نمونه سوال 95

  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه بازی رئال مادرید و خیخون 6 آذر 95، نتیجه بازی امشب رئال مادرید و خیخون دیشب امروز، رئال مادرید، نتیجه بازی رئال مادرید و خیخون، نتیجه بازی رئال و اسپورتینگ خیخون 6 آذر 95 | دانلود خلاصه و گلها | هفته 13 لالیگا، برچسب بازی امشب رئال مادرید، اخبار رئال مادرید، نتیجه بازی رئال مادرید و اسپورتینگ خیخون 6 آذر 95 / فیلم خلاصه بازی، برچسب بازی امشب رئال مادرید، برچسب بازی رئال‌مادرید و خیخون، برچسب بازی رئال مادرید


نتیجه بازی رئال مادرید و خیخون 6 آذر 95 | دانلود فیلم خلاصه گلها امشب

----------------------------------------------------------------

نتیجه نهایی : رئال مادرید 2 - خیخون 1
----------------------------------------------------------------
دانلود خلاصه و گلهای بازی رئال مادرید 2-1 خیخون 6 آذر 95
----------------------------------------------------------------
جدول آنلاین رده بندی فوتبال اسپانیا (لالیگا) 2016-2017
----------------------------------------------------------------

شرح گلهای بازی رئال مادرید و خیخون 6 آذر 95
گل اول رونالدو در دقیقه 4 / رئال مادرید 1 - خیخون 0
گل دوم رونالدو دقیقه 18 / رئال مادرید 2 - خیخون 0
گل کارمونا در دقیقه 35 / رئال مادرید 2 - خیخون 1
----------------------------------------------------------------

دانلود حواشی بازی رئال مادرید و خیخون 6 آذر 95
دانلود فیلم تمرینات حرفه‌ای رئال برای تقابل با خیخون
----------------------------------------------------------------

پیروزی دشوار رئال در خانه

رئال 2-1 خیخون؛ سه امتیاز بارانی

رئال مادرید موفق شد در دیداری مهیج و در حالیکه خیخون یک ضربه پنالتی را در اواخر بازی از دست داد، با دبل رونالدو صدر جدول لالیگا را حفظ کند.


به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در شرایطی به مصاف خیخون می رفت که برای حفظ صدرنشینی، به 3 امتیاز این دیدار خانگی نیاز داشت.

 

بازی بسیار طوفانی آغاز شد و خیخون می توانست در همان ثانیه 44 به گل برسد. اشتباه دنیلو توپ را در اختیار کوپ قرار داد اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت. 1 دقیقه بعد، کوپ درون محوطه جریمه رئال مادرید با ناواس تک به تک شد اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت تا تیم مهمان در همان ابتدا 2 موقعیت خوب را از دست بدهد.

 

 

 

اما در دقیقه 4، این کهکشانی ها بودند که صاحب یک ضربه پنالتی شدند. نفوذ وازکز درون محوطه جریمه و توقف او باعث اعلام ضربه پنالتی شد که کریس رونالدو با یک ضربه دقیق و زمینی به سمت راست، گل اول را برای میزبان به ارمغان آورد.

 

در دقیقه 10، رشید این موقعیت راداشت که بازی را به تساوی بکشاند از ضربه او از کنار دروازه ناواس خارج شد. دو دقیقه بعد، کریس رونالدو در موقعیتی ایده آل درون محوطه جریمه صاحب موقعیت شد اما ضربه سر او در حالتی نامتعادل راهی به دروازه نیافت.

 

در دقیقه 18، رونالدو موفق شد گل دوم خودش و رئال را به ثمر برساند. ارسال دیدنی ناچو از سمت چپ با ضربه سر شیرجه ای و دقیق ستاره پرتغالی همراه بود تا میزبان با 2 گل از خیخون پیش افتد.

 

 

بعد از گل، باز هم خیخون جلو کشید و در دقیقه 29، ضربه زیبای گومز از پشت محوطه با واکنش دیدنی ناواس همراه بود. اما بالاخره در دقیقه 35 و روی اشتباه مسلم مودریچ در میانه میدان، کارمونا بانت با یک ضربه دیدنی، اختلاف را به حداقل رساند.

 

در دقیقه 38، نفوذ وازکز به دورن محوطه جریمه از سمت راست با ضربه حکم او همراه بود که توپ به بیرون رفت. در دقیقه 41، ضربه کریس رونالدو با عکس العمل خوب دیگو مارینو همراه بود تا نیمه اول با حداقل برتری لوس بلانکوس به پایان برسد.

 

در نیمه دوم و به علت بارش شدید باران، بازی کیفیت نیمه اول را نداشت و شاگردان زیدان ترجیح دادند نتیجه را حفظ کنند.

 

در دقیقه 57، ارسال زیبای وازکز از سمت راست با ضربه سر بنزما همراه بود اما عکس العمل دیدنی مارینو دروازه خیخون را نجات داد. در دقیقه 64، سانتر خوب مودریچ روی سر رونالدو ننشست و ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

رئال مادرید در اواسط نیمه دوم، سعی بر مدیریت جریان بازی و حفظ نتیجه داشت و خیخون نیز در خلق موقعیت ناکام بود. در دقیقه 73، ارسال خوب رونالدو از روی ضربه ایسستگاهی از مقابل پای وازکز گذشت تا بازی با همان نتیجه ادامه پیدا کند.

 

رئال مادرید در اواسط نیمه دوم، سعی بر مدیریت جریان بازی و حفظ نتیجه داشت و خیخون نیز در خلق موقعیت ناکام بود. در دقیقه 73، ارسال خوب رونالدو از روی ضربه ایستگاهی از مقابل پای وازکز گذشت تا بازی با همان نتیجه ادامه پیدا کند.

 

در دقیقه 77، اشتباه عجیب ناچو در دفع توپ و خطای او، باعث اعلام ضربه پنالتی برای خیخون شد تا بهترین فرصت برای کسب نتیجه تساوی برای تیم مهمان به دست آید. اما ضربه خلاف جهت کوپ از بالای دروازه به بیرون رفت تا بازی با حداقل برتری رئال مادرید ادامه پیدا کند.

 

در دقیقه 81، باز هم کوپ این شانس را داشت که دروازه رئال را باز کند اما ضربه او با واکنش خوب ناواس همراه بود. در دقیقه 86، آوانتاژهای مناسب داور، کریس رونالدو را در موقعیت خوبی قرار داد اما ضربه او از پشت محوطه توسط سنگربان خیخون مهار شد تا او در به ثبت رساندن هت تریک ناکام باشد. 

 

در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا شاگردان زیدان 3 امتیاز حساس را از زیر بارش شدید باران برنابئو کسب کنند.


ترکیب اصلی رئال مادرید-اسپورتینگ خیخون

رئال مادرید در هفته سیزدهم لالیگا، از دقایقی دیگر میزبان اسپورتینگ خیخون است.


به گزارش "ورزش سه"، شاگردان زین الدین زیدان با 4 امتیاز برتری نسبت به بارسا در صدر جدول قرار دارند و با پیروزی در این دیدار می توانند جایگاه شان در صدر جدول را تثبیت کنند.


رئال مادرید: ناواس، دانیلو، په په، سرخیو راموس، ناچو، مودریچ، کوواچیچ، لوکاس واسکز، خامس، رونالدو، بنزما


خیخون: دیگو مارینو، داگلاس، لیو، مره، آموربیه‌تا، ایسما لوپس، کارمونا، سرخیو آلوارس، رشید، موی گومس، کوپ


پیش بازی رئال مادرید - اسپورتینگ خیخون

دو تیم رئال مادرید و اسپورتینگ خیخون، امروز در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو شهر مادرید به مصاف یکدیگر خواهند رفت.


به گزارش "ورزش سه"، شاگردان زیدان پس از پیروزی مقابل اتلتیکو و همچنین تساوی بارسا، با اختلاف 4 امتیاز نسبت به رقبا در صدر جدول قرار گرفته اند.


رئال در 5 بازی اخیرش 4 پیروزی و 1 تساوی کسب کرده و در فرم خوبی قرار دارد. همچنین سپیدپوشان در 24 بازی اخیرشان شکستی متحمل نشده اند که آخرین باری که رکوردی بهتر از این داشتند، به سال 97-1996 بازمی‌گردد که 25 بازی شکست ناپدیر بودند.

رئال در 14 تقابل اخیرش با اسپورتینگ، 11 پیروزی، 2 تساوی و 1 شکست کسب کرده ولی شکست آنها به دیدارشان در سال 2011 در برنابئو بازمی‌گردد.


اسپورتینگ نیز در 9 بازی اخیرش در لالیگا موفق به کسب پیروزی نشده که ضعیف ترین روند آنها از سال 2011 است. رئال برای این بازی، گرت بیل، آلوارو موراتا و تونی کروس را در اختیار نخواهد داشت. همچنین حضور مارسلو و په په در هاله ای از ابهام قرار دارد.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: نتیجه بازی امشب رئال مادرید و خیخون، برچسب نتیجه بازی دیشب رئال مادرید، نتیجه بازی رئال‌مادرید و خیخون امروز 6 آذر 95+گلها و خلاصه بازی، رئال‌مادرید و خیخون 6 آذر 95 | نتیجه و خلاصه بازی، خلاصه بازی رئال مادرید و خیخون 6 آذر 95، فیلم بازی رئال مادرید و خیخون 6 آذر 95، حواشی بازی رئال مادرید و خیخون 6 آذر 95

  • az ar