.

مدارس شهرستان پارسیان هم تعطیل شد

بعداز اعلام تعطیلی مدارس توسط فرمانداران بستک و بندر لنگه، فرمانداری پارسیان نیز در بیانیه ای اعلام کرد مدارس این شهرستان نیز تعطیل می باشد که به شرح ذیل است:

"باسلام امروزسه شنبه ٩٥/٩/٢ کلیه مقاطع تحصیلى نوبت صبح در سطح شهرستان پارسیان به علت وضعیت جوى نامناسب تعطیل اعلام می شود و در خصوص نوبت عصر با توجه به اوضاع جوى مجدداًتا قبل از ظهر تصمیم گیرى و اعلام خواهد شد.

تعطیلی بعضی از مدارس در خراسان شمالی سه شنبه (2 آذر 95)

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای خراسان شمالی، برودت هوا و لغزندگی معابر در سطح برخی شهرستان های استان موجب تعطیلی مدارس به شرح زیر شد :

در شهرستان بجنورد مقاطع پیش دبستانی و دبستان در شیفت صبح تعطیل است؛

در شهر شیروان پیش دبستانی و دبستان و در روستاهای شیروان همه مقاطع تحصیلی شیفت صبح تعطیل است؛

در شهر فاروج مقاطع پیش دبستانی و دبستان و همه مقاطع روستاهای فاروج در شیفت صبح تعطیل است ؛

مقاطع پیش دبستانی و دبستان شهر راز در شیفت صبح تعطیل است.وضعیت تعطیلی مدارس دوشنبه 1 آذر 95

تعطیلی مدارس ابتدایی 6 شهر اردبیل به علت بارش برف (1 آذر 95)


 به گزارش فارس از اردبیل، بر اساس اطلاعیه‌ای که صبح امروز آموزش و پرورش استان اردبیل اعلام کرد امروز دوشنبه اول آذر‌ماه نوبت صبح دانش‌آموزان پیش دبستانی و ابتدایی در اردبیل، خلخال، سرعین، نمین، نیر و هیر به علت برودت هوا و بارش برف تعطیل اعلام شدند.

با ورود سامانه سرد بارشی از چند روز پیش هوای شهرهای مختلف اردبیل به ویژه مناطق مرکزی و جنوبی این استان با بارش برف و برودت هوا روبه‌رو شده به طوری که در اکثر شهرهای مرکزی و جنوبی استان اردبیل دمای هوا به منهای 10 درجه نیز رسیده است.

گرد و خاک مدارس بندرعباس را تعطیل کرد (1 آذر 95)

بروز پدیده گرد و غبار در بندرعباس، موجب تعطیلی مدارس مقطع ابتدایی این شهرستان در نوبت صبح و بعد از ظهر دوشنبه شد.

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس، با تأیید این خبر گفت: در پی بروز پدیده گرد و غبار و در راستای حفظ سلامت دانش آموزان، تمامی مدارس ابتدایی مناطق شهری و روستایی این شهرستان در نوبت صبح و بعد از ظهر دوشنبه تعطیل است.

دانش هامشی پور اضافه کرد: امیدوارم با بهبودی وضعیت هوا و رفع گرد و خاک حاکم بر شهر بندرعباس از فردا شاهد بازگشایی مدارس مقطع ابتدایی باشیم.

کلیه مدارس ابتدایی شهرستان میناب نیز تعطیل شد (1 آذر 95)

بدنبال بروز پدیده گرد و غبار و تعطیلی مدارس ابتدایی بندرعباس، کلیه مدارس ابتدایی شهرستان میناب نیز تعطیل شد.

غلامرضا سالاری رئیس آموزش و پرورش شهرستان میناب در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس در میناب، بدنبال بروز پدیده گرد و غبار در نوار جنوبی استان، و بر اساس تشخیص و تصمیم مدیریت بحران شهرستان، کلیه مدارس ابتدایی مناطق شهری و روستایی میناب، در نوبت صبح و عصر دوشنبه تعطیل خواهد بود.

تعطیلی مدارس ابتدایی درگز به دلیل برودت هوا (1 آذر 95)

ساعت 24 - رئیس روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: به دلیل برودت شدید هوا، یخبندان و لغزندگی معابر، مدارس ابتدایی و پیش دبستانی شهرستان درگز در نوبت صبح دوشنبه اول آذر ماه تعطیل است.

محمدرضا فرهادی نیا افزود: فعالیت آموزشی در سایر مقاطع تحصیلی و دیگر شهرستان های استان، طبق روال گذشته برقرار است.

مدارس نوبت صبح دیلمان تعطیل شد (1 آذر 95)

خبرگزاری فارس: بارش برف شدید موجب تعطیلی مدارس ابتدایی در نوبت صبح امروز در دیلمان سیاهکل شده است.

تغییر شرایط جوی و بارش برف و باران موجب شده تا هوای این استان کاهش چشمگیر دما را داشته باشد و اکنون در نقاط جلگه ای گیلان باران و ارتفاعات و کوهستان ها برف است.

 مدیر کل آموزش و پرورش گیلان امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به وضعیت تعطیلی مدارس اظهار کرد: به دلیل بارش برف شدید تنها مدارس ابتدایی دیلمان سیاهکل در نوبت صبح امروز تعطیل است.

امروز تمام دانشگاه‌ها و مدارس ایذه تعطیل است (1 آذر 95)

فرماندار ایذه از تعطیلی دانشگاه‌ها و تمام مقاطع تحصیلی مدارس این شهرستان در 2 نوبت صبح و عصر، امروز دوشنبه یکم آذرماه با توجه به وقوع پدیده گردوغبار محلی و وضعیت ناسالم هوا خبر داد.
 
محسن بیرانوند در گفت‌وگو با خبرنگار علمی و آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، با بیان اینکه تعطیلی مدارس در ساعت 8:30 دقیقه امروز به همه مدارس و دانشگاه‌ها در سطح شهرستان ابلاغ شد، اظهار کرد: با توجه به اینکه این پدیده ناشی از بلند شدن خاک‌های منطقه‌ای است و از روز قبل توسط هواشناسی پیش‌بینی و اعلام نشده بود، اعلام تعطیلی از روز گذشته امکان‌پذیر نبود.

تعطیلی مدارس ابتدایی منطقه دیلمان و ماسوله (1 آذر 95)

به گزارش خبرنگار پانا از گیلان، شاهین رهنما مدیر اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان اعلام کرد: به علت بارش برف که از دو روز پیش در منطقه دیلمان آغاز شده و ارتفاع آن به 25 سانتیمتر رسیده است، کلیه مدارس ابتدایی شیفت صبح این منطقه امروز تعطیل اعلام می شود.

وی افزود: همچنین به علت بارش برف ، مدارس ابتدایی شهرک تاریخی ماسوله امروز، تعطیل است.

بروز پدیده گرد و غبار موجب تعطیلی مدارس در برخی از مناطق استان هرمزگان شد.

گرد و خاک مدارس برخی از شهرستان های هرمزگان را تعطیل کرد (1 آذر 95)

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، بنا بر مصوبه ستاد بحران استان هرمزگان به دلیل شرایط نا مناسب جوی، مدارس شهرستان های بندرعباس، حاجی آباد، قشم، میناب، رودان، بندرخمیر، بندرلنگه و سیریک در تمام مقاطع تحصیلی امروز (دوشنبه) تعطیل است.

گفتنی است، اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان اعلام کرده است که در خصوص وضعیت فعالیت مدارس در روز سه شنبه پس از تصمیم گیری نتایج اعلام خواهد شد.

تعطیلی مدارس نوبت عصر در 7 شهرستان (1 آذر 95)

 به گزارش ذاکرنیوز از بندرعباس، دانش هاشمی پور مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: مدارس شهرستان های بندرعباس، میناب، حاجی آباد، قشم، سیریک، بندرخمیر، رودان در تمام مقاطع تحصیلی نوبت عصر تعطیل است. 

وی افزود: در خصوص وضعیت فعالیت مدارس در روز سه شنبه جزییات از طریق بخش خبری ساعت 20 صدا و سیمای مرکز خلیج فارس و همچنین روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان اعلام می شود.

گرد و غبار شدید مدارس نوبت ظهر رودان را به تعطیلی کشاند (1 آذر 95)

رودان- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش رودان گفت: شرایط نامساعد جوی و گرد و غبار شدید تمامی مدارس نوبت ظهر امروز دوشنبه یکم آذرماه 95 در این شهرستان را تعطیل کرد.

به گزارش دوشنبه ایرنا، احمد رحیمی پور به خبرنگاران افزود: درخصوص تعطیلی مدارس در روز سه شنبه هنوز تصمیمی اتخاذ نشده است و فعالیت مدارس در روز سه شنبه بستگی به شرایط جوی دارد. 

انتهای پیام
/

آیا فردا سه شنبه 2 آذر 95 مدارس تعطیل است؟ | وضعیت تعطیلی مدارس

منبع: فارس، ایسنا، مهر، ...

برچسب ها: آیا فردا سه شنبه 2 آذر 95 تعطیل است؟، مدارس کدام شهرها سه شنبه 2 آذر 95 تعطیل است؟، برچسب ها - تعطیلی مدارس، وضعیت تعطیلی مدارس تهران 29 آبان 95 | آیا شنبه تعطیل است؟، آیا شنبه 29 آبان 95 مدارس تعطیل است؟ | وضعیت تعطیلی مدارس، تعطیلی مدارس سه شنبه 2 آذر 95، تعطیلی مدارس 2 آذر 95
  • az ar