نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

نتیجه بازی آرسنال و منچسترسیتی 13 فروردین 96 | گلها و خلاصه 2-2

----------------------------------------------------------------------
نتیجه نهایی : آرسنال 2 - منچسترسیتی
2

----------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم خلاصه بازی آرسنال 2-2 منچسترسیتی 13 فروردین 96
---------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم گلهای بازی آرسنال و منچسترسیتی 13 فروردین 96
گل لروی سانه / دقیقه 5 / آرسنال 0 - منچسترسیتی 1
گل تئو والکات / دقیقه 40 / آرسنال 1 - منچسترسیتی 1
گل سرخیو آگوئرو / دقیقه 42 / آرسنال 1 - منچسترسیتی 2

گل شکودران مصطفی / دقیقه 53 / آرسنال 2 - منچسترسیتی 2
----------------------------------------------------------------------

جدول آنلاین رده بندی فوتبال لیگ برتر انگلیس 2016-2017
----------------------------------------------------------------------

 آرسنال 2 – 2 سیتی؛ هدیه ونگر برای مدعیان

آرسنال و منچسترسیتی در دیداری مهیج به تساوی 2-2 دست یافتند تا رقابت برای کسب سهمیه همچنان ادامه داشته باشد.


به گزارش "ورزش سه"، آرسنال برای رهایی از کابوس هفته های اخیر و سیتی برای حفط کورسوی امید قهرمانی خود در لیگ برتر، در ورزشگاه امیرتیس به مصاف هم رفتند.

 

بازی بسیار مهیج آغاز شد و سیتی می توانست در دقیقه 3 و با خروج اشتباه اوسپینا به گل برسد که استرلینگ در استفاده از این موقعیت ناتوان بود.

 

 

یک دقیقه بعد، این بار ولبک روی دروازه سیتی خطرساز شد و دفع اشتباه اوتامندی به این مهاجم جوان برخورد کرد که از کنار دروازه کابایرو به بیرون رفت.

 

اما در دقیقه 5 سیتی به گل رسید. با ارسال دیدنی دی بروین از زمین سیتی، استرلینگ با اوسپینا تک به تک شد و بعد از جا گذاشتن او، دروازه آرسنال را باز کرد تا شاگردان گواردیولا با یک گل از حریف پیش افتند.

 

 

 

 

در دقیقه 10، سیتی بهترین موقعیت را برای زدن گل دوم از دست داد. ابتدا ضربه دی بروین از پشت محوطه به دیرک دروازه برخورد کرد و در ریباند ضربه سیلوا نیز با عکس العمل دیدنی اوسپینا همراه بود.

 

در ادامه، آرسنال جریان بازی را در دست گرفت و می توانست توسط اوزیل در دقیقه 20 به گل برسد اما ضربه آرام او در اختیار کابایرو قرار گرفت. در دقیقه 35، آرسنال صاحب یک ضربه ایستگاهی شد اما ضربه الکسیس سانچس راهی به دروازه نیافت.

 

اما تلاش های توپچی ها بالاخره نتیجه داد و این تیم در دقیقه 40 به گل رسید. در شلوغی محوطه و با پاس مصطفی، والکات با کابایرو تک به تک شد و در شرایطی دشوار گل تساوی را به ثمر رساند.

 

 

اما بعد از دریافت گل، سیتی حملات خطرناکی روی دروازه آرسنال انجام داد. ابتدا سیتی با ضربه دی بروین دیرک دروزه حریف را به لرزه درآورد و در دقیقه 42 نیز به گل دوم رسید.

 

با پاس دیدنی سیلوا، آگوئرو در گوشه محوطه صاحب توپ شد و با یک ضربه محکم و زمینی از زاویه ای دشوار، گل دوم سیتی را به ثمر رساند تا شاگردان گواردیولا نیمه اول را با برتری 1-2 به پایان برسانند.

 

 

 

با شروع نیمه دوم، بازی همچنان پر هیجان دنبال شد. ابتدا و با ارسال ناواس، آگوئرو صاحب موقعیت شد اما ضربه سر او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 

اما در دقیقه 53، توپچی ها به گل تساوی رسیدند. با ارسال کرنر توسط اوزیل، شکوردان مصطفی موفق شد با یک ضربه سر دقیق دروازه کابایرو را باز کند تا بازی باز هم به تساوی برسد.

 

 

 

در دقیقه 57، سیتی باز هم می توانست دروازه آرسنال را باز کند اما ضربه دیدنی فرناندینیو با عکس العمل فوق العاده اوسپینا همراه بود.

 

در دقیقه 64 و روی اشتباه سانچس، سیتی موقعیت خوبی برای زدن گل برتری داشت اما ضربه سر آگوئرو باز هم با واکنش اوسپینا همراه بود.

 

 

در ادامه، دو تیم تلاش زیادی برای زدن گل برتری داشتند اما هیچ کدام در خلق موقعیت موفق نبودند. در دقیقه 80 و روی اشتباه مدافعان سیتی، اوزیل صاحب موقعیت شد اما کابایرو به خوبی سد او راه او شد.

 

در دقیقه 87، آرسنال باز هم می توانست گلزنی کند اما ضربه خودخواهانه ایوبی از بالای دروازه سیتی به بیرون رفت. در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا بازی با همان تساوی 2-2 به پایان برسد.

ترکیب اصلی آرسنال و منچسترسیتی

توپچی ها در حساس ترین دیدار هفته در خانه میزبان سیتیزن ها خواهند بود.​​​​​​​


به گزارش "ورزش سه"، دو تیم برای قطعی ساختن حضور در جمع 4 تیم و امیدوار بودن به روزهای آتی، برای کسب 3 امتیاز به میدان خواهند رفت.

آرسنال: اوسپینا، بیرین، مصطفی، کوشیلنی، مونئرال، ژاکا، کوکولین، والکات، اوزیل، سانچس، ولبک


منچسترسیتی: کابایرو، فرناندینیو، استونز، اوتامندی، کلیچی، ناواس، دی بروین، سیلوا، سانه، استرلینگ، آگوئرو

پیش بازی آرسنال و منچسترسیتی

دو تیم آرسنال و منچسترسیتی، امروز در ورزشگاه امیریتس شهر لندن به مصاف یکدیگر خواهند رفت.


به گزارش "ورزش سه"، در حالی که آرسنال به شدت به کسب پیروزی در این دیدار نیاز دارد، سیتی نیز که حالا دیگر جام را دور از دسترس می‌بیند، به دنبال حفظ جایگاه خود در بین 4 تیم برتر کسب سهمیه چمپیونزلیگ است. همچنین تیم گواردیولا تا به اینجای فصل 5 شکست به ثبت رسانده و نکته قابل توجه این است که او در دوران مربی گری اش، هیچگاه در طول یک فصل بیش از شش شکست در لیگ به ثبت نرسانده است. بازی رفت دو تیم با برتری شاگردان گواردیولا به پایان رسید ولی ونگر برای این بازی، نیاز مبرم به کسب پیروزی دارد.


شکی نیست که این روزها، آرسن ونگر به دلایل مختلف به تیتر یک مطبوعات تبدیل شده است.


به نظر می‌رسد یک بار دیگر، او و تیمش فصلی ناموفق را پشت سر خواهند گذاشت ولی این بار، شک و شبهه‌های بسیاری درباره آینده او نیز وجود دارد. هواداران می‌خواهند او تیم را ترک کند ولی به ادعای روزنامه‌ها، او باز هم با آرسنال تمدید خواهد کرد. بدین ترتیب کسب پیروزی در این بازی می‌تواند او را کمی از زیر فشارها خارج کند.


پتر چک به علت مصدومیت قادر به همراهی تیمش نیست و اوسپینا جای او را در درون دروازه خواهد گرفت، گلری که هیچگاه نتوانسته با عملکردش هواداران را خوشحال کند. با این حال خبر خوب برای توپچی ها بازگشت مسوت اوزیل از مصدومیت و آمادگی اش برای همراهی آرسنال است.  همچنین انتظار می‌رود با توجه به عملکرد خوب ژیرو در این فصل به عنوان تعویضی و نمایش خوبش برای تیم ملی فرانسه، او از ابتدا در ترکیب آرسنال قرار بگیرد.


در دیگر سو اما نمی‌توان حدس زد که گواردیولا از چه سیستمی برای ترکیب تیمش استفاده خواهد کرد. او سیتی را با ترکیب های متفاوت به زمین فرستاده ولی سیستمی که می‌تواند حدس زد پپ در این بازی از آن استفاده خواهد کرد، 1-4-1-4 است. پس از نمایش‌های بسیار ضعیف براوو، کابایه‌رو گلر اصلی سیتی خواهد بود. حضور دی بروین در ترکیب تیمش هنوز مشخص نیست و احتمالا داوید سیلوا  از ابتدا سیتی را همراهی خواهد کرد.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3
  • Admin