نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه مسابقه حسن یزدانی در المپیک 2016، نتیجه بازی کشتی حسن یزدانی در المپیک 2016، فیلم مسابقه حسن یزدانی در المپیک 2016، دانلود فیلم کامل مسابقه کشتی حسن یزدانی در المپیک 2016، زمان بازی کشتی حسن یزدانی در المپیک 2016 ریو 29 مرداد 95، ساعت کشتی حسن یزدانی المپیک 2016 ریو+فیلم مسابقه و نتیجه، ساعت کشتی حسن یزدانی در المپیک 2016 ریو | فیلم و نتیجه مسابقه، نتیجه مسابقه کشتی حسن یزدانی المپیک 2016 ریو+فیلم، نتیجه بازیهای کشتی حسن یزدانی در المپیک 2016


نتیجه مسابقات کشتی حسن یزدانی در المپیک 2016 | فیلم کامل مسابقه

کسب مدال طلا کشتی حسن یزدانی در المپیک 2016

------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم کامل مسابقه حسن یزدانی در المپیک 2016
دانلود فیلم پیروزی فوق العاده حسن یزدانی مقابل حریف هائیتی
دانلود فیلم پیروزی فوق العاده حسن یزدانی مقابل حریف ترکیه‌ای
دانلود فیلم پیروزی دلاورانه حسن یزدانی مقابل حریف قزاقزستانی
دانلود فیلم مسابقه فینال حسن یزدانی در المپیک 2016 ریو
------------------------------------------------------------------

دانلود حواشی کامل مسابقه حسن یزدانی در المپیک 2016
دانلود فیلم شکست شگفت انگیز باروس مقابل حریف روسی

دانلود فیلم سجده شکر حسن یزدانی پس از کسب مدال طلا
دانلود فیلم عروسک امضا شده حسن یزدانی برای هواداران در ریو
دانلود فیلم حسن یزدانی؛ مدعی جدی مدال طلای کشتی آزاد ریو

دانلود فیلم اشک شوق مادر حسن یزدانی بعد از پیروزی‌ مقتدرانه

دانلود فیلم مصاحبه حسن یزدانی پس از کسب مدال طلا در المپیک
دانلود فیلم جشن و پایکوبی مردم جویبار پس از قهرمانی حسن یزدانی
دانلود فیلم تبریک رضا لایق به مردم ایران بعد از قهرمانی یزدانی در المپیک
دانلود فیلم مراسم اهدای مدال طلای حسن یزدانی در المپیک 2016
------------------------------------------------------------------


صید طلا از دریای خون !

حسن یزدانی ستاره جوان ایران در کشتی وزن ۷۴کیلوگرم با پیروزی مقابل حریف روس، به مدال طلا رسید.


به گزارش "ورزش سه"، این هفتمین مدال و سومین طلا برای ایران در المپیک ریو بود که با نمایشی درخشان به دست آمد.

 

یزدانی که 6 امتیاز ار حریف خود عقب بود با زیرگیری های بی نقص در وقت دوم ، انور گودیوف قدرتمند را زمین گیر کرد و با نتیجه 6-6 مسابقه را برد و طلای المپیک را به شایستگی گرفت.

 

حریف یزدانی که در ابتدای مسابقه مصدوم شده بود بارها کشتی را قطع کرد که این مسئله با اعتراض شدید کادر فنی توام شد اما با وجود همه مشکلات ، گودیف در تشک باقی ماند  و در حالیکه فکر می کرد قهرمان می شود ، مغلوب یزدانی شد که در ثانیه های آخر او را خاک کرد و با فریادی قهرمانی اش را به همه اعلام کرد .


یزدانی امید بزرگ طلا (عکس)

حسن بزدانی با قدرت بعد از برتری برابر حریفان اهل هاییتی،ترکیه وقزاقستان،باقدرت به فینال رسید.


به گزارش "ورزش سه"، یزدانی پسر عموی یزدانی دیگری ست!رضا یزدانی که او هم 2 طلای جهانی دارد وکاپیتان تیم ملی کشتی ماست.


بی تردید پر امید ترین کشتی گیر ما در این دوره از مسابقات ،همین حسن یزدانی ما بوده است،یزدانی پارسال هم به فینال مسابقات جهانی رفت وبه حریف روس خود 10-3 باخت اما حالا میخواهد برابر مردی برنده شود که در واقع یک وزن بالاتر از او بوده است،یعنی یزدانی پارسال در 70 کیلو مدال نقره گرفته اما امسال برابر مردی به اسم گدیوف قرار خواهد گرفت که پارسال در نیمه نهایی برابر جوردن باروس 4-3 مغلوب شده وامسال برابر باروس برنده شد.

 


حسن یزدانی در صورت کسب مدال طلا،طلسم بی مدال بودن ایران را خواهد شکست آن هم بعد از 16 سال بعد از مدال طلایی که کشورمان در 2000 سیدنی توسط علیرضا دبیر گرفته بود.

 

کشتی‌گیر روس حریف حسن یزدانی شد

انور گدیوف با جبران امتیازات از دست رفته به فینال وزن 74 کیلو رسید تا حریف حسن یزدانی باشد.


به گزارش "ورزش‌سه"،  گدیوف که 4 امتیاز از حریف آذربایجانی خود عقب افتاده بود در وقت دوم با یک فن برق‌آسا 4 امتیاز از او گرفت و با یک امتیاز دیگر در کشتی را بست و موفق شد خود را به فینال وزن 74 کیلو برساند.


او که در کشتی قبل مقابل باروز انرژی زیادی از دست داده بود در دیدار با حریف نیمه نهایی کمی متزلزل بود اما هوشمندی او آشنایی‌اش به کشتی می‌تواند برای حسن یزدانی ما خطرناک باشد. یزدانی در صورت پیروزی مقابل گدیوف می‌تواند سومین طلای کاروان ایران را به دست بیاورد.


حسن یزدانی؛ شکست ناپذیر و بی نقص

آزادکار 74 کیلوگرم ایران در دومین دیدار المپیکی اش هم موفق شد سونر دمیتراش ترکیه ای را 7 بر صفر شکست دهد.


به گزارش "ورزش سه"، بعد از برد 10 بر صفر کمتر از یک دقیقه و نیم حسن یزدانی در دومین مبارزه وزن 74 کیلوگرم رو در روی سونر دمیتراش از ترکیه قرار گرفت. قبل از این پیکار جردن باروز آمریکایی، امیدو اول طلای این وزن مقابل گدیوف روس شکت خورد تا این مبارزه مهم تر از قبل برای دو کشتی گیر شود چرا که حالا این عجوبه آمریکایی رقیب این دو نخواهد بود.


به محض شروع مبارزه یک زیرگیری، خاک حسن را 2 بر صفر پیش افتاد. سونر دمیتراش قصد داشت امتیازات عقب افتاده را جبران کند که یک بار دیگر به خاک یزدانی رفت و از تشک خارج شد تا زمان اول 5 بر صفر به سود آزادکار ایرانی به پایان برسد.


او زمان دوم را به مدیریت نتیجه پرداخت اما یک زیرگیری فوق العاده سریع و غافل گیر کننده هفتمین امتیاز را هم به دست آورد تا با دیدار فینال تنها یک مبارزه فاصله داشته باشد.


وعده دیدار یزدانی و باروز در فینال

آزادکار کشتی ایران بر اساس قرعه کشی انجام شده تا دیدار فینال رو در روی جردن باروز آمریکایی، ستاره وزن ٧٤ کیلوگرم قرار نخواهد گرفت.


به گزارش "ورزش سه"، زمان مبارزه و حریف حسن یزدانی در کشتی آزاد المپیک مشخص شد.


به گزارش "ورزش سه" این جوان تمام مولفه های لازم برای جاودانگی را دارد و این میدان بزرگ را به آسانی از دست نخواهد داد. حسن که سال قبل در لاس وگاس نقره گرفت ، حالا و در دومین میدان بزرگ خود در رده سنی بزرگسالان نباید فرصت را به سادگی از دست بدهد.


حسن یزدانی؛ ستاره ای متولد می شود

آیا حسن یزدانی گام در راه بزرگان کشتی جهان خواهد گذاشت؟


ترسی که این جوان در دل رقبا انداخته، برگ برنده او در تشک های ریو است. حسن که از 70 کیلوگرم به 74 آمده و در وزنی که 20 کشتی گیر حضور دارند در دور اول استراحت خواهد کرد و در دور دوم به مصاف کاستلی از هائیتی می رود. حریف هر چند کم نام و نشان است اما دست کم گرفتن حریفان خطای بزرگی است و یزدانی قطعا داستان قهرمانان بزرگی را خوانده است که با غفلت و کوچک انگاشتن حریفان از مدالهای ارزشمند محروم شده اند.


در هر حال پس از پیروزی احتمالی در دور سوم یزدانی باید با برنده آنوربات پروجاو از مغولستان و سنور دمیرتاش از ترکیه کشتی بگیرد. پروجاو مغول سال قبل در فینال قهرمانی جهان کشتی را به جردن باروز واگذار کرد، آنهم با نتیجه 10 بر 0 که نشان از اقتدار کشتی گیر امریکایی دارد. به هر حال نائب قهرمان جهان است و خطرناک. سال 2014 هم در قزاقستان با شکست مقابل رضا افضلی نائب قهرمان آسیا شده.


اما قهرمان ترک. سنور دمیر تاش که در رقابتهای قهرمانی اروپا در لتونی عنوان قهرمانی را به دست آورد و در فینال آن مسابقات جبرئیل حسن اف آذربایجانی را از پیش رو برداشت، در بازیهای اروپایی باکو هم با شکست مقابل گدویف روس نائب قهرمان شد و سال 2014 هم در فنلاند برنز اروپا را گرفت، بدون شک از مدعیان جدی این وزن است.


البته در گروه یزدانی لیوان لوپز از کوبا، دارنده مدال برنز المپیک و نقره و برنز جهان از کوبا هم حضور دارد. در سمت مقابل جردن باروز، قهرمان نامدار جهان و المپیک، انور گدیف روس، نفر سوم جهان در لاس وگاس که در دیدار رده بندی سال گذشته علیرضا قاسمی را برد ، قهرمان سال 2014 اروپا، قهرمان بازیهای اروپایی باکو، جبرئیل حسن اف از جمهوری آذربایجان، دارنده 2 مدال برنز جهان و بکزاد عبدالرحمان اف دارنده مدال برنز جهان از ازبکستان قرار دارند و انشاا... یزدانی در دیدار فینال انتظار یکی از آنها را خواهد کشید.


نماینده وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی آزاد ایران در دور نخست با قرعه استراحت مواجه شد. یزدانی آزادکار وزن ٧٤ کیلوگرم کشورمان که در دور نخست با قرعه استراحت مواجه شده است، از ساعت ١٨:٢۵ فردا جمعه باید برابر کاستلی آسانگ از هایتی قرار گیرد.


انتهای پیام/

نتیجه مسابقات کشتی حسن یزدانی در المپیک 2016 | فیلم کامل مسابقه

منبع: ورزش 3

برچسب ها: ساعت مسابقه کشتی حسن یزدانی در المپیک 2016 | نتیجه و فیلم بازی، زمان | ساعت | نتیجه | کشتی حسن یزدانی | المپیک 2016 | فیلم |، ساعت کشتی حسن یزدانی در المپیک 2016 ریو | فیلم و نتیجه، حریف امریکایی حسن یزدانی در المپیک 2016، المپیک ریو 2016؛ حسن یزدانی و مدعیان وزن 74 کیلوگرم کشتی آزاد، زمان مسابقات کشتی آزاد در المپیک، ساعت ( زمان و تاریخ ) مسابقه کشتی حسن یزدانی المپیک 2016 ریو، نتیجه بازیهای کشتی حسن یزدانی در المپیک 2016 | فیلم کامل مسابقه، نتیجه مسابقه کشتی حسن یزدانی المپیک 2016 ریو 29 مرداد 95

  • Admin