نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه بازی برزیل و آلمان در فینال المپیک 2016 | فیلم گلها و خلاصه، نتیجه بازی دیشب برزیل و آلمان، المپیک ریو 2016؛ پیش بازی برزیل - آلمان؛ فرصتی برای جبران، زمان (تاریخ و ساعت) بازی فینال فوتبال المپیک 2016 | برزیل و آلمان، زمان بازی فینال المان برزیل المپیک 2016، آلمان، حریف برزیل در فینال المپیک شد، دانلود خلاصه بازی برزیل آلمان فینال فوتبال المپیک 2016 | یکشنبه 31 مرداد 95، فیلم بازی فینال فوتبال المپیک


نتیجه بازی برزیل و آلمان در فینال المپیک 2016 ریو | گلها و خلاصه دیشب
------------------------------------------------------
در ضیافت پنالتی ؛ برزیل قهرمان المپیک 2016 ریو شد
------------------------------------------------------

دانلود فیلم خلاصه بازی برزیل 1-1 آلمان (پنالتی 5-4)

------------------------------------------------------
دانلود سوپرگل نیمار به آلمان از روی ضربه ایستگاهی

------------------------------------------------------
دانلود حواشی بازی برزیل و آلمان در فینال المپیک ریو

دانلود فیلم آغاز فینال فوتبال المپیک 2016 ریو با سوت فغانی
دانلود فیلم اشکها و لبخندها پس از پایان فینال داغ فوتبال المپیک

دانلود فیلم عملکرد فغانی در قضاوت بازی فینال فوتبال المپیک ریو
دانلود فیلم مراسم اهدای مدال فینالیست های فوتبال المپیک 2016
------------------------------------------------------


قهرمانی نفسگیر برزیل در فینال المپیک

برزیل موفق شد در ضربات پنالتی 5 بر 4 آلمان را شکست دهد و قهرمان فوتبال مردان المپیک ریو شود.


به گزارش "ورزش سه"، فینال فوتبال مردان (زیر 23 سال) المپیک 2016 ریو بین تیم‌های برزیل و آلمان از ساعت یک بامداد یکشنبه به قضاوت علیرضا فغانی در استادیوم زیبای ماراکانا آغاز شد که وورتون، زکا، مارکینیوش، کایو، سانتوس، والاس، آگوستو، نیمار، لوان، گابی گل و ژسوس 11 بازیکن ابتدایی تیم میزبان را تشکیل می‌دادند و برای آلمان هم که با سیستم 4-5-1 در نظر گرفته شده بود هورن، تولخان، گینتر، سوله، کلوسترمن، بندر، بندر، برنت، میر، گنابری و سلکه بازی می‌کردند.


نیمار ستاره بی‌چون و چرای برزیل در المپیک دقیقه 26 با یک سوپر گل از روی ضربه آزاد برزیل را پیش انداخت اما در دقیقه 59 مکس میر کاپیتان ژرمن‌ها با یک ضربه بغل پای داخل محوطه کار را به تساوی کشاند که نتیجه یک بر یک تا پایان 90 دقیقه پابرجا بود تا فینال المپیک ریو به وقت‌های اضافه بکشد.

 


در وقت‌های اضافه برزیل به آب و آتش زد تا به گل دوم برسد اما هورن سد مقابل نیمار و یارانش بود و اجازه نداد میزبان دوباره پیش بیافتد تا 120 دقیقه فرا برسد و با سوت فعانی ضربات پنالتی تعیین کننده پیروز این جدال نفسگیر باشد.


در ضربات پنالتی توپ‌های گینتر، گنابری، برنت و سوله برای آلمان و هورن، ماریکینیوس، رافینیا، لوآن و نیمار برای برزیل گل شد و پترسن از آلمان ضربه را نتوانست گلزنی کند تا طلایی پوشان با نتیجه 5 بر 4 مقابل آلمان به برتری برسد و قهرمان المپیک شود.


این نخستین قهرمانی تیم فوتبال مردان برزیل در تاریخ المپیک بود.

 

برزیل با این پیروزی و قهرمانی به نوعی شکست 7 بر یک جام جهانی 2014 مقابل آلمان را هم جبران کند تا فوتبالیست‌ها و تماشاگران میزبان در ماراکانا اشک شوق بریزند.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: نتیجه بازی دیشب برزیل آلمان فینال فوتبال المپیک 2016 ریو، دانلود فیلم گل زیبای نمیار به آلمان در فینال المپیک 31 مرداد 1395، ساعت | زمان | نتیجه | فینال فوتبال برزیل المان | المپیک 2016 ریو
  • Admin