نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه مسابقه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016، نتیجه مسابقه بهداد سلیمی در المپیک 2016، دانلود فیلم کامل مسابقه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016، ساعت مسابقه بهداد سلیمی در المپیک 2016 | وزنه برداری | نتیجه و فیلم، زمان مسابقه بهداد سلیمی در المپیک 2016، ساعت وزنه برداری بهداد سلیمی المپیک 2016 ریو | زمان مسابقه | دسته 105، نتیجه مسابقه وزنه برداری امشب بهداد سلیمی در المپیک 2016 ریو 2:30، وزنه برداری، بهداد سلیمی، اخبار وزنه برداری، نتیجه و فیلم مسابقه بهداد سلیمی در المپیک ریو


نتیجه مسابقه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016 | فیلم کامل

بهداد سلیمی رکورد زد و حذف شد

----------------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم کامل حرکات یک ضرب بهداد سلیمی در المپیک 2016 ریو

----------------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم کامل حرکات دو ضرب بهداد سلیمی در المپیک 2016 ریو

----------------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم صحبتهای بهدادسلیمی دقایقی قبل از شروع مسابقات

----------------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم شادی مردم مقابل منزل سلیمی پس از رکورد شکنی

----------------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم لحظه شکستن رکورد مجموع جهان و المپیک توسط تالاخادزه
----------------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم رکورد شکنی لحظه ای تالاخادزه در المپیک 2016 ریو
----------------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم نظر نصیری نیا در مورد ناداوری در مورد سلیمی
----------------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم اشک و فریاد بهداد سلیمی بعد از ناداوری در رقابت وزنه برداری
----------------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم اعتراض‌های شدید انوشیروانی پس از رقابت سلیمی
----------------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم وقتی بهداد پس از ناداوری توان راه رفتن هم ندارد
----------------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم حواشی حذف ناحق بهداد سلیمی از المپیک
----------------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم تحلیل حذف ناعادلانه بهداد سلیمی در گفتگو با رضاخانی

----------------------------------------------------------------------------

اعتراض بهداد با چشمانی اشکبار

تماشاگران ایرانی حاضر در سالن مسابقات وزنه برداری بعد از حذف بهداد به شدت وی را تشویق کردند. با این حال سلیمی با چشمانی اشکبار به هیات ژوری به خاطر قبول نکردن حرکت دومش اعتراض کرد.


به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، بعد از اینکه حرکت اول و دوم بهداد سلیمی در حرکت دو ضرب مورد تایید قرار نگرفت، وی در سومین حرکت دو ضرب هم ناموفق عمل کرد و بدین ترتیب از دور مسابقات کنار رفت.

 

پس از حذف بهداد سلیمی، تماشاگران ایرانی حاضر در سالن به شدت وی را مورد تشویق قرار دادند.

 

بهداد سلیمی به همراه سجاد انوشیروانی و علی مرادی در دو نوبت به سمت میز هیات ژوری رفتند و نسبت به تصمیم این هیات که حرکت دوم بهداد را قبول نکردند اعتراض کردند. سلیمی در حالی که اشک می ریخت به این تصمیم اعتراض کرد اما این اعتراض ها ثمری نداشت.


مدال بهداد سلیمی را دزدیدند


بهداد سلیمی که در حرکت یک ضرب رکورد المپیک را توانسته بود جا به جا کند با تصمیمات عجیب داوری در حرکت دو ضرب رو به رو شد تا در نهایت هیات ژوری او را از دور رقابت ها حذف کردند.


به گزارش "ورزش سه"، بهداد سلیمی توانست در حرکت یک‌ضرب بار دیگر تاریخ را تغییر داده و با مهار وزنه 216 کیلوگرم، رکورد جهان و المپیک را جابه‌جا کند. این اتفاق سبب شد او با روحیه‌ای بالا به سراغ حرکت دوضرب برود.

 

سلیمی برای حرکت اول خود وزنه 245 کیلوگرمی را در دو‌ضرب انتخاب کرد که با وجود بالای سر بردن وزنه، اما دو چراغ قرمز از داوران دریافت کرد تا ناکام شود. او در حرکت دوم خود، دوباره وزنه 245 کیلوگرم را انتخاب کرد و این بار هم وزنه را بالای سر برد و سه چراغ سفید گرفت اما هیئت ژوری قبول نکرد. در حرکت سوم این وزنه‌بردار در مهار وزنه 245 کیلوگرمی موفق نبود. 

 

بهداد با روحیه ای فوق العاده که جو مثبت ورزشگاه هم با او همراه بود حرکت دو ضرب را شروع کرد. همیشه خیال ایرانی ها از بابت حرکت دو ضرب وزنه برداران راحت بود اما این بار و در ریو اتفاقی افتاد که برای هیچ کس قابل پیش بینی نبود. او در درخواست اول وزنه 245 کیلوگرم را درخواست کرد و با مهار آن می توانست طلایی شود اما داوران 2 چراغ قرمز و یک چراغ سفید به او دادند. او در حرکت دوم یک بار دیگر و شبیه به دفعه اول وزنه 245 را مهار کرد و این بار داوران 3 چراغ سفید دادند اما ماجرای تلخ از اینجا شروع شد.


وقتی بهداد برای استراحت به سالن گرم رفته بود هیات ژوری 3 چراغ سفید داوران را رد کرد و حرکت بهداد را خطا اعلام کردند تا او یک بار دیگر پشت این وزنه بیاید. ثانیه های معکوس شروع شده بود و هیچکس باورش نمی شد که این تصمیم را برای او گرفته باشند، حالا که داوران هم قبول کرده اند هیات ژوری نظر آنها را رد می کند. در این شوک ثانیه ها کم می شدند تا بهداد برای حرکت سوم روی تخته برود.


ثانیه های کمی تا پایان زمان مانده بود و بهداد که طبیعتا تمرکز لازم را نداشت وزنه را تا زانوهای خود بالا کشید و انداخت تا همین صحنه آخرین تصویر او در المپیک ریو باشد. سجاد انوشیروانی و بهداد سلیمی فقط توانست برای هیات ژوری اظهار تاسف کنند اما کار از کار گذشته بود و این تصمیمات علیه قوی ترین مرد جهان گرفته شد.


بهداد با تلاش بسیار زیاد خود را به این المپیک رسانده بود و تنها 5 روز بعد از جراحی سنگین زانو تمرینات خود را برای حضور در ریو شروع کرده بود. رکوردشکنی در یک ضرب نوید المپیکی فوق العاده را برای او می داد اما زور قوی ترین مرد جهان به داوران نرسید تا سه گانه طلای وزنه برداری ایران در المپیک ریو کامل نشود.


سلیمی با ناکامی در دوضرب به کارش پایان داد

وزنه‌بردار ایران در دسته سنگین وزن پس از رکوردشکنی در حرکت یک‌ضرب، حرکت دوضرب را به پایان رساند.


به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم بهداد سلیمی توانست در حرکت یک‌ضرب بار دیگر تاریخ را تغییر داده و با مهار وزنه 216 کیلوگرم، رکورد جهان و المپیک را جابه‌جا کند. این اتفاق سبب شد او با روحیه‌ای بالا به سراغ حرکت دوضرب برود.

 

سلیمی برای حرکت اول خود وزنه 245 کیلوگرمی را در دو‌ضرب انتخاب کرد که با وجود بالای سر بردمن وزنه، اما دو چراغ قرمز از داوران دریافت کرد تا ناکام باشد. او در حرکت دوم خود، دوباره وزنه 245 کیلوگرم را انتخاب کرد و این بار وزنه را بالای سر برد و سه چراغ سفید گرفت اما هیئت ژوری قبول نکرد. در حرکت سوم این وزنه‌بردار در مهار وزنه 245 کیلوگرمی را موفق نبود. 

 

در رقابت‌های این دسته نماینده ترکمنستان در حرکت یک‌ضرب از گردونه مسابقات کنار رفت و نماینده مصر نیز در حرکت دوضرب بر روی تخته حاضر نشد. به این ترتیب، این دو ورزشگاه از جریان مسابقات کنار رفتند.


رکورد یک ضرب جهان شکسته شد

بهداد سلیمی در پایان حرکت یک ضرب وزنه برداری فوق سنگین با مهار وزنه 216 کیلوگرمی رکورد جهان و المپیک را جا به جا کرد.


به گزارش "ورزش سه"، شب آخر وزنه برداری المپیک ریو با رقابت فوق سنگین ها ادامه دارد. از سال 2000 سیدنی مدال این مسابقه برای ایرانی ها بوده است و تنها وقفه ای که در پکن افتاد اجازه قهرمانی کشوری دیگر جز ایران را داد. حالا بهداد سلیمی بعد از پشت سر گذاشتن یک مصدومیت جدی و طولانی روی تخته رفته است تا سومین طلای ایران را به دست بیاورد.


او با اینکه مصدوم بود اما همچنان امید طلای ایران محسوب می شد. بهداد در درخواست اول وزنه 206 و بعد 211 کیلوگرم را بالای سر برد اما وزنه بردار گرجستانی درخواست وزنه 215 کیلوگرمی را داد، یعنی تجاوز 2 کیلوگرمی به رکورد المپیک که دست بهداد بود. او موفق شد این وزنه را بالای سر ببرد تا استرس و هیجان به بالاترین حد خود برسد.


بهداد در حرکت سوم روی تخته آمد و درخواست وزنه 216 کیلوگرمی را داد. مصدومیت او دلیلی شد تا کمی نگرانی و استرس به دل ایرانی ها راه پیدا کند اما بسیار مسلط و با غیرت وزنه 216 کیلوگرمی را بالای سر برد تا رکورد جهان و المپیک یک بار دیگر در اختیار ایرانی ها بماند. او با این وزنه مهم با حضور در صدر جدول کار خود را در یک ضرب پایان داد تا سالن مملو از فریاد ایرانی ها و البته سایر تماشاگرانی شود که از قدرت بهداد به وجد آمدند.


برای خلق اولین 3 گانه تاریخ؛ حالا بهداد

با پایان رقابت های فوق سنگین، المپیک قوی ترین مرد خود را هم خواهد شناخت و حالا ایرانی ها در انتظار درخشش بهداد سلیمی هستند تا برای اولین بار ایران با 3 طلا در وزنه برداری المپیک را به پایان برساند.


به گزارش "ورزش سه"، شعار باستانی المپیک در تعریف عجایب المپیک می گوید: «سریعتر، بالاتر و قویتر». این 3 کلمه در رشته های دو صد متر، پرش ارتفاع و وزنه برداری خلاصه می شود که قهرمانان این 3 رشته توانایی های انسانی را به چالش می کشانند. اوسین بولت جامائیکایی نمایش درخشان خود را در ریو به اجرا گذاشت تا تکلیف "سریعتر" مشخص شود و حالا چشم ها به ورود بهداد دوخته شده است تا او تکلیف قویتر را هم مشخص کند.


حالا انتظار المپیک با انتظار ایرانی ها مقارن شده است تا رقابت ها قوی ترین مرد خود را بشناسد و ایرانی ها شب های طلایی وزنه برداری را با یک طلای دیگر به اتمام برسانند. بهداد سلیمی قوی ترین مرد جهان و دارنده مدال طلای المپیک لندن در دسته فوق سنگین تا ماه ها پیش بدون هیچ نگرانی امید اول مدال طلای وزنه برداری ریو هم بود اما مصدومیت زانو تمام معادلات را برهم ریخت. او جراحی کرد، ماه ها با درد ساخت و تمریناتی سخت را پشت سر گذاشت و حالا آماده در المپیک است.

 


بهداد هم مثل تمام مردم ایران روی طلا فوق سنگین حساب باز کرده است اما روز مسابقه تعیین کننده خواهد بود. در المپیکی که چندین رکورد بعد از سال ها جا به جا شد قطعا بهداد همچون بسیاری از دیگر وزنه برداران کار سختی خواهد داشت چرا که طلای فوق سنگین وزنه برداری چیزی شبیه به "حق" برای مردم ایران شده است و آن را متعلق به خودشان می دانند چرا که از المپیک آتن این نشان برگردن ایرانی ها آویخته می شد، البته با یک وقفه در پکن.


اتفاق ناخوشایند برای وزنه برداری ایران همین مصدومیت بود اما حالا که بهداد خبر از سلامتی اش داده است و در ریو یک بار دیگر همه به او امیدوارند باید به اخبار امیدوارکننده هم دلخوش بود. محرومیت دو ستاره روس که به دلیل حذف وزنه برداران این کشور از المپیک دیگر حریف بهداد نخواهند بود. البته نفر اول المپیک و قوی ترین مرد جهان دغدغه رقیب نخواهد داشت اما نبود وسلان آلبگف و الکسی لوچف قطعا خالی از لطف نیست.


با این حال لاشا تالاخادزه از گرجستان (قهرمان جهان در سال 2015) و مرت سیم از استونی(نایب قهرمان جهان در سال 2015) اصلی ترین رقبای بهداد در سنگین وزن خواهند بود تا رقابت اصلی بین این 3 باشد. دو طلا پی در پی کیانوش رستمی و سهراب مرادی، تماشاگران وزنه برداری را امیدوارتر از هر رشته دیگری پای مسابقه می نشاند و این امید است طلا بهداد اولین 3 گانه تاریخ وزنه برداری ایران در المپیک را رقم بزند.


بهداد سلیمی وزنه بردار فوق سنگین ایران از ساعت 2:30 بامداد فردا روی تخته خواهد رفت تا از مدال طلا المپیک لندن خود دفاع کند.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: زمان | ساعت | نتیجه | وزنه برداری | بهداد سلیمی | المپیک 2016 | فیلم، نتیجه و فیلم مسابقه بهداد سلیمی در المپیک ریو، زمان مسابقه بهداد سلیمی در المپیک 2016، پخش زنده و گزارش لحظه به لحظه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک ریو، دانلود فیلم کامل رقابت وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016+نتیجه
  • Admin