نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه کشتی امید نوروزی در المپیک 2016، نتیجه کشتی فرنگی امید نوروزی در المپیک 2016، نتیجه مسابقه کشتی فرنگی نوروزی در المپیک 2016، فیلم مسابقه کشتی امید نوروزی در المپیک 2016، دانلود فیلم کامل مسابقه کشتی فرنگی امید نوروزی در المپیک 2016،ساعت و نتیجه کشتی قاسم رضایی المپیک 2016 ریو، زمان | ساعت | نتیجه | مسابقه قاسم رضایی | المپیک 2016 | فیلم |، ساعت و نتیجه کشتی قاسم رضایی المپیک 2016 ریو، ساعت کشتی قاسم رضایی المپیک 2016 ریو | زمان مسابقه | نتیجه و فیلم، کشتی المپیک


کسب مدال برنز قاسم رضایی در المپیک 2016

-----------------------------------------------------------------------

برنامه کامل و نتایج و فیلم مسابقات کشتی فرنگی المپیک 2016

-----------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم کامل مسابقات کشتی قاسم نوروزی در المپیک 2016

دانلود فیلم پیروزی دیدنی قاسم رضایی مقابل حریف ونزوئلایی

دانلود فیلم شکست قاسم رضایی مقابل حریف کوبایی در بازی دوم

دانلود فیلم پیروزی قاطعانه رضایی مقابل حریف چینی در شانس مجدد

دانلود فیلم کشتی رضایی در رده بندی المپیک 2016 و کسب مقام سوم

-----------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم کامل مراسم اهدای مدال برنز قاسم رضایی در المپیک 2016

-----------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم صحبتهای محمد بنا و قاسم رضایی بعد موفقیت در رده‌بندی

دانلود فیلم شادی همشهری‌های قاسم رضایی مقابل درب منزل او

-----------------------------------------------------------------------

پایان خوش فرنگی با برنز قاسم رضایی

فرنگی کار 98 کیلوگرم با پیروزی مقابل حریف سوئدی در دیدار رده بندی سکوی سومی و مدال برنز را برای ایران کرد.


به گزارش "ورزش سه"، دیدار رده بندی کشتی فرنگی وزن 98 کیلوگرم المپیک ریو میزبان قاسم رضایی بود که برای کسب مدال برنز با فرنگی کار سوئدی پیکار کند. در همان زمان اول رضایی به آسانی خاک شد و در همان ابتدا 2 امتیاز را به حریف داد. پس از آن داور او را در خاک نشاند تا بارانداز حریف سوئدی زمان اول را 4 بر صفر به سود او کند.


زمان دوم کاملا متقاوت برای رضایی آغاز شد. داور حریف را به خاک برد تا قاسم با دو بارانداز پی در پی مبارزه را در امتیاز 4 برابر کند تا مسابقه به اوج حساسیت برسد.


آغاز شانس مجدد با برد قاسم رضایی

فرنگی کار 98 کیلوگرم ایران در اولین دیدار شانس مجدد با امتیازات 7 بر صفر پیروز شد تا تنها یک مبارزه با مدال برنز فاصله داشته باشد.


به گزارش "ورزش سه"، قاسم رضایی بعد از حضور در اولین دیدار شانس مجدد رو در روی دی جایئو قرار گرفت تا تکلیف مدال برنز 98 کیلوگرم کشتی فرنگی المپیک مشخص شود. رضایی که برای مدال ریو انگیزه زیادی دارد با حمله های پی در پی کار خود را آغاز کرد تا حریف با دستور داور به خاک بشیند. بارانداز قاسم او را 2 بر صفر پیش انداخت تا زمان اول با همین امتیاز به پایان برسد.

 

قاسم رضایی زمان دوم را با نشستن در خاک حریف چینی شروع کرد اما از تشک تکان نخورد تا اینکه داور یک امتیاز و اخطار برای جایئو درخواست کرد. یک بارانداز دیگر از قاسم رضایی به اضافه امتیاز خطار مبارزه را 7بر صفر کرد تا او راهی دیدار رده بندی شود و برای مدال برنز با حریف سوئدی سرشاخ شود.


شانس قاسم رضایی برای مدال برنز

فرنگی کشورمان با صعود ورزشکار کوبایی به فینال در جدول بازنده ها رقابت خواهد کرد.


به گزاش "ورزش سه"، با پیروزی دانیل کابررا بر حریف سوئدی خود و صعود به فینال وزن 98 کیلوگرم، قاسم رضایی به جدول بازنده ها رفت تا شانس خود را برای کسب مدال برنز آزمایش کند.  رضایی در اولین نبرد خود باید به مصاف ورزشکار چینی برود که مدال نقره بازی های آسیایی را در اختیار دارد.


به این ترتیب قاسم رضایی این شانس را دارد تا امشب با کسب دومین مدال برنز برای کاروان کشتی فرنگی کشورمان تا اندازه ای ناکامی ریو 2016 را جبران کند.


با شکست ناباورانه قاسم رضایی؛

فرنگی بدون طلا تمام کرد

سومین طلایی کشتی لندن هم شکست خورد تا پرونده کشتی فرنگی برای کسب مدال طلا در المپیک ریو بسته شود.


به گزارش "ورزش سه"، سومین دور از رقابت های کشتی فرنگی المپیک در وزن 98 کیلوگرم با حضور قاسم رضایی روی تشک همراه بود که باید رو در روی دانیل کابررا از کوبا می رفت. قاسم دور اول را با استراحت پشت سر گذاشت و در دور دوم پرز ونزوئلایی را 8 بر صفر و با امتیاز عالی شکست داد تا آماده ادامه راه طلا باشد.


با سوت داور روی تشک A مبارزه قاسم رضایی و دانیل کابررا آغاز شد. مبارزه در سرپا صفر بر صفر جریان پیدا می کرد و با اینکه داور برای یک بار هر دو کشتی کار را به خاک نشاند اما باز هم امتیازی رد و بدل نشد تا زمان اول بدون امتیاز به اتمام رسید.


کابررا در همان لحظات ابتدایی زمان دوم قاسم رضایی را از تشک خارج کرد تا یک بر صفر پیش بیافتد. شرایط بد تا جایی ادامه داشت که داور برای کوبایی یک اخطار و امتیاز در نظر گرفت تا کشتی 2 بر صفر جریان پیدا کند. تعادل قاسم رضایی بر هم خورد تا به خاک برود و در فاصله کمتر از یک دقیقه 3 بر صفر عقب بیافتد. کشتی با همین نتیجه به پایان رسید تا امیدهای فرنگی برای طلا کاملا از بین برود.


قاسم رضایی با قدرت آغاز کرد

قاسم رضایی مدافع عنوان قهرمانی المپیک با باراندازهای پیاپی کشتی گیر ونزوئلا را شکست داد و به دور بعد رفت.


به گزارش "ورزش سه"، قاسم رضایی کشتی گیر وزن ۹۸ کیلوگرم کشورمان در اولین رقابت به مصاف مورا از ونزویلا رفت تا یکی دیگر از امیدهای طلای فرنگی ایران کار خود را آغاز کند. قبل از شروع رقابت‌ها محمد بنا در مورد قاسم رضایی گفته بود ما از مدال او مطمئنیم و فقط به دنبال بهترین رنگ هستیم.


هنوز یک دقیقه و 30 ثانیه از این کشتی نگذشته بود که داور به حریف ونزوئلای اخطار داد تا او در خاک قاسم بنشیند. همین فرصت کافی بود تا امید اول طلای ایران با 4 بارانداز پی در پی همان جا نتیجه را 8 بر صفر کند تا داور با رأی امتیاز عالی و ضربه فنی دست قاسم رضایی را در کمترین فرصت به عنوان برنده مبارزه بالا بگیرد.


* 98 کیلوگرم؛ مطمئن برای مدال

 

در وزن 98 قاسم رضایی قهرمان المپیک لندن حضور دارد کشتی گیری که قبل از آغاز المپیک محمد بنا در مورد او گفته بود:«ما از بابت مدال قاسم رضایی مطمئن هستیم و فقط به دنبال بهترین رنگیم». با این اطمینان بعد از دو روز انتظار که هیچ ایرانی راه به فینال پیدا نکرده است چشم ها در منتظر درخشش قاسم رضایی خواهد بود تا او با تکرار طلای المپیکی خود کاروان ایران را یک بار دیگر شادمان کند.


مرد طلایی 98 کیلوگرم فرنگی در سیدبندی سرگروه بود و در دور اول استراحت خواهد کرد. او در دور دوم به مصاف پرز از ونزوئلا می‌رود. برنده این مسابقه به مصاف برنده دیدار ژیائو ئو از چین و دانیل کابررا از کوبا می‌رود.


رضایی نیز قرعه نسبتا خوبی دارد و کشتی‌گیرانی مانند آرتور الکسانیان قهرمان جهان از ارمنستان، اسلام ماگومدوف از روسیه و جنک ایلدم از ترکیه در بالای جدول قرار گرفته‌اند و در مقدماتی به رضایی برخورد نمی‌کنند.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: نتیجه مسابقه کشتی قاسم رضایی در المپیک ۲۰۱۶ ریو + فیلم، فیلم کشتی قاسم رضایی در المپیک ریو 2016، دانلود کشتی قاسم رضایی المپیک 2016 | ﺳﻪشنبه 26 مرداد 95 + فیلم و نتیجه، قاسم رضایی، فیلم کشتی قاسم رضایی المپیک 2016، کشتی فرنگی المپیک ریو 2016؛ قاسم رضایی مغلوب حریف کوبایی شد و از رسیدن به نیمه نهایی بازماند
  • Admin