نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

نتیجه بازی پرسپولیس و سپاهان 28 بهمن 95 | دانلود گلها و خلاصه امروز

------------------------------------------------------------------

نتیجه نهایی : پرسپولیس 2 - سپاهان 1

3 امتیاز طلایی در ضیافت پنالتی ها / فاصله در صدر حفظ شد !

------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم خلاصه بازی پرسپولیس 2-1 سپاهان 28 بهمن 95
------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم گلهای بازی پرسپولیس و سپاهان 28 بهمن 95

دانلود فیلم گل مهدی طارمی به سپاهان 28 بهمن 95 / دقیقه 56

دانلود فیلم گل طالب ریکانی به پرسپولیس 28بهمن95 / دقیقه 81

دانلود فیلم گل رامین رضاییان به سپاهان 28 بهمن 95 / دقیقه 87

------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم حواشی بازی پرسپولیس و سپاهان 28 بهمن 95

دانلود فیلم کنفرانس خبری پیش از بازی پرسپولیس و سپاهان
------------------------------------------------------------------

جدول آنلاین لیگ برتر 95-96 را اینجا ببینید
------------------------------------------------------------------

برنامه کامل بازیهای لیگ برتر 95-96
------------------------------------------------------------------


پرسپولیس 2 - سپاهان 1؛ 3 پنالتی حساس!

پرسپولیس با دو ضربه پنالتی بازی حساس و دشوار مقابل سپاهان را به سود خود تمام کرد تا با 3 امتیاز این مسابقه دوباره فاصله خود را با تراکتور به 9 برساند. 


به گزارش "ورزش سه"، بعد از یک نیمه بدون گل پرسپولیس در ابتدا پس از پنالتی روی طارمی توسط طارمی(56) به گل رسید اما سپاهان بعد از خطای انصاری روی محمدی با ضربه ریکانی(81) از روی نقطه پنالتی بازی را مساوی کرد اما دقایقی بعد این‌بار روی خطای حاج‌صفی روی طارمی اکبریان یک پنالتی دیگر برای پرسپولیس گرفت که این پنالتی را خود رضائیان به گل تبدیل کرد تا پرسپولیس برنده این بازی حساس و سرنوشت‌ساز باشد. مسابقه‌ای که سپاهان آن را با اخراج حاج‌صفی ده نفره به پایان رساند.


استادیوم آزادی               

تماشاگر: حدود 70 هزار نفر

داور: محمدرضا اکبریان  کمک داوران: محمدرضا ابوالفضلی و مهدی عالیقدر  

ناظر: علیرضا یزدانی


اخطار:

سروش رفیعی(27) از پرسپولیس

مهرداد محمدی(32) از سپاهان

لی اولیویرا (56) از سپاهان

حسین ماهینی (63) از پرسپولیس

احسان حاج صفی(70) از سپاهان

وحید امیری (92) از پرسپولیس


اخطار دوم و اخراج:

احسان حاج صفی(84) از سپاهان

 

پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه(77 شهاب کرمی)، صادق محرمی، رامین رضاییان(90 علی علیپور)، محمد انصاری، فرشاد احمدزاده(90 سامان نریمان جهان)، محسن مسلمان، سروش رفیعی، وحید امیری و مهدی طارمی.

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ


سپاهان:

لی اولیویرا، جلال عبدی، موسی کولی بالی، شجاع خلیل زاده، احسان حاج صفی، رسول نویدکیا، محمود قائد رحمتی، سرور چپاروف، مهرداد محمدی، جلال علی محمدی و مسعود حسن‌زاده.

سرمربی: عبدالله ویسی

 

شرح بازی:


پرسپولیس که علیرغم شکست در دربی بیش از 60 هزار هوادار را در استادیوم حامی خود می دید در همان ثانیه های ابتدایی موقعیت گلزنی و پیش افتادن از سپاهان را داشت که آن امیری از دست داد. سپاهان نیز که هفته گذشته با شکست برابر ماشین سازی شگفتی بزرگی رقم زده بود، در دقایق ابتدایی با پوشش دفاعی چند نفره قصد داشت تا از حملات حریف بکاهد و تا میانه نیمه اول نیز به این خواسته رسید.


با این حال مهدی طارمی همچون دیدارهای قبل فرصت های مناسبی برای رسیدن به گل یازدهم فصل خود داشت که یکی بعد از دیگری آنها را از دست داد و ضربات سپاهانی ها نیز در دو مرحله برای باز کردن دروازه بیرانوند راهی به جایی نیافت تا دو تیم با تساوی بدون گل به کار خود خاتمه دهند.

 

شرح گل‌ها:


پرسپولیس 1 سپاهان 0 : (دقیقه 56، مهدی طارمی) رامین رضاییان از روی پنالتی ای که مهدی طارمی نصیب سرخپوشان کرده بود موفق شد به شیوه گلزنی مسی و سوآرز، طارمی را در موقعیت گل قرار دهد و این مهاجم قفل دروازه را باز کرد.


پرسپولیس 1 سپاهان 1: ( طالب ریکانی، دقیقه 80، پنالتی): مهاجم تازه وارد سپاهانی ها مامور زدن پنالتی برای تیمش شد که این ضربه را با قدرت تمام وارد دروازه بیرانوند کرد تا نتیجه را به تساوی بکشاند.


پرسپولیس 2 سپاهان 1: ( رامین رضاییان، دقیقه 87، پنالتی): در سومین پنالتی اعلام شده در این بازی بار دیگر رامین رضاییان پشت ضربه قرار گرفت و اینبار آن را وارد دروازه حریف کرد؛ بدون پاس گل!

 

بهترین بازیکن:

وحید امیری، مهدی طارمی و رامین رضائیان به همراه حسین ماهینی 4 بازیکن شاخص پرسپولیس در این بازی بودند و در جمع سپاهانی‌ها هم مهرداد محمدی نمایش شایسته و قابل توجهی داشت.


اتفاق ویژه:


 3 پنالتی با سوت‌های اکبریان در شرایطی سرنوشت بازی را رقم زد که تیم میهمان به شدت روی پنالتی دوم که با احتیاطی حاج‌صفی روی طارمی رقم خورد به شدت به داوری معترض بود و در نهایت این اعتراض‌ها باعث اخراج حاج‌صفی  کاپیتان سپاهان شد تا بازی برای دقایقی متوقف شود و به جنجال کشیده شود.

 

دقایق حساس:


دقیقه 1: در ثانیه 45 پرسپولیس توسط پاس عمقی سروش رفیعی به وحید امیری پشت مدافعان سپاهان صاحب فرصت شد که این بازیکن بعد از عبور از اولیویرا ضربه آرامی به توپ زد که توسط کولیبالی از روی خط به کرنر فرستاده شد.

دقیقه 6: روی خطای صورت گرفته بر روی سروش رفیعی پرسپولیسی ها پشت محوطه جریمه صاحب ضربه ایستگاهی شدند که این ضربه را به صورت ترکیبی ارسال کردند که حاصلی برای این تیم در پی نداشت.

دقیقه 8: روی خطای احسان حاج صفی، رامین رضاییان قصد اعتراض به این بازیکن را داشت که با توجه به هم تیمی بودنش با این بازیکن در تیم ملی از تصمیم خود منصرف شد.

دقیقه 19: اولین خطر جدی سپاهانی ها با حرکت جلال علی احمدی از سمت راست پرسپولیس و ارسال زمینی او به هجده قدم برای حسن زاده شکل گرفت که ضربه مهاجم سپاهان با فاصله از بالای دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

دقیقه 25: شوت از پشت محوطه جریمه احسان حاج صفی توسط علیرضا بیرانوند مهار شد تا اولین ضربه به چارچوب سپاهانی ها اینگونه از دست برود.

دقیقه 26: تکل سروش رفیعی روی محمود قائدی یک کارت زرد برای شماره هفت پرسپولیس در پی داشت.

دقیقه 37: ارسال وحید امیری روی سر مهدی طارمی در حالی که کولیبالی برای مهاجم پرسپولیس مزاحمت ایجاد کرده بود با ضربه مهاجم پرسپولیس راهی به دروازه نیافت.

دقیقه 41: مهدی طارمی روی حرکت هماهنگ شده بین بازیکنان درون محوطه جریمه صاحب فرصت شد که ضربه اش را با اختلاف اندک از کنار دروازه به بیرون زد.

دقیقه 44: مهدی طارمی بار دیگر پشت محوطه جریمه صاحب فرصت شد و با ورود به محوطه ضربه اش را به شکلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون زد.

دقیقه 1+45: ضربه از پشت محوطه جریمه توسط سرور چپاروف با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت و در ادامه داور سوت پایان نیمه اول را به صدا در آورد.

دقیقه 49: ارسال بلند روی سر حسن زاده با ضربه این بازیکن همراه بود که بیرانوند توپ را مهار کرد.

دقیقه 55: پاس عمقی وحید امیری برای مهدی طارمی با عبور این مهاجم از اولیویرا با خطای دروازه بان همراه شد که یک ضربه پنالتی نصیب سرخپوشان کرد.

دقیقه 74: روی یک ضد حمله ارسال قطری بهزاد کریمی با کنترل مهرداد محمدی درون محوطه جریمه همراه شد که در ادامه با ضربه بد ایده آل ترین فرصت گلزنی زردپوشان از دست رفت.

دقیقه 80: روی توپ ربایی سپاهانی‌ها، پاس عمقی در ضد حمله برای مهرداد محمدی ارسال شد که در اشتباه دو مدافع میانی این تیم در نهایت انصاری درون محوطه جریمه این بازیکن را متوقف کرد تا ضربه پنالتی برای زردپوشان شکل گیرد.


نکات بازی:


* دیدار رفت دو تیم با نتیجه سه بر یک  و با گل‌های مهدی طارمی (2گل) و امید عالیشاه برای پرسپولیس و احسان حاج صفی برای سپاهان خاتمه یافت.

* برانکو ایوانکوویچ در این دیدار سیدجلال حسینی و کمال کامیابی نیا را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد.

* در ترکیب پرسپولیس حسین ماهینی، صادق محرمی و رامین رضاییان به عنوان بازیکنان با پست تخصصی مدافع راست حضور یافته اند که البته ماهینی در دفاع میانی جانشین سیدجلال حسینی شده و رامین رضاییان نیز در پست وینگر راست انجام وظیفه می‌کند.

* مسعود حسن زاده که در نیم فصل اول فرصت چندانی برای عرض اندام در ترکیب سایپا نداشته، با حضور در جمع سپاهان به عنوان یکی از گلزنان خطرناک این تیم شناخته می‌شود.

* سرور چپاروف، بازیکنی که تمرینات خود را در نیم فصل با استقلال آغاز کرده بود، با توجه به مشکلات محرومیت نقل و انتقالات این باشگاه راهی سپاهان شده و امروز این فرصت را دارد تا توانایی هایش را به نمایش بگذارد.

* سپاهان با آوراژ گل منفی یک در بدترین شرایط خود روبروی خود از این نظر برابر پرسپولیس قرار گرفته است. سپاهان در حال حاضر چهارمین خط دفاعی ضعیف لیگ برتر محسوب می‌شود.

* پرسپولیس علیرغم دریافت 8 گل که سه گل آن مربوط به دربی هشتاد و چهارم است همچنان عنوان برترین خط دفاعی لیگ را به خود اختصاص داده است. 

* سپاهان با 25 گل زده هفتم خط حمله قدرتمند لیگ برتر است و پرسپولیس با 30 گل زده سومین خط حمله برتر محسوب می‌شود.

* محسن ربیع خواه بعد از شش بازی دوری از ترکیب پرسپولیس در این بازی به میدان فراخوانده شده و اولین تجربه خود را در پست هافبک دفاعی پشت سر خواهد گذاشت. او در نیم فصل اول به عنوان مدافع چپ برای این تیم به میدان می رفت.

* فرشاد احمدزاده چهارمین حضور خود به مدافع چپ را در حالی پشت سر می‌گذارد که در اولین بازی با کارت قرمز مواجه شد، برابر تراکتور روز پرفروغی داشت و مقابل استقلال نیز یکی از عوامل شکست این تیم تلقی می شد. اکنون باید دید برابر سپاهان چه عملکردی از شماره 10 سرخپوشان به جا خواهد ماند.


ترکیب پرسپولیس برابر سپاهان مشخص شد

برانکو ایوانکوویچ بعد از جلسه فنی در هتل المپیک اسامی بازیکنان تیمش برای جدال با سپاهان را مشخص کرد.


به گزارش "ورزش سه"، برانکو ایوانکوویچ در غیاب سیدجلال حسینی و کمال کامیابی نیا که به دلیل محرومیت قادر به همراهی این تیم در جدال برابر سپاهان نیستند، ترکیب 11 نفره سرخپوشان را مشخص کرد.


بر اساس اعلام برانکو ایوانکوویچ: علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، محمد انصاری، صادق محرمی، فرشاد احمدزاده، محسن ربیع خواه، رامین رضاییان، محسن مسلمان، سروش رفیعی، وحید امیری و مهدی طارمی 11 بازیکن ترکیب اصلی سرخپوشان در بازی امروز خواهند بود.


دیدار دو تیم از ساعت 17:10 دقیقه در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد و طبق اعلام مسوولان پرسپولیس حضور در طبقه دوم برای کسانی که کارت عضویت باشگاه را در اختیار دارند، رایگان خواهد بود.


ترکیب سپاهان مقابل پرسپولیس مشخص شد

ترکیب 11 نفره سپاهان برای بازی با پرسپولیس اعلام شد که ویسی برای اولین بار از خرید جنجالی خود در ترکیب اصلی سود برده است.


به گزارش "ورزش سه"، عبدا.. ویسی برای بازی حساس امروز برابر پرسپولیس چند تغییر نسبت به بازی با ماشین سازی در ترکیب اصلی اش ایجاد کرد که مهمترین تغییر قرار گرفتن سرور چپاروف در ترکیب اصلی و 11 نفره برای اولین بار بود. بازیکنی که ویسی به خاطر حضورش در اصفهان از سمت خود استعفا داده بود امروز برای اولین بار در برنامه های اصلی این مربی قرار گرفت تا مقابل صدرنشین لیگ خودنمایی کند.


ترکیب 11 نفره سپاهان برای بازی با پرسپولیس به این شرح است: لی اولیویرا، جلال عبدی، موسی کولی بالی، شجاع خلیل زاده، احسان حاج صفی، رسول نویدکیا، محمود قائد رحمتی، سرور چپاروف، مهرداد محمدی، جلال علی محمدی و مسعود حسن زاده


پیش بازی پرسپولیس و سپاهان


پرسپولیس و سپاهان فردا در هفته بیست و دوم لیگ شانزدهم به مصاف هم می روند.

طرفداری- تیم های پرسپولیس و سپاهان اصفهان فردا در هفته بیست و دوم لیگ خلیج فارس به مصاف هم خواهند رفت.

پرسپولیس - سپاهان

پنجشنبه 28 بهمن ماه 1395؛ ساعت 17:10

 ورزشگاه آزادی

تیم داوری: محمدرضا اکبریان - محمدرضا ابوالفضلی - مهدی عالیقدر - شاهو اصلانی، ناظر: علیرضا یزدانی

پرسپولیس پس از پیروزی در هفته بیستم مقابل تراکتورسازی، فاصله بسیار خوبی را با رقبا ایجاد کرد و همچنین رکورد های خوبی را ثبت کرد. سرانجام آن ها در هفته بیست و یکم مقابل استقلال با نتیجه 3 بر 2 شکست خوردند تا فاصله امتیاز با رقیب کم شود و هم رکورد های خود را از دست دهند.


شاگردان برانکو با 14 برد، 5 تساوی و 2 باخت توانسته اند 47 امتیاز کسب کنند. تراکتورسازی رقیب اصلی سرخپوشان 41 امتیاز دارد. پرسپولیسی ها 11 بازی در لیگ شانزدهم در ورزشگاه آزادی انجام داده اند که 9 دیدار را با کلین شیت به پایان رسانده اند. دیدار این دو تیم در بازی رفت با پیروزی 3 بر 1 پرسپولیس به پایان رسید تا سرخپوشان پس از چندین سال در اصفهان، سپاهان را شکست دهند. مهدی طارمی طارمی با 10 گل و وحید امیری با 6 گل برترین گلزنان پرسپولیس هستند.


همچنین سروش رفیعی و محسن مسلمان 2 بازی ساز پرسپولیس هر کدام با 5 پاس گل آمار بسیار خوبی دارند و در تعقیب ایمان مبعلی می باشند. برانکو در این دیدار سیدجلال حسینی و کمال کامیابی دو مهره اصلی دفاعی خود را در اختیار ندارد و همچنین حضور محمد انصاری در آخرین لحظات خود را به بازی مقابل سپاهان رساند.

سپاهان که همیشه از مدعیان لیگ بود در 2 فصل اخیر وضعیت خوبی ندارد و کاملا از جمع مدعیان و سهمیه لیگ قهرمانان آسیا دور شده است. شاگردان ویسی با 7 برد، 7 مساوی و 7 باخت توانسته اند 28 امتیاز کسب کنند و در رده نهم قرار گیرند.


سپاهان در چهار هفته اخیر موفق به کسب پیروزی نشده و 2 تساوی و 2 باخت به دست آورده است. زردپوشان اصفهان حتی در مقابل ماشین سازی انتهای جدولی هفته گذشته در خانه خود با نتیجه عجیب 3 بر 0 شکست خوردند تا وارد یک بحران جدی شوند.


سپاهان 2 بازی پیاپی است که شکست خورده و تمام تلاش خود را می کند که برای سومین بازی پیاپی شکست نخورد. علاوه بر این مدتی است که حواشی زیادی اطراف این تیم را فرا گرفته که حتی باعث شد عبدالله ویسی استعفا دهد.

بازی امروز پرسپولیس و سپاهان ( 28 بهمن 95 ) نتیجه بازی و حاشیه ها + عکس

انتهای پیام/

نتیجه بازی پرسپولیس و سپاهان 28 بهمن 95 | دانلود گلها و خلاصه امروز

منبع: ورزش 3، طرفداری

  • Admin