نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

نتیجه بازی پرسپولیس و الریان 24 اسفند 95 | فیلم گلها و خلاصه امروز

--------------------------------------------------------------------

نتیجه نهایی : پرسپولیس ایران 1 - الریان قطر 3

اختتامیه تلخ سال خوب / گلهای برزیلی - اسپانیایی قطر

--------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم خلاصه بازی پرسپولیس 1-3 الریان قطر 24 اسفند 95
--------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم گلهای بازی پرسپولیس و الریان قطر 24 اسفند 95

دانلود فیلم گل مهدی طارمی به الریان قطر 24 اسفند 95 / دقیقه 6

فیلم گل اول رودریوگو تاباتا به پرسپولیس 24 اسفند 95 / دقیقه 19

فیلم گل دوم رودریوگو تاباتا به پرسپولیس 24 اسفند 95 / دقیقه 57

فیلم گل سانتیاگو گارسیا به پرسپولیس 24 اسفند 95 / دقیقه 88

--------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم حواشی بازی پرسپولیس و الریان قطر 24 اسفند 95

دانلود فیلم کنفرانس خبری برانکو و طارمی قبل بازی با الریان قطر
دانلود فیلم صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه الریان قطر
--------------------------------------------------------------------

جدول آنلاین لیگ قهرمانان آسیا (2017) - گروه D

--------------------------------------------------------------------
برنامه بازیهای پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا 2017
--------------------------------------------------------------------

 الریان قطر 3 - پرسپولیس 1؛ اختتامیه تلخ سال خوب

پرسپولیس همانند دیدار دربی نتوانست از گل خود محافظت کند و با سه گل مغلوب الریان شد تا شاگردان لادروپ به صدر جدول گروه چهارم دست یابند.


به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس که با گل مهدی طارمی فرصت خوبی برای کسب پیروزی بیرون از خانه برابر الریان داشت اسیر طوفان بازیکنان برزیلی الاصل و اسپانیایی الریان قطر شد و در نهایت اختتامیه تلخی در بهترین سال خود رقم زد و با شکست دوحه را ترک کرد. پرسپولیس با این شکست با 4 امتیاز در رده سوم جدول جا گرفت و الریان با توقف الهلال برابر الوحده به رده اول صعود کرد.


استادیوم: جاسم بن حمد               

تماشاگر: 5 هزار نفر


الریان قطر:


عمر باری، ناتان اوتاویو، گونزالو ویرا، مصعب خضر، عبدالکریم سالم، عبدالرحمن الحرازی(محمد علاالدین 80)، دانیل گومو، کوه میونگ جین، رودریوگو تاباتا، سرجیو گارسیا و سباستین سوریا

سرمربی: میشل لادروپ


پرسپولیس:

 

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، صادق محرمی، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، سروش رفیعی(محمد انصاری 90)، فرشاد احمدزاده، مهدی طارمی و وحید امیری.

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ 

 

اخطار:

 

عبدالکریم سالم(65) - میونگ جین(86) از الریان

 

شرح گلهای بازی پرسپولیس و الریان:

 

الریان 0 پرسپولیس 1: (دقیقه مهدی طارمی): پاس فوق العاده محسن مسلمان پشت محوطه جریمه با کنترل مناسب و ضربه طارمی دروازه بری را گشود و پرسپولیس را از حریف پیش انداخت.

 

 

الریان 1 پرسپولیس1: ( دقیقه 19، تاباتا): ارسال از سمت راست دفاعی پرسپولیس با مهار مناسب از تاباتا و چرخش او در میان مدافعان سفیدپوش با ضربه ای مناسب گل تساوی را به نام الریان کرد.

 

الریان 2 پرسپولیس 1: ( دقیقه 57، تاباتا): ضربه پنالتی روی تاباتا را خود این بازیکن مامور نواختن آن شد و برخلاف حرکت بیرانوند توپ را به سمت راست دروازه پرسپولیس کوبید و گل دوم را ثبت کرد.

 

الریان 3 پرسپولیس 1: (دقیقه 88، گارسیا): ارسال از روی ضربه ایستگاهی و ضربه تمام کننده‌ی گارسیا گل سوم را برای الریان رقم زد.

 

شرح بازی پرسپولیس و الریان قطر:


باز هم فرصت سوزی های پرسپولیسی ها فرصت کسب پیروزی و امتیاز را از این تیم گرفت تا برانکو در بهترین سال سرخپوشان نتواند با امتیاز سال را به پایان برساند. پرسپولیس در نیمه اول بازی فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشت و توانست حریف را محو عملکرد خود کند اما این تاباتا و گارسیا بودند که با عملکرد خود در فاز یک سوم دفاعی پرسپولیس این تیم را به قبول شکست وادار کردند.


پرسپولیس در نیمه دوم علیرغم فرصت های مناسب باز هم اسیر بی دقتی مهاجمان خود شد و نتوانست از دوحه با امتیاز خارج شود. تاباتا با گلزنی در نیمه دوم و خلق موقعیت های مناسب برای این تیم شرایط خوبی برای الریان ایجاد کرد تا لادروپ اکنون مدعی جدی صعود از این مرحله لقب گیرد و پرسپولیس نیازمند پیروزی در بازی های خانگی خود باشد.

بهترین بازیکن - رودریگو تاباتا


مهاجم برزیلی الاصل الریان روز فوق العاده ای برابر مدافعان پرسپولیس داشت و با دو گل و گرفتن یک پنالتی تیمش را به صدر جدول فرستاد. در حالی که پرسپولیس با ثبت گل اول شرایط مناسبی برای کسب پیروزی داشت این مهاجم بازی را به سود تیمش برگرداند و ابتدا در نیمه اول حساب کار را یک بر یک کرد و در نیمه دوم نیز مرد همه کاره عنابی پوشان لقب گرفت و با یک گل دیگر کار را تمام کرد. او در ادامه با حرکات پا به توپ خود مدافعان پرسپولیس را به دردسر انداخت و گل سوم نیز روی خطایی که امیری انجام داد به ثمر رسید.


اتفاق ویژه:

پرسپولیس باخت؛ این اتفاقی بود که کمتر در سال 95 به تیتر رسانه‌ها تبدیل شده بود و آنها در این سال تنها برابر نفت تهران، استقلال تهران و ذوب آهن بدون امتیاز و با شکست زمین را ترک کرده بودند. پرسپولیس با این باخت تلخ سال 95 را به پایان رساند اما هواداران این تیم با توجه به عملکرد امیدوارکننده آنها می‌توانند به صعود از این مرحله و البته قهرمانی در لیگ همچنان امیدوار باشند.

 

دقایق حساس:

 

دقیقه 15: فرار بازیکنان الریان پشت محوطه جریمه پرسپولیس موقعیت خوبی نصیب این تیم کرد که تاباتا به دلیل آفساید حرکتش ناقص باقی ماند.
دقیقه 39: ضربه وحید امیری در حالی که بازی با سوت داور متوقف شده بود با کارت زرد داور چینی همراه شد.

دقیقه 40: برخورد توپ به دست مدافع الریان و البته توقف طارمی چند ثانیه قبل از آن با اعتقاد پرسپولیسی ها مبنی بر پنالتی همراه بود که داور چینی از بازیکنان پرسپولیس خواست بدون اعتراض به بازی خود ادامه دهد.

دقیقه 41: حرکت پا به توپ وحید امیری درون محوطه جریمه با برخورد توپ به مدافع حریف یک کرنر نصیب سفیدپوشان پرسپولیس کرد.

دقیقه 43: خطا روی مهدی طارمی چسبیده به خط محوطه جریمه یک ضربه ایستگاهی نصیب پرسپولیس کرد که این ضربه را سروش رفیعی نتوانست از دیوار دفاعی حریف عبور دهد.

دقیقه 45: ارسال فوق العاده مسلمان با پاس با ضربه سر مهدی طارمی به پشت محوطه جریمه با ضربه نهایی سروش رفیعی همراه شد که عمر باری با واکنشی فوق العاده آن را تبدیل به یک کرنر برای این تیم کرد.

دقیقه 1+45: حرکت سه نفره سروش رفیعی، طارمی و مسلمان در نهایت با ضربه مسلمان از پشت محوطه جریمه همراه شد که توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 50: ارسال از سمت چپ پرسپولیس با ضربه سر سوریا به راحتی در اختیار بیرانوند قرار گرفت.

دقیقه 51: ارسال بلند مسلمان برای ماهینی در تیرک دوم با ضربه این مدافع پیش تاخته به کامیابی نیا رسید که ضربه این بازیکن با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 52: فرصت فوق العاده برای مهدی طارمی درون شش قدم با دو ضربه پیاپی از سوی این مهاجم با برخورد به مدافع الریان برگشت داده شد و در ادامه آفساید امیری این موقعیت ایده آل را از پرسپولیس گرفت.

دقیقه 57: ارسال از سمت چپ با تکل بلند سیدجلال حسینی و خطا روی تاباتا یک ضربه پنالتی نصیب الریان کرد.

دقیقه 62: فرار فوق العاده امیری درون شش قدم با پاس به عقب مناسبی از سوی او همراه نشد تا یک کرنر حاصل این کار پرسپولیس باشد.

دقیقه 70: ارسال محسن مسلمان به درون محوطه جریمه با ضربه سر ناقص طارمی راهی به دروازه الریان نیافت تا فرصت گل تساوی از این تیم گرفته شود.

دقیقه 73: ضربه ایستگاهی مناسب برای پرسپولیس پشت محوطه جریمه با ضربه خوبی از سوی مسلمان همراه نشد تا توپ از بالای دروازه به بیرون برود.

دقیقه 79: حرکت احمدزاده به درون محوطه جریمه ضربه او از زاویه بسته را عمر بری به کرنر تبدیل کرد.

دقیقه 85: ارسال توپ پشت محوطه جریمه برای علاالدین با خروج بیرانوند و تاثیر او روی توپ مانع از ثبت گل سوم الریان شد.

دقیقه 86: شوت از پشت محوطه جریمه توسط گارسیا با مهار بیرانوند همراه شد.


نکات بازی:


* محمد انصاری در آخرین لحظه انتخاب نفرات بازی به دلیل مصدومیت از ترکیب خارج شد تا ربیع خواه جانشین او شود.

* فرشاد احمدزاده اولین بازی خود در ترکیب این تیم را در پست وینگر راست پشت سر خواهد گذاشت.

* مهدی طارمی با دو گل زده، وحید امیری و محسن مسلمان با یک گل زده، گلزنان پرسپولیس در دو دیدار قبلی این تیم محسوب می شوند.


 ترکیب پرسپولیس برابر الریان قطر اعلام شد

برانکو ایوانکوویچ برابر الریان قطر تمام بازیکنان خود را در اختیار دارد و با ارتشی کامل برابر رقیب قرار خواهد گرفت.


به گزارش "ورزش سه"، در حالی که پیش از این عنوان شده بود محمد انصاری و وحید امیری به دلیل مصدومیت قادر به همراهی پرسپولیس برابر الریان نیستند، این دو بازیکن در ترکیب اصلی قرار گرفتند.

 

برانکو ایوانکوویچ برای دیدار برابر الریان در هفته سوم لیگ قهرمانان و در گروه چهارم نفرات زیر را به عنوان 11 بازیکن اصلی به میدان خواهد فرستاد:


بیرانوند: اولین کلین شیت ثبت می‌شود؟


بیرانوند علیرغم درخشش در لیگ داخلی و تیم ملی در فصل جدید موفق به بسته نگه داشتن دروازه‌اش در لیگ قهرمانان آسیا نشده است. او در جدال اول برابر الهلال در دقایق پایانی دروازه‌اش را باز شده دید و برابر الوحده نیز دو بار تسلیم شد. او اینبار به دنبال اولین کلین شیت آسیایی خود با پیراهن پرسپولیس است و انتخاب اول برانکو در دروازه محسوب می‌شود.


خط دفاعی؛ با انصاری


محمد انصاری در کنار سیدجلال حسینی به عنوان مدافع میانی، ماهینی در سمت چپ و صادق محرمی در سمت راست چهار مدافع پرسپولیس را تشکیل می‌دهند.


خط میانی؛ قدرت، سرعت و تکنیک


در خط میانی پرسپولیس بهترین پتانسیل‌های خود را با سه عنصر قدرت، سرعت و تکنیک در اختیار خواهد داشت. کمال کامیابی نیا نقش اول در جنگندگی‌های میانه میدان را برعهده دارد و برانکو به این بازیکن تخریبی و قدرتی برای برهم زدن برنامه‌های الریان امیدوار است.


محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده و سروش رفیعی بازیکنان باکیفیت دیگر خط میانی پرسپولیس برابر الریان محسوب می‌شوند که هر کدام با عملکرد مثبت در ترکیب این تیم، سرخپوشان را برای رسیدن به نتیجه امیدوار می‌کنند. 


خط حمله؛ آقای گل و توپچی


در خط حمله شرایط کاملا به سود پرسپولیس است و این تیم با وحید امیری و مهدی طارمی مقابل هر حریفی خطرناک خواهد بود. طارمی با دو گل زده و یک پاس گل در دیدار قبلی اکنون به دنبال تداوم روند خوب هفته‌های گذشته‌اش است و برای آقای گلی این رقابت‌ها نیز نقشه کشیده است.


وحید امیری هم که پیش از دیدار برابر الریان با مصدومیت جزیی مواجه شده، مشکلی برای همراهی این تیم نخواهد داشت تا شماره 19 دونده سرخپوشان با حملات پردامنه اش روز سختی برای مدافعان عنابی پوش رقم بزند.


ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، صادق محرمی، محسن ربیع خواه (محمد انصاری)، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، سروش رفیعی، فرشاد احمدزاده، مهدی طارمی و وحید امیری.


نیمکت نشینان پرسپولیس نیز در این دیدار سامان نریمان جهان، علی علیپور، شهاب کرمی، بوژیدار رادوشوویچ، ابوالفضل درویش‌وند، حمید طاهرخانی، احسان علوان زاده، حامد آقایی و رضا کرملاچعب خواهند بود و در انتظار فرصتی برای نمایش مناسب در ترکیب این تیم خواهند بود.


جدال دو تیم الریان قطر و پرسپولیس ایران فردا از ساعت 18:55 دقیقه و به میزبانی حریف قطری برگزار خواهد شد.


ترکیب الریان برابر پرسپولیس مشخص شد

میشل لادروپ ترکیب تیمش برای جدال برابر پرسپولیس را مشخص کرد.


به گزارش "ورزش سه"، الریان قطر برای حفظ شانس صعود خود نیاز به امتیازات دیدار برابر پرسپولیس دارد و امیدوار به پیروزی خانگی مقابل شاگردان برانکو ایوانکوویچ است.


مربی دانمارکی الریان قطر برای این جدال 11 بازیکن اصلی خود را با حضور : عمر باری، ناتان اوتاویو ، گونزالو ویرا، مصعب خضر،  عبدالکریم سالم، عبدالرحمن الحرازی، دانیل گومو، کوه میونگ جین، رودریوگو تاباتا، سرجیو گارسیا و سباستین سوریا معرفی کرده است و به میدان خواهد فرستاد.


جدال دو تیم از ساعت 18:55 دقیقه و در استادیوم جاسم بن حمد برگزار خواهد شد.


پیش بازی پرسپولیس و الریان قطر


شاگردان برانکو ایوانکوویچ در دیداری حساس امروز به مصاف تیم الریان قطر می روند.

به گزارش طرفداری، در چارچوب هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دو تیم پرسپولیس و الریان قطر در ورزشگاه جاسم بن حمد کشور قطر به مصاف هم می روند.

الریان قطر - پرسپولیس / هفته سوم مرحله گروهی / گروه D

24 اسفند 1395 / ساعت 18:55

ورزشگاه جاسم بن حمد شهر دوحه قطر

تیم فوتبال پرسپولیس پس از عملکردی خوب در لیگ برتر ایران، مجددا باید در لیگ قهرمانان به میدان برود. شاگردان برانکو با 56 امتیاز صدرنشین بلامنازع لیگ برتر هستند و با تراکتورسازی رده دومی 10 امتیاز اختلاف دارند و همچنان با 9 گل خورده، بهترین خط دفاع لیگ را دارند. الریان نیز وضعیت خوبی در لیگ ستارگان قطر دارد و با 47 امتیاز در رده سوم جای دارد. این تیم با خوردن 21 گل در لیگ قطر، دومین خط دفاعی برتر این لیگ را در اختیار دارد. این تیم فصل گذشته موفق شد پس از حدود یک دهه بار دیگر قهرمان لیگ قطر شود.

هدایت الریان را بازیکن سابق تیم ملی دانمارک، میشل لادروپ سرشناس بر عهده دارد. در خط حمله نیز نباید از سباستین سوریا معروف غافل شد. این بازی برای هر دو تیم بسیار مهم است چرا که آخرین بازی دور رفت است و نقش بسیار تعیین کننده ای در صعود تیم ها بازی می کند. بازی بعدی دو تیم در لیگ قهرمانان نیز مقابل هم خواهد بود.

نکته جالب درباره این دیدار، حضور تعداد بالای ملی پوشان تیم ملی ایران و تیم ملی قطر در ترکیب دو تیم است. به نحوی که پیش از جدال دو تیم در چارچوب دور انتخابی جام جهانی در سوم فروردین ماه، می توان این دیدار را رقابت بزرگ دیگری بین فوتبال دو کشور قلمداد کرد.

پرسپولیس در بازی قبلی خود در این تورنمنت با حساب 3 بر 2 الوحده را شکست داد , و الریان نیز در خانه الهلال با حساب 2 بر 1 این تیم باخت.

داور: فو مینگ از کشور چین

نکات دیدار پرسپولیس و الریان قطر

این اولین رو در رویی دو تیم در لیگ قهرمانان آسیا است.

الریان تنها سه دیدار از 13 بازی قبلی اش در مرحله گروهی این تورنمنت را پیروز شده است.

این تیم در 6 بازی آخرش در لیگ قهرمانان گل خورده است.

الریان 10 بار با نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان رو در رو شده و تنها 1 بار پیروز شده است.

پرسپولیس در آخرین سفرش به قطر با حساب 3 بر 0 به لخویا باخت. این بازی به آوریل 2015 برمی گردد.

الریان بیش از هر تیم دیگری در این فصل لیگ قهرمانان با ضربه سر گل زده است. این تیم سه گل به این روش زده است.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3، طرفداری

  • Admin