نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه مسابقه کشتی کمیل قاسمی در المپیک 2016، فیلم مسابقه کشتی کمیل قاسمی در المپیک 2016، دانلود فیلم کامل مسابقه کشتی کمیل قاسمی  در المپیک 2016 ریو، نتیجه مسابقه کشتی کمیل قاسمی المپیک 2016 ریو 30 مرداد 95، ساعت کشتی کمیل قاسمی المپیک 2016 ریو+فیلم مسابقه و نتیجه، کمیل قاسمی، ساعت کشتی کمیل قاسمی در المپیک ریو 2016 + نتیجه و فیلم مسابقات، نتیجه و دانلود فیلم کشتی کمیل قاسمی شنبه 30 سی مرداد 1395 المپیک، زمان مسابقه کشتی کریمی و قاسمی در المپیک


نتیجه مسابقات کشتی کمیل قاسمی در المپیک 2016 | فیلم کامل بازیها

شکست در مسابقه فینال و کسب مدال نقره کمیل قاسمی

--------------------------------------------------------------
دانلود فیلم کامل مسابقه کمیل قاسمی در المپیک 2016
دانلود فیلم پیروزی کمیل قاسمی مقابل حریف کانادایی
دانلود فیلم پیروزی کمیل قاسمی مقابل حریف مصری
دانلود فیلم پیروزی دلاورانه قاسمی مقابل حریف گرجستانی
دانلود فیلم پیروزی قاطع کمیل قاسمی مقابل حریف آمریکایی

دانلود فیلم مسابقه فینال کمیل قاسمی در المپیک 2016
--------------------------------------------------------------

دانلود حواشی کامل مسابقه کمیل قاسمی در المپیک 2016
دانلود فیلم زندگینامه ورزشی کمیل قاسمی
دانلود فیلم وضعیت کمیل قاسمی از زبان مربی تیم
دانلود فیلم حال و هوای منزل کمیل قاسمی قبل از فینال
دانلود فیلم ازدحام مردم کنار منزل قاسمی قبل از شروع فینال
دانلود فیلم مصاحبه کمیل قاسمی پس از کسب مدال نقره در المپیک
دانلود فیلم دومین جشن جویباری‌ ها و صحبت‌ های خانواده قاسمی
دانلود فیلم دومین جشن جویباری‌ ها و صحبت‌ های خانواده قاسمی
دانلود فیلم مراسم اهدای مدال نقره قاسمی در المپیک 2016
--------------------------------------------------------------


نقره، سوغات کمیل از فینال ریو

کمیل قاسمی با شکست 3 بر یک مقابل طاها آکگول در فینال وزن ۱۲۵ کیلوگرم دومین طلای کشتی آزاد را در دومین شب آزادکاران به دست آورد.


به گزارش "ورزش سه"، کمیل قاسمی در فینال وزن ۱۲۵ کیلوگرم المپیک به تشک رفت تا برای مدال طلا تنها طاها آکگول ترکیه ای را رو در رو داشته باشد. دارنده ۲ مدال طلای جهان از ترکیه مطرح ترین چهره سنگین وزن است اما نمایش خیره کننده کمیل در دیدار نیمه نهایی مقابل دلاگنف حالا از او یک ستاره ساخته است، ستاره ای که در 33 ثانیه حریف آمریکایی را با امتیاز عالی شکست داد.


حالا مبارزه با طاها آکگول تکلیف قهرمان را مشخص می کند. 2 اخطار پی در پی برای کمیل قاسمی 2 امتیاز را برای آکگول به همراه داشت و خارج شدن پای کمیل از تشک نتیجه مبارزه را 3 برصفر کرد.

 

تک امتیاز کمیل در ثانیه های پایانی امتیازات را برای 3 بر یک کرد اما مبارزه با همین نتیجه به پایان رسید تا اولین مدال نقره کاروان ایران به دست او کسب شود.


قهرمان ترکیه‌ای حریف قاسمی در فینال شد

نماینده وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد ترکیه به فینال بازی‌های المپیک ریو رسید و حریف کمیل قاسمی شد.


به گزارش "ورزش سه" از فارس، در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد بازی‌های المپیک 2016 ریو که از ساعت 17:30 امروز با برگزاری مسابقات اوزان 86 و 125 کیلوگرم آغاز شده است کمیل قاسمی نماینده سنگین‌وزن کشورمان با غلبه بر حریفانش به فینال رسید.

 

در دیگر دیدار مرحله نیمه‌نهایی طاها آکگول، دارنده 2 مدال طلا و یک برنز جهان از ترکیه مقابل حریف ارمنی به برتری دست یافت و حریف قاسمی در فینال شد.

 

قاسمی یک بار در فینال مسابقات جهانی 2014 ازبکستان مغلوب این کشتی‌گیر شده بود.


صعود به فینال فقط در 33 ثانیه

آزادکار وزن 125 کیلوگرم ایران در دیدار نیمه نهایی با درخششی خیره‌کننده حریف آمریکایی خود را شکست داد.


به گزارش "ورزش سه"، دیدار نیمه نهایی کمیل قاسمی در المپیک ریو با دلاگنف به سرشاخ نرسید و در همان ابتدا کمیل حریف را خاک کرد و با 5 بارانداز پی در پی در ثانیه سی‌وسوم 10 امتیاز را به دست آورد تا با امتیاز عالی راهی فینال شود.


شاهکار کمیل قاسمی مقابل پتریاشویلی

آزادکار وزن 125 کیلوگرم که شانس اول طلا محسوب می شود در حالی از کمیل شکست خورد که تا لحظات پایانی از کمیل پیش بود.


به گزارش "ورزش سه"، سومین دیدار کمیل قاسمی، کشتی گیر وزن ۱۲۵ کیلوگرم ایران در یک چهارم نهایی با پتریاشویلی از گرجستان خواهد بود. به محض شروع کشتی پتریاشویلی، کمیل را به خاک برد تا 2 امتیاز در همان ابتدا برای سنگین وزن گرجستانی ثبت شود و کمیل شروع به جبران امتیازات عقب افتاده کرد. چند اقدام به زیرگیری کارساز نبود تا زمان اول با همان امتیاز 2 بر صفر به نفع پتریاشویلی پایان بپذیرد.

 

 

دو حمله پتریاشویلی دلیلی شد تا داور یک اخطار به کمیل بدهد و نتیجه 3 بر صفر شد. در یک یورش فوق العاده کمیل حریف را به خاک برد و با یک بارانداز نتیجه را 4 بر 3 کرد تا همه چیز به سود ایران شود. یک بار پتریاشویلی توانست پا کمیل را از تشک خارج کند تا کشتی 4 بر 4 شود اما چون امتیاز درشت را کمیل گرفته بود مبارزه 4 بر 4 به سود کیمل قاسمی شود.


شکست‌ناپذیری آزادکاران ادامه دارد

آزادکار 125 کیلوگرم ایران دومین دیدار خود را هم با امتیاز 7 بر صفر مقابل حریف مصری به پایان رساند.


به گزارش "ورزش سه"، کمیل قاسمی، کشتی گیر وزن ۱۲۵ کیلوگرم ایران در اولین دیدار، کوری یارویس از کانادا را با نتیجه ۵ بر ۲ برد و به مرحله بعد صعود کرد.


او در کشتی دوم به مصاف کمال عبدالمطلب از مصر رفت. کم کاری کشتی گیر مصری یک اخطار را برای او به همراه داشت که کمیل را یک برد صفر پیش انداخت. زمان اول کمیل یک بار دیگر حریف مصری را به خاک برد تا 3 بر صفر به سود او به اتمام برسد.


زمان دوم بسیار توفانی برای ایران آغاز شد و آزادکار 120 کیلوگرم ایران بعد از اینکه عبدالمطلب را به خاک برد او را بارانداز کرد تا کشتی 7 بر صفر به سود کمیل شود و این مبارزه با همین نتیجه به پایان برسد.


کمیل هم با برتری آغاز کرد

کمیل قاسمی دارنده مدال برنز المپیک گذشته در کشتی اول خود برابر کوری یارویس کانادایی برنده شد وبه دور دوم رفت.


به گزارش "ورزش سه"، کمیل در وقت اول ،تنها با برتری یک امتیاز فنی وقت را به پایان رسانداما حریف کانادایی در وقت دوم تسلیم محض کمیل بود.


در وقت دوم یک خاک ویک فعل وانفعال که حریف را به پل برد 4 امتیاز به امتیازات کمیل افزود ،در ادامه کمیل به اداره کردن پرداخت ودر نهایت کانادایی در 40 ثانیه مانده به پایان وقت،کمیل را خاک کرد اما امتیازات کمیل  بالاتر از این بود که به خاطر یک خاک 2 امتیازی به خطر بیفتد ودر نهایت کشتی با نتیجه 5-2 به سود کمیل خاتمه یافت ،برنده به مصاف برنده مصر وتونس خواهد رفت.


قاسمی: برنز لندن را به طلا تبدیل می کنم

ملی پوش وزن 125 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد که در المپیک لندن صاحب مدال برنز شد، تاکید کرد که هدفش در المپیک ریو کسب مدال طلا است.


به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، کمیل قاسمی با بیان اینکه برای شرکت در المپیک ریو تمرینات خوبی پشت سر گذاشته است، اظهار داشت: هرچه به مسابقات نزدیک تر می شویم، بدن های مان آماده تر می شود.

 

وی در مورد حریفانش در المپیک ریو یادآور شد: آمده ام بهترین کشتی هایم را در ریو بگیرم و خوش رنگ ترین مدال را هم به دست بیاورم.

 

قاسمی با بیان اینکه به طور حتم همه کشتی گیران برای طلای المپیک به ریو آمده اند و من هم یکی از آنها هستم، تصریح کرد: برای رسیدن به بهترین رنگ مدال المپیک تلاشم را کرده و برنامه های آماده سازی لازم را اجرا کرده ام، امیدوارم به هدفم برسم.

 

وی که در المپیک لندن به مدال برنز دست یافت، ادامه داد: امیدوارم رنگ مدالم را بهتر کنم هرچند می‌دانم واقعا کار سختی است، به هر حال بهترین کشتی گیران با آماده ترین بدن و شرایط در المپیک شرکت دارند. قطعا مدال گرفتم در رقابت با این کشتی گیران خیلی سخت است اما من تمام تلاشم را خواهم داشت.


قاسمی: برای نتیجه‌ای خوب روی تشک می‌روم

ملی‌پوش سنگین‌وزن تیم ملی کشتی آزاد در بازی‌های المپیک گفت: برای کسب مدال طلا مهم نیست با چه کسی رقابت می‌کنیم و برایم فرقی ندارد چون برای نتیجه‌ای خوب روی تشک می‌روم.


به گزارش "ورزش سه" از فارس، کمیل قاسمی درباره آمادگی‌اش برای حضور در بازی‌های المپیک ریو گفت: مدتی زمان لازم بود تا به تغییر ساعت و جابه جایی عادت کنیم و این موضوع 2 روز زمان بُرد، اما هرچه به زمان مسابقه نزدیک می‌شویم شرایط بهتر می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه از حریفانش شناخت کافی دارد، خاطرنشان کرد: کشتی حریفانم را دیده‌ام و نقاط ضعف و قوت آنها را می‌دانم. امیدوارم روز مسابقه هم برنامه‌ای که مربیان برایم در نظر می‌گیرند را اجرا کنم.

 

آزادکار کشورمان درباره ناکامی‌های کشتی فرنگی تصریح کرد: به عنوان یک ایرانی از باخت هموطنانمان ناراحت می‌شویم بویژه از کشتی، اما ما کار خودمان را می‌کنیم و امیدوارم موفق هم شویم.

 

قاسمی در پاسخ به سوال دیگر فارس مبنی براینکه اگر این اختیار را داشتید دوست داشتید با چه کسی روبرو نشوید، عنوان کرد: برای کسب مدال طلا مهم نیست با چه کسی رقابت می‌کنیم. برایم فرقی ندارد چون برای نتیجه‌ای خوب روی تشک می‌روم.

 

دارنده مدال برنز المپیک لندن همچنین درباره اینکه برخی از فرنگی‌کاران از دنیای قهرمانی خداحافظی کرده‌اند و برنامه شما بعد از المپیک چیست گفت: در این باره بعدا تصمیم می‌گیرم. در حال حاضر از مردم می‌خواهم برایم دعا کنند تا نتیجه خوبی در المپیک بگیرم.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: زمان ( تاریخ و ساعت ) مسابقه کشتی کمیل قاسمی المپیک 2016 ریو، نتیجه مسابقه کشتی کمیل قاسمی المپیک 2016 ریو، کشتی آزاد | نتیجه مسابقات کمیل قاسمی المپیک ریو 2016 | فیلم، ساعت کشتی کمیل قاسمی در المپیک 2016 ریو | نتیجه و فیلم مسابقات، نتیجه کشتی کمیل قاسمی در المپیک 2016 ریو | دانلود فیلم کامل مسابقات

  • Admin