نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

‌استاندار قزوین با صدور اطلاعیه‌ای به مناسبت ارتحال عالم ربانی حضرت آیت‌الله باریک‌بین فردا یکشنبه 20 فروردین 96، دستگاه‌های دولتی را تعطیل اعلام کرد.
 
فریدون همتی استاندار قزوین با صدور اطلاعیه‌ای خطاب به مدیران دستگاه‌های دولتی به مناسبت ارتحال عالم ربانی حضرت آیت‌الله باریک‌بین فردا یکشنبه 20 فروردین، دستگاه‌های دولتی را تعطیل اعلام کرد.

در بخشی از اطلاعیه استاندار قزوین آمده است: رحلت عالم ربانی، روحانی مجاهد و متقی، یار صدیق امام و رهبری مرحوم آیت‌الله حاج شیخ هادی باریک‌بین نماینده سابق ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه قزوین ضایعه‌ای بزرگ و جبران‌ناپذیر برای استان ولایتمدار و شهیدپرور قزوین است.

استاندار در ادامه آورده است: به‌پاس قدردانی از خدمات خالصانه و مجاهدت‌های آن فقیه مبارز و تشییع باشکوه پیکر مطهر آن عالم وارسته کلیه دستگاه‌های دولتی استان به‌استثنای دستگاه‌های خدمات رسان فردا یکشنبه بیستم تعطیل اعلام می‌گردد و از عموم مدیران و کارکنان دستگاه‌های دولتی انتظار می‌رود همراه و همگام با عموم مردم شهیدپرور ولایتمدار استان در تشییع و خاکسپاری پیکر آن عالم متقی و فقید سعید حضور باشکوه داشته باشند.


انتهای پیام/

منبع: ایسنا
  • Admin