نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

------------------------------------------------------------------

نتیجه نهایی : پرسپولیس 2 - پدیده 1

صدرنشینی با گل دقیقه 92 وحید امیری

------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم خلاصه بازی پرسپولیس 2-1 پدیده 20 آذر 95
------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم گلهای بازی پرسپولیس و پدیده 20 آذر 95

دانلود فیلم گل مهدی طارمی به پدیده 20 آذر 95 / دقیقه 20

دانلود فیلم گل یوسفی به پرسپولیس 20 آذر 95 / دقیقه 26

دانلود فیلم گل وحید امیری به پدیده 20 آذر 95 / دقیقه 92

------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم حواشی بازی پرسپولیس و پدیده 20 آذر 95

دانلود فیلم حواشی لغو دیدار پرسپولیس و پدیده
دانلود فیلم کارشناسی داوری بازی پرسپولیس و پدیده
دانلود فیلم لغو بازی پرسپولیس و پدیده به دلیل بارش برف

دانلود فیلم گفتگو با بهروان درباره شرایط برگزاری بازی امروز

دانلود فیلم کنفرانس خبری مربیان قبل از بازی پرسپولیس و پدیده
دانلود فیلم کنفرانس خبری مربیان بعد از بازی امروز پرسپولیس و پدیده
دانلود فیلم مصاحبه با برانکو پس از پیروزی در بازی امروز با پدیده مشهد
------------------------------------------------------------------

جدول آنلاین لیگ برتر 95-96 را اینجا ببینید
------------------------------------------------------------------

برنامه کامل بازیهای لیگ برتر 95-96
------------------------------------------------------------------


امتیاز طلایی با تعویض‌های طلایی

پدیده مشهد 1 - پرسپولیس 2؛ بازگشت به صدر

شاگردان برانکو ایوانکوویچ از آخرین فرصت خود در این بازی به خوبی سود بردند تا با گل وحید امیری به صدر جدول بازگردند.


به گزارش "ورزش سه"، برانکو در آخرین دقایق بازی با تعویض های خود توانست به اولین پیروزی مقابل پدیده مشهد و رضا مهاجری دست یابد تا بار دیگر صدر جدول را از آن خود کند.


پرسپولیس که در دو دیدار قبلی خود نتوانسته بود پدیده را شکست دهد در این بازی توانست از حریف پیش بیفتد اما یوسفی خیلی زود بازی را به تساوی کشاند اما این احمد نوراللهی بود که با ارسال کرنر خود زمینه پیروزی این تیم را فراهم کرد تا پرسپولیس به صدر جدول بازگردد و طلسم شکست ناپذیری حریف را نیز بشکند.


استادیوم: ثامن مشهد                    

تماشاگر: 10 هزار هوادار
داور: موعود بنیادی فر

کمک‌ها: سعید علی نژادیان و سعید قاسمی

 

اخطار:

 

مهرداد کفشگری (8) ​​​از پدیده


پدیده مشهد:

 

شهاب گردان، رضا ناصحی، وارازدات هارویان، عبدالله حسینی، حسن جعفری، معین عباسیان، میلاد کمندانی (دقیقه 60، سوبا دیارا)، محسن یوسفی، مهرداد کفشگری، کریم احمدی و یونس شاکری

سرمربی: رضا مهاجری


پرسپولیس:

 

بوژیدار رادوشوویچ، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، رامین رضاییان( دقیقه 81- احمد نوراللهی)، محسن مسلمان، وحید امیری، مهدی طارمی و ولادیمیر پریمیوف (دقیقه 68، علی علیپور)

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

 

شرح گل‌ها:

 

پدیده مشهد 0 پرسپولیس 1: ( دقیقه 21، مهدی طارمی): موقعیت کرنر برای پرسپولیس روی حرکت مسلمان و رضاییان در نهایت با ارسال وینگر راست پرسپولیس همراه شد که طارمی درون شش قدم با ضربه سر آن را وارد دروازه کرد.

 

پدیده مشهد 1 پرسپولیس 1 : ( دقیقه 22، محسن یوسفی): روی یک ضدحمله یونس شاکری صاحب فرصت شد که ضربه اولش توسط مدافعان بلوک شد و در برگشت این بازیکن با پاسی دیدنی محسن یوسفی را راهی دروازه کرد که با اشتباه کامیابی نیا و سیدجلال حسینی در مهار یوسفی، این بازیکن موفق شد دروازه پرسپولیس را باز کند.

 

پدیده مشهد 1 پرسپولیس 2: (دقیقه 2+90، وحید امیری): احمد نوراللهی در آخرین دقایق بازی با ارسال کرنر خود و با تاثیری که علیپور در میانه راه داشت با ضربه سر وحید امیری در آستانه دروازه خالی به گل برتری و سه امتیازی خود دست یافت.

 

شرح بازی:


پرسپولیس با علم اینکه تنها در صورت پیروزی مقابل پدیده بار دیگر به صدر جدول بازخواهند گشت بازی را هجومی شروع کرد و توانست به گل برتری نیز دست یابد. اما پدیده خیلی زود توسط محسن یوسفی و روی اشتباه مدافعان این تیم به گل تساوی دست یافتند.


در ادامه حملات پدیده ای ها ثمری در پی نداشت تا نیمه اول با همین نتیجه خاتمه یابد. پرسپولیس در نیمه دوم با استفاده از سرعت و تکنیک بازیکنان خود بارها روی محوطه جریمه فرصت به دست آورد که شهاب گردان مانع بزرگی برای آنها بود اما این مقاومت در ثانیه های پایانی با اشتبلاه مدافعان پدیده و غافلگیری آنها در مهار امیری این بازیکن را در شش قدم در آستانه دروازه خالی قرار داد تا او دروازه شهاب گردان را باز کنند و دومین سه امتیاز پیاپی را به نام پرسپولیس با گلزنی خود کند.

 

بهترین بازیکن:

 

وحید امیری وینگر ملی پوش پرسپولیس در بازی امروز فوق العاده کار کرد و زمینه ساز پیروزی قرمزپوشان شد اما در تیم پدیده هم ابوالحسن جعفری و شهاب گردان هر دو عالی کار کردند و اگر بازی با تساوی به پایان می رسید شایسته عنوان بهترین بازیکن میدان بودند.  


اتفاق ویژه:

 

این اولین پیروزی پرسپولیس مقابل پدیده از زمان حضور این تیم در لیگ برتر بود. پرسپولیسی ها که با یک روز تاخیر مقابل حریف سرسخت خود قرار گرفته بودند به دراماتیک ترین شکل ممکن بازی را تمام کردند تا با این 3 امتیاز دوباره صدرنشین لیگ بشوند. برای آنها خبر خوب گلزنی طارمی و بازیابی علیپور و نوراللهی بود.

 

دقایق حساس:

 

دقیقه 2: موقعیت تک به تک با بوژیدار توسط یونس شاکری به خوبی از سوی دروازه بان پرسپولیس دفع شد و در ادامه مدافعان این تیم توپ را به کرنر فرستادند.

 

دقیقه 2: ارسال ضربه کرنر و برگشت توپ به پشت محوطه جریمه توسط بازیکن پدیده با شوتی محکم و مستقیم مسیر دروازه پرسپولیس را طی می کرد که توسط بوژیدار دفع شد تا این دروازه بان دومین موقعیت حریف را نیز مهار کند.

 

دقیقه 6: ارسال معین عباسیان روی نقطه پنالتی با ضربه سر محسن یوسفی راهی به دروازه نیافت و به اوت رفت.

 

دقیقه 8: خطای کریم احمدی، بازیکن شماره شش پدیده یک ضربه ایستگاهی برای پرسپولیس و یک کارت زرد به این بازیکن تعلق گرفت.

 

دقیقه 19: یک ضربه ایستگاهی برای پرسپولیس با حرکت ترکیبی بین رضاییان و وحید امیری موقعیت مناسبی برای پریمیوف ترتیب داد که این مهاجم اوکراینی نتوانست ضربه نهایی را به خوبی بزند و توپ به اوت رفت.

 

دقیقه  32: حرکت فوق العاده وحید امیری از سمت چپ و ارسال این بازیکن در شش قدم با ضربه سر ولادیمیر پریمیوف راهی به دروازه نیافت تا یکی از بهترین موقعیت های پرسپولیس از دست برود.

 

دقیقه 35: شوت فوق العاده وحید امیری با عکس العمل بهتر شهاب گردان همراه شد که در ریباند رامین رضاییان نتوانست نشانه خوبی روی دروازه پدیده داشته باشد.

 

دقیقه 47: ارسال ضربه ایستگاهی توسط پرسپولیسی ها از میانه میدان با اشتباه محمد ناصحی و ضربه او به سمت دروازه خودی به تیرک دروازه پدیده برخورد کرد و در ریباند نیز ضربه مهاجمان پرسپولیس با واکنش شهاب گردان یک کرنر نصیب پرسپولیس کرد.

 

دقیقه 56: پاس پشت محوطه جریمه برای پریمیوف با پیش روی و ضربه زمینی این مهاجم اوکراینی همراه شد که ضربه اش توسط شهاب گردانی دفع شد و در ادامه طارمی ضربه سرش را به بیرون زد.

 

دقیقه 62: ضربه ایستگاهی برای پدیده با ضربه معین عباسیان همراه شد که در بین راه دیارا روی آن تاثیر گذاشت که توپ راهی اوت شد.

 

دقیقه 65: ضربه بی هدف کامیابی نیا از پشت محوطه جریمه با ضربه طارمی در میانه راه همراه شد که شهاب گردان با واکنشی فوق العاده مانع از باز شدن دروازه اش شد.

 

دقیقه 79: فرار علیپور پشت محوطه جریمه و استفاده او از اشتباه مدافعان پدیده می توانست به گل برسد که شهاب گردان با خروج از دروازه این بازیکن را ناکام گذاشت.


حاشیه ها:


* در حالی که دقایقی به این دیدار باقی مانده است، ترافیکی در مسیرهای ورودی به استادیوم دیده نمی شود. طبق اعلام مسوولان پدیده تنها 10 درصد از ظرفیت ورزشگاه به پرسپولیسی ها اختصاص یافته است. 

* تعداد زیادی از هواداران پرسپولیس با ورود تیم مربیان و بازیکنان به شدت آنها را مورد تشویق قرار دادند. برانکو ایوانکوویچ به شدت از سوی هواداران پرسپولیس مورد تشویق قرار گرفت.

* مهدی طارمی با شعار "مهدی آقای گل" مورد تشویق قرار گرفت و همچنین رامین رضاییان که در بازی فصل گذشته گل زیبایی در مشهد زده بود با شعار "رامین دنی آلوز" مورد تشویق قرار گرفتند.

* پرسپولیسی ها با توجه به حضور پرتعداد خود می توانند با اجازه مسئولین بیشتر از 10 درصد در استادیوم حضور داشته باشند. 

* هوا امروز در ورزشگاه ثامن کاملا صاف و آفتابی است اما سرمای هوا کمی کار را سخت کرده است.

* پرسپولیسی ها وقتی برای گرم کردن وارد زمین شدند با استقبال شدید هواداران خود مواجه شدند. در این بین احمد نوراللهی که از این تیم جدا می شود و همچنین رامین رضاییان مورد استقبال هواداران قرار گرفتند.نکته ها:


* در هر 5 بازی گذشته پدیده مقابل پرسپولیس، روشنگر درون دروازه بوده، وی که در 7 بازی مقابل پرسپولیس 14 گل خورده، دروازه بان جسوری است که انعطاف پذیری بالایی هم دارد، اما قامت کوتاه و ضعف در خروج ها باعث شد تا امسال شهاب گردان بار دیگر به فوتبال مشهد باز گردد و امروز در درون دروازه بایستد. آمار گردان در این فصل 10 گل در 9 بازی بوده که به جز یکی دو بازی، بازیهای خوبی از وی دیده شده است.

* تنها ملی پوش ترکیب پدیده مشهد، هارویان، مدافع میانی اهل ارمنستان است که در این بازی برابر پرسپولیس و خط حمله این تیم قرار خواهد گرفت. در پرسپولیس اما علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محمد انصاری، رامین رضاییان، وحید امیری، کمال کامیابی نیا و مهدی طارمی هشت ملی پوش این تیم محسوب می شوند.

* حسن جعفری در سه بازی اخیر پدیده سه پاس گل ارسال کرده است و جزو بازیکنان خطرناک این تیم محسوب می شود و باید دید برابر پرسپولیس نیز موفق به تداوم این روند خواهد شد یا خیر.

* محسن یوسفی در این فصل دو پنالتی پدیده را از دست داده و یونس شاکری نیز یکی دیگر از بازیکنانی است که یک پنالتی این تیم را در این فصل هدر داده است. حسین ماهینی نیز در ترکیب پرسپولیس یک پنالتی این تیم را از دست داده است. 

* یونس شاکری با حضور در بازی امروز ششمین تجربه حضور در تقابل دو تیم را پشت سر خواهد گذاشت و از این حیث باسابقه ترین بازیکن این جدال محسوب خواهد شد. 

* جدال باسابقه ترین مربیان لیگ برتر با حضور 20 ماهه برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس و 17 ماهه رضا مهاجری در پدیده امروز در حالی برگزار خواهد شد که دو بازی اخیر این تیم 2 تساوی رقم خواهد خورد. فراز کمالوند با 25 ماه حضور در گسترش فولاد اکنون باسابقه ترین مربی لیگ برتر محسوب می شود.


ترکیب پرسپولیس برابر پدیده اعلام شد

پرسپولیس در حالی برابر پدیده مشهد قرار خواهد گرفت که با توجه به مصدومیت سه بازیکن این تیم برانکو ایوانکوویچ بار دیگر به ولادیمیر پریمیوف برای حضور ثابت در ترکیب اعتماد کرده است.


به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس برای بازگشت به صدر جدول به امتیازات دیدار برابر پدیده در مشهد چشم دوخته و از همین رو با ترکیبی هجومی تیمش را روانه این دیدار کرده است. با پیروزی تراکتورسازی مقابل استقلال، اکنون پرسپولیس بار دیگر به رتبه دوم سقوط کرد و اکنون برای بازگشت به رتبه اول به پیروزی مقابل پدیده نیازمند است.

 

با بازگشت محمد انصاری و پایان محرومیت یک جلسه ای این بازیکن، او بار دیگر در خط دفاعی و در کنار سیدجلال حسینی به عنوان مدافع میانی به میدان خواهد رفت و این در حالی است که برانکو ایوانکوویچ در این بازی علیرضا بیرانوند، امید عالیشاه، الکسی پل یانسکی و فرشاد احمدزاده را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.

 

بوژیدار در اندیشه چهارمین کلین شیت


دروازه بان کروات پرسپولیس به خوبی توانسته از پس وظایف خود در غیاب علیرضا بیرانوند برآید و در سومین حضور خود در ترکیب اصلی دروازه اش را به مدت 270 دقیقه بسته نگه داشته تا در برابر پدیده به دنبال چهارمین کلین شیت فصل خود باشد. دیدار برابر پدیده می تواند چالش بزرگی برای این دروازه بان تلقی شود. پدیده در 5 دیدار قبلی خود تنها یک بار در باز کردن دروازه پرسپولیس ناکام مانده و سوشا مکانی موفق به بسته نگه داشتن دروازه اش شده است. باید دید بوژیدار موفق خواهد شد از این نظر در کنار دروازه بان فصل گذشته پرسپولیس قرار گیرد.


تثبیت خط دفاعی با بازگشت انصاری


پرسپولیس خط دفاعی حسرت انگیزی را در اختیار دارد و به پشتوانه عملکرد 4 بازیکن خود در این پست در 12 دیدار اخیر تنها سه گل دریافت کرده است. آنها برابر تیمی قرار خواهند گرفت که در دو تقابل قبلی خود برابر پرسپولیس 4 بار دروازه اش را فرو ریخته اند. سیدجلال حسینی، محمد انصاری، حسین ماهینی و محسن ربیع خواه در این بازی نیز به دنبال تداوم بسته ماندن دروازه این تیم هستند و باید دید برابر یونس شاکری، محسن یوسفی، معین عباسیان و ... موفق به ثبت این اتفاق خواهند شد یا خیر.

 

تغییرات اساسی در میانه میدان


در غیاب فرشاد احمدزاده که به دلیل مصدومیت پرسپولیس را در سفر به مشهد همراهی نکرده، رامین رضاییان بار دیگر فرصت حضور در ترکیب اصلی را به دست آورده و باید دید قادر به بالا بردن پاس های گل خود خواهد بود یا خیر. او در فصل گذشته زننده یکی از حساس ترین گل های پرسپولیس در ثانیه های پایانی روی ضربه ایستگاهی برابر پدیده در مشهد بود و با گلزنی در استادیوم ثامن نیز غریبه نیست. در غیاب امید عالیشاه، دیگر مصدوم پرسپولیس نیز این وحید امیری خواهد بود که با حضور در پست وینگر راست به دنبال موفقیت این تیم خواهد بود. امیری در بازی قبلی و با حضور در این پست زننده گل سه امتیازی پرسپولیس برابر ماشین سازی لقب گرفته و بدش نمی آید این بار شانس خود را برابر پدیده امتحان کند. کمال کامیابی نیا و محسن مسلمان نیز وظیفه جنگ های فیزیکی در میانه میدان و پاس طلایی به مهاجمان را برعهده خواهند داشت.


جنوبی و اوکراینی در خط حمله


آقای گل دو بازی است که گل نزده تا بار دیگر هجمه انتقادات به سمت او شود و طارمی نمی خواهد از میدان مشهد نیز دست خالی زمین را ترک کند. آقای گل فصل گذشته که طعم گلزنی برابر پدیده را نیز چشیده به دنبال تکرار این اتفاق در مشهد است و باید دید اینبار موفق خواهد شد یا خیر. در کنار او نیز ولادیمیر پریمیوف، مهاجم اوکراینی قرار خواهد گرفت و وظیفه جنگ های فیزیکی در خط دفاعی حریف و استفاده از شانس های سرزنی با توجه به ارسال های رضاییان و امیری را برعهده خواهد داشت تا شاید اولین گل خود در لیگ ایران را به ثبت برساند و از انتقادات نسبت به خود بکاهد.

 

ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادووشویچ، سید‌جلال حسینی، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، محمد انصاری، رامین رضاییان، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، وحید امیری، الکساندر پریمیوف و مهدی طارمی.

 

دو تیم پدیده مشهد و پرسپولیس از ساعت 14 و در استادیوم ثامن به مصاف یکدیگر خواهند رفت.


انتهای پیام/

نتیجه بازی پرسپولیس و پدیده 20 آذر 95 امروز | دانلود فیلم گلها و خلاصه

منبع: ورزش 3

  • Admin