نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰
خبرگزاری فارس: فیلم سینمایی «نهنگ عنبر ۲، سلکشن رویا» جدیدترین ساخته سامان مقدم با اقبال مخاطبان مواجه شد و برخی از سالن‌ها ظرفیت‌شان در اولین روز نمایش تکمیل شد.

 پیش فروش اینترنتی فیلم سینمایی «نهنگ عنبر ۲» دو روز مانده به آغاز فیلم با استقبال بسیار خوبی مواجه شد.ظرفیت بیش از ۵۰ سانس فیلم در سالن‌های مختلف در روز اول نمایش پر شد.

ظرفیت سالن «گراندسینما» در پردیس سینمایی کورش در اولین روز نمایش فیلم ساعت ۱۰:۳۰ پر شد و جالب این که در شهرستان‌ها  هم فیلم با اقبال مواجه شده است. در پردیس سینمایی چهار باغ (اصفهان) ۸ سانس برای فیلم در نظر گرفته شده که تمام سانس‌های مربوط به فیلم از ساعت ۱۰:۳۰ صبح تا ۲۲:۴۵ دقیقه در روز اول نمایش تکمیل شده است.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: این فیلم در مقطع زمانی «نهنگ عنبر» می گذرد و برشی دیگر از زندگی شخصیت‌های اصلی قصه یعنی همان ارژنگ و رویا با بازی رضا عطاران و مهناز افشار در همان دوران است.

در این فیلم رضا عطاران ، مهناز افشار، ویشکا آسایش، حسام نواب صفوى، امیرحسین آرمان، سیروس گرجستانى، رضا ناجی و على قربان‌زاده به عنوان بازیگران اصلی و شهلا ریاحى، کتایون امیر ابراهیمى، محسن قاضی مرادى، اسدالله یکتا و احمدرضا اسعدى به ایفای نقش می‌پردازند.
  • Admin