نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه بازی آرژانتین و شیلی 7 تیر 95 | فینال کوپا آمریکا 2016، نتیجه بازی فینال کوپا آمریکا 2016، نتیجه بازی آرژانتین و شیلی در فینال جام ملت های آمریکای جنوبی 2016، بازی آرژانتین - شیلی 1395/04/07، بازی آرژانتین و شیلی در کوپا آمریکا 2016، نتیجه فیلم خلاصه گلهای بازی امروز آرژانتین و شیلی یکشنبه 7 تیر 95


نتیجه بازی آرژانتین و شیلی 7 تیر 95 | گلها و خلاصه | فینال کوپا 2016

شیلی قهرمان کوپا آمریکا 2016 شد
------------------------------------------

نتیجه نهایی : آرژانتین 0 (2) - شیلی 0 (4)
------------------------------------------
دانلود خلاصه بازی آرژانتین و شیلی 7 تیر 95
----------------------------------------------
شرح پنالتی های بازی آرژانتین و شیلی 7 تیر 95
مسی و بیلیا برای آرژانتین پنالتی را خراب کردند
آرتورو ویدال برای شیلی پنالتی را خراب کرد
----------------------------------------------
دانلود حواشی بازی آرژانتین و شیلی 7 تیر 95
دانلود فیلم تهدید بازیکنان آرژانتین توسط مارادونا!
دانلود فیلم سوپر واکنش براوو در مقابل ضربه سر آگوئرو

دانلود فیلم پنالتی از دست رفته مسی در بازی فینال کوپا

دانلود فیلم اهدای جوایز انفرادی مسابقات کوپا آمریکا 2016

دانلود فیلم اشکهای مسی بعد از دست دادن جام قهرمانی

دانلود فیلم مراسم اهدای مدال نایب قهرمانی به آرژانتین

دانلود فیلم مراسم اهدای جام قهرمانی کوپا آمریکا به شیلیآرژانتین 0 (2 ) - 0 (4) شیلی؛ 3 سال، 3 فینال و 3 شکست


به گزارش طرفداری، دو تیم شیلی و آرژانتین و شیلی در نیوجرسی و در ورزشگاه مت لایف به مصاف هم رفتند.

آرژانتین در ظرف 3 سال به فینال سه تورنمنت معتبر رسیده است در 2 تای آن ها شکست خورده است و این بازی سومین آن ها بود.

آرژانتین برای سومین سال پیاپی نتوانست در فینال به برتری برسد و باز هم شیلی فاتح کوپا آمریکا شد.

گزارش کامل بازی آرژانتین و شیلی

اولین موقیت در ثانیه 15 بود. شوت بانگا از حدود 22 متری با فاصله کمی از کنار دورازه براوو به بیرون رفت. در ادامه بازی درگیرانه دنبال شد و موقعیت جدی ایجاد نشد. بازی به شدت فیزیکی شده بود در نهایت در دقیقه 16 اولین کارت به دیاز داده شد. آرژانتین در ادامه بازی را در دست گرفت. دقیقه 20 یک اشتباه مهلک از مدل داشت کار دست شیلی می داد.

مدل که آخرین دفاع بود توپ را کنترل نکرد و از زیر پایش رد شد و به هیگواین رسید و او در حالت تک به تک قرار گرفت و موقعیت را از دست داد. دقیقا صحنه ای شبیه این برای هیگواین در فینال جام جهانی 2014 مقابل آلمان پیش آمد و او یک فرصت عالی را از دست داد و آرژانتین در نهایت آن بازی را باخت.


دقیقه 28 مسی یک فرار انجام داد و دیاز او را نقش بر زمین کرد و این کارت زرد دوم او بود و دیاز از زمین اخراج شد و شیلی در 62 دقیقه مانده به پایان بازی 10 نفره شد. بازی بعد از آن نیز با خشونت ادامه پیدا کرد. در صحنه دیگری ماسکرانو و ویدال به خاطر درگیری با هم کارت زرد گرفتند.


در دقیقه 40 نیز داور به خاطر شبیه سازی به مسی که درون محوطه به زمین خورد، کارت زرد نشان داد. اما این بازی عجیب سر پایان نداشت. دقیقه 42 روی صحنه ای مشکوک داور کارت قرمز مستقیم را به مارکوس روخو نشان داد. آرژانتینی ها اعتقاد داشتند خطایی نبوده است.بازی همچنان درگیرانه تا پایان نیمه اول ادامه داشت و حتی دو مربی نیز با هم صحبت می کردند و به نظر به هم اعتراض می کردند. تعداد خطا ها در نیمه اول 10 به 7 بود.  شیلی 10 خطا انجام داد.  شیلی 3 کارت زرد گرفت و آرژانتین 2 تا.

بازی در نیمه دوم نیز فیزیکی بود. تا دقیه 65 موقعیت خاصی برای دروازه ها ایجاد نشد. شاید مهمترین اتفاق تا آن لحظه تعویض شدن دی ماریا بود. بازی تا دقیقه 79 شاهد هیچ صحنه خطرناکی نبود. دقیقه 79 سانچز از میانه زمین پاس بلندی را به سمت راست می اندازد و وارگاس از سمت راست محوطه شوت می زند و رومرو توپ را دفع  می کند.

دقیقه 83 روی حرکت مسی و آگوئرو، او با دروازه بان تقریبا تک به تک شد و توپ را بسیار بد زد. دقایق آخر هر کدام از تیم ها دو موقعیت داشتند. روی حرکت از سمت چپ زمین یک پاس کات بک، سانچز ضربه اش را می زند که توپ را اوتامندی دفع می کند و گل را می خرد. درست روی همان ضد حمله مسی شوتی می زند که ره به جایی نمی برد. دسته آخر کار به وقت های اضافی کشیده می شود.

دقیقه 99 وارگاس یک ضربه عالی را می زند که رومرو توپ را می گیرد. درست آن طرف مسی یک سانتر از روی ضربه ایستگاهی می کشد و ضربه سر آگوئرو را براوو به شکلی باور نکردنی بیرون کشید. در ادامه الکسیس سانچز از زمین بیرون آمد و بازی در وقت اضافی اول با همان نتیجه به پایان رسید. در وقت اضافی دوم هم موقعیت خاصی ایجاد نشد و کار به ضربات پنالتی کشیده شد.گزارش کامل ضربات پنالتی آرژانتین و شیلی

ضربات پنالتی را شیلی آغاز کرد. آرتورو ویدال پشت توپ ایستاد و ضربه اش را رومرو گرفت.

پنالتی اول آلبی سالسته را مسی باید می زد.

مسی پشت توپ ایستاد و بدترین زمان برای مسی نبودن را انتخاب کرد و پنالتی را به آسمان کوبید.ضربه بعدی را نیکولاس کاستیلو تبدیل به گل کرد.

خاویر ماسکرانو ضربه دوم آرژانیتن را به زیر طاق دروازه براوو کوبید.

آرانگوئیز پنالتی بعدی شیلی را گل کرد.

سرخیو آگوئرو ضربه سوم آرژانیتن را به شکل دیدنی وارد دروازه کرد.

بوسیور پنالتی بعدی شیلی را نیز گل کرد.

لوکاس بیگلی اما پنالتی را به سمت چپ زد و براوو توپ را مهار کرد. مسی بعد از این صحنه لباس بر سر کشید و راه رفت.

و فرانسیسکو سیلوا با یک ضربه راحت آرژانتین را غرق در غم کرد و شیلی را قهرمان قاره لاتین.ترکیب اصلی آرژانتین - شیلی

ترکیب دو تیم شیلی و آرژانتین را برای بازی فینال کوپا آمریکای 2016 :

شیلی: براوو - خارا - فوئنسالیدا - وارگاس - آرانگوئیز - بوسیور - ایسلا - دیاز - ویدال - مِدِل - سانچز

آرژانتین: رومرو - مارکادو - روخو - فونس موری - اوتامندی - بانگا - ماسکرانو - دی ماریا - بیگلیا - مسی - هیگواین

پیش بازی آرژانتین - شیلی

 کوپا آمه‌ریکا ۲۰۱۶ هم با تمام اتفاقات عجیب و چالش برانگیز خود به آخر راه رسید و اکنون تنها یک مسابقه به انتهای این تورنمنت جذاب و مهیج باقی مانده است.


به گزارش "ورزش سه"، در این ۳۱ مسابقه برگزار شده اتفاقاتی رقم خورد که پیش بینی آن‌ها کاملا غیر ممکن بود؛ مواردی همچون حذف برزیل و اروگوئه و یا باخت ۷بر صفر مکزیک!


در هر صورت بازهم فینال کوپا آمه‌ریکا و باز هم آرژانتین و شیلی؛ آیا آلبی‌سلسته می‌تواند قهرمان کوپا بشود، یا اینکه باشکست در این مسابقه، هت تریک خود را کامل می‌کند و برای سومین بار پیاپی، دست خالی از مسابقات فینال خارج می‌شود!

 

آرژانتین

بردن تمام بازی‌ها و باخت در فینال، یعنی اینکه شما عملاً هیچ کاری را انجام نداده‌اید!


این جمله‌ایست معروف و محبوب که بسیاری از مربیان بزرگ جهان بارها آن‌ را تکرار و روی آن تاکید کرده‌اند. این جمله مصداق بارز شرایط امروز آرژانتین‌است.


آلبی سلسته با آمار بردهای ۱۰۰درصدی به فینال رسیده و تا اینجای کار حتی به یک تساوی هم رضایت نداده است. خط حمله فوق‌العاده آن‌ها ۲۳ بار دروازه حریفان را بازکرده‌ و در عوض تنها ۳ گل دریافت کرده‌ است.


از طرفی آن‌ها در فینال هر۳ تورنمنت معتبر امسال و سال های گذشته (کوپا۲۰۱۶ - کوپا۲۰۱۵ و جام‌جهانی۲۰۱۴) حضور داشته‌اند و از شانس بد، در دو مورد از آن بازنده جدال نهایی بوده‌اند.


همچون سال های گذشته بازهم لیونل مسی بهترین گلزن تاریخ آلبی‌سلسته بدون شک بار اصلی تیمش را در این مسابقه به دوش خواهد کشید; مرد ۵۵ گله فوتبال آرژانتین، این روز‌ها همه جوره تحسین شده و تحت هیچ شرایطی دوست ندارد ایالات متحده را بدون جام و دست خالی ترک بکند!


به‌هر حال آنها پرستاره‌ترین تیم تورنمنت بوده و در اوج آمادگی قراردارند.


چندی پیش دیگو مارادونا طی مصاحبه‌ای خطاب به بازیکنان تیم ملی کشورش گفت که درصورت عدم قهرمانی به آرژانتین بازنگردند!


باید منتظر ماند و دید در نهایت ریش های مسی برای او یک جام ملی را به همراه می‌آورد یا خیر؟

 

شیلی

پس از انجام اولین بازی در کوپا ۲۰۱۶ و باخت به همین آرژانتین فوق‌العاده، کمتر کسی انتظار آن‌را داشت که فینال کوپا ۲۰۱۵، مجدداً تکرار شود! علل‌الخصوص در شرایطی که مکزیک و کلمبیا تیم‌های آماده‌ای نشان می‌دادند و آمریکای میزبان، تنها به فکر قهرمانی بود.


به‌هرحال حذف برزیل و اروگوئه هم مزید بر علت شد و خوآن انتونیو پیزی اکنون خود و شاگردانش را در فینال کوپا می‌بیند.


شیلی در مرحله نیمه‌نهایی با بردی ۲ بر ۰ کلمبیا را شکست داد. در دیداری که بارندگی شدید و طوفان دقایقی مشکل ساز شده بود.


شاگردان پیزی در مجموع چهار دیدار قبلی خود۱۵ مرتبه موفق به گلزنی شده‌اند و این نشان از آن دارد که هر دو تیم از خط حمله‌های قدرتمندی برخوردار هستند.


از طرفی جدال مسی با کلودیو براوو و همچنین الکسیس سانچز جذابیت های این فینال را دو چندان کرده است.


آیا شیلی می‌تواند روند ۴ برد پی در پی خود را همچنان حفظ بکند؟

 

ترکیب احتمالی

 

آرژانتین

سرخیو رومرو - گابریل مرکادو - اوتامندی - رامیرو موری - مارکوس روخو - آگوستو فرناندز - ماسکرانو - اور بانگا - مسی - هیگواین - دی‌ماریا

 

شیلی

کلودیو براوو - ایسالا - گری مدل - گنزالو خارا - بی‌زجور - چارلز آرانگوئیز - گاتو سیلوا - پابلو هرناندز - وارگاس - سانچز - فونزالیدا

 

پیش بینی


از سال ۲۰۱۱ به این سو آرژانتین و شیلی ۵ مرتبه با یکدیگر دیدار کرده‌اند که حاصل آن یک برد برای شیلی و ۴ پیروزی برای آرژانتین بوده‌است. پیش بینی مااز این دیدار، بازی‌ای پرگل و در نهایت برد آلبی سلسته خواهد بود! بد نیست بدانید که وارگاس، سانچز، مسی و هیگواین تا به اینجای کار در مجموع ۱۸ بار موفق به گلزنی شده‌اند.


در ضمن یادمان نرود، شیلی در بدترین حالت خود، توان آن‌را دارد که بازی را در ۹۰ دقیقه به تساوی بکشاند تا در ضربات پنالتی شانس قهرمانی خود را دو چندان بکند!


انتهای پیام/
منبع: ورزش 3، طرفداری

برچسب ها: نتیجه بازی ارژانتین شیلی 7 تیر 95، نتیجه و خلاصه بازی دیشب آرژانتین شیلی|فینال 2016، نتیجه بازی آرژانتین شیلی 7 تیر 95 | گلها و خلاصه | فینال، نتیجه بازی آرژانتین شیلی 7 تیر 95 | فینال | خلاصه و گلها دیشب، نتیجه بازی فینال کوپا آمریکا 2016، نتیجه بازی دیشب آرژانتین شیلی 7 تیر 95 فینال کوپا آمریکا 2016
  • Admin