نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

نتیجه بازی رئال مادرید و بایرن مونیخ 23 فروردین 96 | گلها و خلاصه

-------------------------------------------------------------------
نتیجه نهایی : رئال مادرید 2 - بایرن مونیخ 1

رونالدو 100 گله شد / شاگرد استادش را برد / مونیخ فتح شد !
-------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم خلاصه بازی رئال مادرید 2-1 بایرن مونیخ 23 فروردین 96

-------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم گلهای بازی رئال مادرید و بایرن مونیخ 23 فروردین 96

فیلم گل آرتور ویدال / دقیقه 25 / رئال مادرید 0 - بایرن مونیخ 1
فیلم گل اول رونالدو / دقیقه 47 / رئال مادرید 1 - بایرن مونیخ 1
فیلم گل دوم رونالدو / دقیقه 77 / رئال مادرید 2 - بایرن مونیخ 1
-------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم حواشی بازی رئال مادرید و بایرن مونیخ 23 فروردین 96
دانلود فیلم سفر بازیکنان رئال مادرید به شهر مونیخ
دانلود فیلم رئال مادرید به دنبال پیروزی در آلیانس آرنا
دانلود فیلم آخرین تمرین بایرن مونیخ قبل از بازی با رئال مادرید
دانلود فیلم تمرین رئالی ها در آلیانز آرنا قبل بازی با بایرن مونیخ
دانلود فیلم پنالتی از دست رفته ویدال در بازی مقابل رئال مادرید

-------------------------------------------------------------------
برنامه بازیهای مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2017

-------------------------------------------------------------------

 بایرن 1-2 رئال: سی آر 100 و فتح آلیانس!


رئال مادرید در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان موفق شد با نتیجه 2-1 بایرن مونیخ را شکست بدهد و گام بلندی به سوی مرحله نیمه نهایی بردارد.


به گزارش "ورزش سه"، شاگردان زین الدین زیدان در این دیدار ابتدا با یک گل از حریف عقب افتادند اما دو گل از کریس رونالدو در نیمه دوم، یک پیروزی باارزش را برای کهکشانی ها رقم زد.

 

رئال بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی صاحب چند کرنر و ضربه آزاد شد اما هیچ یک از آنها به خطر ویژه ای روی دروازه رئال منجر نشد.

 

پس از سپری شدن این دقایق بازی متعادل تر شد و رئالی ها هم تا اندازه ای پیش کشیدند و در دقیقه 15 صاحب یک ضربه آزاد شدند اما ضربه نه چندان خوب کریس رونالدو از بالای دروازه مانوئل نویر به  بیرون رفت.

 

سه دقیقه بعد رئال در آستانه زدن گل اول قرار گرفت اما ضربه سر بنزما را نویر به کمک تیر دروازه مهار کرد.

 

 

در ادامه بار دیگر بایرنی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و در مقابل بازیکنان رئال هم تلاش می کردند با یک دفاع فشرده، مانع از گلزنی حریف شوند اما سرانجام قفل دروازه میهمان در دقیقه 24 باز شد.

 

روی یک ضربه کرنر بود که ارسال تیاگو آلکانتارا به ویدال رسید و او هم با یک ضربه سر غیرقابل مهار دروازه کیلور ناواس را باز کرد.

 

 

بعد از این گل رئالی ها حملات شان را از سر گرفتند اما موقعیت خاصی روی دروازه بایرن ایجاد نشد.

 

در دقیقه 39 چیزی نمانده بود که روی حرکت خوب آرین روبن و ارسال او روی دروازه رئال، ویدال گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند اما ضربه سر او از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

سه دقیقه بعد نوبت کریس رونالدو بود که به شدت دروازه بایرن را به خبر بیندازد اما ضربه دیدنی او را نویر با یک شیرجه تماشایی به بیرون زد.

 

در حالی که به نظر می رسید حملات دو تیم در دقایق پایانی اتفاق خاصی را روی دروازه رقم نمی زد، داور در دقیقه 44 یک پنالتی مشکوک را به سود بایرن اعلام کرد.

 

روی ضربه ریبری بود که توپ به شانه کارواخال برخورد کرد اما داور نقطه پنالتی را نشان داد. ویدال پشت ضربه قرار گرفت تا گل دومش را در این دیدار به ثمر برساند اما شوت محکم او با فاصله زیادی از بالای دروازه به بیرون رفت تا نیمه اول با همان یک گل به پایان برسد.

 

 

نیمه دوم را رئال بهتر آغاز کرد و تنها دو دقیقه از این نیمه سپری شده بود که رونالد و گل تساوی را به ثمر رساند. روی ارسال عالی دنی کارواخال از سمت راست، رونالدو با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

 

 

بعد از این گل بایرنی ها بار دیگر ابتکار عمل را در دست گرفتند و حملات پرفشاری روی دروازه رئال داشتند اما توفیقی در باز کردن دروازه رئال نداشتند.

 

در مقابل رئال می توانست در دقیقه 56 به گل دوم برسد اما ضربه سر خطرناک گرت بیل که روی ارسال مودریچ زده شد را نویر با واکنشی به موقع به بیرون فرستاد.

 

در حالی که بایرنی ها سخت به دنبال زدن گل دوم بودند، اخراج خاوی مارتینز در دقیقه 60، شرایط را برای این تیم دشوارتر کرد. روی یک ضدحمله سریع از رئال بود که مارتینز مجبور شد رونالدو را در میانه زمین متوقف کند و داور هم با دادن کارت زرد دوم، او را از زمین اخراج کرد.

 

آنچلوتی برای اینکه تیمش با یک بازیکن کمتر دچار مشکل نشود، برنات و داگلاس کاستا را به زمین فرستاد اما رئالی ها کاملا ابتکار عمل را در دست گرفتند و چند بار تا آستانه زدن گل دوم پیش رفتند؛ از جمله در دقیقه 74 که رونالدو می توانست گل دوم را به ثمر برساند اما ضربه او از پشت محوطه شش قدم را نویر با یک واکنش تماشایی دفع کرد.

 

ولی سرانجام در دقیقه 77 رئال به گل دوم رسید. روی ارسال آسنسیو از سمت چپ بود که رونالدو صاحب موقعیت شد و این بار ضربه اش به گوشه دروازه نویر رفت.

 

 

حملات رئال ادامه پیدا کرد و چیزی نمانده بود که مارسلو که در دقیقه 80 اختلاف را به دو گل افزایش بدهد اما ضربه او به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

در دقایق باقی مانده برتری رئالی ها ادامه داشت و بازیکنان این تیم تلاش زیادی برای زدن گل سوم انجام دادند اما تلاش های آنها نتیجه نداد و بازی با همان نتیجه 2-1 به پایان رسید.


ترکیب اصلی بایرن مونیخ – رئال مادرید

در حساس ترین دیدار امشب، بایرن در آلیانس اره نا میزبان رئال مادرید است.

بایرن مونیخ: نویر، تیاگو، ریبری، روبن، مارتینز، آلونسو، بواتنگ، لام، ویدال، مولر، آلابا.

 رئال مادرید: ناواس، کارواخال، راموس، ناچو، مارسلو، کاسمیرو، کروس، مودریچ، بنزما، بیل، رونالدو.

 پیش بازی بایرن مونیخ - رئال مادرید

حساس ترین دیدار فصل چمپیونزلیگ تا به اینجا، امشب در ورزشگاه آلیانز آره نا شهر مونیخ بین دو تیم رئال و بایرن برگزار خواهد شد.


به گزارش "ورزش سه"، سرانجام انتظار هواداران به پایان رسید و حساس ترین دیدار فصل، امشب برگزار خواهد شد. سرخیو راموس در مقابل بواتنگ، تیاگو در مقابل تونی کروس، رونالدو در مقابل روبن. این ها تقابل های جذاب دو تیم هستند که حساسیت بازی امشب را چند برابر کرده اند.

 

کارلو آنچلوتی که سال 2015 رئال را ترک کرد، حال برای اولین بار در یک بازی رسمی مقابل تیم سابقش بازی خواهد کرد. نبوغ سرمربی ایتالیایی بود که رئال را به دسیما رساند و پس از او، دستیارش یعنی زیدان موفق  شد قهرمانی یازدهم را برای رئال کسب کند. حالا رئال با زیزو در آستانه قهرمانی در لالیگا قرار دارد و در چمپیونزلیگ، سرمربی فرانسوی باید به جنگ استادش برود.

 

بایرن با تحقیر آرسنال و با پیروزی 10-2 به این مرحله از رقابت ها رسید و رئال با شکست ناپولی توانست به یک چهارم صعود کند. از شروع سال جدید میلادی، بایرن بدون شک بهترین تیم اروپا بوده و کار سختی پیش روی مدافعین رئال است.

 

باواریایی ها در آخرین بازی خود، موفق شدند 4-1 دورتموند را شکست دهند. در حقیقت، در 6 بازی اخیرشان 29 گل به ثمر رسانده اند تا اختلاف 10 امتیازی اش با لایپزیش حفظ شود.

 

رئال در دیگر سو مقابل اتلتیکو با تساوی 1-1 متوقف شد. شاگردان زیدان در 9 بازی اخیرشان شکست ناپذیرند و همچنین با رکورد عجیب گلزنی در 52 بازی اخیرشان پا به این دیدار خواهند گذاشت. آنها با یک بازی کمتر نسبت به بارسا، با 3 امتیاز صدرنشین هستند و امسال شانس خوبی برای قهرمانی دارند.

 

 

رئال و بایرن 17 بار مقابل هم در چمپیونزلیگ قرار گرفته اند. آمار کمی به نفع بایرن است، در حقیقت آنها از این 17 بازی در 8 بازی پیروز شده اند، رئال نیز در 7 بازی پیروز شده است. آخرین تقابل رسمی دو تیم با نتیجه 4-0 به نفع رئال در آلیانز آره نا به پایان رسید، دیداری که هدایت رئال بر عهده کارلو آنچلوتی، سرمربی فعلی بایرن بود.

 

متس هوملس به علت مصدومیت از ناحیه لیگامنت مچ پا قادر به همراهی تیمش نخواهد بود که این بدترین خبر برای بایرنی ها بود. اما مانوئل نویر از دوشنبه تمرینات را آغاز کرده و انتظار می‌رود امشب در درون دروازه تیمش بایستد. همچنین توماس مولر نیز احتمالا از روی نیمکت بازی را آغاز خواهد کرد. حضور رابرت لواندوفسکی برای این بازی هنوز مشخص نیست.

 

رئال اما مشکلات جدی تری در زمینه مصدومین دارد. رافائل واران و په په به علت مصدومیت قادر به همراهی تیمشان نیستند و این ضربه سختی به رئال خواهد زد. دنیل کارواخال نیز روز دوشنبه تمرین کرد ولی حضورش در دیدار امروز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

 

ترکیب احتمالی رئال مادرید و بایرن مونیخ

 

تیم های بایرن مونیخ و رئال مادرید، امشب در دومین دیدار حساس و جذاب مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه آلیانز آره نا رو در روی یکدیگر قرار می گیرند و به احتمال زیاد ترکیب 2 تیم به شرح زیر است:


رئال مادرید: ناواس، راموس، ناچو، مارسلو، کارواخال، کروس، مودریچ، کاسیمیرو، رونالدو، بیل و بنزما.


بایرن مونیخ: نویر، لام، مارتینز، بواتنگ، آلابا، ویدال، آلونسو، ریبری، روبن، تیاگو و لواندوفسکی.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3
  • Admin