نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

--------------------------------------------------------------------

نتیجه نهایی : رئال مادرید 1 - اتلتیکو مادرید 1
--------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم خلاصه بازی رئال مادرید 1-1 اتلتیکو مادرید 19 فروردین 96
--------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم گلهای بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 19 فروردین 96
فیلم گل په په / دقیقه 52 / رئال مادرید 1 - اتلتیکو مادرید 0
فیلم گل گریزمان / دقیقه 85 / رئال مادرید 1 - اتلتیکو مادرید 1
--------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم حواشی بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 19 فروردین 96
دانلود فیلم اردوی رئالی ها پیش از بازی دربی مادرید
دانلود فیلم ترکیب رئال مادرید برای بازی با اتلتیکومادرید
دانلود فیلم تمرین رئال مادرید قبل از بازی با اتلتیکو مادرید
دانلود فیلم خوشحالی جالب سیمئونه پس از تساوی با رئال
--------------------------------------------------------------------

جدول آنلاین رده بندی فوتبال اسپانیا (لالیگا) 2016-2017
--------------------------------------------------------------------

 رئال 1-1 اتلتیکو؛ گریزمان کابوس زیدان

رئال که تا دقیقه 85 با گل په په از اتلتیکو پیش بود، نتوانست از این برتری استفاده کند و این گریزمان بود که همچون دربی سال گذشته در برنابئو برای اتلتیکو گلزنی کرد تا روخی بلانکوس ها یک امتیاز شیرین از برنابئو دشت کنند.


رئال در خانه میزبان اتلتیکو بود. صدرنشین لالیگا با یک بازی کمتر و دو بازی بیشتر از بارسا، نیاز مبرمی به کسب سه امتیاز بازی داشت و در سوی مقابل اتلتیکو نیز قصد داشت این نبرد حیثیتی را به سود خود تمام کند تا همچنان رده سوم خود را تضمین شده داشته باشد.


 

رئال بازی را بهتر آغاز کرد اما اولین موقعیت جدی بازی را سائول از اتلتی خلق کرد. کاشته ارسالی گابی از سمت راست را سائول با ضربه سر می توانست به گل اول تیمش تبدیل کند اما توپ با اختلاف اندکی راهی اوت شد.

 

کمی بعد رئال پاسخ این حمله را داد. رونالدو در اولین موقعیت خوبی که نصیبش شد، از بیرون محوطه جریمه به سمت دروازه اتلتیکو شوتزنی کرد اما اوبلاک با یک شیرجه خوب توپ را راهی کرنر کرد.

 

 

رئال بر بازی مسلط شده بود و هر لحظه بوی گل می داد. این اتفاق نزدیک بود رخ دهد و تقریبا یک گل به نام رونالدو در حال ثبت شدن بود اما ساویچ از روی خط دروازه و با اینکه شرایط متعادلی هم نداشت، توپ را راهی کرنر کرد. در این صحنه رونالدو در مصاف تک به تک با گلر اتلتیکو توپ را از وی عبور داده بود و توپ در حال ورود به دروازه بود.

 

پیش از پایان نیمه اول، هر دو تیم صاحب یک موقعیت دیگر نیز شدند. ابتدا ضربه سر گرت بیل را اوبلاک به خوبی مهار کرد و سپس گریزمان که روی پاس اشتباه راموس صاحب توپ شده بود، با یک ضربه از بیرون محوطه جریمه به سختی دروازه رئال را تهدید کرد ولی ناواس با یک واکنش خوب توپ را به کرنر فرستاد.

در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

 

 

نیمه دوم رئال بازی را هجومی آغاز کرد و از چپ و راست حملات متعددی در 5 دقیقه ابتدایی روی دروازه اتلتیکو تدارک دید. روی یکی از این حملات کریم بنزما روی ضربه سر رونالدو در چند قدمی دروازه توپ را به سینه اوبلاک کوبید تا یک بار دیگر درخشش گلر اتلتیکو مانع به گل رسیدن رئال شود.

 

رئال سرانجام دقیقه 52 به حق خود رسید و دروازه اتلتیکو را باز کرد.


کاشته ارسالی کروس را په په با ضربه سری تماشایی به زاویه مخالف اوبلاک زد تا حساب کار 1-0 شود.

 

 

کمی بعد کارواخال از درون محوطه جریمه بخت مناسبی به دست آورد ولی توپ را به آسمان کوبید. اتلتیکو که به تدریج بر جریان بازی مسلط شده بود، دقیقه 60 تا آستانه زدن گل تساوی پیش هم رفت ولی ناواس در مصاف تک به تک با تورس توپ را با پا برگشت داد تا برتری رئال از دست نرود.

 

در حالیکه بازی به سود رئال در جریان داشت و خطر چندانی دروازه این تیم را تهدید نمی کرد گریزمان روی یک تک موقعیت توانست دروازه رئال را باز کند. او پاس عالی کاراسکو را با یک شوت زمینی وارد دروازه رئال کرد تا همه چیز برابر شود.

در نهایت حملات دو تیم در ادامه بازی نتیجه ای نداشت و رئال دو امتیاز حیاتی را در خانه از دست داد. حالا بارسا در صورت پیروزی بر مالاگا می تواند به صدر لالیگا بازگردد

 پیش بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید

در حساس ترین دیدار هفته 31 لالیگا، رئال در خانه میزبان رقیب همشهری است.​​​​​​​


کهکشانی ها روزهای شیرینی را سپری می کنند و با اختلاف 2 امتیاز و یک بازی کمتر نسبت به بارسا، در صدر جدول لالیگا قرار دارند و قصد دارند بعد از سالها این رقابت ها را فتح کنند.

 

اما در آن سو اتلتیکو مادرید دیگر امیدی به حضور در رتبه های اول و دوم ندارد اما نتایج بسیار خوب این هفته ها، آنها را برای حضور در رتبه سوم و کسب سهمیه مستقیم لیگ قهرمانان امیدوار ساخته است.

 

در ترکیب تیم زیدان، تنها رافائل واران به علت مصدومیت غایب است و دیگر ستارگان این تیم مشکلی برای حضور در دربی مادرید ندارند. علیرغم هت تریک موراتا برابر لگانس، احتمالا زیزو از مثلث همیشگی خود در خط حمله استفاده خواهد کرد.

 

 

اما در آن سو ورسالیکو، تیاگو، فرناندز و مویا به علت مصدومیت قادر به حضور در این دیدار نخواهد بود و حضور کوین گامیرو نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

 

کهکشانی ها در 11 دیدار آخر خانگی خود حداقل 2 گل را به ثمر رسانده اند و 20 بازی است در برنابئو شکستی را پذیرا نشده اند.

 

هر دو تیم، هر دو نیمه 3 دیدار آخر خود در لالیگا را با پیروزی پشت سرگذاشته اند و شاگردان سیمئونه نیز با سپری کردن روزهای نه چندان خوب اوایل فصل، در 10 دیدار آخر صاحب 8 برد شده اند.

 

در 6 دیدار آخر دو تیم، 2 برد سهم رئال و یک پیروزی برای اتلتیکو بوده و 3 دیدار دیگر نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

 ترکیب احتمالی رئال مادرید مقابل اتلتیکو مادرید

رئال مادرید به غیر از واران و کوئنترائو که همواره مصدوم است، تمام ستاره هایش را برای دربی فردای مادرید در اختیار دارد.


رئال با یک بازی کمتر و دو امتیاز بیشتر از بارسا در صدر لالیگا قرار دارد و فردا یکی از بازی های مرگ و زندگی خود را مقابل اتلتیکو پیش رو دارد. روخی بلانکوس ها با 10 امتیاز اختلاف از رئال در رده سوم جای دارند و امیدی هم به قهرمانی این تیم نیست با این حال دربی، همیشه اهمیتی فراتر از جایگاه تیم ها دارد.

 

 

اتلتیکو در سه فصل گذشته همواره در لالیگا موفق به پیروزی بر رئال در برنابئو شده و کهکشانی ها که بازی رفت را 3-0 در ویسنته کالدرون پیروز شده اند، برای تداوم صدرنشینی، نیاز مبرمی به شکستن طلسم ناکامی های خانگی برابر اتلتیکو دارند.

 

زیزو که در بازی قبلی برابر لگانس به 9 بازیکن خود استراحت داده بود، حالا همه ستاره هایش را برای دربی در اختیار دارد و با تمام قوا برای پیروزی در مقتابل اتلتیکو پای به میدان خواهد گذاشت. پیش بینی می شود که بار دیگر مثلث BBC در پیشانی خط حمله رئال قرار بگیرد و ترکیب اصلی این تیم نیز مشابه ترکیب اصلی فینال لیگ قهرمانان 2016 باشد.


رئال احتمالا با این ترکیب برابر اتلتیکو قرار می گیرد: ناواس، کارواخال، راموس، په په، مارسلو، کاسیمیرو، کروس، مودریچ، بیلف بنزما و رونالدو.

 

غایب بزرگ اتلتیکو مادرید برای بازی فردا نیز کوین گامیرو خواهد بود که به علت مصدومیت، در تمرینات 4 روز اخیر تیمش شرکت نداشته است.


انتهای پیام/
  • Admin