نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه مسابقه کیمیا علیزاده در المپیک 2016، نتیجه مسابقه تکواندو کیمیا علیزاده در المپیک 2016، فیلم مسابقه کیمیا علیزاده در المپیک 2016، دانلود فیلم کامل مسابقه تکواندو کیمیا علیزاده در المپیک 2016، زمان بازی تکواندو کیمیا علیزاده در المپیک 2016 ریو 28 مرداد 95، ساعت مسابقه تکواندو کیمیا علیزاده المپیک 2016 ریو | فیلم و نتیجه بازی، برنامه مسابقات المپیک 2016 ریو | 28 مرداد 95 | نتیجه بازیها و فیلم، زمان | ساعت | نتیجه | مسابقه کیمیا علیزاده | المپیک 2016 | تکواندو|، نتایج و فیلم زمان مسابقات ورزشکاران ایران پنج‌شنبه 28 مرداد 95


نتیجه نهایی مسابقه کیمیا علیزاده در تکواندو (رده بندی)

کسب مدال برنز تکواندو کیمیا علیزاده در المپیک 2016

------------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم کامل مسابقه تکواندو کیمیا علیزاده در المپیک 2016

دانلود فیلم پیروزی کیمیا علیزاده مقابل حریف کروات

دانلود فیلم شکست کیمیا علیزاده از حریف اسپانیایی

دانلود فیلم پیروزی کیمیا علیزاده مقابل حریف تایلندی

دانلود فیلم پیروزی علیزاده مقابل حریف سوئدی و کسب مدال برنز

------------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم حواشی مسابقات تکواندو کیمیا علیزاده در المپیک 2016

دانلود فیلم آشنایی کامل با کیمیا علیزاده استعداد درخشان در المپیک

دانلود فیلم صحبت های کیمیا علیزاده پس از برد حریف کروات

دانلود فیلم ارزیابی مربی علیزاده از مبارزه اول در المپیک

دانلود فیلم نگاهی متفاوت به رقابت اول کیمیا علیزاده

دانلود فیلم مصاحبه علیزاده بعد از شکست در بازی دوم

دانلود فیلم نظر یوسف کرمی درباره شکست کیمیا علیزاده

دانلود فیلم روحیه بالای کیمیا علیزاده برای رقابت با حریف سوئدی

دانلود فیلم صحبت های کیمیا علیزاده بانوی تاریخ ساز ایران در المپیک

دانلود فیلم اوج هیجان مهدی بی باک در لحظات آخر مسابقه علیزاده

دانلود فیلم حواشی کسب اولین مدال المپیکی بانوان ایرانی توسط علیزاده

دانلود فیلم مراسم اهدای مدال برنز کیمیا علیزاده در المپیک 2016 ریو

------------------------------------------------------------------------


اولین مدال المپیکی بانوان بر گردن کیمیا علیزاده؛

تاریخ به تو افتخار می‌کند

کیمیا علیزاده با برد 5 بر صفر مقابل نیکیتا کلاسنویچ سوئدی نام خود را به عنوان اولین بانوی ایرانی که در المپیک صاحب مدال شد، در تاریخ ثبت کرد.


به گزارش "ورزش سه"، کیمیا علیزاده در دومین مسابقه خود به مصاف گومز از اسپانیا رفت تا برنده این بازی راهی نیمه نهایی شود و برای راهیابی به به فینال رو در روی برنده مصر و ژاپن برود. گومز اسپانیایی در بازی اول خود ۶ بر ۵ نماینده تایلند و علیزاده ۷بر 6 نماینده کرواسی را شکست داده بودند.


زمان اول بدون رد و بدل شدن امتیازی به اتمام رسید اما راند دوم طوفانی آغاز شد. ضربه فوق العاده علیزاده به سر گومز خورد اما داور امتیاز آن محسوب نشد تا اینکه درخواست بازبینی 3 امتیاز کیمیا را به او برساند. دقایقی پس از کسب این امتیاز ضربه مشابه به علیزاده خورد تا درخواست اسپانیایی ها هم با موافقت همراه شود تا مبارزه 3 بر 3 ادامه پیدا کند.


برخورد پای کیمیا با هوگو گومز یک امیتاز دیگر را برای او به همراه داشت اما ضربه گومز به پشت سر کیمیا 4 امتیاز را به همراه داشت تا مبارزه 7 بر 4 به سود او شود. زمان سوم با دو اخطار برای تکواندوکار ایرانی همراه بود و مبارزه 8 بر 4 شد اما یک بار دیگر کیمیا سر حریف را هدف قرار داد و موفق شد نتیجه را 8 بر 7 کند.

 

پس از این شکست گومز در امتیاز طلایی یک بر صفر حریف مصری را شکست داد تا کیمیا به جدول شانس مجدد بازگردد. او ساعت 4 بامداد باید رو در روی حریف تایلندی قرار بگیرد و برنده این مبارزه برای کسب مدال برنز با هدایا ملک دیدار می کند.


کیمیا علیزاده از ساعت 4 بامداد به مصاف هارنسوجین از تایلند رفت تا اولین مبارزه خود در شانس مجدد را امتحان کند. مبارزه این دو شروعی طوفانی داشت و دو تکواندو کار در همان 30 ثانیه ابتدایی 3 امتیاز گرفتند تا نتیجه در پایان زمان اول 3 بر 3 شود. زمان دوم هم با یک امتیاز برای آغاز شد اما ضربه 4 امتیازی هارنسوجین را با تایید داوران برای او آورد تا یک بار دیگر کار برای کیمیا سخت شود. یک امتیاز در طول مبارزه برای هر دو پایان ست دوم بود.

 


زمان سوم با امتیاز 9 بر 6 آغاز شد و کیمیا با یک ضربه هارنسوجین را به شیاپچانگ انداخت تا یک امتیاز دیگر برای ایران به دست بیاید. در فاصله کمتر از 30 ثانیه تا پایان بازی دو ضربه 3 امتیاز و 2 امتیاز اخطار نتیجه را باور نکردنی برای کیمیا رقم زد تا او با امتیازات 14 بر 10 راهی دیدار رده بندی برای کسب مدال برنز شود.

 

کیمیا علیزاده راس ساعت 5 و پس از اینکه تکلیف اولین برنز وزن 57 کیلوگرم مشخص شده بود رو در روی نیکیتا کلاسنویچ قرار گرفت تا المپیک تکلیف دومین بانوی صاحب مدال برنز خود در این وزن را هم بشناسد. بعد از برنز ملک مصری این دو تکواندوکار مبارزه را آغاز کردند که در زمان اول بدون امتیاز به پایان رسید. امتیازگیری های کیمیا از زمان دوم آغاز شد جایی که برخورد پا او به هوگو کلاسنویچ و اخطاری که حریف سوئدی گرفت 2 امتیاز را به همراه داشت.


اما علیزاده کار را در ست سوم تمام کرد و با یک ضربه موقع نتیجه مبارزه را 5 بر صفر به سود خود کرد تا اولین مدال تاریخ بانوان ایران در المپیک کسب شود. کیمیا علیزاده اولین مدالی تاریخی را برای ایران کسب کرد و اولین ورزشکاری بانویی بود که مدال را المپیک را برگردن می آویزد.


کیمیا علیزاده در شانس مجدد

با فینالیست شدن حریف اسپانیایی علیزاده در دیدار با حریف مصری، بانوی تکواندوکار ایرانی یک بار دیگر می تواند شانش تلاش برای کسب مدال برنز داشته باشد.


به گزارش "ورزش سه"، پس از شکست کیمیا علیزاده در دومین دیدار تکواندو بانوان وزن 57 کیلوگرم او باید در انتظار پیروزی گومز مقابل هدایا ملک مصری می نشست که این اتفاق افتاد. گومز در امتیاز طلایی یک بر صفر حریف مصری را شکست داد تا کیمیا به جدول شانس مجدد بازگردد.


او ساعت 4 بامداد باید رو در روی حریف تایلندی قرار بگیرد و برنده این مبارزه برای کسب مدال برنز با هدایا ملک دیدار می کند.


8 بر 7؛ کیمیا هم باخت (شکست مقابل گومز اسپانیا)

تنها بانوی تکواندو کار ایران با شکست مقابل گومز اسپانیایی از راهیابی به فینال المپیک جا ماند.


به گزارش "ورزش سه"، کیمیا علیزاده در دومین مسابقه خود به مصاف گومز از اسپانیا رفت تا برنده این بازی راهی نیمه نهایی شود و برای راهیابی به به فینال رو در روی برنده مصر و ژاپن برود. گومز اسپانیایی در بازی اول خود ۶ بر ۵ نماینده تایلند و علیزاده ۷بر ۶ نماینده کرواسی را شکست داده بودند.


زمان اول بدون رد و بدل شدن امتیازی به اتمام رسید اما راند دوم طوفانی آغاز شد. ضربه فوق العاده علیزاده به سر گومز خورد اما داور امتیاز آن محسوب نشد تا اینکه درخواست بازبینی 3 امتیاز کیمیا را به او برساند. دقایقی پس از کسب این امتیاز ضربه مشابه به علیزاده خورد تا درخواست اسپانیایی ها هم با موافقت همراه شود تا مبارزه 3 بر 3 ادامه پیدا کند. برخورد پای کیمیا با هوگو گومز یک امیتاز دیگر را برای او به همراه داشت اما ضربه گومز به پشت سر کیمیا 4 امتیاز را به همراه داشت تا مبارزه 7 بر 4 به سود او شود.


زمان سوم با دو اخطار برای تکواندوکار ایرانی همراه بود و مبارزه 8 بر 4 شد اما یک بار دیگر کیمیا سر حریف را هدف قرار داد و موفق شد نتیجه را 8 بر 7 کند.


شروع طوفانی کیمیا در اولین دیدار

بانوی تکواندو کار ایران موفق شد اولین دیدار المپیکی خود را با امتیازات 7 بر 6 شکست دهد.


به گزارش "ورزش سه"، اولین دیدار کیمیا علیزاده در رقابت های تکواندو 57 کیلوگرم المپیک ریو با آنا زانانویچ از کرواسی بود. زمان اول با تک اخطاری که برای حریف ثبت شد به پایان رسید اما آغاز زمات دوم با ضربه 3 امتیازی کیمیا همراه بود. ضربه های ناگهانی کیمیا و پاهای کشیده او آنا زانانویچ را مجبور به حفظ گارد دفاعی در طول مبارزه بود.


ضربه های پی در پی کیمیا ادامه داشت تا اینکه یک ضربه 3 امتیازی دیگر و اخطار دوم برای حریف کروات نتیجه را 7 بر صفر کرد. یک ضربه 3 امتیازی و 3 خطا پی در پی در لحظه های پایانی فاصله را به حداقل رساند تا امتیازات 7 بر 6 شود اما کیمیا باهوش عمل کرد تا اولین مبارزه با اولین برد او همراه شود.


کیمیای تکواندوی ایران به مصاف کرواسی می‌رود

کیمیا علیزاده نماینده وزن 57- کیلوگرم تیم ملی تکواندوی بانوان کشورمان در نخستین مبارزه خود به مصاف هوگوپوش کشور کرواسی برود.


به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، سیزدهمین روز از بازی‌های المپیک 2016 برزیل در حالی پیگیری می‌شود که در دومین روز از مسابقات تکواندو، تکواندوکاران دو وزن 57- کیلوگرم زنان و 68- کیلوگرم مردان به مصاف حریفانشان خواهند رفت که کیمیا علیزاده بعنوان نماینده ایران رو در روی رقبایش قرار می‌گیرد.

 

طبق قرعه‌کشی انجام شده، کیمیا با رنکینگ 21 المپیکی و جایگاه دهم در جدول قرعه‌، باید در مبارزه اول با "انا زانینوویک" از کرواسی دیدار نماید. این تکواندوکار با تجربه کروات، سابقه حضور در المپیک را دارد که البته موفق به کسب مدال نشده است.

 

او طلای مسابقات قهرمانی جهان 2011، دو مدال نقره مسابقات قهرمانی جهان در سال 2007 و 2012 و برنز مسابقات قهرمانی جهان در سال 2015 را در کارنامه‌اش دارد. "آنا زانینوویک" از طریق رنکینگ سیستم به بازی‌های المپیک ریو راه پیدا کرد.

 

کیمیا در صورتیکه در این بازی سخت و نفس‌گیر برنده شود، باید با برنده اسپانیا و تایلند مبارزه کند. مبارزه کیمیا علیزاده با نماینده کرواسی ساعت 19 به وقت ایران انجام خواهد شد.

 

در روز سیزدهم جز کیمیا علیزاده ورزشکار ایرانی دیگری مسابقه ندارد.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: نتیجه و فیلم تکواندو کیمیا علیزاده در المپیک ۲۰۱۶ ریو | مصاحبه و تصاویر، با کیمیا علیزاده در مسیر المپیک ریو، نتیجه تکواندو کیمیا علیزاده المپیک 2016 ریو، زمان بازی تکواندو کیمیا علیزاده در المپیک 2016 ریو 28 مرداد 95، زمان مسابقه کیمیا علیزاده تکواندو 28 مرداد المیپک 2016، نتیجه تکواندو کیمیا علیزاده المپیک 2016 ریو، فیلم مسابقه تکواندو کیمیا علیزاده در المپیک 2016، زمان و ساعت برگزاری تکواندو کیمیا علیزاده المپیک 2016 ریو، نتیجه تکواندو کیمیا علیزاده در المپیک 2016 ریو 28 مرداد 95، نتیجه بازیهای تکواندو کیمیا علیزاده در المپیک 2016 | فیلم کامل مسابقه، تکواندو المپیک ریو 2016؛ پیروزی سخت کیمیا علیزاده در گام نخست
  • Admin