نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

--------------------------------------------------------------------

نتیجه نهایی : رئال مادرید 3 - آلاوز 0
--------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم خلاصه و گلهای بازی رئال مادرید 3-0 آلاوز 13 فروردین 96
--------------------------------------------------------------------
شرح گلهای بازی رئال مادرید و آلاوز 13 فروردین 96
گل کریم بنزما / دقیقه 31 / رئال مادرید 1 - 0 آلاوز
گل ایسکو / دقیقه 85 / رئال مادرید 2 - آلاوز 0
گل ناچو / دقیقه 88 / رئال مادرید 3 - آلاوز 0

--------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم حواشی بازی رئال مادرید و آلاوز 13 فروردین 96
دانلود فیلم رئالی ها در اردوی پیش از بازی با آلاوز

--------------------------------------------------------------------
جدول آنلاین رده بندی فوتبال اسپانیا (لالیگا) 2016-2017
--------------------------------------------------------------------


رئال 3 - 0 آلاوس؛ لالیگا نزدیک تر از همیشه!

رئال مادرید موفق شد با پیروزی 0-3 برابر آلاوس، اختلاف خود در صدر با بارسا را به 5 برساند.


به گزارش "ورزش سه"، مادریدی ها برای تثبیت صدرنشینی و حفظ موقعیت خود در رتبه اول، باید در خانه از سد آلاوس می گذشتند.

 

در دقایق ابتدایی رئال مادرید حاکم توپ و میدان بود اما در خلق موقعیت خطرناک روی دروازه آلاوس ناتوان بود. در دقیقه 10، آلاوس با ضربه ادگار از سمت راست روی دروازه رئال خطرساز شد که کاسیا واکنش خوبی شان داد.

 

در ادامه رئال تلاش زیادی برای خلق موقعیت روی دروازه آلاوس داشت اما دفاع منسجم حریف مانع بازسازی هافبک میزبان شد. در دقیقه 25، ایسکو با یک حرکت تکنیکی موقعیتی خوب برای خود ایجاد کرد اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

 

دقایقی بعد، رونالدو با یک حرکت زیبا و جاگذاشتن مدافع در لب خط پاس خوبی را به محوطه ارسال کرد اما سنگربان آلاوس توپ را از آن خود کرد.

 

اما در حالیکه جریان بازی آرام دنبال می شد، رئال مادرید در دقیقه 30 به گل رسید. روی همکاری دیدنی با کارواخال، بنزما درون محوطه صاحب موقعیت شد و با ضربه ای زیبا به گوشه دروازه موفق شد گل اول کهکشانی ها را به ثمر برساند.

 

 

 

دقایقی بعد، رونالدو با یک ضربه ایستگاهی صاحب موقعیت شد اما ضربه او بعد از برخورد به مدافعان آلاوس به بیرون رفت. در ادامه، جریان بازی به آرامی دنبال شد تا در نهایت در نیمه ای کم هیجان، بازی با یک گل به سود قوهای سپید به پایان برسد.

 

با شروع نیمه دوم، رئال مادرید همچنان حملات خود روی دروازه آلاوس را ادامه داد و آنها حتی یک بار هم توسط رونالدو به گل رسیدند که آفساید اعلام شد.

 

در دقیقه 60 و با ارسال بازیکن آلاوس، تیم مهمان در آستانه باز کردن دروازه رئال بود اما ضربه زمینی ادگار با اختلاف کمی از کنار دروازه کاسیا به برون رفعت تا بهترین موقعیت آلاوس از دست برود.

 

در این دقایق، کهکشانی ها تحت تاثیر نمایش خوب آلاوس قرار گرفته بودند و توپ و میدان بیشتر در اختیار تیم مهمان بود.

 

در دقیقه 66، باز هم آلاوس روی دروازه رئال خطرساز شد اما ضربه سر دایورسون راهی به دروازه نیافت. در دقیقه 70، این بار آلاوس با یک ضربه ایستگاهی دروازه رئال را تهدید کرد که ضربه سر گارسیا به بیرون رفت.

 

 

در دقیقه 76، بنزما موقعیت مناسبی را برای رونالدو در محوطه فراهم کرد اما ضربه فوق ستاره پرتغالی راهی به دروازه نیافت.

 

دقایقی بعد، ارسال کارواخال از جناح راست با ضربه نصفه و نیمه بیل در حالتی نامتعادل همراه بود که توپ به تور کنار دروازه برخورد کرد.

 

اما در دقیقه 84 کهکشانی ها به گل دوم هم رسیدند. روی پاس دیدنی رونالدو، ایسکو در محوطه جریمه پا به توپ شد و با ضربه ای محکم از زاویه ای نسبتا بسته، گل دوم رئال مادید را به ثمر رساند.

 

اما این پایان کار نبود و در دقیقه 87، رئال گل سوم را نیز به ثمر رساند. ضربه ایستگاهی گرت بیل به دیرک دروازه برخورد کرد و روی ریباند و با ضربه سر، ناچو گل سوم قوهای سپید را وارد دروازه آلاوس کرد. در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا رئال با 3 گل آلاوس را مغلوب کند.

ترکیب اصلی رئال مادرید و آلاوز

رئال از ساعت 18.45 در سانتیاگو برنابئو میزبان آلاوس است.


به گزارش "ورزش سه"، رئال که با یک بازی کمتر و دو امتیاز بیشتر از بارسا در صدر لالیگا قرار دارد، در اندیشه تکرار برتری 1-4 بازی رفت برابر آلاوس است.


رئال مادرید: کاسیا، دانیلو، په په، واران، ناچو، کروس، مودریچ، ایسکو، بیل، بنزما، رونالدو


آلاوز: پاچکو، الی، لاگواردیا، فدال، تئو، گارسیا، کاماراسا، مندز، توکه رو، گومز، دایورسون

پیش بازی رئال مادرید و آلاوز

دو تیم رئال مادرید و آلاوس، امروز در ورزشگاه برنابئو شهر مادرید به مصاف یکدیگر خواهند رفت.


به گزارش "ورزش سه"، رئال با یک بازی کمتر نسبت به دیگر تیم‌های بالای جدول، صدرنشین لالیگاست. شاگردان زیدان به دنبال کسب اولین قهرمانی لالیگا پس از 5 سال هستند و با توجه به یک بازی کمتر، برتری خوبی نسبت به رقبا دارند. 


رئال در 5 بازی اخیرش، 4 پیروزی و 1 تساوی کسب کرده و در فرم خوبی قرار دارد ولی ممکن است تعطیل شدن لیگ‌ها به علت برگزاری بازی‌های مقدماتی جام جهانی، این تیم را از فرم خوبش دور کند. با این حال، درخشش ستاره هایی نظیر رونالدو و مارسلو در بازی‌های ملی، زیدان را امیدوار می‌کند که بازیکنانش در مدتی که از تمرینات به دور بوده اند دچار افت نشده باشند.


در سوی دیگر، آلاوس با کسب 40 امتیاز تا به اینجای فصل، عملکرد خوبی داشته است. آنها این فصل حتی موفق به شکست بارسلونا شده اند و تیم خطرناکی نشان داده اند. همچنین در 5 بازی اخیرشان، 3 پیروزی، 1 تساوی و 1 شکست کسب کرده اند و آمار نشان می‌دهد که در فرم خوبی قرار دارند.


کاسمیرو به علت محرومیت قادر به همراهی تیمش در این بازی نیست. بدین ترتیب به احتمال فراوان ایسکو جای او را در خط میانی پر خواهد کرد. همچنین دنی کارواخال آمادگی کامل خود را به دست آورده و انتظار می‌رود در این بازی سپیدپوشان را در سمت راست خط دفاعی همراهی کند. آلاوس نیز روبن سوبرینو را به علت محرومیت در اختیار نخواهد داشت.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3
  • Admin