نمونه سوال 95

  • ۱
  • ۱

برچسب ها: تعطیلی مدارس فردا، تعطیلی مدارس فردا شنبه، تعطیلی مدارس فردا شنبه 6 آذر 95، تعطیلی مدارس 6 آذر 95، آیا فردا مدارس تعطیل است؟، آیا فردا شنبه مدارس تعطیل است؟، آیا فردا شنبه 6 آذر 95 مدارس تعطیل است، اخبار تعطیلی اردبیل، مازندران، گیلان، گرگان، گلستان، وضعیت تعطیلی مدارس تهران فردا شنبه 6 آذر 95، وضعیت تعطیلی مدارس مشهد فردا شنبه 6 آذر 95، وضعیت تعطیلی مدارس هرمزگان فردا شنبه 6 آذر 95


تعطیلی مدارس فردا شنبه 6 آذر 95 | کدام شهرها تعطیل است؟


وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه 6 آذر 95

وضعیت تعطیلی مدارس خراسان رضوی فردا شنبه (6 آذر 95)

به علت برودت هوا، یخ زدگی سطح معابر و جاده ها مدارس ابتدایی در نوبت صبح فردا شنبه ششم آذر ماه در بعضی از مناطق و شهرستان های خراسان رضوی تعطیل است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان؛ مدارس قوچان، فریمان، سبزوار، گلبهار، ششتمد، جوین، جغتای، چناران، کلات، کدکن تعطیل می باشد.

ضمنا کلیه مدارس استثنایی در تمامی دوره های تحصیلی در مناطق و نواحی ذکر شده تعطیل می باشد.

وضعیت تعطیلی مدارس مازندران فردا شنبه (6 آذر 95)

مدیر روابط عمومی و سخنگوی آموزش و پرورش مازندران تعطیلی برخی مدارس این شهرستان را اعلام کرد.

محمودرضا علیزاده در گفت وگو با ایسنا مازندران اظهار کرد: تمامی مدارس سه مقطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم شهرهای آمل، نور، چمستان، کلاردشت، منطقه لفور شیرگاه فردا شنبه تعطیل است.

وی افزود: مدارس مناطق کوهستانی شهرهای بهشهر، نکا، گلوگاه، کلیه مدارس روستایی سوادکوه، منطقه صعب العبور از کوهپایه سرا به بالای بندپی شرقی، مدارس ابتدایی روستای سوادکوه برای فردا تعطیل اعلام شده است.

علیزاده عنوان کرد: تمامی مدارس استثنایی استان و همچنین مدارس ابتدایی شهر و روستای نوشهر تعطیل اعلام شده است.

وی یادآور شد: مدارس پیش دبستانی و ابتدایی دیگر شهرهای مازندران نیز از ساعت 9 با یک ساعت تاخیر آغاز می شود.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران بیان کرد: اگر مورد جدیدی در باره تعطیلی مدارس مازندران باشد تا شش صبح شنبه اعلام می شود.

وضعیت تعطیلی مدارس گیلان فردا شنبه (6 آذر 95)

به دلیل یخبندان و مشکلات تردد مدارس شیفت صبح در برخی مناطق گیلان تعطیل و در برخی مناطق استان هم با یک ساعت تاخیر آغاز می‌شوند.

نورالله اکبری، مشاور مدیرکل آموزش و پرورش گیلان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه گیلان، در خصوص تعطیلی مدارس اظهار کرد: فردا، 6 آذر مدارس ابتدایی شیفت صبح صومعه سرا، تولمات، عمارلو، رحمت‌آباد و بلوکات، شفت، فومن، رودبار و دیلمان به دلیل مشکلات تردد و یخبندان تعطیل می‌باشند، همچنین مدارس مقطع اول و دوم متوسطه در مناطق مذکور با یک ساعت تاخیر آغاز می‌شوند.

وی افزود: مدارس کلیه مقاطع تحصیلی شیفت صبح نواحی یک و دو رشت، رستم‌آباد، لوشان، منجیل، خمام، کوچصفهان و سنگر هم فقط با یک ساعت تاخیر آغاز می‌شوند که مدیران و عوامل اجرایی موظفند طبق ساعت در محل کار حاضر باشند، چنانچه مدارس به صورت موردی دارای مشکل باشند روسای ادارات با هماهنگی فرمانداری‌ها می‌‌توانند اقدامات لازم جهت تعطیلی مدارس را انجام دهند.

گفتنی است، مدارس در سایر مناطق به صورت عادی به فعالیت می‌پردازند.

وضعیت تعطیلی مدارس گلستان فردا شنبه (6 آذر 95)

مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان گفت: همه مدارس پیش دبستانی و ابتدایی همه شهرها و روستاهای استان گلستان فردا تعطیل است.

محمد رضا وطنی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان اظهار داشت: به سبب یخ‌زدگی و سرمای هوا فردا همه مدارس پیش دبستانی و ابتدایی همه شهرها و روستاهای استان گلستان تعطیل است.

وی افزود: همچنین مدارس دانش آموزان استثنایی استان گلستان هم در همه مقاطع تحصیلی نیز تعطیل است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان تصریح کرد: مدارس همه مقاطع تحصیلی در مناطق کوهستانی و صعب العبور استان گلستان نیز فردا تعطیل است.

وضعیت تعطیلی مدارس کردکوی فردا شنبه (6 آذر 95)

مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان گفت: همه مدارس مقاطع مختلف شهرستان کردکوی استان گلستان فردا تعطیل است.

محمد‌رضا وطنی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان اظهار داشت: فردا شنبه ششم آذر همه مدارس شهرستان کردکوی در غرب استان گلستان به علت سرما و برودت هوا و یخبندان در همه مقاطع تحصیلی تعطیل است. همچنین مدارس گنبد با تاخیر آغاز می‌شود.

وی افزود: پیش از این به سبب یخ‌زدگی و سرمای هوا فردا همه مدارس پیش دبستانی و ابتدایی همه شهرها و روستاهای استان گلستان تعطیل شده بود.

وی افزود: همچنین مدارس دانش آموزان استثنایی استان گلستان هم در همه مقاطع تحصیلی نیز تعطیل است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان تصریح کرد: مدارس همه مقاطع تحصیلی در مناطق کوهستانی و صعب العبور استان گلستان نیز فردا تعطیل است.


وضعیت تعطیلی مدارس چهارشنبه 3 آذر 95

وضعیت تعطیلی مدارس خراسان رضوی فردا چهارشنبه (3 آذر 95)

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگارن جوان از مشهد؛ روابط عمومی آموزش و پرورش اعلام کرد با عرض پوزش از کلیه مخاطبین ، مدارس شهرستان های "کلات نادری" ، "نوخندان" و "درگز"  فردا چهارشنبه فعال خواهند بود.

لذا اصلاحیه تعطیلی به شرح ذیل است: به علت برودت هوا ،یخ زدگی سطح معابر و جاده ها مدارس ابتدایی در نوبت صبح فردا  چهارشنبه سوم  آذر ماه در مناطق و شهرستان های  فریمان، سرولایت، فیروزه، چناران، گلبهار، خوشاب، صالح آباد، ششتمد، جوین، جغتای، تربت حیدریه، سبزوار، طرقبه و شاندیز، تبادکان، رضویه، احمدآباد، جلگه رخ، زاوه، کدکن، سرخس، داورزن، میان جلگه، نیشابور، زبرخان و نواحی هفتگانه مشهد تعطیل است.

ضمنا کلیه مدارس استثنایی در تمامی دوره های تحصیلی در مناطق و نواحی ذکر شده تعطیل است.


وضعیت تعطیلی مدارس اردبیل فردا چهارشنبه (3 آذر 95)

بر اثر سرما و برودت هوا سریال تعطیلی مدارس در ۷ منطقه آموزش و پرورش استان اردبیل برای سومین روز متوالی تکرار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، بر اثر سرما و برودت هوا آموزش و پرورش استان اردبیل مدارس را در برخی نواحی و مناطق تعطیل اعلام کرد تا سریال تعطیلی مدارس اردبیل برای سومین روز متوالی تکرار شود.

براساس اعلام اداره کل آموزش و پرورش استان روز چهارشنبه، 3 آذرماه سری قبل از ظهر (نوبت صبح) در اردبیل، سرعین، نمین، نیر و هیر مقطع پیش دبستانی و در خلخال و کوثر مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی به علت برودت هوا تعطیل شد.


وضعیت تعطیلی مدارس خراسان شمالی فردا چهارشنبه (3 آذر 95)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان شمالی براساس آخرین اطلاعات رسیده از ادارات شهرستانها آخرین وضعیت تعطیلی مدارس شهرستانهای استان خراسان شمالی به علت برودت هوا و یخبندان در روز چهارشنبه 3 آذر در شهرستانهای بحنورد، شیروان، اسفراین و مانه سملقان مراکز پیش دبستانی، مدارس ابتدایی استثنایی دخترانه و پسرانه در مناطق شهری و روستایی فقط در نوبت صبح تعطیل می باشد.

همچنین در شهرستانهای گرمه، جاجرم و فارج و منطقه بام وصفی آباد مراکز پیش دبستانی، مدارس ابتدایی استثنایی دخترانه و پسرانه درمناطق شهری و روستایی در نوبت صبح و عصر تعطیل می باشد.

بنا به این گزارش در شهرستان رازوجرگلان مراکز پیش دبستانی، مدارس ابتدایی، استثنایی  و متوسطه اول دخترانه و پسرانه در مناطق شهری و روستایی در نوبت صبح  و عصر تعطیل می باشد.

کلیه مدارس در همه مقاطع در اسفراین و بام وصفی آباد تعطیل شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش خراسان شمالی بنا به آخرین اطلاعیه دریافت شده از شهرستان اسفراین به دلیل برودت هوا و یخبندان، مدارس پیش دبستانی، ابتدایی، استثنایی، متوسطه اول، متوسطه دوم  شهری و روستایی شهرستان اسفراین و منطقه بام وصفی آباد درنوبت صبح و عصر امروز چهارشنبه سوم آذر ماه تعطیل شد.

وضعیت تعطیلی مدارس مازندران امروز چهارشنبه (3 آذر 95)

ساری - ایرنا - برف و سرما علاوه بر تعطیلی تمامی مدارس مقطع پیش دبستانی و ابتدایی مازندران، مدارس تمامی مقاطع تحصیلی در هشت شهرستان استان را هم امروز چهارشنبه به تعطیلی کشاند .

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران در تماس تلفنی خبرنگار ایرنا گفت : با توجه به بارش برف که در بعضی از مناطق استان همچنان ادامه دارد و برودت هوا ، مدارس پیش دبستانی و ابتدایی استان امروز تعطیل اعلام شده است.

سید علی قاسمی افزود : همچنین مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی شهرستان های بابل ، بابلسر ، آمل ، سوادکوه ، سوادکوه شمالی ، فریدونکنار هم امروز تعطیل است.

او گفت : مدارس تمامی مقاطع تحصیلی در بخش دودانگه ساری و بخش یانسر بهشهر هم امروز تعطیل اعلام شده است.

قاسم افزود : همچنین تعطیلی مدارس متوسطه اول شهرستان نور هم به دلیل بارش برف و سرما برای امروز تعطیل است.

به گفته مدیر کل آموزش و پرورش مازندران بقیه مدارس شهرستان های استان تعطیل نیست و دانش آموزان می بایست سر کلاس های درس حاضر شوند.

قاسمی در عین حال تصمیم در خصوص تعطیلی مدارس را بر عهده آموزش و پرورش شهرستان ها با هماهنگی فرمانداری اعلام کرد.

وضعیت تعطیلی مدارس گیلان امروز چهارشنبه (3 آذر 95)

 رشت - ایرنا - برخی از واحدهای آموزشی استان گیلان به دلیل ادامه بارش شدید برف در نوبت عصر نیز تعطیل شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: مدارس مقاطع ابتدایی ، دوره اول و دوم متوسطه شفت، صومعه سرا و تولمات در شیفت عصر امروز (چهارشنبه) تعطیل اعلام شده است.

مهدی حاجتی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: واحدهای آموزشی مقاطع ابتدایی و متوسطه دوره اول در سنگر و کوچصفهان نیز امروز تعطیل است.

وی اظهار داشت: مدارس ابتدایی رستم آباد، منجیل، رودبار و نواحی یک و دو رشت نیز امروز (چهارشنبه) در نوبت عصر تعطیل است.

کلیه مدارس ابتدایی، دوره اول و دوم مقطع متوسطه بخش احمدسرگوراب شفت ، دیلمان ، عمارلو و واحدهای آموزشی عشایری رضوانشهر امروز (چهارشنبه) در شیفت صبح تعطیل شده بود.

واحدهای آموزشی تمام مقاطع تحصیلی فومن و ماسوله و واحدهای آموزشی ابتدایی رستم آباد، رودبار، منجیل و رشت نیز امروز در شیفت صبح تعطیل بود.

وضعیت تعطیلی مدارس گرگان امروز چهارشنبه (3 آذر 95)

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان گلستان اعلام کرد: به دلیل بارش برف، یخبندان و لغزنده بودن مسیرها، امروز تمامی مدارس شهر گرگان و برخی دیگر از شهر های استان، تعطیل است.

به گزارش ایسنا، قربانعلی بذرافشان در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: پیش از این تنها مدارس مدارس ابتدایی و پیش دبستانی سراسر استان تعطیل شده بود، اما به دلیل برف شب گذشته و برودت هوا و لغزنده بودن مسیرها ، امروز مدارس تمامی مقاطع تحصیلی شهرستان های استان به غیر از شهر های کردکوی، بندرگز و گمیشان، تعطیل شد.

وی با اشاره به ورود موج جدید سرما در روزهای آینده به استان، خاطرنشان کرد: تعطیل یا دایر بودن مدارس در روز شنبه متناسب با شرایط جوی طی روزهای آینده از طریق این اداره کل اعلام خواهد شد.


وضعیت تعطیلی مدارس گنبدکاووس امروز چهارشنبه (3 آذر 95)

گنبدکاووس - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس از تعطیلی تمامی مدارس در کلیه مقاطع تحصیلی این شهرستان در روز جاری (چهارشنبه) به دلیل بارش برف و یخبندان خبر داد.

علی رضا حسین زاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تعطیلی مدارس در تمام مقاطع تحصیلی در دو نوبت صبح و عصر براساس هماهنگی با آموزش و پرورش استان گلستان و نیز مسئولان شهرستان انجام شد.

وضعیت تعطیلی مدارس صومعه سرا امروز چهارشنبه (3 آذر 95)

مدیر آموزش و پروروش صومعه سرا از تعطیلی کلیه مدارس صومعه سرا در شیفت عصر خبر داد.

مهرداد فیض بخش در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه گیلان،با بیان اینکه به علت بارش برف و برودت هوا کلیه مدارس صومعه سرا در نوبت صبح تعطیل شده است، اظهار کرد: همچنین در پی تداوم بارش برف کلیه مدارس روستایی و شهری صومعه سرا امروز چهارشنبه در نوبت عصر نیز تعطیل می باشد.

وضعیت تعطیلی مدارس کالپوش میامی امروز چهارشنبه (3 آذر 95)

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان از تعطیلی مدارس کلیه مقاطع تحصیلی در مدارس کالپوش میامی خبر داد و گفت: مدارس کلیه مقاطع این بخش به دلیل بارش شدید برف و یخبندان تعطیل شده است.

محمدرضا جهان در گفت وگو با خبرنگار ایسنا با اشاره به بارش برف در اغلب نقاط استان اظهار کرد: تمامی کلاس های درس مدارس این استان به استثنای کلیه مدارس منطقه کالپوش از توابع شهرستان میامی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به بارش شدید برف در شهرستان شاهرود و مناطق شمالی بسطام، تصریح کرد: در این منطقه کلیه مدارس باز است، تنها مدارس روستای ابر به دلیل بارش برف با دو ساعت تاخیر آغاز شد.

وضعیت تعطیلی مدارس گلانغرب امروز چهارشنبه (3 آذر 95)

قصرشیرین- ایرنا - وقوع تندباد شدید که از سه روز گذشته در شهرستان های غربی استان کرمانشاه آغاز شده و امروز نیز با شدت بیشتری همچنان ادامه دارد، باعث تعطیلی مدارس مقطع ابتدایی شهرستان گیلانغرب در روز چهارشنبه شد.

فرماندار گیلانغرب به خبرنگار ایرنا گفت: به علت وقوع تندباد شدید، مدارس مقطع ابتدایی شهر گیلانغرب و حوزه بخش مرکزی امروز تعطیل شد.

کرم محمدی، همچنین از تعطیلی دانشگاه آزاد اسلامی شهر گیلانغرب به علت واقع شدن در خارج از محدوده شهر و قرار گرفتن در مسیر تندباد خبر داد.

وضعیت تعطیلی مدارس نوبت عصر فومن امروز چهارشنبه (3 آذر 95)

«عباس رجب پور» در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به تعطیلی مدارس فومن در نوبت صبح اظهار کرد: بارش برف در فومن موجب تعطیلی مدارس این شهرستان در مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم و پیش دبستانی در نوبت صبح شد.

وی افزود: با توجه به تداوم بارش برف همه مدارس فومن در نوبت عصر امروز چهارشنبه 3 آذرماه تعطیل است.

وضعیت تعطیلی مدارس نوبت عصر گیلان امروز چهارشنبه (3 آذر 95)

«شاهین رهنما»، مدیر اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: به علت بارش بارف، مدارس همه مقاطع شهرهای شفت، فومن و ماسوله، عمارلو و صومعه سرا و تولمات در شیفت عصر امروز، 3 آذر تعطیل است.

وی افزود: هم چنین مدارس سنگر و کوچصفهان در مقاطع ابتدایی و متوسطه اول عصر امروز دایر نیست. بر این اساس به علت بارش برف مدارس شهرهای رستم آباد، منجیل، رودبار و نواحی یک و دو رشت در مقطع ابتدایی عصر امروز تعطیل است.

وضعیت تعطیلی مدارس نوبت عصر خراسان شمالی امروز چهارشنبه (3 آذر 95)

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، از بجنورد؛ نقی هجرتی رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: به دلیل برف و یخبندان و برودت هوا کلیه مقاطع تحصیلی شهرستان اسفراین و بخش بام و صفی آباد امروز چهار شنبه سوم آذر ماه 1395 در شیفت عصر تعطیل اعلام شد.

وضعیت تعطیلی مدارس نوبت عصر مازندران امروز چهارشنبه (3 آذر 95)

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری، همه مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی شهر ها و روستاهای سراسر مازندران در نوبت صبح و عصر امروز تعطیل است.

علیزاده گفت: تمام مقاطع مدارس شهرهای آمل ، بابل ، بابلسر ، منطقه دودانگه ساری ، بخش یانه سر بهشهر، سوادکوه ، سواد کوه شمالی ، فریدونکنار، منطقه بند پی شرقی و غربی بابل ، بهنمیر ، محمودآباد، کلاردشت ، چمستان ، دوهزار و سه هزار تنکابن ، اشکور رامسر ، مرزن آباد چالوس و هزار جریب نکا نیز امروز صبح و عصر تعطیل است.

در شهرستان نور نیز فقط مقاطع ابتدایی و متوسطه اول تعطیل است.

وضعیت تعطیلی نوبت عصر بندرعباس امروز چهارشنبه (3 آذر 95)

 به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بندرعباس ، پویافر فرماندار شهرستان بندرعباس گفت: به علت شدت باد و گرد و خاک مدارس ابتدایی و متوسطه اول شهرستان بندرعباس نوبت عصر امروز نیز تعطیل است.

حبیب مسیحی معاون نظارت وپایش اداره کل حفاظت محیط زیست هرمزگان نیز گفت: هوای بندرعباس امروز ناسالم و میزان گردو غبار هوا در این شهر اکنون 200 میکروگرم بر مترمکعب است.


وضعیت تعطیلی مدارس دماوند فردا چهارشنبه (3 آذر 95)

آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران اعلام کرد: کلیه پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی شهرستان دماوند در نوبت صبح فردا چهارشنبه سوم آذر تعطیل است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران علت تعطیلی پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی دماوند را برودت هوا و یخبندان اعلام کرد.

وضعیت تعطیلی مدارس دودانگه و چهاردانگه ساری فردا چهارشنبه (3 آذر 95)


 مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: مدارس دودانگه و چهاردانگه به علت بارش برف فردا تعطیل است.

سید علی قاسمی دقایقی پیش در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در ساری، با اشاره به تعطیلی مدارس در منطقه دودانگه و چهاردانگه، اظهار داشت: به تشخیص فرمانداران مدارس تعطیل می‌شوند.

وی افزود: تا این لحظه با بارش برف مدارس دودانگه و چهاردانگه ساری فردا تعطیل خواهد بود.

قاسمی با تاکید بر تعطیلی مدارس ابتدایی دودانگه و چهاردانگه ساری در نوبت صبح و عصر، تصریح کرد: 32 شهرستان و منطقه مازندران به تشخیص فرمانداران می‌تواتند با وجود یخ و برف مدارس را تعطیل کنند.

وی ابراز امیدواری کرد: با تعطیلی مدارس در مناطق دیگر اطلاع رسانی تا ساعت 6 صبح چهارشنبه انجام می‌شود.

وضعیت تعطیلی مدارس بیجار فردا چهارشنبه (3 آذر 95)

 مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان از تعطیلی تمام مدارس پیش‌دبستانی و ابتدایی سطح شهر و روستاهای شهرستان بیجار و منطقه کرانی در روز چهارشنبه ۳ آذرماه در نوبت صبح خبر داد.

رشید قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج با اشاره به برودت شدید هوا اظهار داشت: تمامی مدارس پیش‌دبستانی و ابتدایی سطح شهر و روستاهای شهرستان بیجار و منطقه کرانی در روز چهارشنبه 3 آذرماه در نوبت صبح تعطیل است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان تصریح کرد: دیگر مدارس شهرستان‌های استان کردستان فردا دایر است.

وضعیت تعطیلی مدارس ایلام امروز چهارشنبه (3 آذر 95)

ایلام - ایرنا - وزش باد شدید که از ابتدای هفته جاری در استان ایلام شروع به وزیدن کرده است از شب گذشته به اوج خود رسید که این وضعیت باعث تعطیل شدن مدارس ابتدایی استان در نوبت صبح شد.

به گزارش ایرنا، مدیریت بحران این استان دقایقی قبل اعلام کرد به منظور رفاه حال خانواده ها و جلوگیری از بروز حوادث برای فرزندان آنها فعالیت مهدهای کودک، پیش دبستانی ها و مدارس مقطع ابتدایی در نوبت صبح تمامی شهرستان های استان تعطیل است.

این تعطیلی شامل مدارس سایر مقاطع تحصیلی و همچنین در نوبت بعد از ظهر نمی شود و دانش آموزان باید در سر کلاس های درس حاضر باشند.

وضعیت تعطیلی مدارس گلستان فردا چهارشنبه (3 آذر 95)


گرگان - روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش گلستان از تعطیلی مدارس ابتدایی گلستان در روز چهارشنبه خبرداد.

قربانعلی بذرافشان در گفتگو خبرنگار مهر، اظهار کرد: با توجه به بارندگی برف در شهرهای استان، تمام مدارس ابتدایی گلستان در دو نوبت صبح و عصر روز چهارشنبه تعطیل است.

وی دلیل تعطیلی مدارس را برودت هوا و یخبندان اعلام کرد و گفت: غیر از مدارس ابتدایی، سایر مقاطع تحصیلی کماکان دایر است.


به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان؛ مدیر کل آموزش و پرروش گلستان گفت: سوم آذر همه مدارس استثنایی استان درهمه دوره های تحصیلی تعطیل است.


وضعیت تعطیلی مدارس سه شنبه 2 آذر 95

تعطیلی مدارس نوبت صبح برخی شهرستان های خراسان رضوی (2 آذر 95)

به علت برودت هوا، یخ زدگی سطح معابر و جاده ها مدارس ابتدایی برخی شهرستانهای استان در نوبت صبح فردا سه شنبه دوم آذر تعطیل است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی در اطلاعیه ای اعلام کرد : به علت برودت هوا، یخ زدگی سطح معابر و جاده ها مدارس ابتدایی در نوبت صبح فردا سه شنبه دوم آذر در مناطق و شهرستان های کلات، نوخندان، درگز، گلبهار، چناران، طرقبه و شاندیز،تبادکان،منطقه مزداوند شهرستان سرخس، احمد آباد، رضویه و نواحی هفتگانه مشهد تعطیل است.

ضمنا کلیه مدارس استثنایی در تمامی دوره های تحصیلی در مناطق و نواحی ذکر شده تعطیل می باشد.

تعطیلی سایر مقاطع در این شهرستان و نیز شهرستانهای دیگر استان در حال بررسی و تصمیم گیری است که در صورت تصمیم گیری در این زمینه اطلاع رسانی به مردم انجام می شود.

اطلاعیه تعطیلی مدارس استان اردبیل (2 آذر 95)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل، روز سه شنبه 2 آذر ماه 1395 به دلیل برودت هوا، تعطیلی دوره های تحصیلی در شهرها و مناطق استان به شرح ذیل اعلام می گردد:

سری قبل از ظهر (نوبت صبح):

اردبیل، خلخال، سرعین، هیر، نمین /  پیش دبستانی و ابتدایی

مشکین شهر / پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دور اول

نیر / پیش دبستانی


وضعیت تعطیلی مدارس گیلان سه شنبه (2 آذر 95)

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مهدی حاجتی مدیر کل آموزش و پرورش گیلان گفت: به علت بارش برف ، نوبت صبح تمامی مدارس ابتدایی عشایری رضوانشهر و شهر رضوانشهر به غیر از پره سر و نوبت صبح مدارس ابتدایی شهرک تاریخی ماسوله امروز تعطیل است.

وضعیت تعطیلی مدارس هرمزگان سه شنبه (2 آذر 95)

بنا بر اعلام مدیریت شورای هماهنگی بحران استان فردا سه شنبه، دوم آذرماه، بجز سه شهرستان غرب استان (بندرلنگه، بستک و پارسیان) مدارس سایر مناطق استان در نوبت صبح تعطیل است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان؛ بنا بر اعلام مدیریت شورای هماهنگی بحران استان و با توجه به تداوم شرایط  نامناسب جوی ، فردا سه شنبه، دوم آذرماه ، بجز سه شهرستان غرب استان(بندرلنگه،بستک و پارسیان) مدارس سایر مناطق استان در نوبت صبح  تعطیل است.

تعطیلی امروز (سه شنبه) مدارس شیفت عصر در هرمزگان (2 آذر 95)

به گزارش ایسنا، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: تمامی مدارس شیفت عصر در استان هرمزگان امروز سه شنبه دوم آذر تعطیل خواهند بود.


تعطیلی مدارس بستک و بندرلنگه و پارسیان (2 آذر 95)

مدیر آموزش وپرورش شهرستان بندرلنگه از تعطیلی مدارس شیفت صبح بعلت بدی شرایط آب وهوایی خبر داد. به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، ایرج سوغانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با هماهنگی که با فرماندار شهرستان بندرلنگه بعمل آمد با توجه به بدی شرایط جوی و بادهای شدید و وجود ریزگردها تمامی مقاطع تحصیلی شیفت صبح در بندرلنگه تعطیل است.

فرماندار شهرستان بستک: به دلیل بروز پدیده گرد و غبار، کلیه مقاطع تحصیلی شهرستان بستک در مناطق شهری و روستایی فردا سه شنبه 2 آذرماه تعطیل است. عبدالله پرتابیان افزود: این تعطیلی به دلیل پیش بینی شدت گرفتن میزان غلظت گرد و غبار و بالا رفتن میزان آلودگی هوا در روز سه شنبه و برای حفظ سلامت شهروندان اعلام شده است.

مدارس شهرستان پارسیان هم تعطیل شد

بعداز اعلام تعطیلی مدارس توسط فرمانداران بستک و بندر لنگه، فرمانداری پارسیان نیز در بیانیه ای اعلام کرد مدارس این شهرستان نیز تعطیل می باشد که به شرح ذیل است:

"باسلام امروزسه شنبه ٩٥/٩/٢ کلیه مقاطع تحصیلى نوبت صبح در سطح شهرستان پارسیان به علت وضعیت جوى نامناسب تعطیل اعلام می شود و در خصوص نوبت عصر با توجه به اوضاع جوى مجدداًتا قبل از ظهر تصمیم گیرى و اعلام خواهد شد.

تعطیلی بعضی از مدارس در خراسان شمالی سه شنبه (2 آذر 95)

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای خراسان شمالی، برودت هوا و لغزندگی معابر در سطح برخی شهرستان های استان موجب تعطیلی مدارس به شرح زیر شد :

در شهرستان بجنورد مقاطع پیش دبستانی و دبستان در شیفت صبح تعطیل است؛

در شهر شیروان پیش دبستانی و دبستان و در روستاهای شیروان همه مقاطع تحصیلی شیفت صبح تعطیل است؛

در شهر فاروج مقاطع پیش دبستانی و دبستان و همه مقاطع روستاهای فاروج در شیفت صبح تعطیل است ؛

مقاطع پیش دبستانی و دبستان شهر راز در شیفت صبح تعطیل است.


وضعیت تعطیلی مدارس دوشنبه 1 آذر 95

تعطیلی مدارس ابتدایی 6 شهر اردبیل به علت بارش برف (1 آذر 95)


 به گزارش فارس از اردبیل، بر اساس اطلاعیه‌ای که صبح امروز آموزش و پرورش استان اردبیل اعلام کرد امروز دوشنبه اول آذر‌ماه نوبت صبح دانش‌آموزان پیش دبستانی و ابتدایی در اردبیل، خلخال، سرعین، نمین، نیر و هیر به علت برودت هوا و بارش برف تعطیل اعلام شدند.

با ورود سامانه سرد بارشی از چند روز پیش هوای شهرهای مختلف اردبیل به ویژه مناطق مرکزی و جنوبی این استان با بارش برف و برودت هوا روبه‌رو شده به طوری که در اکثر شهرهای مرکزی و جنوبی استان اردبیل دمای هوا به منهای 10 درجه نیز رسیده است.

گرد و خاک مدارس بندرعباس را تعطیل کرد (1 آذر 95)

بروز پدیده گرد و غبار در بندرعباس، موجب تعطیلی مدارس مقطع ابتدایی این شهرستان در نوبت صبح و بعد از ظهر دوشنبه شد.

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس، با تأیید این خبر گفت: در پی بروز پدیده گرد و غبار و در راستای حفظ سلامت دانش آموزان، تمامی مدارس ابتدایی مناطق شهری و روستایی این شهرستان در نوبت صبح و بعد از ظهر دوشنبه تعطیل است.

دانش هامشی پور اضافه کرد: امیدوارم با بهبودی وضعیت هوا و رفع گرد و خاک حاکم بر شهر بندرعباس از فردا شاهد بازگشایی مدارس مقطع ابتدایی باشیم.

کلیه مدارس ابتدایی شهرستان میناب نیز تعطیل شد (1 آذر 95)

بدنبال بروز پدیده گرد و غبار و تعطیلی مدارس ابتدایی بندرعباس، کلیه مدارس ابتدایی شهرستان میناب نیز تعطیل شد.

غلامرضا سالاری رئیس آموزش و پرورش شهرستان میناب در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس در میناب، بدنبال بروز پدیده گرد و غبار در نوار جنوبی استان، و بر اساس تشخیص و تصمیم مدیریت بحران شهرستان، کلیه مدارس ابتدایی مناطق شهری و روستایی میناب، در نوبت صبح و عصر دوشنبه تعطیل خواهد بود.

تعطیلی مدارس ابتدایی درگز به دلیل برودت هوا (1 آذر 95)

ساعت 24 - رئیس روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: به دلیل برودت شدید هوا، یخبندان و لغزندگی معابر، مدارس ابتدایی و پیش دبستانی شهرستان درگز در نوبت صبح دوشنبه اول آذر ماه تعطیل است.

محمدرضا فرهادی نیا افزود: فعالیت آموزشی در سایر مقاطع تحصیلی و دیگر شهرستان های استان، طبق روال گذشته برقرار است.

مدارس نوبت صبح دیلمان تعطیل شد (1 آذر 95)

خبرگزاری فارس: بارش برف شدید موجب تعطیلی مدارس ابتدایی در نوبت صبح امروز در دیلمان سیاهکل شده است.

تغییر شرایط جوی و بارش برف و باران موجب شده تا هوای این استان کاهش چشمگیر دما را داشته باشد و اکنون در نقاط جلگه ای گیلان باران و ارتفاعات و کوهستان ها برف است.

 مدیر کل آموزش و پرورش گیلان امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به وضعیت تعطیلی مدارس اظهار کرد: به دلیل بارش برف شدید تنها مدارس ابتدایی دیلمان سیاهکل در نوبت صبح امروز تعطیل است.

امروز تمام دانشگاه‌ها و مدارس ایذه تعطیل است (1 آذر 95)

فرماندار ایذه از تعطیلی دانشگاه‌ها و تمام مقاطع تحصیلی مدارس این شهرستان در 2 نوبت صبح و عصر، امروز دوشنبه یکم آذرماه با توجه به وقوع پدیده گردوغبار محلی و وضعیت ناسالم هوا خبر داد.
 
محسن بیرانوند در گفت‌وگو با خبرنگار علمی و آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، با بیان اینکه تعطیلی مدارس در ساعت 8:30 دقیقه امروز به همه مدارس و دانشگاه‌ها در سطح شهرستان ابلاغ شد، اظهار کرد: با توجه به اینکه این پدیده ناشی از بلند شدن خاک‌های منطقه‌ای است و از روز قبل توسط هواشناسی پیش‌بینی و اعلام نشده بود، اعلام تعطیلی از روز گذشته امکان‌پذیر نبود.

تعطیلی مدارس ابتدایی منطقه دیلمان و ماسوله (1 آذر 95)

به گزارش خبرنگار پانا از گیلان، شاهین رهنما مدیر اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان اعلام کرد: به علت بارش برف که از دو روز پیش در منطقه دیلمان آغاز شده و ارتفاع آن به 25 سانتیمتر رسیده است، کلیه مدارس ابتدایی شیفت صبح این منطقه امروز تعطیل اعلام می شود.

وی افزود: همچنین به علت بارش برف ، مدارس ابتدایی شهرک تاریخی ماسوله امروز، تعطیل است.

بروز پدیده گرد و غبار موجب تعطیلی مدارس در برخی از مناطق استان هرمزگان شد.

گرد و خاک مدارس برخی از شهرستان های هرمزگان را تعطیل کرد (1 آذر 95)

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، بنا بر مصوبه ستاد بحران استان هرمزگان به دلیل شرایط نا مناسب جوی، مدارس شهرستان های بندرعباس، حاجی آباد، قشم، میناب، رودان، بندرخمیر، بندرلنگه و سیریک در تمام مقاطع تحصیلی امروز (دوشنبه) تعطیل است.

گفتنی است، اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان اعلام کرده است که در خصوص وضعیت فعالیت مدارس در روز سه شنبه پس از تصمیم گیری نتایج اعلام خواهد شد.

تعطیلی مدارس نوبت عصر در 7 شهرستان (1 آذر 95)

 به گزارش ذاکرنیوز از بندرعباس، دانش هاشمی پور مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: مدارس شهرستان های بندرعباس، میناب، حاجی آباد، قشم، سیریک، بندرخمیر، رودان در تمام مقاطع تحصیلی نوبت عصر تعطیل است. 

وی افزود: در خصوص وضعیت فعالیت مدارس در روز سه شنبه جزییات از طریق بخش خبری ساعت 20 صدا و سیمای مرکز خلیج فارس و همچنین روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان اعلام می شود.

گرد و غبار شدید مدارس نوبت ظهر رودان را به تعطیلی کشاند (1 آذر 95)

رودان- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش رودان گفت: شرایط نامساعد جوی و گرد و غبار شدید تمامی مدارس نوبت ظهر امروز دوشنبه یکم آذرماه 95 در این شهرستان را تعطیل کرد.

به گزارش دوشنبه ایرنا، احمد رحیمی پور به خبرنگاران افزود: درخصوص تعطیلی مدارس در روز سه شنبه هنوز تصمیمی اتخاذ نشده است و فعالیت مدارس در روز سه شنبه بستگی به شرایط جوی دارد. 
آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۶ آذر ۹۵
انتهای پیام
/

تعطیلی مدارس فردا شنبه 6 آذر 95 | کدام شهرها تعطیل است؟

منبع: ایسنا، تسنیم، ...

برچسب ها: آیا شنبه 6 آذر 95 مدارس تعطیل است؟، وضعیت تعطیلی مدارس شنبه 6 آذر 95 / مدارس تهران، کدام مدارس فردا شنبه 6 آذر 95 تعطیل است؟، تعطیلی مدارس شنبه 6 آذر 95، آیا مدارس شنبه 6 آذر 95 تعطیل است ؟، آیا مدارس و دانشگاه ها 6 آذر 95 تعطیل است ؟، وضعیت تعطیلی مدارس شنبه 6 آذر 95 تهران و سایر استان ها، وضعیت تعطیلی مدارس مشهد، بندرعباس، گرگان، گیلان، بجنورد، البرز، کرج، مازندران، همدان، سمنان، اردبیل، اصفهان، بوشهر، رشت، ساری، قم، قزوین، اراک، اهواز، یاسوج، شیراز، کرمان، زاهدان، تعطیلی مدارس
  • az ar