نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

نتیجه بازی پرسپولیس و پیکان 16 فروردین 96 | فیلم گلها و خلاصه

------------------------------------------------------------------

نتیجه نهایی : پرسپولیس 2 - پیکان 0

فرار بزرگ پرسپولیس به سمت قهرمانی آغاز شد

------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم خلاصه بازی پرسپولیس 2-0 پیکان 16 فروردین 96
------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم گلهای بازی پرسپولیس و پیکان 16 فروردین 96

دانلود فیلم گل علی علیپور به پیکان 16 فروردین 96 / دقیقه 55

دانلود فیلم گل مهدی طارمی به پیکان 16 فروردین 96 / دقیقه 90

------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم حواشی بازی پرسپولیس و پیکان 16 فروردین 96

جدول آنلاین لیگ برتر 95-96 را اینجا ببینید
------------------------------------------------------------------

برنامه کامل بازیهای لیگ برتر 95-96
------------------------------------------------------------------


 پرسپولیس 2 - پیکان 0؛ برد سرخ ها با گلهای تماشایی

پرسپولیس بعد از دو باخت پیاپی موفق شد در یک بازی برتر پیکان را با دو گل از مهاجمان خود از پیش روی بردارد و با اختلاف 12 امتیازی شانس قهرمانی خود را افزایش دهد.


به گزارش "ورزش سه"، برانکو بالاخره موفق شد مچ مجید جلالی را بخواباند و او را در لیگ ایران شکست دهد. پرسپولیس که در دو دیدار اخیر خود در لیگ و آسیا با شکست زمین را ترک کرده بود در این بازی موفق شد طلسم های خود بشکند. علی علیپور اولین طلسم شکن این تیم بود که بعد از هفته ها گلزنی کرد.


خط دفاعی پرسپولیس نیز مقابل یکی از برترین گلزنان لیگ روز موفقی را پشت سر گذاشت و موفق شد دروازه اش را بسته نگه دارد و طارمی نیز بعد از هفته ها به صدر جدول گلزنان رسید و در نهایت مهمترین اتفاق ممکن که برانکو بعد از ناکامی های پیاپی برابر مجید جلالی مقابل این مربی به برتری دست یافت تا سرخپوشان بیش از پیش به قهرمانی نزدیک شوند.


استادیوم آزادی              

تماشاگر: 45 هزار نفر

داور: سیدمهدی سیدعلی        

کمک داوران: سجاد طوری و سعید ظهیریپرسپولیس:

 

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، حسین ماهینی، صادق محرمی، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، سروش رفیعی( دقیقه 76، حسین ماهینی)، مهدی طارمی و وحید امیری

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ


پیکان تهران:

 

رحمان احمدی، یزدانی، صادقی، مهدی شیری( دقیقه 84 ،امیر روستایی)، قاسمی، کریمی، بارانی، عاشوری، ابوالفضل ابراهیمی(دقیقه 73، علی حمودی)، نعمتی و گادوین منشا

سرمربی: مجید جلالی

 

اخطار


سیاوش یزدانی (80) و محمد صادق بارانی (90) از پیکان

علی علیپور (89) و مهدی طارمی (90) از پرسپولیس

 

شرح گل‌ها


پرسپولیس یک پیکان 0: (دقیقه 56، علی علیپور): فرار علیپور از تله آفساید و در ادامه حرکت عرضی او با شوتی فوق العاده و دور از دستان رحمان احمدی گل اول پرسپولیس را رقم زد.
 

پرسپولیس 2 پیکان 0: ( مهدی طارمی، دقیقه 90): در اولین ثانیه های وقت های اضافه فرار بزرگ از مهدی طارمی و در حالی که رحمان احمدی نیز از دروازه خود خارج شده بود با ضربه او از بالای سر این دروازه بان به گل دوم و پیروزی بخش سرخپوشان تبدیل شد.

 

شرح بازی:


  شاگردان برانکو موفق شدند سه امتیاز حساس دیدار برابر پیکان را از آن خود کنند، آنها در نیمه دوم این بازی دو توانستند با دو گل دیدنی دروازه پیکانی ها را باز کنند و با خیال راحت تر از گذشته به قهرمانی بیندیشند.


پرسپولیس مطابق انتظار بازی را خوب شروع کرد و موفق شد با حرکات ترکیبی بین مسلمان، طارمی، امیری و سروش رفیعی خطرات زیادی روی دروازه پیکان شکل دهد اما پیکان در سمت مقابل با استفاده از سرعت بالای گادوین منشا و قدرت تمام کنندگی این بازیکن یک خطر بزرگ برای سرخپوشان در نیمه اول محسوب می شد که هر بار پا به توپ شد موقعیت مناسبی روی دروازه بیرانوند شکل گرفت.


مهدی طارمی مطابق دیدارهای گذشته فرصت های مناسبی برای باز کردن دروازه به دست آورد که سرخابی های سابق مانع بزرگی بر سر راه او شکل دادند و امیرحسین صادقی و رحمان احمدی با واکنش های به موقع خود باعث شدند تا آقای گل فعلی لیگ در حسرت گل در نیمه اول باقی بماند.


نیمه اول بازی اما بیشتر تحت تاثیر پاس های اشتباه پرتعداد بازیکنان دو تیم و خصوصا پرسپولیسی ها در میانه میدان بود و ارسال های صادق محرمی و وحید امیری نیز نتوانست چاره ساز این تیم برای به دست آوردن راه دروازه رحمان احمدی باشد تا نیمه اول با نتیجه بدون گل خاتمه یابد.


پس از آغاز نیمه دوم نیز بازهم این پرسپولیسی ها بودند که بازی را با حملات خود آغاز کردند، آنها در همان دقایقی ابتدایی نشان دادند به دنبال این هستند تا در نهایت بازی را به سود به پایان برسانند، البته در این میان شاگردان جلالی نیز با ضدحملات خود دروازه بیرانوند را در نظر داشتند.


بازی با حملات پرسپولیسی ها وضدحملات پیکانی ها در پیش بود تا اینکه حرکت سرخ پوشان در دقیقه 56 اولین گل را برای آنها در پی داشت، پس از این گل شاگردان برانکو با خیال راحت تری به کار خود ادامه دادند و البته به دنبال این بودند تا بازهم بتوانند دروازه حریف را باز کنند، در این میان پیکانی ها نیز توانستند خطراتی روی دروازه پرسپولیسی ها ایجاد کنند و هر چه به دقایق پایانی بازی نزدیک می شدیم آنها سعی داشتند حملات خود را بیشتر کنند.


نکته جالب در بازی پرسپولیسی ها پس از گل اول، موقعیت هایی بود که این تیم روی دروازه رحمان احمدی ایجاد کرد اما هر کدام از آنها به دلایلی از دست رفت تا اینکه در دقیقه پایانی بازی یکی دیگر از زیباترین گل های لیگ با ضربه چیپ راه دور مهدی طارمی به ثمر رسید و پرسپولیسی ها توانستند پیروزی خود را محکم تر کنند. بردی که آنها را در نهایت دست نیافتنی تر کرد.

 

 

اتفاق ویژه:

 

اولین برد سال 96 پرسپولیس باعث شد تا برانکو به وعده خود مبنی بر اهدای عیدی دیرهنگام به هواداران این تیم جامه عمل بپوشاند. پرسپولیس که دو دیدار اخیر خود در لیگ برتر و لیگ قهرمانان را با شست به پایان رسانده بود، موفق شد با این برد از بحران فاصله بگیرد و با اختلاف 12 امتیازی نسبت به دیگر مدعیان و البته یک بازی بیشتر امیدوار به توقف تراکتورسازی و استقلال در بازی فردا بماند.

 

بازیکن برتر:


وحید امیری علیرغم اینکه نتوانست گلی به نام خود در این بازی ثبت کند اما با دوندگی های فوق العاده خود بین خط طولی دروازه خودی و پیکان یک روز سخت برای جناح راست حریف شکل داد. حرکات تکنیکی و سرعت دوندگی بالا در کنار پاس های تعیین کننده از او در این دیدار چهره ویژه ای ساخت تا موفق شود عنصر اصلی موفقیت پرسپولیس برابر پیکان لقب گیرد.


سیدجلال حسینی و محمد انصاری نیز در قلب دفاعی پرسپولیس یک روز خوب را پشت سر گذاشتند تا گادوین منشا و دیگر حمله وران پیمان نتوانند خطری روی دروازه سرخپوشان شکل دهند. سیدجلال و انصاری بارها با دفع توپ های یک مقابل یک و تکل های بی نقص خود توانستند سرنوشت پرسپولیس را در دست گرفته و مانع از باز شدن دروازه بیرانوند شوند و آنها نیز در کنار وحید امیری یک روز فوق العاده را پشت سر گذاشتند.


دقایق حساس


دقیقه 4: ضربه مهدی طارمی به قصد باز کردن دروازه رحمان احمدی از درون محوطه جریمه با برخورد به مدافع پیکان برگشت داده شد.

دقیقه 3: فرار گادوین منشا از سمت راست دفاعی پرسپولیس و ارسال عرضی فوق العاده او با دخالت بیرانوند راهی به دروازه سرخپوشان نیافت.

دقیقه 9: ارسال از سمت راست از روی ضربه ایستگاهی به سیامک نعمتی رسید اما این بازیکن با ضربه سر و بدون اینکه مزاحمی داشته باشد نتوانست دروازه بیرانوند را باز کند و ضربه اش با اختلاف کم به بیرون رفت.

دقیقه 11: ارسال بلند برای طارمی با دخالت ناقص رحمان احمدی بار دیگر توپ را نصیب طارمی کرد که اینبار جسارت دروازه بان سابقا ملی پوش پیکان مانع از باز شدن دروازه این تیم شد.

دقیقه 15: بار دیگر ضربه ایستگاهی از سمت راست برای پیکان که اینبار علیرضا بیرانوند با خروج و دفع توپ مانع از ضربه زدن بازیکن پیکان شد.

دقیقه 19: یک ضربه فوق العاده و سر ضرب از مهدی طارمی با چرخش و نشانه دروازه پیکان به دنبال باز کردن دروازه حریف بود با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه 20: اشتباه محرز بیرانوند روی پرتاب اوت پیکانی ها می توانست دروازه پرسپولیس را با خطر جدی مواجه کند که با خوش شانسی گلر پرسپولیس توپ با اختلاف کم به بیرون رفت.

دقیقه 26: فرار وحید امیری به درون شش قدم و ارسال پاس زمینی او برای طارمی، با ضربه این بازیکن و تکل امیرحسین صادقی راهی به دروازه نیافت. طارمی روی ضربه برگشت نیز اینبار از زاویه بسته اقدام به باز کردن دروازه پیکان کرد که اینبار هم صادقی با سینه مانع باز شدن دروازه تیمش شد.

دقیقه 37: در حالی که بازیکنان دو تیم به گمان خطا روی صادق محرمی ایستاده بودند، داور بازی با آوانتاژی به موقع به سروش رفیعی اجازه پیش روی داد که در نهایت پاس او به امیری و ارسال این بازیکن برای علیپور راهی به دروازه نیافت.

دقیقه 40: ضربه از پشت محوطه جریمه گادوین منشا با قدرت و البته دقت کم از فضای بالای دروازه بیرانوند عبور کرد.

دقیقه 43: ارسال ضربه ایستگاهی برای گادوین منشا با کنترل توپ و ضربه او همراه شد که توپ با برخورد به مدافع پرسپولیس و در ادامه دست او با اعتقاد پیکانی ها یک ضربه پنالتی بود که سیدمهدی به عنوان داور این بازی با قاطعیت دستور ادامه بازی داد.

دقیقه 51: ارسال ضربه ایستگاهی از مسلمان با ضربه سر ناقص علیپور که دروازه را اشتباه گرفته بود راهی به چارچوب نیافت.

دقیقه 70: ارسال از وحید امیری با دفع رحمان احمدی همراه شد و در حالی که سروش به قصد شوتزنی توپ را کنترل کرده بود، ضربه اش به مدافع پیکان برخورد کرد و بازگشت داده شد.

دقیقه 75: ارسال از سمت چپ پرسپولیس توسط علی حمودی با ضربه تک ضرب گادوین منشا همراه شد که این ضربه راهی به چارچوب نیافت.

دقیقه 77: فرار 50 متری وحید امیری روی ضدحمله دو به تک برای پرسپولیس در نهایت با پاس درون محوطه جریمه برای طارمی همراه شد که پاس کوتاه مهاجم پرسپولیس برای کامیابی نیا با ضربه این هافبک دفاعی پیش تاخته با برخورد به تیرک دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 80: مهدی طارمی پا به توپ از میانه میدان قصد دروازه پیکان روی ضد حمله را داشت که سیاوش یزدانی او را متوقف کرد و در ادامه در اعتراض به تصمیم داور برای دریافت کارت زرد توپ را به میان تماشاگران شوت کرد.نکات بازی:


* دیدار رفت دو تیم با تساوی بدون گل خاتمه یافت تا مجید جلالی همچنان موفق به شکست ناپذیری برابر برانکو ایوانکوویچ شود.

* گادوین منشا و مهدی طارمی؛ تقابل آقای گل‌های فعلی لیگ برتر را در این دیدار رقم خواهند زد و باید دید مدافعان کدام تیم عملکرد بهتری برای متوقف کردن حریف خواهند داشت.

* فرشاد احمدزاده در این دیدار به دلیل مصدومیت غایب است و در سمت مقابل نیز مرتضی آقاخان به دلیل مصدومیت قادر به همراهی پیکان نیست.

* پرسپولیس در آخرین دیدار خود در استادیوم آزادی در 18 اسفند مقابل استقلال خوزستان با گل مهدی طارمی به برتری رسیده است.

* بازیکنان پرسپولیس ساعت 17:10 دقیقه وارد استادیوم شدند و این در حالی بود که برخی هواداران با حضور در تونل منتهی به رختکن موفق شدند با آنها عکس یادگاری بگیرند.

* بازیکنان پیکان لحظاتی بعد از پرسپولیسی ها وارد استادیوم شدند و بلافاصله وارد رختکن تیم میهمان شدند.

* بازیکنان پیکان با حضور در استادیوم با گرمکن وارد چمن شدند و لحظاتی به بررسی شرایط بازی پرداختند. این در حالی بود که هواداران پرسپولیس که در ساعت 17:30 دقیقه تعداد آنها به کمتر از 6هزار نفر می رسید با شعارهای خود قصد تضعیف روحیه پیکانی ها داشتند.

* داوران بازی ساعت 17:55 با حضور در چمن به گرم کردن خود در میانه زمین و در خط عرضی زمین پرداختند.

* علیرضا بیرانوند و دیگر دروازه بانان پرسپولیس اولین نفری بودند که از جمع پرسپولیس وارد چمن شدند و به شدت مورد استقبال هواداران خود قرار گرفتند. بیرانوند زیر نظر پانادیچ به گرم کردن خود پرداخت.

* دقیقه 24 هواداران پرسپولیس یاد و خاطره هادی نوروزی، کاپیتان فقید خود را زنده نگه داشتند و به تشویق این بازیکن پرداختند.

* علی اکبر طاهری و حمیدرضا گرشاسبی، دو عضو هیات مدیره به همراه ترکاشوند، معاون مالی این باشگاه در جایگاه ویژه حاضر شده اند.


ترکیب پرسپولیس برابر پیکان مشخص شد


برانکو ایوانکوویچ 11 بازیکن اصلی تیمش برای تقابل با شاگردان مجید جلالی را انتخاب کرد.


به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس که با اختلاف 9 امتیازی نسبت به جدی ترین رقیب خود برای قهرمانی در صدر جدول حضور دارد از ساعت 18:50 دقیقه امروز در استادیوم آزادی به مصاف پیکان خواهد رفت.

برانکو ایوانکوویچ که روز گذشته در جنجالی ترین تصمیم خود رامین رضاییان را از لیست نفرات تیمش برای ادامه مسابقات خط زد، امروز در حالی به مصاف پیکان خواهد رفت که فرشاد احمدزاده را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.

سرمربی کروات سرخپوشان در بازی امروز علیرضا بیرانوند را در درون دروازه تیمش قرار داده و امیدوار است شماره یک تیم ملی عملکرد خود در بسته نگه داشتن دروازه را اینبار در ترکیب پرسپولیس تکرار کند.

خط دفاعی پرسپولیس نیز با حضور سیدجلال حسینی به عنوان کاپیتان در کنار محمد انصاری، صادق محرمی و محسن ربیع خواه شکل گرفته است.

در خط میانی کمال کامیابی نیا به عنوان هافبک دفاعی سرخپوشان در کنار محسن مسلمان، وحید امیری و سروش رفیعی حضور دارند و مهدی طارمی و علی علیپور  نیز زوج خط حمله پرسپولیس را تشکیل داده اند.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، صادق محرمی، محسن ربیع خواه، محمد انصاری، سروش رفیعی، محسن مسلمان، کمال کامیابی نیا، وحید امیری، علی علیپور و مهدی طارمی.


ترکیب پیکان مقابل پرسپولیس مشخص شد


مجید جلالی سرمربی تیم پیکان فهرست نفرات خود برای دیدار مقابل پرسپولیس را اعلام کرد.


به گزارش "ورزش سه"، تیم پرسپولیس از ساعت 18:45 دقیقه در ورزشگاه آزادی میزبانی تیم پیکان را بر عهده خواهد داشت.

بر این اساس مجید جلالی فهرست نفرات خود برای مصاف با سرخپوشان را به شرح زیر اعلام کرد: احمدی، یزدانی، صادقی، شیری، قاسمی، امیرحسین کریمی، بارانی، عاشوری، ابراهیمی، نعمتی و گادوین منشا.

تنها تغییر مجید جلالی در این دیدار، استفاده از آرمان قاسمی به جای ابوالفضل ابراهیمی است که قدرت دوندگی بالاتری برای پیکانی ها ایجاد خواهد کرد.


پیش بازی پرسپولیس و پیکان


پرسپولیس و پیکان امروز در هفته بیست و ششم به مصاف هم می روند.

به گزارش طرفداری، تیم های پرسپولیس تهران و پیکان تهران فردا در هفته بیست و ششم لیگ خلیج فارس به مصاف هم خواهند رفت.

پرسپولیس تهران - پیکان تهران

چهارشنبه 16 فروردین ماه 1396 ؛ ساعت 18:50

ورزشگاه آزادی تهران

تیم داوری: سید مهدی سید علی-سجاد طوری-حسن ظهیری-کوپال ناظمی-ناظر:محمد علی فروغی

پرسپولیس پس از پیروزی در هفته بیستم مقابل تراکتورسازی تبریز، فاصله بسیار خوبی را با رقبا ایجاد کرد و همچنین رکورد های خوبی را به نام خود ثبت کرد. سرانجام آن ها در هفته بیست و یکم مقابل استقلال با نتیجه 3 بر 2 شکست خوردند تا فاصله امتیاز با رقیب کم شود و هم رکورد های خود را از دست دهند..


پس از این دیدار همه فکر می کردند پرسپولیس وارد بحران شود اما شاگردان برانکو با پیروزی در 3 بازی پیاپی، خود را از رقبا جدا کردند و از تراکتورسازی تبریز 10 امتیاز فاصله گرفت تا گام بلندی برای قهرمانی بردارد. پرسپولیسی ها در هفته گذشته در صورتی که می توانستند صنعت نفت آبادان را شکست دهند، احتمال اینکه در همین هفته با پیروزی مقابل پیکان قهرمان لیگ شانزدهم شوند زیاد بود، اما این اتفاق رخ نداد و با نتیجه 1 بر 0 مقابل نماینده آبادان شکست خوردند.


شاگردان برانکو با 17 برد، 5 تساوی و 3 باخت توانسته اند 56 امتیاز کسب کنند. آن ها در حالی در ورزشگاه آزادی به مصاف پیکان می روند که در لیگ شانزدهم فقط یک شکست در این ورزشگاه داشته اند که آمار بسیار خوبی است.  بازی رفت این دو تیم با تساوی بدون گل پایان یافته بود.


سرخپوشان اخیرا حواشی زیادی اطراف خود داشتند که مهمترین آن اخراج کامل رامین رضاییان از پرسپولیس توسط برانکو بود. مهدی طارمی با 13 گل و وحید امیری با 6 گل برترین گلزنان پرسپولیس هستند. همچنین محسن مسلمان با 7 پاس گل و سروش رفیعی با 5 پاس گل بهترین پاسور های سرخپوشان هستند و در تعقیب ایمان مبعلی هستند که 8 پاس گل داده است. فرشاد احمدزاده، هافبک باتکنیک پرسپولیس به دلیل مصدومیت این بازی را از دست داد.

پیکان تهران که امسال دوباره به لیگ بازگشت نتایج خوبی تاکنون کسب کرده و در نیمه ی بالای جدول قرار دارد. مجید جلالی نتایج خوبی با تیمش کسب کرده که باعث رضایت مسئولان این تیم بوده است. شاگردان جلالی با 9 برد، 8 تساوی و 8 باخت توانسته اند 35 امتیاز کسب کنند و در رده ششم جدول رده بندی قرار گیرند.


آن ها با ذوب آهن و سپاهان رده چهارم و پنجمی هم امتیاز هستند که باعث می شود شانس کسب سهمیه داشته باشند. پیکانی ها در صورتی که در لیگ چهارم شوند، با قهرمانی تراکتورسازی در جام حذفی می توانند راهی لیگ قهرمانان آسیا شوند.


پیکان پس از 2 شکست پیاپی هفته گذشته موفق شد ماشین سازی تبریز انتهای جدولی را با نتیجه 3 بر 1 شکست دهند. جلالی در این دیدار مرتضی آقاخان را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد. گادوین منشا، مهاجم اهل نیجریه پیکان 12 گله است و تقابل جالبی فردا با طارمی خواهد داشت.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3، طرفداری

  • Admin