نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه کشتی فینال حسن یزدانی در المپیک 2016، فیلم مسابقه فینال کشتی حسن یزدانی در المپیک 2016، نتیجه کشتی حسن یزدانی در المپیک 2016 ریو | دانلود فیلم کامل مسابقه، نتیجه کشتی حسن یزدانی در مقابل گدیوف روسی فینال المپیک 2016 ریو، نتیجه دیدار کشتی حسن یزدانی در المپیک، نتیجه و فیلم کشتی حسن یزدانی حریف ترکیه ای المپیک ۲۰۱۶ ریو، ساعت کشتی حسن یزدانی المپیک 2016 ریو+فیلم مسابقه و نتیجه، نتیجه مسابقه کشتی حسن یزدانی المپیک 2016 ریو 29 مرداد 95، زمان دقیق فینال کشتی


نتیجه کشتی فینال حسن یزدانی در المپیک 2016 | فیلم کامل بازی

کسب مدال طلا کشتی حسن یزدانی در المپیک 2016

------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم مسابقه فینال حسن یزدانی در المپیک 2016

------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم مراسم اهدای مدال طلای حسن یزدانی در المپیک 2016
------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم مصاحبه حسن یزدانی پس از کسب مدال طلا در المپیک
------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم جشن و پایکوبی مردم جویبار پس از قهرمانی یزدانی
------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم حواشی کامل روز المپیکی کشتی پهلوان حسن یزدانی
------------------------------------------------------------------
نتایج و فیلم کامل مسابقات حسن یزدانی در المپیک 2016 ریو
------------------------------------------------------------------

صید طلا از دریای خون !

حسن یزدانی ستاره جوان ایران در کشتی وزن ۷۴کیلوگرم با پیروزی مقابل حریف روس، به مدال طلا رسید.


به گزارش "ورزش سه"، این هفتمین مدال و سومین طلا برای ایران در المپیک ریو بود که با نمایشی درخشان به دست آمد.

 

یزدانی که 6 امتیاز ار حریف خود عقب بود با زیرگیری های بی نقص در وقت دوم ، انور گودیوف قدرتمند را زمین گیر کرد و با نتیجه 6-6 مسابقه را برد و طلای المپیک را به شایستگی گرفت.

 

حریف یزدانی که در ابتدای مسابقه مصدوم شده بود بارها کشتی را قطع کرد که این مسئله با اعتراض شدید کادر فنی توام شد اما با وجود همه مشکلات ، گودیف در تشک باقی ماند  و در حالیکه فکر می کرد قهرمان می شود ، مغلوب یزدانی شد که در ثانیه های آخر او را خاک کرد و با فریادی قهرمانی اش را به همه اعلام کرد .


جدال ببر مازندران و روباه روس برای طلا

آزادکار 74 کیلوگرم ایران موفق شد به عنوان تنها کشتی گیر ایران تا به امروز لقب بگیرد که راهی فینال شده است.


به گزارش "ورزش سه"، حسن یزدانی امروز فراتر از حد انتظار ظاهر شد و با پیروزی دلاورانه‌ی 10 بر صفر کشتی‌گیر هاییتی را شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی رسید.


او در دومین بازی خود هم فوق‌العاده روی تشک ظاهر شد و برابر سونر دیمیتراش 5 امتیاز در وقت اول و دو امتیاز در وقت دوم با زیرگیری‌های عالی خود گرفت و با برتری قاطعانه به جمع 4 کشتی‌گیر نهایی وزن 74 کیلوگرم رسید.


دلاور جویباری کشتی ایران در نیمه نهایی فقط یک دقیقه و 43 ثانیه زمان خواست تا حریف قزاقیستانی خود را مثل دیدار اول با امتیاز عالی شکست دهد تا به عنوان نخستین کشتی گیر کاروان ایران در المپیک ریو لقب بگیرد که راهی فینال شده است.

 


از ساعت 2 بامداد یزدانی 22 ساله دیدار فینال را برابر آنوار گدویف کشتی‌گیر 29 ساله روس برگزار می‌کند که حریف او توانسته با شکست باروز، شانس اول قهرمانی در این وزن و همچنین جبرییل حسن‌اف آذربایجانی که دارنده دو مدال برنز جهانی است به این مرحله راه پیدا کند.


پوستر زیر به بازی فینال یزدانی و گودیف اختصاص دارد که در آن درج شده کشتی‌گیر دلاور ایران فقط با ثبت زمان 8 دقیقه و 48 ثانیه در سه مسابقه راهی فینال شده اما حریف او تمام وقت را در بازی‌ها صرف کرده است.


از دیگر نکات قابل توجه این پوستر امتیاز 27 بر صفر یزدانی برابر حریفان و 18 بر 11 کشتی‌گیر روس مقابل حریفانش تا پیش از فینال است.


کشتی‌گیر روس حریف حسن یزدانی شد

انور گدیوف با جبران امتیازات از دست رفته به فینال وزن 74 کیلو رسید تا حریف حسن یزدانی باشد.


به گزارش "ورزش‌سه"،  گدیوف که 4 امتیاز از حریف آذربایجانی خود عقب افتاده بود در وقت دوم با یک فن برق‌آسا 4 امتیاز از او گرفت و با یک امتیاز دیگر در کشتی را بست و موفق شد خود را به فینال وزن 74 کیلو برساند.


او که در کشتی قبل مقابل باروز انرژی زیادی از دست داده بود در دیدار با حریف نیمه نهایی کمی متزلزل بود اما هوشمندی او آشنایی‌اش به کشتی می‌تواند برای حسن یزدانی ما خطرناک باشد. یزدانی در صورت پیروزی مقابل گدیوف می‌تواند سومین طلای کاروان ایران را به دست بیاورد.


یزدانی امید بزرگ طلا (عکس)

حسن بزدانی با قدرت بعد از برتری برابر حریفان اهل هاییتی،ترکیه وقزاقستان،باقدرت به فینال رسید.


به گزارش "ورزش سه"، یزدانی پسر عموی یزدانی دیگری ست!رضا یزدانی که او هم 2 طلای جهانی دارد وکاپیتان تیم ملی کشتی ماست.


بی تردید پر امید ترین کشتی گیر ما در این دوره از مسابقات ،همین حسن یزدانی ما بوده است،یزدانی پارسال هم به فینال مسابقات جهانی رفت وبه حریف روس خود 10-3 باخت اما حالا میخواهد برابر مردی برنده شود که در واقع یک وزن بالاتر از او بوده است،یعنی یزدانی پارسال در 70 کیلو مدال نقره گرفته اما امسال برابر مردی به اسم گدیوف قرار خواهد گرفت که پارسال در نیمه نهایی برابر جوردن باروس 4-3 مغلوب شده وامسال برابر باروس برنده شد.

 


حسن یزدانی در صورت کسب مدال طلا،طلسم بی مدال بودن ایران را خواهد شکست آن هم بعد از 16 سال بعد از مدال طلایی که کشورمان در 2000 سیدنی توسط علیرضا دبیر گرفته بود.

 

انتهای پیام/

نتیجه کشتی فینال حسن یزدانی در المپیک 2016 | فیلم کامل بازی

منبع: ورزش 3


برچسب ها: نتیجه کشتی فینال حسن یزدانی در المپیک 2016، حسن یزدانی اولین فینالیست کشتی ایران در المپیک،زمان | ساعت | نتیجه | کشتی حسن یزدانی | المپیک 2016 | فیلم |، کشتی، دانلود فیلم کامل مسابقات حسن یزدانی در المپیک 2016 | نتیجه بازی ها، نتیجه مسابقات کشتی حسن یزدانی در المپیک 2016 | فیلم کامل مسابقه، نتیجه بازی فینال حسن یزدانی در المپیک 2016، نتیجه مسابقه کشتی فینال حسن یزدانی در المپیک 2016، دانلود فیلم کامل مسابقه فینال کشتی آزاد حسن یزدانی در المپیک 2016، نتیجه کشتی فینال حسن یزدانی با حریف روسی در المپیک 2016 | فیلم مسابقه، کشتی آزاد المپیک ریو 2016؛ حسن یزدانی طلایی شد
  • Admin