نمونه سوال 95

  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه بازی بارسلونا و مالاگا 29 آبان 95، نتیجه بازی امروز بارسلونا و مالاگا امشب دیشب، خلاصه بازی بارسلونا و مالاگا، فیلم گلهای بازی بارسلونا و مالاگا، بارسلونا، نتیجه ی بازی بارسلونا و مالاگا، نتیجه بازی بارسلونا و مالاگا 29 آبان 95 | دانلود خلاصه و گلها | هفته دوازدهم لالیگا، نتیجه بازی بارسلونا مالاگا شنبه 29 آبان 95، نتیجه بازی بارسلونا با مالاگا 29 آبان 95 + دانلود خلاصه و گلها، برچسب بازی امشب بارسلونا، فوتبال لالیگا


نتیجه بازی بارسلونا و مالاگا 29 آبان 95 | فیلم گلها و خلاصه امشب

----------------------------------------------------------

نتیجه نهایی : بارسلونا 0 - سویا 0
----------------------------------------------------------
دانلود فیلم خلاصه بازی بارسلونا 0-0 مالاگا 29 آبان 95
----------------------------------------------------------

جدول آنلاین رده بندی فوتبال اسپانیا (لالیگا) 2016-2017
----------------------------------------------------------
دانلود فیلم حواشی بازی بارسلونا و مالاگا 29 آبان 95
دانلود فیلم تنبیه جالب در چالش تیکی تاکای بارسلونا
دانلود فیلم دریبل محو کننده نیمار در بازی مقابل مالاگا
----------------------------------------------------------

 هدیه بارسا به رئال

بارسلونا 0-0 مالاگا، بارسا بدون مسی زور بردن نداشت

دیدار تیم های بارسلونا و مالاگا لحظاتی پیش با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت تا بارسلونا در غیاب مسی و سوارز، دو امتیاز حساس این بازی را از دست بدهد.


به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا تیم دوم لالیگا، در خانه میزبان مالاگای رده دهمی بود.


آبی اناری ها در این بازی غایبان مهمی چون اینیستا، اومتیتی و سوارز داشتند؛ ضمن اینکه مسی نیز یک ساعت مانده به شروع بازی با تصمیم تیم پزشکی بارسا به علت مشکلات گوارشی از حضور در بازی منع شد تا انریکه ترکیب خط حمله خود را با نیمار، آردا و آلکاسر بچیند.

 

 

بازی با هجوم های بی وقفه بارسا شروع شد و مالاگا به لاک دفاعی فرو رفت.


پس از چند حمله نصفه و نیمه مثل شوت نیمار که به کنار دروازه برخورد کرد، بارسلونا با ضربه سر پیکه می توانست قفل دروازه مالاگا را بشکند اما ضربه او به تیر برخورد کرد. کمی بعد دنیس سوارز بیرون محوطه جریمه فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه او بی دقت بود و با فاصله به بیرون رفت.


دقیقه 31 بازی، لوکاس دینیه با یک پاس به عقب تماشایی، رافینیا را بیرون محوطه جریمه صاحب توپ کرد و شوت سهمگین او را کامنی، گلر مالاگا به شکلی استثنایی مهار کرد تا حساب کار بدون گل بماند.

 

 

بارسلونا در ادامه می توانست در چند نوبت گلزنی کند اما کامنی و نیز بی دقتی مهاجمان این تیم اجازه نداد تا آبی اناری ها در خانه پیش بیفتند. مالاگا نیز دو بار توسط ساندرو در ضد حملات موقعیت داشت؛ اما ضربات این بازیکن راهی به دروازه پیدا نکردند تا نیمه اول با تساوی بدون گل به اتمام برسد.

 

نیمه دوم نیز با هجوم های بارسا آغاز شد اما دفاع فشرده مالاگا اجازه خلق موقعیت گل به میزبان نمی داد. ماسکرانو و نیمار با شوت های خود سعی در غافلگیر کردن کامنی داشتند اما هیچکدام راهی به دروازه مالاگا پیدا نکردند.


پس از این چند حمله بارسا، مالاگا دقیقه 58 می توانست به گل برسد اما خوانمی پس از دریبل گلر بارسا نتوانست دروازه خالی را باز کند تا آبی اناری ها با خوش شانسی از پذیرش گل فرار کنند.

 

 

هجوم های بارسا بی وقفه ادامه داشت و دقیقه 67 کار برای مالاگا با اخراج دیگو یورنته دشوارتر نیز شد. خطای شدید یورنته روی نیمار را داور با کارت قرمز مستقیم جریمه کرد تا مالاگا ده نفره به کار ادامه دهد.


بارسلونا یکیارچه حمله بود و بارها موقعیت های خوب گلزنی با بی دقتی بازیکنان این تیم از دست رفت. بارسا حتی دقیقه 83 توسط پیکه به گل نیز دست یافت اما کمک داور گل او را آفساید اعلام کرد. پیکه در ریباند ضربه سر گومز که به تیر برخورد کرده بود و در موقعیت آفساید به توپ ضربه زد.

 

داور بازی 4 دقیقه وقت اضافه اعلام کرد. دقیقه 94 بازی نیمار با ضربه سر از فاصله چند متری می توانست کار مالاگا را تمام کند اما کامنی با واکنش استثنایی توپ را به کرنر فرستاد تا در نهایت این بازی با تساوی بدون گل به اتمام برسد. بارسا با این تساوی به یک امتیازی رئال مادرید رسید و در رده دوم باقی ماند.


ترکیب اصلی بارسلونا- مالاگا

بارسلونا امروز در دیداری از هفته دوازدهم لالیگا، میزبان مالاگاست.


به گزارش "ورزش سه"، شاگردان لوئیس انریکه در دیداری که لیونل مسی را در اختیار ندارند، در صورت پیروزی، می توانند به طور موقت به صدر جدول بروند.

 

بارسا: تراشتگن، پیکه، ماسچرانو، یوردی آلبا، دنیس سوارز، بوسکتس، رافینیا، آردا، آلکاسر، نیمار

 

مالاگا: کامنی، روسالس، تورس، ویانوئوا، ریکا، خوان کارلوس، یورنته،فورنالس،خوانپی، اونتیوروس، ساندرو


پیش بازی بارسلونا - مالاگا

دو تیم بارسلونا و مالاگا، امروز در ورزشگاه نوکمپ شهر بارسلونا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.


به گزرش "ورزش سه"،  بارسا که با کسب 25 امتیاز از 11 بازی در رده دوم جدول قرار گرفته، در فرم نسبتا خوبی پا به این دیدار خواهد گذاشت. آنها در 6 بازی اخیر خود 5 پیروزی و 1 شکست به ثبت رسانده اند که شکستشان به دیدار با منچسترسیتی در چمپیونزلیگ باز می‌گردد.


بارسا امیدوار است که رئال مادرید در دربی مادرید دچار لغزش شود تا بتواند جایگاه خود را در جدول بهبود ببخشد ولی آنها نیز کار ساده ای در پیش رو نخواهند داشت. مالاگا با کسب 15 امتیاز در رده دهم قرار دارد و روندی نوسانی داشته ولی همواره برای بارسا رقیب سرسخت و خطرناکی بوده است.


در 5 تقابل اخیر دو تیم، 3 پیروزی برای بارسلونا، 1 تساوی و 1 پیروزی برای مالاگا به ثبت رسیده است. مهم ترین غایب دیدار امروز، لوئیس سوارز است که احتمالا آلکاسر جای او را در ترکیب اصلی بارسا خواهد گرفت. همچنین اینیستا نیز به علت مصدومیت نمی‌تواند بارسا را همراهی کند و حضور آلبا، پیکه و متیو نیز مشخص نیست. مالاگا نیز ولینگتون، چارلس، ککو، رسیو و کاماچو را در اختیار نخواهد داشت.


انتهای پیام/

نتیجه بازی بارسلونا و مالاگا 29 آبان 95 | فیلم گلها و خلاصه امشب

منبع: ورزش 3


برچسب ها: نتیجه بازی بارسلونا و مالاگا ۲۹ آبان ۹۵ + دانلود خلاصه و گلها، بارسلونا – مالاگا | پخش زنده ، نتیجه و خلاصه بازی، بازی بارسلونا مالاگا 29 آبان 95، برچسب بازی امشب بارسلونا، برچسب نتیجه بازی امروز بارسلونا، بازی بارسلونا مالاگا شنبه 29 آبان 95 | نتیجه و دانلود فیلم خلاصه، بازی بارسلونا - مالاگا 1395/08/29، فوتبال لالیگا

  • az ar