نمونه سوال 95

  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه بازی بایرن مونیخ و دورتموند 29 آبان 95، خلاصه بازی بایرن مونیخ و دورتموند 29 آبان 95، فیلم گلهای بازی بایرن مونیخ و دورتموند 29 آبان 95، حواشی بازی بایرن مونیخ و دورتموند 29 آبان 95، ساعت پخش بازی بایرن مونیخ دورتموند | 29 آبان 95 | زمان پخش زنده و آنلاین، بایرن مونیخ، بازی بایرن مونیخ دورتموند 29 آبان 95 چند چند شد، نتیجه بازی بایرن مونیخ دورتموند 29 آبان 95، بازی بایرن مونیخ – دورتموند 29 ابان، خلاصه بازی دورتموند 95


نتیجه بازی بایرن مونیخ و دورتموند 29 آبان 95 | فیلم گلها و خلاصه دیشب

----------------------------------------------------------

نتیجه نهایی : بایرن مونیخ 0 - دورتموند 1
----------------------------------------------------------
دانلود فیلم خلاصه بازی بایرن مونیخ و دورتموند 29 ابان 95
----------------------------------------------------------

دانلود فیلم گلهای بازی بایرن مونیخ و دورتموند 29 آبان 95
دانلود فیلم گل اوبامیانگ به بایرن مونیخ 29 آبان 95 / دقیقه 11
----------------------------------------------------------

دانلود حواشی بازی بایرن مونیخ و دورتموند 29 آبان 95
دانلود فیلم پیش نمایش جذاب از بازی بایرن مونیخ و دورتموند
دانلود فیلم درگیری عجیب بازیکنان بایرن مونیخ و دورتموند
----------------------------------------------------------

پیروزی شیرین دورتموند مقابل بایرن مونیخ

دورتموند موفق شد با ارائه نمایشی منطقی و با تک گل اوبامیانگ در ابتدای بازی، از سد بایرن گذر کرده تا تنور رقابت های بوندس لیگا همچنان داغ بماند.


به گزارش "ورزش سه"، بازی در شرایطی اغاز شد که دورتموند قصد داشت برای نزدیک شدن به صدر جدول، 3 امتیاز دیدار برابر بایرن را از آن خود کند.

 

در ابتدای بازی، دو تیم به محک زدن یکدیگر پرداختند و اولین موقعیت بازی گل اول دورتموندها را به دنبال داشت. در یک رفت و برگشت، گوتزه در سمت راست محوطه جریمه پا به توپ شد و ارسال زمینی او با نوک پای اوبامیانگ همراه بود تا دورتموند گل اول را به ثمر برساند.

 

 

 

بعد از گل، باز هم دورتموند به حملات خود ادامه داد و در دقیقه 18، همکاری گوتزه و اوبامیانگ موقعیت خوبی را برای هافبک خلاق آلمانی ایجاد کرد که گوتزه نتوانست از این فرصت استفاده کند.

 

5 دقیقه بعد، آندره شورله درون محوطه جریمه بایرن صاحب موقعیت شد که ضربه سرضرب او در اختیار نویر قرار گرفت. در دقیقه 25، بایرن حملات خود را روی دروازه دورتموند آغاز کرد و ضربه چکشی کیمیچ بعد از برخورد به مولر از بالای دروازه دورتموند به بیرون رفت.

 

در دقیقه 38، بایرن موقعیت خوبی برای گلزنی داشت اما ارسال لام با ضربه برگردان تیاگو همراه بود که ره به جایی نبرد. توپربایی لواندوفسکی در لحظات پایانی نیمه اول نیز نتیجه نداد تا در نهایت، دورتموند با یک گل برتری در نیمه اول به رختکن برود.

 

تیم میزبان نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و در همان ابتدا می توانست به گل برسد که موقعیت خوب اوبامیانگ روی پاس شورله با هوشیاری مدافعان بایرن از دست رفت.

 

در دقیقه 49، اوبامیانگ باز هم صاحب موقعیت خوبی شد که ضربه او از بالای دروازه نویر به بیرون رفت. دقایقی بعد، دفاع توپ اشتباه مدافعان دورتموند، مت هوملس را در موقعیت خوبی قرار داد که مدافع سابق دورتموند قدر این موقعیت را ندانست.

 

جدی ترین موقعیت بایرن در دقیقه 60 بدست آمد که ضربه دیدنی ژابی آلونسو از پشت محوطه جریمه به تیر دروازه خورد تا بازی همچنان با برتری دورتموند دنبال شود.

 

در دقیقه 70، پاس رو به عقب اشتباه آلونسو، اوبامیانگ را با نویر تک به تک کرد اما سنگربان آماده بایرن مانع دو برابر شدن اختلاف شد. در ادامه بایرن تلاش زیادی برای نزدیک شدن به دروازه دورتموند کرد اما در خلق موقعیت ناتوان بود. در دقیقه 92، ارسال هوملس، لواندوفسکی را در موقعیت خوبی قرار داد اما ضربه او خارج از چارچوب بود و  در نهایت دورتموند موفق شد این دیدار حساس را با تک گل اوبامیانگ در دقایق ابتدایی بازی به سود خود به پایان برساند.


ترکیب اصلی دورتموند- بایرن مونیخ

در حساس ترین دیدار این هفته فوتبال آلمان، بایرن میهمان دورتموند است.


به گزارش "ورزش سه"، شاگردان کارلو آنچلوتی بعد از پیروزی شب گذشته لایپزیگ مقابل لورکوزن، صدر جدول را از دست دادند و برای بازگشت به رتبه اول، به سه امتیاز این دیدار نیاز دارند.

 

 

دورتموند: بورکی، اشملزر، سوکراتیس، بارترا، پیشچک، وایگل، گینتر، راموس، گوتزه، شورله، اوبامیانگ

 

بایرن مونیخ: نویر، لام، آلابا، هوملس، بواتنگ، تیاگو آلکانتارا، ژابی آلونسو، کیمیچ، ریبری، مولر، لواندوفسکی


انتهای پیام/

نتیجه بازی بایرن مونیخ و دورتموند 29 آبان 95 | فیلم گلها و خلاصه دیشب

منبع: ورزش 3


برچسب ها: نتیجه بازی دیشب بایرن مونیخ و دورتموند، بایرن مونیخ، برچسب بازی دیشب بایرن مونیخ، اخبار بایرن مونیخ، اخبار فوتبال : «بایر مونیخ»، برچسب بازی امشب بایرن مونیخ، نتیجه نهایی بازی دورتموند و بایرن مونیخ 95
  • az ar