نمونه سوال 95

  • ۰
  • ۰

برچسب ها: فیلم درگیری بازی استقلال و صبا، فیلم درگیری آخر بازی استقلال و صبای قم، فیلم/ حواشی و درگیری در بازی استقلال - صبا | کلیپی از حواشی، درگیری و ضرب و شتم شدید در بازی صبا - استقلال + فیلم | 95، فیلم:درگیری و ضرب و شتم شدید در بازی صبا - استقلال/اشک های ساکت، درگیری شدید در بازی استقلال- صبا، دانلود فیلم درگیری آخر بازی استقلال و صبا 11 آذر 95، فیلم درگیری استقلال و صبای قم 11 آذر 95، فوتبال


فیلم درگیری بازی استقلال و صبا 11 آذر 95 | شرح کامل حواشی

------------------------------------------------------------------

نتیجه نهایی : استقلال 2 - صبای قم 0

آبی ها فاتح بازی جنجالی استقلال و صبا

------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم حواشی بازی استقلال و صبا 11 آذر 95

دانلود فیلم درگیری و ضرب و شتم شدید در بازی امروز استقلال و صبای قم
------------------------------------------------------------------

شرح حواشی و درگیری بازی امروز استقلال و صبا


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در دقایق پایانی دیدار صبا قم و استقلال درگیری بین یعقوب کریمی و مسعود حق‌جو ایجاد شد که این درگیری و تشنج در بازی به نیمکت دو تیم هم کشید. اتفاقی که درگیری ساکت الهامی با محمد خرمگاه را رقم زد.

* ساکت الهامی به شدت با محمد خرمگاه درگیر شد و کم مانده بود کار دو مربی به درگیری فیزیکی هم بکشد که اطرافیان و نیمکت‌نشینان صبا و استقلال مانع از این کار شدند. هرچند الهامی مشتی به صورت خرمگاه زد.

*پس از اینکه نیمکت‌نشینان مانع درگیری‌ها شدند، الهامی بازهم به سمت نیمکت استقلال می‌رفت تا به درگیری‌اش با خرمگاه ادامه بدهد، اما اجازه این کار به او داده نشد.

* هواداران استقلال که در ورزشگاه حضور داشتند، پس از پایان درگیری‌ها شروع به تشویق یعقوب کریمی کردند.

* پس از درگیری الهامی با خرمگاه، هواداران استقلال به شدت علیه مربی صبا شعار دادند که خرمگاه به سمت آنها رفت و خواستار این شد علیه الهامی شعار ندهند و به نوعی از او حمایت کرد.

* سیدعلی، داور مسابقه تصمیم به اخراج ساکت الهامی و محمد خرمگاه گرفت تا مربیان صبا و استقلال از بازی اخراج شوند.

* صمد مرفاوی و علیرضا منصوریان پس از درگیری دستیاران‌شان، با یکدیگر صحبت کردند تا تشنجی که در بازی به وجود آمده بود از بین برود.

خبرنگاران که در پایان بازی قصد حضور در نشست خبری ورزشگاه یادگار امام (ره) قم را داشتند، وقتی به این محل رسیدند متوجه شدند که در سالن برگزاری نشست خبری قفل است! کلیددار سالن برگزاری نشست خبری هم گویا در محل حضور نداشت و باعث تجمع خبرنگاران پشت در بسته شده بود. برخی هم می‌گفتند کلیددار سالن گُم شده است! پس از گذشت پنج دقیقه در محل برگزاری نشست خبری باز شد تا خبرنگاران وارد این محل شوند.


انتهای پیام/

فیلم درگیری بازی استقلال و صبا 11 آذر 95 | شرح کامل حواشی

منبع: تسنیم

  • az ar