نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

----------------------------------------------------------

نتیجه نهایی : جوانان ایران 5 - جوانان عربستان 6

شکست ایران در بازی باورنکردنی جوانان آسیا

----------------------------------------------------------

دانلود فیلم خلاصه بازی جوانان ایران و عربستان 6 آبان 95
----------------------------------------------------------
دانلود فیلم گلهای بازی جوانان ایران و عربستان 6 آبان 95

گل سامی ناجی / دقیقه 18 / ایران 0 - عربستان 1
گل ایمن الخلیف / دقیقه 42 / ایران 0 - عربستان 2
گل رضا جعفری / دقیقه 45 / ایران 1 - عربستان 2
گل رحمن الیامی / دقیقه 45+1 / ایران 1 - عربستان 3
گل عارف آقاسی / دقیقه 45+2 / ایران 2 - عربستان 3

گل سامی ناجی / دقیقه 50 / ایران 2 - عربستان 4
گل رضا شکاری / دقیقه 61 / ایران 3 - عربستان 4
گل رحمن الیامی / دقیقه 64 / ایران 3 - عربستان 5

گل مهدی خانی / دقیقه 74 / ایران 4 - عربستان 5
گل رحمن الیامی / دقیقه 75 / ایران 4 - عربستان 6

گل رضا کرملاچعب / دقیقه 81 / ایران 5 - عربستان 6
----------------------------------------------------------

دانلود حواشی بازی جوانان ایران و عربستان 6 آبان 95
دانلود فیلم لحظات جذاب تیم ملی تا نیمه نهایی قهرمانی آسیا
----------------------------------------------------------

ایران 5 – عربستان 6؛ جوانان ایران سوم آسیا شدند

ملی پوشان جوان ایران در عجیب ترین و پرگل ترین دیدار این رقابت ها در نهایت بازی را به حریف عربستانی خود واگذار کردند، جوانان ملی پوش ایران به دلیل عدم برگزاری بازی رده بندی به طور مشترک به مقام سوم آسیا رسیدند.


به گزارش "ورزش سه"، ملی پوشان جوان ایران که پیش از این و با پیروزی در دیدار مقابل ازبکستان توانسته بودند علیرغم حضور در بین چهار تیم برتر قاره، راهی جام جهانی شده بودند در دیدار نیمه نهایی مقابل جوانان عربستان قرار گرفتند و علیرغم بازی بسیار خوبی که به نمایش گذاشتند نتوانستند از پس حریف خود بربیایند و بازی پرگل این رقابت ها را به حریف واگذار کردند و به دلیل عدم برگزار بازی رده بندی توانستند به طور مشترک (با بازنده بازی تیم های ژاپن و ویتنام) به عنوان سوم این رقابت ها دست پیدا کنند.


مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا، پنجشنبه 06/08/95، ساعت 16:45، ورزشگاه خلیفه منامه
داور: فو مینگ (چین)                 

کمک ها: ما جی (چین)، پارک این سون (کره)

 

کارت زرد:


عارف غلامی (53) و 2+90 از ایران

البخاری(67) از عربستان

 

اخراج:

 

غلامی 90+2


جوانان ایران:


شهاب عادلی، علی شجاعی، عارف غلامی، امید نورافکن، ابوالفضل رزاقپور، عارف آقاسی، رضا شکاری، مهدی مهدی خانی، شاهین عباسیان، رضا جعفری(71 رضا کرملا چعب)، نیما مختاری(53 سینا خادم پور)
سرمربی: امیرحسین پیروانی

 

جوانان عربستان:  


امین البخاری، عبدالله  الماری، محمد الزبیدی، سامی ناجی، فهد الحربی، راکان العنزی، عبدالله مگرشی، علی حسن اسماری، عناس زبانی، ایمن الخلیف(65 الحریف)، عبدالرحمن الیامی(78 مطلق السلالولی)

سرمربی: سعد علی الشماری


شرح بازی:


ملی پوشان جوان ایران در نهایت نتوانستند یکی از پرگل ترین بازی هایش را به سود خود به پایان برساند و دیدار نیمه نهایی را به عربستانی ها واگذار کردند.


بازی با حملات جوانان ایران آغاز شد اما عربستانی ها خیلی زود توانستند برعکس جریان بازی به گل برسند، گلی که عربستانی ها به ثمر رساندند گویای دیداری پرگل بود، ملی پوشان جوان ایران که سعی در جبران نتیجه بازی داشتند بازهم اسیر ضدحملات حریف شدند اما در ادامه و با استفاده مفید از حملات خود به دروازه عربستانی ها نیز رسید اما چیزی که در این بازی به وفور یافت می شد گل بود، ملی پوشان جوان کشورمان که حاکم مطلق بازی در نیمه اول بودند پس از هربار باز کردن دروازه حریف با بی تجربگی و خلاء در خط دفاع، فاصله خود را با حریف بیشتر شده می دیدند. هرآنچه که بود ملی پوشان با حداقل گل عقب بودن از حریف بازی را به درنیمه اول به حریف واگذار کردند اما نکته مهم ناامید نشدن این بازیکن و حمله های موثری بود که روی دروازه حریف تدارک می دیدند، حملاتی که هر کدام از آنها می توانست یک گل را به همراه داشته باشد.

 


اما در نیمه دوم این عربستانی ها بودند که در ابتدا نبض بازی را به دست گرفتند، آنها که نمی خواستند این بازی را به ایران واگذار کنند حملات خطرناکی را در ابتدای نیمه دوم روی دروازه ایران به وجود آوردند و بازهم توانستند برتری خود را در برابر ایران به دو گل برسانند، از میانه های نیمه دوم اما ملی پوشان ایران بازهم توانستند سوار بر بازی شوند، آنها که میل به دروازه حریف کرده بودند با تمام توان به دنبال به تساوی کشاندن بازی بودند و در این میان بی تجربگی مدافعان ایران کار را سخت می کرد، البته وقت کشی عربستانی ها در بیست دقیقه پایان بازی نیز در از تک و تا انداختن تیم ملی ایران بی تاثیر نبود و در نهایت ملی پوشان ایران که تا آخرین ثانیه های بازی دروازه حریف را با خطر مواجه کرده بودند بازی را با یک گل اختلاف واگذار کردند تا نتوانند راهی فینال شوند.

 

شرح گل ها:


ایران 0 عربستان 1 (دقیقه 18، سامی ناجی): در دقایق ابتدایی بازی با خطای مدافع ایران یک  پنالتی نصیب عربستانی ها شد تا کاپیتان این تیم پشت این تیوپ قرار بگیرد و توپ را بر خلاف جهت دروازه بان ایران به گل اول بازی تبدیل کند.


ایران 0 عربستان 2 (دقیقه 42، ایمن الخلیف) : در حالی که ملی پوشان ایران دروازه عربستانی ها را تهدید می کردند یک فرار از کناره ها و سپس خلاء سمت چپ خط دفاعی ایران باعث رسیدن توپ به الخلیف شد و او نیز شوت خود را یکضرب به سوی دروازه ایران زد تا دروازه ایران برای دومین بار باز شود.

 

ایران 1 عربستان 2 (دقیقه 45، رضا جعفری) : یک حمله دیگر از سوی ملی پوشان جوان ایران با هنرنمایی جعفری ادامه یافت و او توانست از میان سه بازیکن عربستانی عبور کند و با ضربه ای دقیق دروازه عربستانی ها را باز کند.


ایران 1 عربستان 3 (دقیقه 1+45، عبدالرحمن الیامی) : حرکت دیگری از سوی عربستانی ها از جناح چپ ایران با ارسال بازیکن این تیم ادامه یافت و در این لحظه مهاجم این تیم، الیامی توانست با کمترین فاصله با دروازه ضربه خود را به سوی دروازه ایران بزند.


ایران 2 عربستان 3 (دقیقه 2+45، عارف آقاسی) : ملی پوشان جوان ایران که پس از دریافت گل سوم از پا نیفتادند حمله سریعی روی دروازه حریف تدارک دیدند که یک کرنر برای ما به همراه داشت و ضربه کرنر ارسالی پس از چند برخورد درنهایت به آقاسی رسید تا او با ضربه سر خود دروازه عربستانی ها را برای دومین بار باز کند.

 

ایران 2 عربستان 4 (دقیقه 50، سامی ناجی) : کاپیتان عربستانی ها توانست برای دومین بار دروازه ایران را باز کند، حرکت مهاجم این تیم با پاس به بغل وی در محوطه جریمه ایران ادامه یافت و ناجی تازه از راه رسیده توانست با ضربه ای از میان مدافعان ایران موفق شدن چهارمین گل را به ثمر برساند.

 

ایران 3 عربستان 4 (دقیقه 61، رضا شکاری) : ملی پوشان جوان که با وجود دو گل عقب تر بودن دست از حمله نکشیدند در این دقیقه توانستند به سومین گل خود برسند، ضربه ایستگاهی ملی پوشان با دفع ناقص دروازه بان عربستانی روبرو شد و شکاری توانست ضربه ریباند را به تور دروازه حریف بچسباند.


ایران 3 عربستان 5 (دقیقه 64، عبدالرحمن الیامی) : حرکات ترکیبی فوق العاده عربستانی ها از میان مدافعان ایران، بیرون از محوطه جریمه آغاز شد و در نهایت یک و دوهای بازیکنان این تیم، با ضربه نهایی الیامی به گل دیگری تبدیل شد.

 

ایران 4 عربستان 5 (دقیقه 74، محمد مهدی خانی) : پرتاب بلند کرملاچعب درون محوطه جریمه عربستانی ها با ضربه سر مهاجم ایران به مهدی خانی  رسید تا بازیکن تیم نیروی زمینی با ضربه ای دقیق گل چهارم ایران را به ثمر برساند.


ایران 4 عربستان 6 (دقیقه 75، عبدالرحمن الیامی) : باز هم دقیقه ای پس از گل ایران عربستانی ها قلب دفاع ایران را نشانه رفتند و توانستند با حرکات فوق العاده ترکیبی خود، دروازه ایران را برای ششمین بار باز کنند.

 

ایران 5 عربستان 6 (دقیقه 83 ، رضا کرملاچعب): ارسال عباسیان، در محوطه عربستانی ها فرود آمد و رضا کرملاچعب با حرکتی آکروباتیم دیدنی ترین گل این بازی را به ثمر رساند. توپ او به گوشه دروازه عربستانی ها رفت.

 

دقایق حساس :


دقیقه 22: خطرناکترین موقعیت این بازی در این دقیقه به وقوع پیوست و شوت سنگین شکاری از درون محوطه جریمه با واکنش خوب دروازه بان عربستانی دور شد.


دقیقه 24: موقعیتی دیگر برای ایران و این بار از روی یک ضربه ایستگاهی، ضربه مختاری با اختلاف کمی از بالای دروازه عربستانی ها به بیرون رفت.


دقیقه 32: یک ضربه دیگر از مختاری بازهم دروازه عربستانی ها را با خطر روبرو کرد اما این توپ بازیکنان ایران نیز راهی خارج از زمین شد.

 

دقیقه 40: ملی پوشان جوان کشورمان که دست از حمله نمی کشند با شوتی دیدنی دروازه عربستانی ها را تهدید کردند اما این توپ توسط دروازه بان این تیم مهار شد.


دقیقه 43: جوانان ایران که به دنبال تساوی در این بازی هستند حمله ای خطرناک روی دروازه عربستانی ها داشتند اما توپ های بازیکنان ایران در نهایت پس از چند بار بلوکه شدن، راهی به دروازه حریف نیافت.

 

دقیقه 49: عربستانی ها که نیمه دوم بازی را دست گرفتند در این دقیقه اولین خطر مهم این نیمه را روی دروازه ایران تدارک دیدند اما توپ آنها با اختلاف کمی از کنار دروازه ایران به بیرون رفت.


دقیقه 61: ارسال بلند جوانان ایران با ضربه سر جعفری دروازه عربستانی ها را به شدت تهدید کرد اما این توپ با تور کنار دروازه برخورد کرد.


دقیقه 82: شوت دیدنی نورافکن درحالی که همه را به گمان گل از جای خود بلند کرده بود به صورت میلیمتری به بیرون رفت.


دقیقه 85: ارسال بلند ملی پوشان با دفع ناقص مدافع عربستانی تیرک دروازه این تیم را به لرزه درآورد.

 

دقیقه 5+90: یکی از آخرین فرصت های این بازی نصیب ملی پوشان ایران شد، ارسال بلند رزاقپور با ضربه سر شکاری دروازه عربستانی ها را به شدت تهدید کرد اما این توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.


ترکیب تیم ملی ایران برابر عربستان اعلام شد

ترکیب تیم ملی ایران از سوی پیروانی برای دیدار با تیم ملی عربستان اعلام شد.


به گزارش "ورزش سه"، امیر حسین پیروانی، سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان، ترکیب 11 نفره ایران برابر عربستان را به شرح زیر اعلام کرد:


شهاب عادلی- سید ابوالفضل رزاق پور- شاهین عباسیان- عارف آقاسی- عارف غلامی- امید نور افکن- رضا شکاری- نیما مختاری- محمد مهدی مهدی خانی- علی شجاعی- رضا جعفری.


این دیدار از ساعت 16:45 امروز، ششم آبان ماه، برگزار می شود.


انتهای پیام/

نتیجه بازی جوانان ایران و عربستان 6 آبان 95 | فیلم | قهرمانی آسیا

منبع: ورزش 3

  • Admin