نمونه سوال 95

  • ۰
  • ۰

برچسب ها: ساعت بازی ایران و برزیل، ساعت بازی فوتبال ساحلی ایران و برزیل، ساعت بازی فینال فوتبال ساحلی جام بین قاره ای 2016، پخش زنده بازی فوتبال ساحلی ایران و برزیل، ایران 8- تاهیتی 6؛ فینال ساحلی با برزیل، ساعت فوتبال ساحلی ایران و برزیل شنبه 15 آبان 95، ساعت پخش بازی ایران و برزیل فینال فوتبال ساحلی آبان 95، فینال فوتبال ساحلی ایران -برزیل؛ تجدید قهرمانی به رنگ خلیج فارس، پخش زنده بازی ایران و برزیل فینال


ساعت پخش زنده بازی فوتبال ساحلی ایران و برزیل 15 آبان 95 | نتیجه و فیلم

-----------------------------------------------------------------

نتیجه نهایی : ایران 2 - برزیل 6
فینال جام بین قاره ای فوتبال ساحلی 2016
برتری 6 بر 2 برزیل و کسب مقام قهرمانی
-----------------------------------------------------------------
دانلود فیلم خلاصه بازی فوتبال ساحلی ایران و برزیل 15 آبان 95
-----------------------------------------------------------------

شرح گلهای بازی فوتبال ساحلی ایران و برزیل 15 آبان 95
دانلود فیلم گلهای بازی فوتبال ساحلی ایران و برزیل
گل مسیگر / دقیقه 2 / ایران 1 - برزیل 0
گل کاتارینیو / دقیقه 3 / ایران 1 - برزیل 1
گل ژاویر / دقیقه 7 / ایران 1 - برزیل 2

گل مائوریسینیو / دقیقه 14 / ایران 1 - برزیل 3
گل بوکینیا / دقیقه 16 / ایران 1 - برزیل 4
گل دنیل / دقیقه 17 / ایران 1 - برزیل 5

گل احمدزاده / دقیقه 18 / ایران 2 - برزیل 5
گل کاتارینیو / دقیقه 29 / ایران 2 - برزیل 6
-----------------------------------------------------------------

دانلود حواشی بازی فوتبال ساحلی ایران و برزیل 15 آبان 95

دانلود فیلم گفتگو با دانه کار پیش از بازی با برزیل

دانلود فیلم گفتگو با هاشم‌پور پس از نایب‌ قهرمانی

دانلود فیلم حسینی بهترین دروازبان جام بین قاره ای 2016

------------------------------------------------------------------

فوتبال ساحلی ایران نایب‌قهرمان جهان شد

در دیدار پایانی رقابت‌های بین‌قاره‌ای که در کشور امارات برگزار شد، تیم ملی کشورمان با نتیجه 6 بر دو در مقابل برزیل شکست خورد و به عنوان نایب قهرمانی رسید.


به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران که با شکست تاهیتی در نیمه نهایی مسابقات بین قاره‌ای به فینال این رقابت‌ها راه یافته بود، در دیدار فینال از ساعت 19:30 به مصاف برزیل رفت. در پایان این بازی، تیم کشورمان درحالیکه بازی پایاپایی ارائه داد با نتیجه 6 بر دو تن به شکست داد و به عنوان نایب قهرمانی این رقابت‌ها رسید.

 

در وقت اول این دیدار، ابتدا تیم ملی کشورمان با گل مسلم مسیگر از برزیل پیش افتاد ولی در ادامه کار با دو گل کاتارینو و برونو ژاویر (پنالتی)، کاپیتان و آقای گل رقابت‌ها با نتیجه 2 بر یک از رقیب نامدار خود عقب افتاد. نکته جالب در 12 دقیقه اول، حضور پیمان حسینی پس از گل اول ایران در درون دروازه کشورمان بود. پیش از شروع این دیدار اخباری مبنی بر غیبت حسینی در دیدار فینال به دلیل مصدومیت منتشر شده بود.

 

در 12 دقیقه دوم، درحالیکه مثل وقت نخست حمله های تیم ملی به جایی نمیرسید، برزیلی‌ها از موقعیت‌هایشان استفاده کردند و سه بار دروازه ایران را گشودند. گل‌های برزیل را در وقت دوم مائوریسنیو، بوکینیا و دنیل به ثمر رساندند. در مقابل تیم کشورمان تنها توانست یکی از گل‌ها را جواب دهد. محمد احمدزاده کاپیتان ایران توانست از روی نقطه پنالتی دروازه مائو برزیلی را باز کند. با این گل‌ها وقت دوم با نتیجه 5 بر دو به پایان رسید.

 

در وقت سوم این دیدار، تیم کشورمان بازی برتری نسبت به برزیلی‌ها انجام دادند ولی باز هم نتوانستند از موقعیت‌هایشان استفاده کنند. البته در وقت سوم هم تیم برزیل یک گل دیگر به ثمر رساند که آن را کاتارینیو وارد دروازه ایران کرد تا این دیدار با نتیجه 6 بر دو به پایان برسد.

 

فینال فوتبال جام بین قاره‌ای امارات

زمین ساحلی باشگاه بین المللی دریایی دوبی

 

اخطار

 

لوکائو(17) و دنیل(18) از برزیل

 

اخراج


امیر اکبری(33) از ایران


شرح گل‌ها:

 

ایران 1 - برزیل 0(دقیقه 2: مسلم مسیگر): شوت امیر اکبری در حال حرکت به سمت دروازه برزیل بود که توپ با برخورد به زمین مقابل پای مسیگر قرار گرفت تا این بازیکن گلزن با یک چیپ تماشایی ایران را پیش بیاندازد.ایران 1 - برزیل 1(دقیقه 3: کاتارینیو): برتری ایران کمتر از یک دقیقه ادامه داشت و کاتارینیو با شوت پای چپ گل تساوی را برای طلایی پوشان زد.

 

ایران 1 - برزیل 2(دقیقه 7: برونو ژاویر): خطای مشکوکی که حسن عبداللهی روی ژاویر مرد 7 گله‌ی برزیل انجام داد یک ضربه‌ی آزاد برای این تیم به همراه داشت که این بازیکن موفق شد از فاصله‌ای نزدیک دومین تیمش را وارد دروازه حسینی کند.ایران 1 - برزیل 3(دقیقه 14: مائوریسینیو): حرکت در عرض مائوریسینیو به سمت راست و شوت فنی و تماشایی او از میانه‌ی زمین به کنج دروازه ایران سومین گل را برای برزیل به همراه داشت.

 

ایران 1 - برزیل 4(دقیقه 16: بوکینیا): پاس پشت پای چشم‌نواز گوسائو دو بازیکن ایران را فریب داد و بوکینیا را صاحب توپ کرد که این بازیکن ریزنقش برزیلی چهارمین گل آنها را به ثمر رساند.


ایران 1 - برزیل 5(دقیقه 17: دنیل): ارسال چیپ بوکینیا از سمت راست زمین را دنیل با ضربه‌ی سر پر قدرت وارد دروازه ایران کرد.

 

ایران 2 - برزیل 5(دقیقه 18: محمد احمدزاده): پنالتی‌ای که احمدزاده با حرکت تکنیکی از دنیل گرفته بود بهترین فرصت برای کم کردن فاصله گل‌ها را به وجود آورد که کاپیتان 30 ساله‌ی ایران از این موقعیت بهره لازم را برد و با زدن توپ به سمت چپ دروازه گلزنی کرد.

 

ایران 2 - برزیل 6(دقیقه 29: کاتارینیو): کار هماهنگ و تیمی بازیکنان برزیل را در نهایت مائوریسینیو به کاتارینیو پاس داد تا این بازیکن تعداد گل‌های خود را به 2 و برزیل را به عدد 6 برساند.


بهترین بازیکن

 

کاتارینیو با وجود اینکه بیشتر در کارهای دفاعی برزیل مشارکت داشت و اجازه حمله به بازیکنان ایران را نمی‌داد دو گل در این مسابقه برای تیمش زد و نقش به سزایی در قهرمانی طلایی پوشان داشت.

 

اتفاق ویژه


شاگردان محمدحسین میرشمسی به دنبال دومین قهرمانی در این جام پس از سال 2013 بودند و با نمایشی که در دیدارهای گروهی و نیمه نهایی داشتند نشان دادند می‌توانند به این مهم برسند ولی عملکرد خوب و برتر بازیکنان برزیل آنها را ناکام گذاشت و به مدال نقره رساند.


در حاشیه


* با وجود اینکه گفته می‌شد پیمان حسینی دروازه‌بان ایران به این مسابقه نمی‌رسد اما او با وجود آسیب دیدگی درون دروازه قرار گرفته است.

* در دقیقه 18 بازیکنان دو تیم درگیری لفظی با یکدیگر پیدا کردند که با دخالت داور مسابقه این قائله ختم به خیر شد و بازی به جریان افتاد.

* اکبری به دلیل ضربه‌ی کف پای خطرناک روی ساق ژاویر در دقیقه 33 کارت قرمز گرفت تا ایران سه دقیقه با یک بازیکن کمتر بازی کند.


پیش بازی فوتبال ساحلی ایران و برزیل


شاگردان محمدحسین میرشمسی از ساعت 19:30 امروز شنبه در دیدار فینال جام بین قاره‌ای فوتبال ساحلی برابر برزیل صدرنشین گروه A که پیش از بازی ایران و تاهیتی، در مسابقه نیمه نهایی روسیه را با نتیجه قاطع 7 بر صفر شکست داده بود قرار می‌گیرند.

 

بازی رده‌بندی نیز بین تیم‌های فوتبال ساحلی روسیه و تاهیتی که در گروه‌هایشان هم دوم شدند، ساعت 18:15 امروز شنبه برگزار می‌شود.

 

ضمن اینکه لهستان با پیروزی 6 بر 3 مقابل آمریکا و مصر با برتریِ 7 بر 3 برابر امارات فردا برای کسب مقام پنجم با یکدیگر روبه‌رو می‌شوند.


انتهای پیام/

ساعت پخش زنده بازی فوتبال ساحلی ایران و برزیل 15 آبان 95 | نتیجه و فیلم

منبع: ورزش 3، ایسنا


برچسب ها: ساعت و زمان بازی فوتبال ساحلی ایران و برزیل فینال جام بین قاره ای 2016، نتیجه بازی فینال فوتبال ساحلی ایران و برزیل 15 آبان 95، ساعت پخش بازی فوتبال ساحلی ایران برزیل فینال | 15 آبان 95 | زمان پخش زنده و آنلاین، پخش آنلاین فوتبال ساحلی ایران و برزیل 15 آبان 95، بازی فوتبال ساحلی فینال ایران و برزیل از چه شبکه ای پخش میشود ؟، نتیجه و پخش زنده فوتبال ساحلی ایران و تاهیتی 14 آبان 95، مسابقات فوتبال ساحلی بین قاره ای در امارات، ساعت بازی فوتبال ساحلی ایران برزیل 15 ابان نتیجه و دانلود و گل ها، فوتبال ساحلی ایران، فینال
  • az ar