نمونه سوال 96

پیوندها
  • ۰
  • ۰

برچسب ها: نتیجه کشتی فینال کمیل قاسمی در المپیک 2016، فیلم مسابقه فینال کشتی کمیل قاسمی در المپیک 2016، ساعت مسابقه فینال کشتی کمیل قاسمی در المپیک 2016 | نتیجه و فیلم، نتیجه مسابقات کشتی کمیل قاسمی در المپیک 2016 | فیلم کامل بازیها، صعود مقتدرانه کمیل قاسمی به فینال المپیک/ به زانو درآوردن حریف، نتیجه کشتی کمیل قاسمی در المپیک 2016 ریو | دانلود فیلم کامل مسابقات، فینال کشتی المپیک


نتیجه کشتی فینال کمیل قاسمی در المپیک 2016 | فیلم کامل بازی

------------------------------------------------------------------

شکست در مسابقه فینال و کسب مدال نقره کمیل قاسمی

------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم مسابقه فینال کمیل قاسمی در المپیک 2016

------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم مراسم اهدای مدال نقره کمیل قاسمی در المپیک 2016
------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم مصاحبه کمیل قاسمی پس از کسب مدال نقره در المپیک
------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم دومین جشن جویباری‌ ها و صحبت‌ های خانواده قاسمی
------------------------------------------------------------------
نتایج و فیلم کامل مسابقات کمیل قاسمی در المپیک 2016 ریو

------------------------------------------------------------------

نقره، سوغات کمیل از فینال ریو

کمیل قاسمی با شکست 3 بر یک مقابل طاها آکگول در فینال وزن ۱۲۵ کیلوگرم دومین طلای کشتی آزاد را در دومین شب آزادکاران به دست آورد.


به گزارش "ورزش سه"، کمیل قاسمی در فینال وزن ۱۲۵ کیلوگرم المپیک به تشک رفت تا برای مدال طلا تنها طاها آکگول ترکیه ای را رو در رو داشته باشد. دارنده ۲ مدال طلای جهان از ترکیه مطرح ترین چهره سنگین وزن است اما نمایش خیره کننده کمیل در دیدار نیمه نهایی مقابل دلاگنف حالا از او یک ستاره ساخته است، ستاره ای که در 33 ثانیه حریف آمریکایی را با امتیاز عالی شکست داد.


حالا مبارزه با طاها آکگول تکلیف قهرمان را مشخص می کند. 2 اخطار پی در پی برای کمیل قاسمی 2 امتیاز را برای آکگول به همراه داشت و خارج شدن پای کمیل از تشک نتیجه مبارزه را 3 برصفر کرد.

 

تک امتیاز کمیل در ثانیه های پایانی امتیازات را برای 3 بر یک کرد اما مبارزه با همین نتیجه به پایان رسید تا اولین مدال نقره کاروان ایران به دست او کسب شود.


قهرمان ترکیه‌ای حریف قاسمی در فینال شد

نماینده وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد ترکیه به فینال بازی‌های المپیک ریو رسید و حریف کمیل قاسمی شد.


به گزارش "ورزش سه" از فارس، در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد بازی‌های المپیک 2016 ریو که از ساعت 17:30 امروز با برگزاری مسابقات اوزان 86 و 125 کیلوگرم آغاز شده است کمیل قاسمی نماینده سنگین‌وزن کشورمان با غلبه بر حریفانش به فینال رسید.

 

در دیگر دیدار مرحله نیمه‌نهایی طاها آکگول، دارنده 2 مدال طلا و یک برنز جهان از ترکیه مقابل حریف ارمنی به برتری دست یافت و حریف قاسمی در فینال شد.

 

قاسمی یک بار در فینال مسابقات جهانی 2014 ازبکستان مغلوب این کشتی‌گیر شده بود.


ریو، خاطره‌ای خوش‌تر برای کمیل

خاطره‌انگیزترین پیروزی کمیل قاسمی مقابل دلاگنف به برنز سنگین‌ وزن ایرانی منجر شده بود اما المپیک ریو خاطره‌ای فراموش نشدنی را از پیکار این دو بجا گذاشت.

به گزارش "ورزش سه"، پنجمین برد کمیل قاسمی مقابل دلاگنف آمریکایی  فوق‌العاده‌تر از همیشه اتفاق افتاد، جایی که کمیل 125 کیلویی با 5 بارانداز پی در پی تنها در 33 ثانیه زمان نیاز داشت تا حریف را ضربه کند. این دومین کشتی‌گیر سنگین وزن 5 دیدار با هم داشته‌اند که قبل از المپیک ریو در 4 پیکار کمیل برنده مسابقه بوده است که خاطره‌انگیزترین آن به پیروزی در رده‌بندی المپیک لندن بازمی‌گردد که برد مقابل دلاگنف مدال برنز المپیک را برای کمیل به همراه داشت.


قطعا ششمین مبارزه این کشتی‌گیر تبدیل به خاطره‌انگیزترین رویارویی این دو و شاید تاریخ سنگین وزن المپیک شود. جایی که دلاگنف در همان ثانیه‌های ابتدایی 10 امتیاز را به کمیل داد تا این‌بار پیروزی سنگین‌ وزن ایرانی او را راهی فینال المپیک کند.


سیل واکنش‌های جذاب شبکه‌های اجتماعی بعد از این پیروزی عجیب و البته با ارزش به راه افتاده است و این کشتی‌گیر جویباری مثل همشهری طلایی خودش یک بار دیگر شور عجیبی را در فضای ورزشی به راه انداخته است.


کمیل آماده تبدیل به بهترین فوق‌سنگین تاریخ

اگر کمیل قاسمی مدال طلای المپیک را بگیرد با یک طلا،یک نقره ویک برنز پر افتخار ترین کشتی گیر تاریخ خواهد شد.


به گزارش ورزش سه در وزن فوق سنگین کشتی ،علیرضا سلیمانی وعباس زندی سابقه کسب مدال طلای جهانی را داشته اند اما تنها یک بار، رضا سوخته سرایی هم 2 بار نقره گرفته است وفردین معصومی،ابوالفضل انوری،عباس جدیدی،رسول خادم وعلیرضا رضایی هم تنها به کسب مدال های نقره وبرنز اکتفا کرده اند.


کمیل قاسمی که با پافشاری رسول خادم به المپیک آمد میتواند در موقعیتی صاحب عنوان بهترین باشد که در ادوار گذشته ابوالفضل انوری،مسلم اسکندر فیلابی ،رضا سوخته سرایی،علیرضا سلیمانی،ابراهیم مهربان،عباس جدیدی،رسول خادم،علیرضا رضایی،فردین معصومی،پرویز هادی،حسین نوری،عباس زندی،احمد وفادار و... حاضر بوده اند.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3


برچسب ها: ساعت کشتی فینال کمیل قاسمی در المپیک 2016 ریو | فیلم و نتیجه، کمیل قاسمی 10 دلاگنف آمریکایی 0/ صعود به فینال با معجزه 10 امتیاز، نتیجه مسابقه کشتی کمیل قاسمی المپیک 2016 ریو 30 مرداد 95، ساعت و زمان کشتی فینال کمیل قاسمی المپیک 2016 , زمان کشتی کمیل، نتیجه و دانلود فیلم کشتی کمیل قاسمی شنبه 30 سی مرداد 1395 المپیک، نتیجه کشتی فینال کمیل قاسمی با حریف ترک در المپیک 2016 | فیلم مسابقه، نتیجه و فیلم کشتی فینال کمیل قاسمی طاها آق گول المپیک ۲۰۱۶ ریو
  • Admin