نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه مسابقه کشتی رضا یزدانی در المپیک 2016، فیلم مسابقه کشتی رضا یزدانی در المپیک 2016، دانلود فیلم کامل مسابقه کشتی رضا یزدانی در المپیک 2016 ریو، نتیجه مسابقه کشتی رضا یزدانی المپیک 2016 ریو 31 مرداد 95، برنامه کشتی آزاد رضا یزدانی و میثم نصیری در المپیک 2016 ریو یکشنبه 31 مرداد 95، نتیجه مسابقه کشتی رضا یزدانی در المپیک 2016 ریو+فیلم، ساعت کشتی رضا یزدانی و میثم نصیری در المپیک 2016 | نتیجه و فیلم، ساعت کشتی رضا یزدانی در المپیک 2016 ریو | نتیجه و فیلم مسابقه، کشتی المپیک 2016


حذف رضا یزدانی در کشتی المپیک 2016

--------------------------------------------------------------

برنامه کامل و نتایج و فیلم مسابقات کشتی آزاد المپیک 2016

--------------------------------------------------------------
دانلود فیلم کامل مسابقه رضا یزدانی در المپیک 2016

دانلود حواشی کامل مسابقه رضا یزدانی در المپیک 2016

دانلود فیلم صحبتهای رضا یزدانی پیرامون وضعیت آزادکاران المپیکی

--------------------------------------------------------------


ضربه فنی در 23 ثانیه؛

وداع باور نکردنی رضا یزدانی با ریو

کشتی گیر وزن 97 کیلوگرم ایران به محض شروع مبارزه با ابراگیموف ازبک به پل رفت و در 23 ثانیه ضربه فنی شد.


به گزارش "ورزش سه"، رضا یزدانی در دومین دیدار خود مقابل ماگومد ابراگیموف ازبک به روی تشک رفت.


رضا یزدانی در اولین مبارزه شانس مجدد با امتیازات 5 بر 2 باران رادوسلاو لهستانی را شکست داد و این دومین پیکار او در راه رسیدن به مدال برنز خواهد بود.


اما ماگومد ابراگیموف با شکست 12 بر 3 مقابل ختاگ گازیموف به جدول بازنده ها راه پیدا کرد و برنده این دیدار شانس کسب مدال نقره را در مبارزه بعدی خواهد داشت.


بی تابی رضا یزدانی برای برنز المپیک

رضا یزدانی با اولین پیروزی خود در شانس مجدد کسب مدال برنز با امتیاز 5 بر 2 پیروزی شد و دیدار ابراگیموف ازبکستانی رسید.


به گزارش "ورزش سه"، رضا یزدانی کشتی گیر آزاد ایران در اولین دیدار شانس مجدد برای کسب مدال برنز وزن 97 کیلوگرم رو در روی باران رادوسلاو از لهستان قرار گرفت. او که با حرف و حدیث راهی دیدار فینال نشد بسیار آماده نشان داده بود تا جایی که همان ختاگ گازیموف فینالیست هم نتوانست با اجرای فن از او امتیاز بگیرد.


فنون متنوع کشتی آزاد بودند که یک به یک روی رادوسلاو پیاده می شد تا اینکه در پایان رضا یزدانی با امتیاز 5 بر 2 برنده دیدار بود تا در دیدار بعدی رو در روی ماگومد ابراگیموف (ازبکستان) قرار بگیرد.


رقبای یزدانی برای اولین مدال المپیکی

آزادکار وزن 97 کیلوگرم ایران با حضور در شانس مجدد یک بار دیگر برای برنز خواهد جنگید.


به گزارش "ورزش سه"، ختاگ گازیموف فینالیست شد تا رضا یزدانی به جدول شانس مجدد برای کسب مدال برنز راه پیدا کند. این کشتی‌گیر که در دو مبارزه بعدی‌اش با امتیازات عالی رقبا را شکست داده بود اما با داوری پرحرف و حدیث 2 بر یک کشتی‌گیر ایرانی را شکست داده بود این یعنی اگر یزدانی هم به دور بعدی صعود می‌کرد شانس حضور در فینال را داشت.


حالا رضا از ساعت 20:23 کار خود را در شانس مجدد آغاز خواهد کرد و در اولین دیدار مقابل رادوسلاو باران از لهستان به روی تشک می رود. در صورت پیروزی، ماگومد ابراگیموف (ازبکستان) و والری آندریتسف (اوکراین) رقبای بعدی او برای اولین مدال المپیکی او خواهد بود.


شکست تلخ رضا یزدانی با رای داوران

رضا یزدانی دو دومین دیدار خود با نتیجه 2 بر یک مقابل گازیموف آذربایجانی شکست خورد تا در انتظار فینالیست شدن او و تلاش برای مدال برنز باشد.


به گزارش "ورزش سه"، رضا یزدانی کشتی گیر آزاد وزن 97 کیلوگرم ایران در دومین دیدار خود رو در روی ختاگ گازیموف قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک از آذربایجان قرار گرفت. رضا در اولین حضور خود روی تشک موفق شد با نتیجه 10 بر صفر ابرهیم بلوکباشی از ترکیه را شکست دهد تا شروع امیدوار کننده ای داشته باشد و برای مبارزه با گازیموف شانس داشته باشد.


زمان اول با اخطار دوار برای دو کشتی گیر برای کم کاری همراه بود اما اخطار 30 ثانیه به یزدانی داده شد تا نتیجه یک بر صفر به سود گازیموف شود. در ثانیه های آخر زمان اول رضا یزدانی زیر حریف را گرفت و گازیموف را به خاک برد اما داوران به بهانه پایان اجرای فن بعد از پایان زمان مبارزه 2 امتیاز او را ندادند.

 


اعتراضات پی در پی رسول خادم و مربیان ایرانی جواب نداد تا زمان دوم 2 بر صفر به سود گازیموف آغاز شد. کم کاری کشتی گیر آذربایجانی یک امتیاز از اخطار را برای رضا یزدانی همراه داشت تا اختلاف به حداقل برسد.


آغاز رؤیایی برای پلنگ جویبار

رضا یزدانی چنان برابر ابراهیم بلوک باشی با قدرت برنده شد که انگار با کشتی گیری از مصر یا  نپال کشتی گرفته است.


به گزارش "ورزش سه"، کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد که همه نگران آسیب پایش بودند، در روزهای المپیک بی سر و صدا خود را آماده کرد و بالاخره برابر ابراهیم بلوک باشی با امتیاز عالی برنده شد، او در دور دوم به مصاف برنده ختاک کازیموف قهرمان آذربایجانی کشتی دنیا   خواهد رفت.


رضا یزدانی با امتیاز عالی چنان بلوک باشی را برد که قبل از این اگر برابر ایرانی‌ها هم مغلوب بوده با امتیازهای بسیار نزدیک بوده است. بلوک باشی در جام جهانی کشتی آزاد برابر محمدحسین محمدیان 4-4 و به علت اخطارهای بیشتر باخته است.

 

بلوک باشی در سال 2012 نیز به عباس طحان 12-2 شکست خورده بود.


نتایج کامل مسابقات رضا یزدانی در المپیک 2016 ریو:


نتیجه کشتی رضا یزدانی دور مقدماتی :  پیروزی 10 بر 0 مقابل حریف ترک

نتیجه کشتی رضا یزدانی شانس مجدد: شکست با ضربه فنی


دانلود فیلم کامل مسابقات کشتی رضا یزدانی در المپیک 2016 ریو:

دانلود فیلم کشتی رضا یزدانی مقابل بلوکباشی از ترکیه در المپبک 2016 ریو

رضا یزدانی: آمده ام بجنگم

نماینده وزن 97 کیلوگرم کشتی آزاد ایران در المپیک 2016 ریو روز پنجشنبه گفت: شرایط خوبی دارم و به المپیک آمده ام تا بجنگم.


به گزارش "ورزش سه" از ایرنا، رضا یزدانی گفت: وضعیت پای مصدومم بهتر شده است و شرایط مطلوبی دارم. وی افزود: از زمان حضور در دهکده بازی های المپیک چند تمرین سبک را پشت سر گذاشتم و در حال کنترل وزن هستم.

 

آزادکار المپیکی ایران گفت: از حریفانم شناخت کافی دارم و بارها با آنها کشتی گرفته ام. از مردم می خواهم دعایمان کنند تا بتوانیم با دست پر به کشور برگردیم.


یزدانی: پیش‌بینی نتایج کشتی آزاد عاقلانه نیست

آزادکار المپیکی ایران گفت: باید در روز مسابقه حتماً بانداژ داشته باشم و مصدومیتم را مدیریت کنم که تشدید نشود.


به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، رضا یزدانی، در خصوص آخرین وضعیت خود اظهار داشت: بعد از مسیر طولانی که داشتیم و خسته شده‌ بودیم، خوشبختانه در چند روز اخیر شرایط خواب‌مان فراهم شد و خستگی‌مان از بدن‌ها بیرون رفت، ضمن این که چند جلسه نیز تمرین برگزار کرده‌ایم. ان‌شاءالله در چند روز باقیمانده با استراحت مناسب و تمرین خوب بتوانم در روز مسابقه عملکرد خوبی داشته باشم.

 

وی با اشاره به نتایج فرنگی‌کاران ایران در المپیک و در پاسخ به این پرسش که ملی‌پوشان آزاد چه نتایجی خواهند گرفت، گفت: همان‌طور که کشتی فرنگی به نتیجه رسید که حتی کارشناسان هم پیش‌بینی آن را نکرده بودند و همه فکر می‌کردند مدال‌های بیشتر در این رشته کسب خواهد شد، این مسئله برای کشتی آزاد نیز ممکن است رقم بخورد. کشتی ورزش بی‌رکوردی است و عوامل مختلف دست به دست هم داد تا فقط دو برنز در فرنگی کسب شود. 

 

آزادکار المپیکی ایران ادامه داد: برهمین اساس ممکن است ما هم در روز خوب‌مان باشیم و بهترین نتیجه را بگیریم و در طرف مقابل عکس این موضوع وجود داشته باشد. به‌هر حال امیدواریم اتفاقات خوبی رقم بخورد.

 

«اگر بخواهم نتیجه‌ای را پیش‌بینی کنم یا حدس بزنم عاقلانه نیست»، یزدانی با بیان این جمله عنوان کرد: می‌توانم بگویم که تمرینات خوبی داشته‌ایم و ان‌شاءالله روز مسابقه برای آزادکاران بهترین روزشان باشد و بتوانند با تمام وجود بجنگند.

 

وی درباره شرایط مصدومیتش تصریح کرد: آسیب‌دیدگی بدی از ناحیه آشیل داشتم. باید در روز مسابقه حتماً بانداژ داشته باشم و مصدومیتم را مدیریت کنم که تشدید نشود. 

 

آزادکار المپیکی ایران در پایان در پاسخ به این پرسش که قرعه‌کشی چه تأثیری می‌تواند در المپیک داشته باشد، گفت: قطعاً قرعه در روند مسابقه تأثیرگذار است. من در دو المپیک قبلی بدترین قرعه مواجه شدم البته این بار زیاد به قرعه فکر نمی‌کنم و تمرکزم روی رقبا و حریفان است. ان‌شاءالله با هر کدام که مواجه شوم بتوانم برنامه‌هایم را پیاده کنم و با بهترین نتیجه از تشک خارج شوم.


رضا یزدانی: امیدوارم کشتی آزاد جبران کند

ملی‌پوش وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد در بازی‌های المپیک گفت: امیدوارم که کشتی آزاد بتواند جبران کند.


به گزارش "ورزش سه" از فارس، رضا یزدانی آزادکار کشورمان درباره حضورش در سومین المپیک دوران ورزشی‌اش گفت: فشار بالاست، اما تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم. خدا را شکر می‌کنم که شرایط خوب است.

 

وی با اشاره به اینکه شناخت کاملی از حریفانش دارد، اظهار داشت: بیشتر حریفانم را دیده‌ام و شناخت کافی از آنها دارم. امیدوارم روز مسابقه روزمان باشد، برنامه‌ها را به درستی پیاده کنیم و نتایج خوبی هم بگیریم.

 

یزدانی در پاسخ به سوال دیگر فارس مبنی براینکه با نتیجه نگرفتن کشتی فرنگی انتظارات از تیم آزاد بیشتر شده تصریح کرد: بچه‌ها وظیفه خود را می‌دانند. فرنگی‌کاران هم تک تک کار خود را انجام داده‌اند، اما گاهی اوقات ممکن است شرایط طوری دیگر رقم بخورد.

 

دارنده مدال‌های طلا و برنز جهان تصریح کرد: این تیم با همین نفرات در لندن 3 طلا گرفت، اما در این دوره شرایط دست به دست هم نداد. امیدوارم که کشتی آزاد بتواند جبران کند.


یزدانی: اتفاقات خوبی در راه است

کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد ایران در آستانه اعزام به المپیک ۲۰۱۶ ریو گفت: وضعیت ملی پوشان به گونه ای است که همه آنها شانس کسب مدال را دارند.


به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، رضا یزدانی  با بیان اینکه به آمادگی لازم برای حضور در المپیک دست یافته است، اظهار کرد: یکی از دلایل سرعت بهبودی من بعد از آن مصدومیت جدی، استارت فوری و به موقع اقدامات درمانی و همچنین زحمات پزشکان و کادر فنی تیم ملی بود که همواره حامی من بودند. خوشبختانه تمرینات جدی کشتی را هم بسیار زودتر از پیش بینی ها آغاز کردم و روند خوبی را تا رسیدن به دوبنده تیم ملی داشتم.

 

وی تصریح کرد: بعد از کمک و همراهی اعضای کادر فنی تیم ملی که در تمامی لحظات حضورم در خانه کشتی و روند درمانی در کنارم بودند و مرا تنها نگذاشتند توانستم نظر مربیان را برای حضور در المپیک جلب کنم. حالا نوبت من است که بتوانم با کسب یک نتیجه خوب و قابل قبول، حاصل تلاش خود را ببینم و اعتماد کادر فنی را پاسخ دهم.

 

آزادکار وزن ۹۷ کیلوگرم تیم کشتی ایران در المپیک ریو در خصوص پیش بینی نتایج ملی پوشان گفت: پیش بینی در کشتی غیر ممکن است و هیچگاه نمی توان نسبت به برد یا باخت کسی بطور دقیق نظر داد، اما با توجه به وضعیت مطلوب روحی و جسمی آزادکاران، تمامی نفرات شانس کسب مدال هستند. آنچه مسلم است مردان المپیکی کشتی ایران به عنوان مدعیان اصلی اوزان خود می توانند نتایج خوبی را رقم بزنند و باید منتظر اتفاقات خوبی در ریو باشیم.

 

یزدانی در پایان خاطرنشان کرد: سومین المپیک خودم را تجربه می کنم و تمام فکر و ذهنم این است که با دستی پر از این میدان بزرگ خارج شوم. من هنوز درگیر اتفاق تلخ المپیک لندن هستم و هنوز معتقدم المپیک یک مدال به من بدهکار است.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: نتیجه کشتی فینال حسن یزدانی در المپیک 2016 | فیلم کامل بازی، نتیجه مسابقات کشتی رضا یزدانی در المپیک 2016 | فیلم کامل بازیها، نتیجه مسابقه کشتی رضا یزدانی در المپیک 2016 ریو+فیلم
  • Admin